Utropspris
   Varor pr. sida   5 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Leitz Wetzlar, 'Prado' fremviser i kuffert, ca. 1960'erne
Leitz Wetzlar, 'Prado' lysbilledfremviser i kabinet af grålakeret metal med Dimaron 1:2,8 / 100 mm linse, serienr. 220449, ca. 1960'erne. I tilhørende kuffert med nøgle. H. 24. L. ca. 37 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6041450
SEK 2 046 DK, Vejle, Dandyvej 22-06-2021
20:25
SEK 477
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer, samt ekstra fotoudstyr, tasker mm. Fremstår med brugsspor, skrammer og mærker. Ej testet.

Varunr: 6028193
SEK 5 182 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
19:00
SEK 2 182
Yashika fotoudstyr
Yashika fotoudstyr bestående af 13 kamerahuse og div objektiver her i blandt Tonika 500 mm. 1:8. Fremstår med brugsspor. Flere kameraer med fejl og mangler. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6046328
SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 26-06-2021
10:26
SEK 409
Phase One kamera sæt i kuffert
Phase One XF hus, IQ260 bagstykke, Schneider 50 mm 2,8, Schneider 80mm 2,8, 3 mellemringe, lader og 2 batterier, Taske / kuffert samt usb stik. Fremstår med få brugsspor. Alt fungerer ifølge rekvirent men Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Batterier og lader kan evt. trænge ...

Varunr: 6042268
SEK 109 101 DK, Vejle, Dandyvej 26-06-2021
20:51
SEK 54 550
Leitz Wetzlar. Focomat IC. Forstørrelsesapparat
Leitz Wetzlar. Focomat IC. Forstørrelsesapparat med Leitz optikker. H. 123,5 cm. Pære samt original manual medfølger. Fremstår med brugsspor, slitage på fod. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6046858
SEK 1 364 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26-06-2021
21:15
SEK 409