Utropspris
   Varor pr. sida   13 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Sonab R 4000-2 forstærker
Sonab R 4000-2 forstærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6064434
SEK 1 372 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-08-2021
13:42
SEK 480
Bang & Olufsen. BeoSound 5 med BeoMaster 5 samt højtalere (7+1)
Bang & Olufsen. BeoSound 5, BeoMaster 5, type 1756, samt fem diverse B&O højtalere. Kabler samt én fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7+1)

Varunr: 6063035
SEK 5 487 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-08-2021
16:53
SEK 1 783
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler, typenr. 1601. L. 112 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Testet med strøm men ej testet på anlæg. Virker ifølge rekvirent. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6064400
SEK 2 058 DK, Herlev, Dynamovej 07-08-2021
19:30
SEK 960
Bang & Olufsen, Beoplay A8 med stativ. (2)
Bang & Olufsen. Beoplay A8. H. 91cm, B. 66cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6064671
SEK 1 372 DK, Aalborg, Nibevej 07-08-2021
19:33
SEK 754
Revox A 77 samt fire tilhørende bånd (5)
Revox A 77, 2 spors, spolebåndoptager i kabinet af bemalet træ. H. 38 B. 42 D. 22 cm. Samt fire tilhørende bånd bestående af: Maxell 35-180B, Maxell empty MR-10, Philips ER26 samt ReVox. Fremstår med brugsspor, afslag i træ. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Varunr: 6063954
SEK 2 744 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
17:39
SEK 1 372
Bang & Olufsen Beomaster1600
Bang &Olufsen. Beomaster 1600, Kabinet af palisander. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette...

Varunr: 6042432
SEK 1 097 DK, Aalborg, Nibevej 08-08-2021
18:03
SEK 412
Bang & Olufsen. Beolab 3500
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler. L. 112 cm. Fremstår med brugsspor, frontstykke mangler, uoriginalt 'hul' til kabler'. Kabler medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6059900
SEK 1 097 DK, Vejle, Dandyvej 08-08-2021
20:34
SEK 412
JBL. Et par control monitors, model 4312 (2)
JBL. Et par control monitors, model 4312. Kabinet af fineret teak. Mål: 60 x 36 x 30 cm. Fremstår med overfladiske mærker, samt kraftige finerskader i bunden af den ene. Er ifølge sælger fuldt funktionelt. (2)

Varunr: 6064906
SEK 9 603 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
20:55
SEK 2 469
Bang & Olufsen. Radio, model 'Mini 47'
Bang & Olufsen. Radio, model 'Mini 47'. Kabinet udført af træ. B. 40, H. 25, D. 20 m. Fremstår med alders-/brugsslitage, herunder kabinet med ormehuller. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6059991
SEK 2 058 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
21:27
SEK 412
Sæt højttalere HPM-100 (2)
Sæt højttalere HPM-100 4-vejs basreflex kabinet fineret med teak. H. 67 cm. B. 39 cm. D. 37 cm. Fremstår med brugsspor og ridser.

Varunr: 6063020
SEK 2 058 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2021
17:23
SEK 686
Bang & Olufsen. Beogram 3000 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 3000 pladespiller med MMC4 pick up. Hertil medfølger en B&O fjernbetjening. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6064721
SEK 1 097 DK, Aalborg, Nibevej 10-08-2021
18:50
SEK 480
Lima. Samling lokomotiver, togvogne og skinner
Lima. Samling lokomotiver, togvogne og skinner bestående af: 9 lokomotiver, 33 togvogne med blandt andet DSB, diverse skinner, transformator samt diverse modelhuse. Fremstår med varierende brugsspor, fejl og mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6064818
SEK 2 744 DK, Aalborg, Nibevej 10-08-2021
18:55
SEK 412
Philips tre rørs radio 1920'erne
Philips tre rørs radio 1920'erne model 2525 nr. 12237 222 volt. Sortmaletel jernkabinet. L 27 cm. H 17 cm. B 218 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6065011
18:59
SEK 412