Utropspris
   Varor pr. sida   22 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Et sæt Beolab 8000 aktiv højttalere, Blyanten, Mk 1, med kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. Strømkabler samt tilslutning kabler medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med alm. brugsspor. Virker ved indlevering (2)

Varunr: 6039805
SEK 5 455 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
14:22
SEK 3 546
Bang & Olufsen. Beogram 1500 og Beomaster 900 (2)
Bang & Olufsen, grammofon/pladespiller, model Beogram 1500, i kabinet af egetræ. H. 9 L. 44 B. 33 cm. Samt Bang & Olufsen. Beomaster 900 radio i kabinet af palisander. H. 14 L. 74 D. 21 cm. To Louis Armstrong lp'er medfølger. Fremstår med brugsspor, pladespiller med ridser på låg. Fejl og mangler...

Varunr: 6044399
SEK 1 637 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
18:17
SEK 546
Bang & Olufsen Beomaster 2000
Bang og Olufsen, Beomaster 2000. i kabinet af palisander. Fremtræder med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Be aware that there may be different rules for trading and importing rosewood to other countries. When exporting from Denmark, please contact the authorities in the ...

Varunr: 6042431
SEK 1 091 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
13:32
SEK 409
Bang & Olufsen.
Bang og Olufsen Beogram 3400. pladespiller med kabinet af eg. Fremstår med skade på låget. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6042395
18:25
SEK 409
Bang & Olufsen Mini Moderne 514 RG
Bang & Olufsen Mini Moderne 514 RG Radio med grammofon. Teak kabinet B 86 cm. H 40 cm D 35 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varunr: 6042421
18:25
SEK 477
Bang & Olufsen. Mikrofon Beomic 2000
Bang & Olufsen. Mikrofon Beomic 2000 med fødder som kan udfoldes. Original æske og brugsanvisning medfølger Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6042400
SEK 2 046 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
18:27
SEK 409
Bang & Olufsen. MD8
Bang & olufsen. MD8 Mikrofon. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6042402
18:28
SEK 409
Bang & Olufsen. Beogram 1800 Pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 1800 Pladespiller kabinet af palisander. Virker ved test. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, ...

Varunr: 6042397
18:34
SEK 546
Bang & Olufsen Beomaster1600
Bang &Olufsen. Beomaster 1600, Kabinet af palisander. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette...

Varunr: 6042432
18:35
SEK 409
Bang & Olufsen. S 607 højttalere (2)
Bang & Olufsen Par højttalere Type S 607. kabinetter af teak. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (2)

Varunr: 6042427
18:40
SEK 409
Bang & Olufsen. Beovox 600 Højtalere (2)
Bang & Olufsen Beovox 600 højttalere kabinetter af palisander. Fremstår ,ed brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette ...

Varunr: 6042430
18:41
SEK 409
Bang & Olufsen Beosystem Dirigent (4)
Bang & Olufsens første stereoanlæg Beosystem Dirigent lanceret 1962. Bestående af: Dirigent 610 K radio i metalkabinet med palisander front. B&O Pladespiller Type 42 VF i palisander kabinet 2 Beovox 1000, type 6208 højttalere. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for ...

Varunr: 6042392
SEK 6 819 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
18:42
SEK 3 273
Harmon Kardon stereoanlæg (6)
Harmon Kardon stereoanlæg bestående af forstærker, model HK675 og Tuner, model TU970 samt fire Australian Monitor højttalere med vægbeslag, model Install10. Der medfølger div. kabler. Velegnet som lyd anlæg til butiksbrug. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for ...

Varunr: 6045684
SEK 3 273 DK, Odense, Kratholmvej 23-06-2021
20:16
SEK 477
B&O Hyperbo Junior K 1936
Bang & Olufsen: Hypérbo Junior-radio Model K i kabinet af nøddetræ fra 1936. Mål ca: H. 28. D. 20. B. 54 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, små mærker i træet.

Varunr: 6035882
SEK 4 910 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
21:29
SEK 546
B&O Højttaler Type D
B&O Højttaler Type D. Kabinet fremstår med aldersvarende brugsspor og manglende stof og bagklædning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6035889
SEK 8 728 DK, Herlev, Dynamovej 24-06-2021
08:10
SEK 1 500
Bang & Olufsen bordradio, model Hyperbo Junior
Bang & Olufsen bordradio model Hyperbo Junior med kabinet af valdnød. produceret i 1936. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6035885
SEK 4 910 DK, Herlev, Dynamovej 24-06-2021
08:16
SEK 682
Beomaster 3400
Bang & Olufsen. Beomaster 3400 i kabinet af egetræ. Fremstår med få alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, men iflg sælger fungerer den fejlfrit. Brugsanvisning medfølger.

Varunr: 6045607
SEK 2 728 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-06-2021
20:36
SEK 614
Bang & Olufsen Radio model Grand Prix 610 Present med Ekko enhed (2)
Bang & Olufsen Radio model Grand Prix Present AM-FM Stereo 610 med kabinet af teak og med separat Ekko enhed af metal. 1960'erne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6032423
SEK 5 455 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
10:13
SEK 546
Bang & Olufsen model Mini DeLuxe 609 Radio
Bang & Olufsen model Mini DeLuxe 609 Radio med kabinet af nøddetræ. L 68 cm. H 21 cm D 17 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6032419
SEK 2 182 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
13:24
SEK 477
B&O Beocenter 5000
B&O Beocenter 5000 med radio, grammofon samt båndafspiller. Brugsspor, låge lukker ikke i. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6046249
SEK 1 091 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-06-2021
18:21
SEK 409
Marantz & Mission surround anlæg (7)
Marantz & Mission surround anlæg bestående af: Marantz model PM5005 og Mrantz model CD5005. To stk. Mission højttalere model LX 2 med sortlakerede Northstone metal podier og Yamaha Anatel Wireless Subwoofer model NS-WSW42. Samt Yamaha Front Surround System model YAS-207Virker ifølge sælger. ...

Varunr: 6044818
SEK 1 364 DK, Aalborg, Nibevej 26-06-2021
19:51
SEK 409
Bang & Olufsen. Beosound 8, docking station
Bang & Olufsen, Bang & Olufsen Beosound 8 sort. Kan bruges til IPod / IPhone eller IPad 4. - Mini-USB og AUX-indgang - Udgangseffekt: Bas/mellemtone: 70W. Type 2906, serienummer 22547410. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6046024
SEK 2 046 DK, Nivå, Stejlepladsvej 27-06-2021
20:25
SEK 546