Utropspris
1234»   Varor pr. sida   117 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ. (4)
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ med rum til opbevaring. Justerbare hylder. To moduler a´ 70 X 70 X 30 cm. Samt to vandrette moduler a´ 35,6 X 70 X 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og ...

Varunr: 6242694

SEK 7 385 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
08:38
SEK 3 692
Skovby Møbler. Reolsystem af bøg (2+1)
Skovby. Reolsystem af massiv og fineret bøg bestående af skænk, låger bag hvilke hylder, skuffer, væghængt vitrineskab med glaslåger bag hvilke hylder, indbygget spots, vægbeslag medfølger. Fremstillet hos Skovby Møbler. mål skænk H: 82, B. 180, D: 50, mål på skab H. 57, B: 170, D. 35 cm. ...

Varunr: 6212846
SEK 4 260 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
10:13
SEK 1 420
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ. (4)
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ. Rum til opbevaring. Justerbare hylder. H. 70 cm. B. 70 cm. D. 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (4)

Varunr: 6241829

SEK 7 953 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
10:44
SEK 3 976
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ med rum til opbevaring. Justerbare hylder. To moduler a´ 70 X 70 X 30 cm. Samt to lodrette moduler a´ 70 X 35,6 X 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og ...

Varunr: 6242702

11:19
SEK 3 692
ATBO furniture. To reolmoduler i sortlakeret træ. (2)
ATBO furniture. To reolmoduler i sortlakeret træ. Rum til opbevaring. Justerbare hylder. H. 70 cm. B. 70 cm. D. 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (2)

Varunr: 6242083

SEK 3 976 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
11:24
SEK 1 988
ATBO furniture. Fem reolmoduler i sortlakeret træ (5)
ATBO furniture. Fem reolmoduler i sortlakeret træ bestående af : Et modul 70 X 70 X 34,5 cm. Fire moduler 35,6 X35,6 X 34,5 cm. Med rum til opbevaring. Justerbare hylder. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. ...

Varunr: 6242130

11:47
SEK 3 692
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ. Rum til opbevaring. Justerbare hylder. H. 70 cm. B. 35,5 cm. D. 34,5 cm. Produceret hos ATBO furniture.Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker.(4)

Varunr: 6242011

SEK 6 817 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
11:48
SEK 3 408
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ.(4)
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ. Rum til opbevaring. Justerbare hylder. H. 70 cm. B. 70 cm. D. 30 cm. Produceret hos ATBO furniture.Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker.(4)

Varunr: 6241830

11:51
SEK 3 976
Reolsystem, MENU, model Stick
Reolsystem, Menu, model Stick. Hvidlaseret massiv ask og pulverlakeret stål. H. 202 B. 240 D. 50 cm. Kan kombineres som man selv ønsker. Fremstår med brugsspor. En del ridser og skrammer. Vejl. nypris ca. 30.000 kr.

Varunr: 6234665
SEK 5 112 DK, Nivå, Stejlepladsvej 13-08-2022
15:01
SEK 2 556
Reolsystem, MENU, model Stick
Reolsystem, Menu, model Stick. Hvidlaseret massiv ask og pulverlakeret stål. H. 96 B. 164 D. 50 cm. Kan kombineres som man selv ønsker. Fremstår med brugsspor. En del ridser og skrammer. NB: Modelfoto.

Varunr: 6234659
SEK 2 556 DK, Nivå, Stejlepladsvej 13-08-2022
15:29
SEK 1 420
ATBO furniture. Seks reolmoduler i sortlakeret træ. (6)
ATBO furniture. Seks reolmoduler i Sortlakeret træ bestående af : To lodrette moduler 70 X 35,6 X 34,5 cm. To vandrette moduler 35,6 X 70 X 34,5 cm. To kvarte moduler 35,6 X 35,6 X 34,5 cm. Rum til opbevaring. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med ...

Varunr: 6242058

SEK 9 657 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
17:21
SEK 4 828
ATBO furniture. Fem reolmoduler i sortlakeret træ. (5)
ATBO furniture. Fire vandrette reolmoduler 35,6 X70 X 21 cm. Samt to moduler a´ 35,6 X 35,6 X 21 cm. Sortlakeret træ med rum til opbevaring. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (5)

Varunr: 6242162

SEK 9 089 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
17:32
SEK 4 544
Peter J. Lassen. Fire moduler, rødlakeret MDF (4)
Peter J. Lassen. Fire moduler af rødlakeret 12 mm. MDF. Front med åbne rum. Fremstillet for Montana. H. 70 L. 70. D. 47 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker, en med uoriginalt hul på bagside. (4)

Varunr: 6230627
SEK 2 840 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 13-08-2022
18:14
SEK 1 278
Mogens Koch for Rud Rasmussen. Par reol moduler. (2)
Mogens Koch 1898-1992. Par reolmoduler af fyrretræ. Fremstillet hos Rud. Rasmussen Snedkerier København. H. 76 cm. B. 76 cm. D. 27,5/36,5 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker . (2)

Varunr: 6214625
SEK 11 361 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
18:29
SEK 8 521
Mogens Koch for Rud Rasmussen. Reolmodul/bogkasse af fyrretræ
Mogens Koch 1898-1992. Reolmodul/bogkasse af fyrretræ. Fremstillet hos Rud. Rasmussen Snedkerier København. H. 76 cm. B. 76 cm. D. 27,5 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker .

