Utropspris
   Varor pr. sida   11 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Våbenskab af grålakeret metal, Skafor blå
Våbenskab af grå lakeret metal, Skafor blå med indvendig boks. Et sæt nøgler medfølger. Skabet er ikke forsikrings godkendt. H. 145 cm, B. 35 cm, D. 30 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5737407
SEK 1 669 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 15-08-2020
14:36
SEK 1 808
Luftgevær Hatsan BT65 SB kal 5,5 (2)
Luftgevær Hatsan BT65 SB kal 5,5. Våbennummer 0511020242. TL 108 cm. Der medfølger pumpe. Jagttegn påkrævet. (2)

Varunr: 5737410
SEK 2 781 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 15-08-2020
17:07
SEK 3 337
Pivot mount Rusan Sako: 75/85 300 svingmontage, ubrugt
Pivot mount Rusan Sako: 75/85 300 svingmontage. I tilhørende æske. Fremstår ubrugt.

Varunr: 5695157
SEK 4 172 DK, Vejle, Dandyvej 15-08-2020
20:18
SEK 834
Konrad Eilers, Der Schiess-Sport, Leipzig, um 1910
Konrad Eilers, Der Schiess-Sport, Leipzig, um 1910. 110 Abbildugen Leichte HxBxT: 19,5 x 13 x 1,5 cm. Alters- und Gebrauchsspuren, Bindung leicht gelöst, Heftung leicht korrodiert. Papier leicht gebräunt. Einband bestoßen, berieben und partiell fleckig. nicht kollationiert

Varunr: 5725567
SEK 1 036 DE, Hamburg, Große Elbstraße 17-08-2020
16:55
SEK 414
Samling jagtknive, lasersigte mm. (6)
Samling bestående af fire jagtknive L: 19-42 cm. To i skeder. Laser Genetics ND3 Subzer til montering på pistol samt skulderhylster til pistol. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5661210
SEK 2 781 DK, Vejle, Dandyvej 17-08-2020
19:25
SEK 695
Wischo, Army Jager, Replik, Steinschlosspistole / Vorderladerpistole, schussfähig, No. 14181, Nußbaum, Metall, Messing, 20. Jahrhundert, Italien
Wischo, Army Jager, Replik, Steinschlosspistole / Vorderladerpistole, No. 14181, Nußbaum, Metall, Messing, 20. Jahrhundert, Italien. Replik einer Steinschlosspistole aus Nußbaumholz mit einem oktogonalen, glattwandigen Lauf im Kaliber 13mm, sowie mit partiell ziselierten Messingbeschlägen und am ...

Varunr: 5712085
SEK 2 331 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 17-08-2020
20:30
SEK 414
X-Sight II HD sigtekikkert til riffel 3x35
X-Sight II HD sigtekikkert til riffel med funktioner som HD video optagelse, WIFI, kompas, Bluetooth, dag og nat funktion, mm. Til alm. batterier og SD kort. Opdateret til zoom 3x35. L: 30 cm. Taske og instruktion medfølger. Fremstår med få brugsspor. Våbennummer: 321221. Tilladelse påkrævet.

Varunr: 5728821
SEK 4 172 DK, Vejle, Dandyvej 17-08-2020
20:50
SEK 1 808
Mathias Blaicher in Sulga, Wheel-lock gun / frontloader, wood, metal, 17th century
Mathias Blaicher in Sulga, wheel-lock gun / frontloader, wood, metal, 17th century. Frontloader weapon made of wood, with barrel and chamber of metal, top signed above chamber: 'Mathias Blaicher in Sulga', carved shaft as well as a carged sun on cheek piece, L 135cm, wear and scuffing ...

Varunr: 5609851
SEK 36 260 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 17-08-2020
21:10
SEK 17 612
Laksen og Bronte. Tre par jagtbukser - str. 102-104 (3)

Varunr: 5730523
SEK 1 391 DK, Vejle, Dandyvej 18-08-2020
20:36
SEK 417
Norconia, Deerhunter mm. To geværtasker en taske og en kikkert (4)
Norconia, Deerhunter mm. To geværtasker en taske og en Norconia 9x63 kikkert. Fremstår med brugsspor. (4)

Varunr: 5730519
20:39
SEK 417
To natkikkerter (2)
Natkikkert i taske L: 17 cm. samt Digital Natkikkert 5 x 40 Viewlux medfulgt af genopladeligt batteri og 220V stik til genopladning. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.

Varunr: 5734350
SEK 1 947 DK, Vejle, Dandyvej 19-08-2020
20:24
SEK 626