Utropspris
   Varor pr. sida   15 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Sigtekikkert uden navn
Sigtekikkert uden navn 4x32 med trådkors og coatede linser, 25 mm rør diameter, længde 29,5 cm., fremstår med brugsslitage.

Varunr: 6213896
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
10:14
SEK 423
Alic sigtekikkert
Alic sigtekikkert 4 x 32 med stolpe og coatede linser, 25 mm rør diameter, længde 30 cm, fremstår med brugsslitage

Varunr: 6213855
SEK 1 550 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
10:51
SEK 423
Norconia 4-16x44 ILL.V-1*T med ringe (2).
Norconia 4-16x44 ILL.V-1*T Illuminated reticle, lyskors, parajustering, lås m.m. samt Jilas TM-300 aftagelig montage ringe.

Varunr: 6163844

SEK 6 201 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
14:47
SEK 4 228
Norconia 4-16x50 ILL.V-1*T med ringe
Norconia 4-16x50 ILL.V-1*T Illuminated reticle, lyskors, parajustering, lås m.m. samt monteringsringe Jilas TM-300 aftagelig montage. (2)

Varunr: 6163848

SEK 5 356 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
16:34
SEK 4 228
Zenith sigtekikkert
Zenith sigtekikkert 3-7x32 med stolpesigte, 25 mm rør diameter, længde 31 cm, fremstår med let brugsslitage, virker uskarp.

Varunr: 6213997
SEK 3 664 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
08:17
SEK 423
Norconia 6-25x56 ILL.V.2*T
Norconia 6-25x56 ILL.V.2*T Illuminated reticle, lyskors, parajustering, lås m.m. monteret med Jilas TM-300 aftagelig montage

Varunr: 6163843

SEK 6 201 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
10:59
SEK 4 228
Tasco sigtekikkert 3-9x40 med stolpekorn
Tasco sigtekikkert 3-9x40 med stolpekorn, 25 mm rør diameter, længde 32 cm, fremstår med brugsslitage.

Varunr: 6221145
SEK 1 691 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
19:00
SEK 493
Tysk Doctor sigtekikkert 2,5-10x48
Tysk Doctor sigtekikkert 2,5-10x48 med stolpe og trådkors, 30 mm rør diameter, længde 35 cm, fremstår med brugsslitage

Varunr: 6221150
SEK 5 638 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
19:07
SEK 634
Tasco sigtekikkert 2,5-10x42
Tasco sigtekikkert 2,5-10x42 med trådkors, med 25 mm rør diameter, længde31,5 cm, fremstår med let brugsslitage.

Varunr: 6221158
SEK 1 268 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
19:13
SEK 493
Jagttrofæ skuldermonteret black wildebeest (Connochaetes gnou) (2)
Jagttrofæ skuldermonteret black wildebeest (Connochaetes gnou). Ud fra væg 78 cm. Brugsspor. Der medfølger hale. (2)

Varunr: 6175114
SEK 2 819 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-07-2022
19:21
SEK 1 973
Fine Cross sigtekikkert 6x40
Fine Cross sigtekikkert 6x40 med stolpekorn, 25 mm rør diameter, længde 34,5 cm, fremstår med let brugsslitage

Varunr: 6221136
SEK 1 550 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
19:54
SEK 493
Niko Stirling Tiara sigtekikkert 4x28
Niko Stirling Tiara sigtekikkert 4x28 med stolpe og coatede linser, 25 mm rør diameter, længde 30 cm, fremstår med let brugsslitage.

Varunr: 6221118
SEK 1 268 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
18:14
SEK 423
5 patroner til lampefabrikation (5)
5 messing patroner til lampefabrikation H. 30 til 73 cm. nogle skærme medfølger, alt med brugsspor. (5)

Varunr: 6230282
SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
18:44
SEK 634
Sigtekikkert 4-16x44 med lys langdistance 30 mm
Sigtekikkrt 4-16x44 med lys, langdistance fokus, 30 mm rør diameter, højde og side justering med lås, total længde 38 cm.

Varunr: 6164882
SEK 2 537 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
16:33
SEK 1 691
Shinwa Super sigtekikkert
Shinwa Super sigtekikkert 4x40 med stolpesigte, wid angel, water proof, 25 mm rør diameter, længde 32,5 cm, fremstår med brugsslitage.

Varunr: 6214008
SEK 1 973 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
18:20
SEK 423