Varunr: 6206638
SEK 9 941 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
18:41
SEK 7 101
Verner Panton. To Wire Cubes i farven 'Monarch' (2)
Verner Panton (1926-1998). To Wire Cubes, i farven 'Monarch'. Verner Panton Wire er udført i 5 mm tråd, kan bruges enkeltvis eller sammen, som rumdeler, små borde, reoler eller magasinholdere. H. 34,8 cm. x B. 34,8 cm. x D. 34,8 cm. Diverse ophæng, skruer, samlestykker m.m. medfølger ikke. ...

Varunr: 6252922
SEK 1 704 DK, Aalborg, Nibevej 13-08-2022
19:00
SEK 710
Peter J. Lassen. To Montana moduler, model 1218, D. 30 cm. (2)
Peter J. Lassen (1930 -2019). To Montana moduler model 1218, der er med et åbne rum samt to låger. Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 137 Mushroom samt låger i farven 162 Hokkaido og 160 Balsamic. H. 69,6 cm, B. 69,6 cm, D. 30 cm. Ophængslister, vægbeslag samt skruer...

Varunr: 6252784
SEK 6 249 DK, Aalborg, Nibevej 13-08-2022
19:00
SEK 3 692
Peter J. Lassen. Fire moduler af rødlakeret 12 mm. MDF. Front med åbne rum. Fremstillet for Montana. H. 70 L. 70. D. 47 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker. (4)

Varunr: 6251547
19:15
SEK 1 278

Varunr: 6242693

19:15
SEK 3 692
Væghængt reol af palisander
Væghængt reol af fineret palisander, skuffer, skydelåger. H. 39, B. 45, D. 25 cm. Fremstår med ridser, mærker, løs låge og manglende vægbeslag bagpå.

Varunr: 6215167
SEK 1 136 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
19:18
SEK 568
To reoler af teak (2)
To reoler af teak med åbne rum, monteret på sokkel. Mål pr. reol H. 75, B. 75, D. 30 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, afslag og huller på top. (2)

Varunr: 6223137
19:45
SEK 568
Peter J. Lassen for Montana. Reolmoduler. (13+8)
Peter J. Lassen for Montana. Reolmoduler, hvid lakeret. 2 skabsmoduler H. 70 B. 70 D. 47 cm, 1 skabsmodul med udtræksbakker H. 70 B. 70 D. 47 cm. 1 skabsmodul H. 47 B. 70 D. 70 cm., 2 moduler H. 47 B. 70 D. 47 cm, 1 modul H. 35,5 B. 70 D. 30 cm, 1 modul H. 70 B. 70 D. 47 cm, 1 modul med glaslåger...

Varunr: 6251438
SEK 17 042 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-08-2022
20:01
SEK 9 089
ATBO furniture. Fire vandrette reolmoduler i sortlakeret træ. Rum til opbevaring. H. 35,6 cm. B. 70 cm. D. 21 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (4)

Varunr: 6242139

SEK 7 101 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
20:22
SEK 3 976
12 reoler af hardwood (12)
12 reoler af massiv hardwood med buet kanter. H. 40 cm. B. 80 cm. D. 35 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6246007
20:23
SEK 8 521
Børge Mogensen og Grethe Meyer, Boligens byggeskabe (3)
Børge Mogensen og Grethe Meyer, 'Boligens Byggeskabe': Tre reoler fra Boligens Byggeskabe med ramme af oregon pine; sider, samt justérbare hylder af grålakeret dyrolit. Fronter med hylder samt 2 låger i oregon pine. Medfølgende stilleskruer til sokler; samt løse front- og sidebrædter. Mål: H. ...

Varunr: 6251545
SEK 4 260 DK, Odense, Kratholmvej 13-08-2022
20:45
SEK 4 544
Omann Junior, reolsystem af palisander, 4 moduler (4)
Omann Junior, reolsystem af fineret palisander, 4 moduler. Stedvise brugs- og aldersspor; herunder enkelte mærker, ridser og mindre afslag. Fronter med hylder, låger og nedfaldsklap; indvendigt med skuffer og bakker. H. 188. B. 120 / 240 cm.. D. 29 & 44 cm.(4 moduler / 2 fag)

Varunr: 6252003
SEK 3 692 DK, Odense, Kratholmvej 13-08-2022
20:48
SEK 568
Wendelbo. Par 'Chord vertical shelf' reoler, hvid (2)
Wendelbo. Par 'Chord vertical shelf' reoler af hvidlakeret stål. Mål: 64 x 48,5 x 15 cm. Udstillingsmodeller i original emballage. (2)

Varunr: 6186275

SEK 1 704 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
20:50
SEK 852
Mogens Koch for Rud Rasmussen. Et sæt på fire reolmoduler af fyrretræ og elm (4)
Mogens Koch for Rud Rasmussen. Et sæt på fire reolmoduler bestående af to fyrretræ og to af elm, tappede samlinger. Fremstillet hos Rud Rasmussens snedkerier. Mål pr. reol H. 76, B. 76, D. 27,5 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, pletter, malingrester og ridser. (4)

Varunr: 6250545
SEK 14 201 DK, Herlev, Dynamovej 14-08-2022
10:34
SEK 9 941

Varunr: 6241973

SEK 9 657 DK, Herlev, Dynamovej 14-08-2022
10:42
SEK 4 828
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ. Rum til opbevaring. Justerbare hylder. H. 70 cm. B. 70 cm. D. 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Udstillingsmodeller med håndteringsspor. (4)

Varunr: 6241827

SEK 7 953 DK, Herlev, Dynamovej 14-08-2022
10:45
SEK 3 976