Utropspris
12345»   Varor pr. sida   126 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
365° North for Wendelbo. Reol model Slice rack medium
365° North for Wendelbo. Reol model Slice rack medium. Sortlakeret stål og aluminium. Udstillingsmodel. H. 143 cm., B. 140 cm. Vejl. udsalgspris 16.195 DKK. Fremstår med mindre brugsspor, herunder små ridser.

Varunr: 5991158

SEK 10 910 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:51
SEK 1 091
Bogreol af fyr
Bogreol af fyr med flytbare hylder. Bagbeklædning af krydsfiner. H. 203 cm. B. 200 cm. D. 22 cm. Fremstår med brugsspor, samt usamlet.

Varunr: 6026779
SEK 2 455 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
11:09
SEK 409
Wendelbo. Par 'Chord vertical shelf' reoler, hvid (2)
Wendelbo. Par 'Chord vertical shelf' reoler af hvidlakeret stål. Mål: 64 x 48,5 x 15 cm. Udstillingsmodeller i original emballage. (2)

Varunr: 6025036

SEK 1 637 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
11:16
SEK 409
Natuzzi reol system/tv møbel
Natuzzi reol system/tv møbel, to delt. Udført i valnød farvet finer. H. 210 cm. B. 370 cm. D. 55 cm. Alle pynte genstande med følger ikke. Udstillingsmodel. BEMÆRK. Ved endt auktion afhentes varen i 6270 Tønder. Kontakt Lauritz.com efter hammerslag for adresse.

Varunr: 5999368
SEK 8 728 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-06-2021
11:31
SEK 886
Børge Mogensen. Reol af eg
Børge Mogensen. Reol af fineret eg, monteret med nye ben.Fremstillet hos Karl Andersson & Sönner. H 139, 135 x 36 cm.

Varunr: 6045064
SEK 2 728 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
12:04
SEK 1 023
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (16)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 8 stk. Stacked - Light Grey w/backboard MEDIUM 8 stk. Stacked - Light Grey w/backboard LARGE Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. Modelfoto. (16)

Varunr: 6043768

SEK 4 091 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
12:14
SEK 546
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 14 stk. Stacked - White w/backboard -LARGE Fremstår i original emballage. 2 stk. Stacked Podium - White 20 x 130 x 35 cm. Mål: Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. (16)

Varunr: 6043782

SEK 4 364 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
14:25
SEK 409
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (12)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 5 stk. Stacked - Light Grey -LARGE 2 stk. Stacked - White w/backboard - LARGE 2 stk. Stacked - Dark Grey w/backboard - LARGE 1 stk. Stacked - ASH w/backboard - LARGE 2 stk. Stacked Podium - White 20 x 130 x 35 cm. ...

Varunr: 6043791

14:35
SEK 409
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (10)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 5 stk. Stacked - Light Grey w/backboard MEDIUM 5 stk. Stacked - Light Grey w/backboard LARGE Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. Modelfoto. (10)

Varunr: 6043799

SEK 3 273 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
14:40
SEK 477
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (7)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 7 stk. Stacked - Light Grey -LARGE Fremstår i original emballage. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. (7) Modelfoto.

Varunr: 6043824

SEK 1 909 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
14:48
SEK 477
Børge Mogensen. Reol af eg
Børge Mogensen. Reol af fineret eg, monteret med nye ben.Fremstillet hos Karl Andersson & Sönner. H 139, 135 x 36 cm. Top med skjolder.

Varunr: 6045074
SEK 2 455 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
15:04
SEK 1 023
Jens Hansens Møbelsnedkeri. To væghængte reolmoduler af mahogni (2)
Jens Hansens Møbelsnedkeri. To væghængte reolmoduler/nogkasser af massivt tapsamlet mahogni, lister til vægophæng medfølger. Mål: 71,5 x 71,5 x 31,5 cm. Enkelte overfladiske mærker. (2)

Varunr: 6044902
SEK 2 728 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
15:07
SEK 2 182
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (15)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 7 stk. Stacked - Light Grey w/backboard MEDIUM 8 stk. Stacked - Light Grey w/backboard LARGE Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. Modelfoto. (15)

Varunr: 6043771

SEK 3 819 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
15:18
SEK 409
365° North for Wendelbo. Reol model Slice rack medium. Sortlakeret stål og aluminium. Udstillingsmodel. H. 143 cm., B. 140 cm. Vejl. udsalgspris 16.195 DKK. Udstillingsmodel. Fremstår usamlet i original emballage. Modelfoto

Varunr: 6025106

SEK 8 183 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
15:31
SEK 682

Varunr: 6043765

16:12
SEK 409
Dyrlund. Reolvæg, kirsebærtræ
Dyrlund. Reolvæg af massivt kirsebærtræ best. af: Et modul med front af fire skuffer, et modul med front af to låger bag hvilke hylder, et modul med front af åbent rum samt to låger bag hvilke hylder samt en reol med fire hylder. 1990'erne. H. Fremstår med brugsspor, ridser samt mærker.

Varunr: 6036525
SEK 8 183 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
17:07
SEK 409
Peter J. Lassen. Montana model 1118P, dybde 38
Peter J. Lassen. Montana modul, model 118P. Modulet er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 146 Hazelnut. Modulet er med to heldækkende låger begge med PUSH, H. 69,6 x B. 69,6 x D. 38 cm. Modulet er med ophæng, Udstillingsmodel som fremstår med meget få ...

