Utropspris
12345...6»   Varor pr. sida   179 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid  Nästa bud
Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler med hjul (2)
Peter J. Lassen for Montana. To moduler, lakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med alm. brugsspor, ridser og mærker (2)

Varunr: 6276290
SEK 2 824 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
13:14
SEK 2 401
Peter J. Lassen for Montana. To moduler, lakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker (2)

Varunr: 6273867
18:55
SEK 2 401
Brouer Møbelfabrik. Dobbeltreol, palisander
Brouer Møbelfabrik. Dobbeltreol af fineret palisander med front af justerbare hylder samt topplade af fineret mahogni, senere monterede uoriginale runde tilspidsede ben af massivt træ. 1960'erne. H. 135 L. 100 D. 30 cm. Fremstår med brugsslitage, falmet topplade med kraftige skjolder og pletter.

Varunr: 6253893
SEK 3 389 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-09-2022
19:14
SEK 1 553

Varunr: 6276296
19:21
SEK 2 401
Dobbeltlåget vitrineskab af træ - sort
Dobbeltlåget vitrineskab af træ, eksteriør med laserende matlak, interiør med hvid matlak. Front med to glaslåger bag hvilke hylder. H. 202, B. 120, D. 42 cm. Nøgle medfølger. Udstillingsmodeller med minimale/ingen brugsspor.

Varunr: 6268110
SEK 5 648 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
19:35
SEK 4 236
Dammand & Rasmussen, Viby. Par reoler af palisander på sokkel (3)
Dammand & Rasmussen, Viby. Par reoler af fineret palisander på sokkel. H 182, 100/200 x 28 cm. Alm. brugsslitage, nogle ridser og skrammer. (3)

Varunr: 6267710
SEK 4 236 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
19:45
SEK 3 389
Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet'
Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet' af sort pulverlakeret stål og sortlaseret træ. H. 153 cm., B. 185 cm., D. 40 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor, ridser og mærker, ustabillitet/skævheder, vandskader.

Varunr: 6275866

SEK 3 954 DK, Herlev, Dynamovej 29-09-2022
19:48
SEK 2 824
Svend Ellekær. Reol med vitrineoverdel, palisander (2)
Svend Ellekær. Reol samt vitrineoverdel af fineret palisander, reol med front af hylder samt vitrineoverdel med front af to skydelåger af glas bag hvilke hylde. 1960'erne. Fremstillet hos Albert Hansen, Vejen. H. 37-139 B. 82 D. 29 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker, let ...

Varunr: 6193383
SEK 5 083 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-09-2022
19:48
SEK 1 977
Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler, lakerede. (4)
Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler, lakerede med reolindretning. Hvert modul; H 105, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker og huller (4)

Varunr: 6273898
19:55
SEK 3 107
Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler, grålakerede. (4)
Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler, grålakerede med reolindretning. Hvert modul; H 105, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker og huller (4)

Varunr: 6273895
20:59
SEK 3 107
Carlo Jensen for Hundevad. Reol af palisander
Carlo Jensen for Hundevad. Reol af fineret palisander, flytbare hylder med skrå front. Fremstillet hos Hundevad & Co. H. 129, B. 138, D. 30,5 cm. Fremstår med brugsspor, mærker/pletter, lidt farvenuancer på toppen.

Varunr: 6263225
SEK 1 130 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
09:25
SEK 424
Carlo Jensen for Hundevad. Reol af fineret palisander med tre flytbare hylder med skrå front. De nederste, gennemgående hylder er faste. Fremstillet hos Hundevad & Co. H. 129, L. 138, D. 30,5 cm. Fremstår med brugsspor, farvenuancer og enkelte mærker på toppladen, afslag nederst midtfor.

Varunr: 6263144
10:31
SEK 424

Varunr: 6276286
SEK 2 824 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-09-2022
14:02
SEK 2 259
ATBO furniture. Seks reolmoduler i sortlakeret træ. (6)
ATBO furniture. Seks reolmoduler i Sortlakeret træ bestående af : To lodrette moduler 70 X 35,6 X 34,5 cm. To vandrette moduler 35,6 X 70 X 34,5 cm. To kvarte moduler 35,6 X 35,6 X 34,5 cm. Rum til opbevaring. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med ...

Varunr: 6242058

SEK 9 602 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
14:32
SEK 4 801
Dansk møbelproducent: Reol - egetræ
Dansk møbelproducent: Reol fineret med egetræ. H 194 cm, D 31,5 cm, B 90 cm. Brugsspor og mærker.

Varunr: 6238490
SEK 1 130 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-09-2022
14:44
SEK 424
Reol af egetræ
Reol af egetræ, monteret på sokkel, hylder. H. 200, B. 90, D. 28 cm. Fremstår med ridser, mærker, enkelte malingrester og åbning ved to-delt bagbeklædning.

Varunr: 6259463
SEK 1 130 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
14:59
SEK 494
Dansk møbelproducent. Væghængt reolsystem, amerikansk valnød
Dansk møbelproducent. Væghængt reolsystem af massivt og fineret amerikansk valnøddetræ, best. af tre rammer/ vanger og 12 hylder. Mål ramme H. 173 B. 53 Hylde D. 27 cm. Beslag til hylder medfølger og skal eftermonteres. Der medfølger ikke beslag til ophæng af rammer. Fremstår med spor efter alm. ...

