Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Hensel Blitz Spot 3000 für Balca adaptiert.
Hensel Blitz Spot 3000 mit einer Leistung von 3000Ws für Balca Blitzgeneratoren adaptiert. + Manfrotto Lampen Stativ.
Varunr: 5003201
SEK 2 892 DE, Hamburg, Große Elbstraße 23-05-2018
17:08:48
SEK 578
Konvolut Fotoapparate und Zubehör (7)
Konvolut Fotoapparate und Zubehör bestehend aus folgenden Positionen: Nikon F-401, Canon Ixus PC1001, Praktica MTL 3, Braun Paxette 28 Auto, 2 Objektive und Zubehör. Das Konvolut befindet sich in einem altersgemäßen Zustand mit intensiven Gebrauchsspuren und Bestoßungen. Die Klappe der Nikon ...
Varunr: 4975930
SEK 1 446 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 23-05-2018
18:55:00
SEK 386
Hasselblad 500C/M med ekstra linser og magasiner (12)
Hasselblad 500C/M med ekstra linser og magasinerbestående af: Hasselblad 500c/m, ekstra rullefilms kasette, polaroid bagstykke, modlysblænde, prism viewfinder, Zeiss Sonnar C 150mm f/4T linse, pistolgreb, tre stk. mellemringe, matskive samt 9 stk Ilford FPR plus 125 film. Alt i original ...
Varunr: 5004205
SEK 11 655 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2018
19:00:00
SEK 5 957
Ernst Leitz GmbH, Wetzlar. Småformat kamera Leica, model IIF, serie no. 799 408
Ernst Leitz GmbH, Wetzlar. Småformat kamera Leica, model IIF, serie no. 799 408, monteret med Leitz Elmar f = 5 cm. 1:3,5 optik. Original lædertaske Zeiss Ikon Ikophot lysmåler medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5002424
SEK 6 475 DK, Aalborg, Nibevej 24-05-2018
19:18:00
SEK 1 425
Rollei Heidosmat 1: 2.8 / 150 fremviser m/ tilbehør
Rollei Heidosmat 1: 2.8 / 150 fremviser m/ tilbehør bl.a. Rollei strømkabel, kuffert af metal(m/ tryk) B. 24, L. 57, D. 37 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB ændret udløb.
Varunr: 4992648
SEK 1 036 DK, Odense, Kratholmvej 24-05-2018
20:34:00
SEK 453
6611 - Sony A6000 systemkamera samt Sony E-Mount objektiv.
Sony A6000 systemkamera samt Sony E-Mount objektiv model SELP18105G. Manualer samt taske medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5006175
SEK 5 180 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2018
10:49:17
SEK 4 921
6613 - Macbook Air, model A1466, uden harddisk.
Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Dansk tastatur. Oplader samt sleeve medfølger. Serienr. C1MRTAP4H3QD. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5006308
SEK 3 108 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2018
13:56:00
SEK 1 813
6599 - Olympus Stylus S1, digitalkamera.
Olympus Stylus S1, digitalkamera med tilhørende læder etui. Fremstår med mindre brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5007150
SEK 1 943 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2018
15:52:00
SEK 518
6597 - Canon EOS Rebel T5, digitalkamera.
Canon EOS Rebel T5, digitalkamera med EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 objektiv. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5007144
SEK 1 554 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2018
17:52:00
SEK 777
6612 - Sony digitalkamera, Alpha 58,
Sony digitalkamera, Alpha 58, monteret med 18-55mm DT 3.5-5.6/18-55 SAM II objektiv samt et Sony DT 4-5.6/55-200 SAM objektiv. Uden oplader og hukommelseskort. Taske medfølger. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og ...
Varunr: 5006268
19:49:00
SEK 1 166
6598 - Canon PowerShot SX50 HS, digital kamera
Canon PowerShot SX50 HS med tilhørende objektiv 50X IS. Uden hukommelseskort og oplader. USB ledning medfølger samt transport taske. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5007142
SEK 1 295 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2018
19:51:00
SEK 648
OK Canon EOS M100, kamera - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
Canon EOS M100, kamera Lille, elegant, enkelt og tilsluttet spejlløst kamera med imponerende billedkvalitet: den perfekte opgradering fra en smartphone. Vejl. pris: DKK. 3.000 Varen er doneret af Canon Bemærk: På alle oplevelser (altså ikke-fysiske varer), hvor der ikke er andet ...
Varunr: 4991497
SEK 3 108 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2018
10:48:00
SEK 1 295
Fotostudio (24)
Komplet fotostudio med 24 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 6 x fotostativ-holdere 6 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 6 x sølv refleksskærme 6 x professionelle ...
Varunr: 4998351

SEK 3 108 DK, Herning, Engdahlsvej 29-05-2018
15:36:00
SEK 1 425
Nikon m.m. Samling kameraer & objektiver
Nikon m.m. Samling kameraer & objektiver. Bestående af Nikon F nr. 6918521 m/ obj. Nikon Nikkor - S C Auto 1:1,4 f = 50 mm nr. 1400605 & Nikon HR-1 & 2 stk. filter Soligor og Nikon, Nikon F nr. 7392501 m/ obj. Kenlock automatic f = 35 mm 1: 2.8 no 444028, obj. Auto-Sakor 1:2.8 f = 135 mm no ...
Varunr: 5001333
SEK 1 036 DK, Odense, Kratholmvej 29-05-2018
19:36:00
SEK 1 684
Fotostativ mrk. Paillard Bolex i trækasse, 1900-tallet
Fotostativ mrk. Paillard Bolex i trækasse( m/ skader), 20. Årh., kasse 43 x 103,5 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5004259
19:37:00
SEK 389
Minolta m.m. Samling kameraer m/ tilbehør
Minolta m.m. Samling kameraer m/ tilbehør. Minolta SRT100 nr. 3131673 m/ obj. RMC Tokina 25-50 mm f:4 8223272 & B+W 55E 010 1x, Minolta SRT100 nr. 2888918 m/ obj. Minolta MC ROKKOR-PF 1:2 f= 50 mm & Minolta skulderrem, Minolta XD7 nr. 2119268, Minolta angle, obj. Tokina AT-X 50-250 mm 1:4-5.6 nr....
Varunr: 5004256
19:50:00
SEK 389