Varunr: 6044957
SEK 3 546 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:28
SEK 2 046
Peter J. Lassen. Montana opstilling bestående af to moduler, dybde 30
Peter J. Lassen. Montana opstilling bestående af model 6118 som er med låge samt et åben rum og model 6112 som er med to åben rum. Modulerne er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak i farve 146 Hazelnut. Hvert modul måler H. 35,4 x B. 69,6. Begge moduler er med ...

Varunr: 6044979
SEK 3 273 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:31
SEK 2 318
Peter J. Lassen. Montana opstilling bestående af model 61120 Psom er med to låge, begge med PUSH og model 6112 som er med fire åben rum. Modulerne er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak i farve 146 Hazelnut. Hvert modul måler H. 35,4 x B. 69,6. Begge moduler er med ...

Varunr: 6044983
18:33
SEK 2 318
Peter J. Lassen. Montana modul, model 1218, dybde 30 cm
Peter J. Lassen. Montana model 1218. Modulet er med to låger og to åbne rum. Modulet er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 09 Nordic. Lågerne er i farve 136 Pine samt 144 Fennel. H. 69,6 x B. 69,6 x D. 30 cm. Moduler er med ophæng. Udstillingsmodel som ...

Varunr: 6045281
SEK 2 728 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:39
SEK 1 909
Peter J. Lassen. Montana CO16 model PN11S, dybde 38
Peter J. Lassen. Montana CO16 modul, model PN11S. Modulet er produceret i 16 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 09 Nordic. Modulet er med to skydedøre. H. 70,4 x B. 81,8 x D. 38 cm. Modulet har en udskæring i bagbeklædningen og fremstår med brugsspor.

Varunr: 6045335
SEK 1 364 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:40
SEK 409
Peter J. Lassen. To Montana moduler model 1220, dybde 30 cm (2)
Peter J. Lassen. Montana opstilling bestående af tom moduler i model 1220. Begge moduler er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 09 Nordic. Lågerne er lakeret i farverne 144 Fennel, 136 Pine samt 130 Oregano. Hvert modul måler. H. 69,6 x B. 69,6 x D. 30 cm. ...

Varunr: 6045140
SEK 5 728 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:42
SEK 4 910
Peter J. Lassen. Montana opstilling på sokkel, dybde 38 cm (2)
Peter J. Lassen. Montana opstilling bestående af model stk 1212 hvor den ene er monteret med 2 låger med PUSH og et åben rum og den anden er med 3 åben rum. Begge moduler er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 137 Mushroom. Låger er i farve 160 Balsamic samt ...

Varunr: 6045263
SEK 6 546 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:42
SEK 1 773
Peter J. Lassen. Montana CO16 opstilling bestående af 2 moduler dybde 46
Peter J. Lassen. Montana CO16 opstilling, bestående af 2 stk.model PN12 som er monteret med 2 låger samt stor skuffe. Model. Bag den ene låger er der monteret låsbar skuffe. Den anden er monteret med 2 låger samt et stort åbnet rum. Begge moduler er produceret i 16 mm MDF som derefter er lakeret ...

Varunr: 6044203
SEK 5 455 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:56
SEK 1 909
Peter J. Lassen. Montana CO16 model PN12, dybde 38
Peter J. Lassen. Montana CO16 model PN12. Modulet er produceret i 16mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 09 Nordic. Modulet er monteret med fire låger, alle med lås. H. 70,4 x B. 81,8 x D. 38 cm, Modulet fremstår med brugsspor.

Varunr: 6044315
SEK 2 455 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:57
SEK 409
Peter J. Lassen. Montana model 1112, dybde 38 cm
Peter J. Lassen. Montana modul model 1112. Modulet er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 160 Balsamic. H. 69,6 x B. 69,6 x D. 38 cm. Modulet er med ophæng. Udstillingsmodel som fremstår med meget få brugsspor.

Varunr: 6044158
18:58
SEK 750
Peter J. Lassen. Montana modul, model 1118, dybde 38
Peter J. Lassen. Montana modul, model 1118. Modulet er med to hele dækkende låger hvor bag der er hylder. Modulet er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 04 Anthracite. H. 69,6 x B. 69,6 x D. 38 cm. Udstillingsmodel som fremstå med meget få brugsspor.

Varunr: 6044077
SEK 3 000 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
18:59
SEK 2 318
Bolia. Reol, olieret valnød, Nova, large
Bolia. Reol af olieret fineret valnød, Nova, model Large. H 205, 110 x 30 cm. Brugsspor samt løs finer nogle steder.

Varunr: 6034239
19:19
SEK 477
Peter J. Lassen. Montana skuffemodul model 6122, dybde 38
Peter J. Lassen.Peter J. Lassen. Montana skuffemodul model 6122. Modulet er med 2 åbne rum. Moduler er produceret i 12 mm MDF som derefter er lakeret med vandbaseret lak farve 147 Shadow. H. 35,4 x B 69,6 x D 38 cm. Modulet er monteret med sorte Montana ben model MBL126. Udstillingsmodel som ...

Varunr: 6045458
SEK 4 637 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
19:26
SEK 1 909
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (6)
ulien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 3 stk. Stacked - White w/backboard -LARGE 3 stk. Stacked - White w/backboard - MEDIUM Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. (6)

Varunr: 6043825

19:50
SEK 477