Varunr: 6254736
SEK 6 213 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-09-2022
15:13
SEK 1 977
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ. (4)
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ med rum til opbevaring. Justerbare hylder. To moduler a´ 70 X 70 X 30 cm. Samt to lodrette moduler a´ 70 X 35,6 X 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og ...

Varunr: 6242702

SEK 7 343 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
15:34
SEK 3 671
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ med rum til opbevaring. Justerbare hylder. Fire lodrette moduler a´ 70 X 35,6 X 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (4)

Varunr: 6276771

SEK 5 648 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
17:24
SEK 3 107
ATBO furniture. Fem reolmoduler i grålakeret træ (5)
ATBO furniture. Fem reolmoduler i grålakeret træ med rum til opbevaring. Justerbare hylder. Fire lodrette moduler a´ 70 X 35,6 X 30 cm. Et vandret a´ 35,6 X 70 X 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. ...

Varunr: 6242732

SEK 6 496 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
17:27
SEK 3 954
Verner Panton. VP ONE stol i farven 'Anthracite'
Verner Panton (1926 -1998). VP ONE stol i farven 'Anthracite' med stel i 'Black Red' af rustfrit stål, sæde og ryg håndflettet med polyeurethan snore, forstærket med nylonkerne. Formgivet i 1955. Sædehøjde 47 cm. Produceret af Montana. Udstillingsmodel. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6271893
SEK 1 694 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
18:11
SEK 847
Omann Jun. reol teak
Omann Jul. reol af teak med løse hylder B 120 cm. H 133 cm. D 29 cm. 1960'erne. Fremstår med aldervarende bruggspor.

Varunr: 6273839
SEK 1 130 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
18:14
SEK 424
Peter J. Lassen. Montana HiLow2 elektrisk hæve- sænke konference bord
Peter J. Lassen, Montana. HiLow2 elektrisk hæve- sænke konference bord, str. L. 320 cm x B. 120 cm. Bordplade i 21 mm MDF fineret med egetræ. Bordpladerne er samlet med en fin overgang udført i massiv aluminium. Stel udført i lakeret stål i farven 'Black Red' samt 3 Linak DL11 elektriske motor ...

Varunr: 6271231

SEK 14 121 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
18:17
SEK 7 060
Peter J. Lassen. Montana modul, model 1118, D. 38 cm
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana model 1118, der er med to heldækkende låger, bag hvilke hylder. Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 144 Fennel. H. 69,6 cm. x B. 69,6 cm. x D. 38 cm. Ophængslister, vægbeslag medfølger samt skruer medfølger ikke. Modulet er ...

Varunr: 6277191
SEK 3 107 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
18:20
SEK 1 694
Wendelbo. Tre 'Chord vertical shelf, hvid (3)
Wendelbo. Tre 'Chord vertical shelf' reoler af hvidlakeret stål. Mål: 64 x 48,5 x 15 cm. Udstillingsmodeller i original emballage. Modelfoto. (3)

Varunr: 6186943

SEK 2 542 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
18:27
SEK 1 271
ATBO furniture. Fire reolmoduler i grålakeret træ (4)

Varunr: 6242730

18:33
SEK 3 107
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ (4)
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ med rum til opbevaring. Justerbare hylder. bestående af : Et modul 70 X 70 X 34,5 cm. To vandrette moduler 35,6 X 70 X 34,5 cm. Samt et modul a´ 35,6 X 35,6 X 34,5 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. ...

Varunr: 6242749

SEK 6 778 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
18:41
SEK 3 389
Peter J. Lassen. Montana HIFI Sound Section, model VI13P, D. 30 cm
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana HIFI Sound Section, model VI13P. Modulet er med to PUSH låger samt en klaplåge, der er udført i perforeret metal, bag hvilken mulighed for opbevaring af HIFI udstyr samt kabelmagasin. I Bagbeklædningen er der hul til kabelgennemføring. Modulet er produceret ...

Varunr: 6276182
SEK 5 648 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
18:42
SEK 2 259
Excel. To væghængte reoler af eg (2+2)
Excel. To væghængte reoler af fineret eg, bagplade af sort/hvid laminat, hylde. Vægbeslag medfølger. Mål pr. reol H. 50, B. 50, D. 15 cm. Udstillingsmodel med håndteringsmærker og enkelte mærker/ridser på hylde. (2+2)

Varunr: 6266307

SEK 2 259 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
18:45
SEK 424
Peter J. Lassen. Montana modul, model 6112, D. 30 cm
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana modul, model 6112, der er åbent med to rum. Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 156 Oyster. H. 35,4 cm. x B. 69,6 cm. x D. 30 cm. Modulet er med ophængslister, vægbeslag medfølger. Skruer m.m. medfølger ikke. Udstillingsmodel. ...

Varunr: 6277506
SEK 1 412 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
19:05
SEK 777
12345...6»