Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Beretta St. James Tweed sæt Str. 54 (2)
Beretta St. James Tweed sæt. Består af følgende: Beretta St. James Classic Jakke str. 54. Beretta St. James Cap str. L. Alle dele er nye og ubrugte (2)
Varunr: 4768204

SEK 5 439 DK, Herlev, Dynamovej 21-05-2018
20:38:00
SEK 518
Waffenschrank / Stahlschrank Hartmann Tresore, Sicherheitsstufe A
Waffenschrank / Stahlschrank Hartmann Tresore, Sicherheitsstufe A nach VDMA 24992, Modell WT 101-02 ITB, Gewicht 120 kg, Baujahr 2003, 2 Schlüssel vorhanden. Höhe 160 cm, Breite 55 cm, Tiefe 35 cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren, Kratzer. Das innere Fach müsste gereinigt werden.
Varunr: 5002604
SEK 2 892 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-05-2018
20:45:00
SEK 482
Våbentaske fra skyttebutikken
Stor sort våbentaske fra skyttebutikken. Fremstår med få brugsspor.
Varunr: 4992061
SEK 1 036 DK, Vejle, Dandyvej 22-05-2018
12:57:00
SEK 389
Udsigtskikkert med tripodstativ
Udsigtskikkert med forstørrelse fra 25x-75x med trinløst zoomokular, 70mm objektivlinse. Kikkerten er vandtæt. Dertil medfølger tripodstativ med vaterpas. H. 57/127 cm.
Varunr: 4957490

SEK 2 331 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2018
19:20:00
SEK 453
Pentax. Kikkert, 8X40 PCF
Pentax. Kikkert, model 8x40 PCF, medfølgende taske. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5001360
SEK 1 036 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-05-2018
20:32:00
SEK 453
Hoyt samt Wings. Compoundbue samt greb.
Hoyt samt Wings. Compoundbue samt greb til bue i limet træ. Hoyt samt Wings. Alderskrav 18 år.
Varunr: 5008961
SEK < 1,000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-05-2018
12:00:00
SEK 518
Flintlåsgevär Balkan
FLINTLÅSGEVÄR, Balkan, troligen 1800-talets första hälft, stål med inläggningar av ben, längd ca 155 cm
Varunr: 5006902
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 25-05-2018
15:48:00
Se mer
Samling nyere kikkertsigter (6)
Samling nyere kikertsigter. Bausch & Lomb 3-9x50, Pegasus 3-9x40, Zeizz Diavan-Z 2,5-10x52, Gaml 3-9x40IR. Herudover 2 stk. med mindre fejl og mangler. Batteri og batteridæksel mangler. Den ene Optisan 1-6x24. Anden ukendt (6)
Varunr: 5007442
SEK 2 331 DK, Helsingør, Støberivej 27-05-2018
14:28:39
SEK 648
120 stk Remington350 Rem. Mag.(6)
6 æsker a 20 stk. remington kaliber 350 Rem.Mag. "core lokt" soft PT 200gr. Krever våpenkort til denne kaliber.Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og eventuelt toll. Les mer om importmoms og toll
Varunr: 4919354
SEK 1 538 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 29-05-2018
15:37:00
SEK 308