Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Beosound Century samt Beolink fjernbetjening.
Beossound Century i grøn, samt Beolink fjernbetjening ophæng medfølger, brochure medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5277092
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
19:09:00
SEK 702
Bang & Olufsen. Beolink 7000 RDS, Beo4 fjernbetjening samt par lysdæmpere (4)
B&O. Diverse udstyr bestående af: Beolink 7000 RDS fjernbetjening med oplader Beo4 fjernbetjening 2 lysdæmpere Fremstår med brugsspor, batterier medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 5254401
SEK 1 685 DK, Helsingør, Støberivej 27-03-2019
20:00:00
SEK 2 668
Tandberg spolebåndoptager model 1600X.
Tandberg spolebåndoptager model 1600X. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5283791
SEK 1 123 DK, Helsingør, Støberivej 28-03-2019
13:43:00
SEK 421
LG soundbar og subwoofer fjernbetjening (2).
LG soundbar model HLX 56 S og subwoofer model SHX 56-D og fjernbetjening, ledninger. Fremstår med brugsspor herunder subwoofer med rust og skadet limning. (2).
Varunr: 5283044
SEK 1 123 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:01:00
SEK 562
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg samt par BeoLab4 højttalere (4)
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg, et par BeoLab4 højttalere samt Beo4 fjernbetjeningen. Kabler medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 5274493
SEK 7 020 DK, Hørsholm, Hammervej 1 28-03-2019
20:57:00
SEK 3 931
Parrot by Philippe Starck. Zikmu Solo højttaler.
Parrot by Philippe Starck. Zikmu Solo højttaler med iPhone/iPod tilslutning, Bluetooth, Wifi, og digital Class D forstærker 2x50w RMS. Musik overførsel via Wifi, iPhone tilslutning og Bluetooth. Original emballage.
Varunr: 5260750
SEK 4 212 DK, Herlev, Dynamovej 29-03-2019
20:44:00
SEK 2 106
Bang & Olufsen. BeoSound 9000 m. gulvstand
Bang & Olufsen. BeoSound 9000, type nr. 2571, serienr. 1850510. Musiksystem med plads til 6 CD'ere. Gulvstand og Beo4 remote medfølger. H. 130 cm. Fremstår med lettere brugsspor, nyligt efterset hos B&O forhandler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. ()...
Varunr: 5284482
SEK 4 212 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-03-2019
14:15:30
SEK 6 739
Bang & Olufsen. BeoSound 3000 med par Beolab 2500 højttalere.
Bang & Olufsen. BeoSound 3000 med par Beolab 2500 højttalere. Vægbeslag og fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten,
Varunr: 5281079
SEK 3 370 DK, Aalborg, Nibevej 30-03-2019
18:01:00
SEK 772
Bang & Olufsen. Samling med højtalere, Beocenter, Skab, radio mm. (15)
Bang & Olufsen. Samling bestående af lysdæmper LC1, Beolink konverter type 1611, mcl 2 AV type 2020, mcl 2 type 2046,. link øje, Beolit 707 radio, B&O skab med spejllåge, 2 Beovox S75, 2 Beolab 4000 m. vægophæng og vejledning, en Beolab 2 m. vejledning, et Beocenter 9500 m. bord, 2 Beolink 5000 ...
Varunr: 5282586
SEK 14 040 DK, Vejle, Dandyvej 30-03-2019
20:44:00
SEK 7 582
Parrot by Starck. 'Zikmu' højttalere, Limegrøn (2)
Parrot by Starck. Zikmu højttalere med iPhone/iPod tilslutning, Bluetooth, Wifi, og digital Class D forstærker 2x50w RMS. Musik overførsel via Wifi, iPhone tilslutning og Bluetooth. Fjernbetjening medfølger. (2) Obs! modelfoto. (Limegrøn)
Varunr: 5260834
SEK 8 424 DK, Herlev, Dynamovej 31-03-2019
12:53:00
SEK 4 212
Parrot by Starck. 'Zikmu' højttalere, Sort (2)
Parrot by Starck. Zikmu højttalere med iPhone/iPod tilslutning, Bluetooth, Wifi, og digital Class D forstærker 2x50w RMS. Musik overførsel via Wifi, iPhone tilslutning og Bluetooth. Fjernbetjening medfølger. (2) Obs! modelfoto. (Sort)
Varunr: 5263666
13:31:00
SEK 4 212
Denon reciever AVR-1706
Denon av surround reciever, model AVR-1706. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5272043
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 31-03-2019
13:42:00
SEK 421
Nakamichi. Model 420 forstærker samt model 630 FM tuner forforstærker (2)
Nakamichi 420 forstærker samt Nakamichi 630 FM tuner forforstærker. 40 x 19 x 25 cm. Made in Japan 1970'erne. Manualer samt støvlåg medfølger. Fremstår med brugsspor, ridser på støvlåg. (2)
Varunr: 5289418
SEK 2 808 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-03-2019
13:44:00
SEK 632
Bang & Olufsen. Beocenter 9500, med Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. Beocenter 9500 med Beo4 fjernbetjening. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. Fremstår med brugsspor. (2)
Varunr: 5284469
SEK 1 123 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-03-2019
13:45:30
SEK 562
Bang & Olufsen. Beosystem 2300 med BeoLab 2500 højttalere
Bang & Olufsen. Beosystem 2300 med CD afspiller. Fremstår med alm. brugsslitage, CD afspiller virker ikke optimalt hver gang. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5287982
SEK 1 123 DK, Kolding, Trianglen 31-03-2019
14:07:00
SEK 562
Varunr: 5289205
14:49:56
SEK 4 212
Phillips 'Bispehuen' Art deco radio 1932.
