Utropspris
   Varor pr. sida   10 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Samling fotoudstyr bl.a. Zeiss Ikon lens i æsker m.m. (4)
Samling foto udstyr bl.a. 2 stk. Zeiss Ikon Vorsatzlinse el. lens Ø ca. 33 mm i plastetuier & ZI æsker, Zeiss Ikon lysmåler i etui samt Agfa foldekamera i hylster (lås anløben). Fremstår m/ brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varunr: 6229062
SEK 1 128 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
16:09
SEK 423
To Nikon D2x med tilbehør (5)
To Nikon D2x kamera. Nikon Speedlight SB-28DX medfølger. Manual og batteri samt oplader medfølger. Brugsspor. (5)

Varunr: 6063027
SEK 7 893 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
19:56
SEK 5 638
Canon 5D MK III med tilbehør
Canon 5D MK III kamerahus i original emballage med tilhørende manualer, lader og to batterier. Canon 24-105 mm. 1:4 L IS USM objektiv med tilhørende UV filter og modlysblænde. Canon Speedlite 430 EX flash, stativ og taske. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med få brugsspor. ...

Varunr: 6214769
SEK 14 094 DK, Herlev, Dynamovej 05-07-2022
16:29
SEK 9 866
En samling kameraer, gammelt lysbilledapparat m.m.
En samling kameraer bl.a. Zeiss Ikon, Nikon F-401x, Nikkormat,, Canon Dial 35-2. Endvidere et gammelt lysbilledapparat, et gammelt barometer m.m. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Brugsspor og slitage, et Nikon F-401-kamera kan ikke lukke bagklappen.

Varunr: 6231821
SEK 1 128 DK, Vejle, Dandyvej 05-07-2022
19:13
SEK 705
Helder fotoudstyr i transportkasse
Helder fotoudstyr i transportkasse, med bl.a. 3 PRIMALUX 2500, stativer, extra pærer m.m.

Varunr: 6225091
SEK 4 228 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-07-2022
19:22
SEK 2 114
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varunr: 6091260
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 06-07-2022
18:45
SEK 423

Varunr: 6233206
20:58
SEK 423

Varunr: 6091267
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 07-07-2022
13:45
SEK 423
Bolex H16 refleks
Bolex H16 refleks, i taske.med lidt tilbehør m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varunr: 6232848
SEK 2 114 DK, Nivå, Stejlepladsvej 07-07-2022
18:53
SEK 493
Sony BetaCam SP Hyper HAD
Sony BetaCam SP Hyper HAD, i transportkasse, heri div tilbehør, ingen batter/oplader Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6232805
SEK 1 409 DK, Nivå, Stejlepladsvej 08-07-2022
20:35
SEK 493