Radio, Phillips, ca. 1932. Art-Deco form i bakelit. 'Bispehuen'. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5284133
SEK 1 123 DK, Aalborg, Nibevej 31-03-2019
18:00:00
SEK 421
Varunr: 5263662
19:03:00
SEK 4 212
Bang & Olufsen. Beosound 3000, par Beolab 4000 samt Beo4 fjernbetjening (5 )
B&O. Stereoanlæg bestående af Beosound 3000 med CD, par Beolab 4000 højtaler samt Beo4 fjernbetjening. Desuden medfølger tre vægbeslag. Cd-afspilleren vil ikke læse cd'en. Lauritz.com indestår dog ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. (5)
Varunr: 5288681
SEK 1 404 DK, Aalborg, Nibevej 31-03-2019
19:42:00
SEK 1 193
DENON DVD afspiller 2500 BT black BD
DENON DVD afspiller, Blu-Ray disc samt DVD videotransport, model 2500 BT black BD. , brugsanvisning, strømkabel, fjernbetjening, HDMI kabel (ca. 2 m), virker iflg rekvirenten, serviceret hos Hifi-Klubben for 1988 kr. den 4 juni 2018, Faktura foreligger. nypris i 2009: 11999 kr. DVD: H. 14 B. 43 ...
Varunr: 5273052
SEK 4 212 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-03-2019
19:54:00
SEK 2 106
Parrot by Starck. Zikmu Solo højttaler.
Parrot by Starck. Zikmu Solo højttaler med iPhone/iPod tilslutning, Bluetooth, Wifi, og digital Class D forstærker 2x50w RMS. Musik overførsel via Wifi, iPhone tilslutning og Bluetooth. Udstillings- / demomodel.
Varunr: 5257444
SEK 4 212 DK, Herlev, Dynamovej 31-03-2019
20:06:00
SEK 2 106
Harman Kardon. Surroundanlæg 5.1, Blue-Ray BDS 575 (7)
Harman Kardon. Surroundanlæg 5.1. Fire standerhøtttalere, centerhøjttaler, subwoofer og Blue-Ray receiver. 3D Bluray afspiller, FM tuner HDMI ud x 1, HDMI ind x 3. EZset/EQ microphone til automatisk 5.1 lyd indstilling.Bluetooth forbindelse, Airplay, Youtube, Wi-Fi forbindelse, kablet ...
Varunr: 5279692
SEK 4 774 DK, Hørsholm, Hammervej 1 31-03-2019
20:10:00
SEK 2 387
Audio analog forstærker model Crescendo
Audio analog forstærker model Crescendo CRESCENDO forstærkeren kan levere 50W ved 8Ohm belastning med en THD + N på mindre end 0,05 % og 80W ved 4Ohm belastning med en THD + N på mindre end 0,05 %. Så forholdet mellem 8Ohm og 4Ohm magt er særdeles god, for en forstærker i denne prisklasse. ...
Varunr: 5274570
SEK 4 212 DK, Vejle, Dandyvej 31-03-2019
20:20:00
SEK 1 264
Varunr: 5260754
20:39:00
SEK 2 106
Angels Audio. DC-Gold højtalere (2)
Angels Audio. DC-Gold højtalere. Horn og basreflex kabinet med 2stk 4" enheder. 4" enheder fra DC-Gold, op til 500W. H. 63 cm, B. 29 cm, D. 36 cm. Kabinetter er udført af kraftig bambus. Fremstår ubrugte. (2)
Varunr: 5285283
SEK 8 424 DK, Herning, Engdahlsvej 31-03-2019
20:40:00
SEK 2 808
Angel Audio. Astuce Frame. Højtalere (2)
Angel Audio. Astuce Frame. Bestykket med to stk 3" fuldtoneenheder / Audience. Indvendig kanal er ca. 1,8m lang. Kabinet udført i bambus. H. 50 cm, B. 23 cm, D. 50 cm. Fremstår ubrugt (2)
Varunr: 5271634
20:41:00
SEK 2 808
Varunr: 5263814
20:46:00
SEK 4 212
Angels Audio. Astuce Frame (2)
Angels Audio. Astuce Frame bestykket med to stk 3" fuldtoneenheder / Audience. Kabinetter udført i kraftig bambus. H. 50 cm, B. 23 cm, D. 50 cm. Fremstår ubrugte. (2)
Varunr: 5235808
20:53:00
SEK 2 808
Bang & Olufsen. To Beovox/Beolab Penta højtalere, type 6611, samt BeoSound 9000. (3)
Bang & Olufsen. Et par højtalere model 'Beovox Penta' type 6601. Fremstillet 1986. H. 150 cm. Samt BeoSound 9000. Musiksystem med plads til 6 CD'ere, navngivning af 200 Cd'er samt FM. Fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Varunr: 5281051
21:27:28
SEK 2 106