Utropspris
123»   Varor pr. sida   68 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Burberry. Taske i brun læder.
Burberry. Stor skuldertaske udført i brunt læder med hardware af forgyldt metal og tryklåslukning. Indvendigt to store rum samt to mindre rum med lynlås. H. ca. 37, B. ca. 47 cm. Fremstår med brugsspor og læderskade på forsiden.

Varunr: 6054050
SEK 2 719 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2021
08:04
SEK 1 632
Chanel skuldertaske / cross-body
Chanel skuldertaske/cross-body bag af sort lammeskind med surpique stikninger, hardware af forgyldt metal, front med CC-lås, indvendigt rødt læder med to rum og lynlås. Produceret i perioden 2017-2018. 16 x 23 cm. Fremstår med brugsspor og patina.

Varunr: 6053954
SEK 16 317 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2021
08:27
SEK 11 150
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med adressemærke og spænde samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1992. H. ca. 29 cm, B. ca. 55 cm. D. ca. 25 cm. ...

Varunr: 6059584
SEK 8 702 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2021
12:02
SEK 1 632
Mulburry. Stor skuldertaske i læder, hvid
Mulburry. Stor skuldertaske/shopper i patineret læder, hvid med snorelukning og magnetlukke. Krom hardware. Med lynlås på alle hjørner, rum for- og bag. Indvendigt et stort rum samt sidelomme og siderum med lynlås. Med alm. brugsspor. Mål ca. H. 28 L. 41 cm B. 19 cm.

Varunr: 6012186
SEK 4 623 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-07-2021
12:08
SEK 476
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske, model Keepall 50
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske, model Keepall 50 udført i Cipango Gold farvet epilæder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Interiør med mindre pletter. Medfølgende name tag. Fremstår med patina samt ...

Varunr: 5991590
SEK 8 158 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-07-2021
12:20
SEK 1 496
Mink kraver mm (8)
Mink kraver, hat af ræveskind mm. L op til 150 cm. Brugsspor, revner samt defekter. (8)

Varunr: 6046172
SEK 1 088 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-07-2021
17:26
SEK 408
To lange Galla/selskabskjoler str. 7/8 (2)
En lang gul selskabskjole med draperet top herpå påsyede palietter. Lynlås i siden. Lang turkis selskabskjole med draperet top, lynlås bagpå. Begge ubrugte og i str. 7/8 (2)

Varunr: 6023549
17:48
SEK 408
Louise Vuitton. Skuldertaske, model Cabas Piano
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas, model Cabas Piano med lynlås. Besætning af kernelæder. Indvendig et rum med lynlåslomme og mindre sidelomme. For af brunt canvas. H. 24, 28, D. 12 cm. Produktionskode. Fremstår med alm. brugsspor, patineret kernelæder.

Varunr: 6042525
SEK 6 799 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-07-2021
19:23
SEK 2 991
Pelsfrakke af polarræv, str. 44
Pelsfrakke af polarræv. Kort model med lille krave, skrår indstikslommer, skjult hægtelukning, str. 44, L. 72 cm. Ærmelængde 48 cm. Brystmål 136 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6058986
SEK 2 040 DK, Odense, Kratholmvej 24-07-2021
19:50
SEK 476
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Lussac, sort epilæder
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Lussac, sort epilæder med gyldent hardware. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, åbent siderum samt siderum med lynlåslukning. H. 30, L. 38, B. 12 cm. Rent interiør. Fremstår med lettere brugsspor, krakeleringer på hanke.

Varunr: 5988453
SEK 6 799 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-07-2021
19:50
SEK 1 904
Mulberry taske, model 'Bayswater' samt nøglering, brunt læder (2)
Mulberry taske, model 'Bayswater' samt nøglering, udført i mørkebrunt læder & messing hardware. Taske med stort rum samt lille rum med lynlås. Mål: 31x20x10 cm. Fremstår med alm. brugsspor. (2)

Varunr: 6057805
SEK 6 799 DK, Odense, Kratholmvej 24-07-2021
20:10
SEK 1 156
Mulberry skuldertaske - drawstring bag i brunt skind
Mulberry skuldertaske - drawstring bag i lyst brunt blødt skind med forgyldt hardware. Med to påsyede lommer med magnetlukke på front. Indvendigt et stort rum, siderum med lynlås og sidelomme. Mål ca. h. 30 cm, B. 27 cm. Med patinering, alm. brugsspor

Varunr: 6012183
SEK 3 807 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-07-2021
20:44
SEK 1 496
Louis Vuitton. Håndtaske / skotaske, model Excursion
Louis Vuitton. Håndtaske / skotaske, model Excursion udført i Monogram Canvas med kernelæderbesætning og hanke. Indvendigt stort rum med enkelt sidelomme. Nøgle og lås medfølger. H. 33 cm. L. 24 cm. D. 12 cm. Produktionsnr. VI0929. Fremstår med patineret læder, krakelerede hanke.

Varunr: 6056069
SEK 4 895 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2021
08:00
SEK 476
Mulbery skulder taske model Delray, sort soft spongy læder
Mulberry, skulder taske model Delray, udført i sort soft Spongy læder. Dobbelte hanke og gyldent hardware. Interiør med stort rum, samt lynlåsrum og mindre lomme. Mål: H. 25 cm. B. 34 cm. D. 15 cm. Fremstår ubrugt og uden brugspor. Der medfølger dustbag. ( Dog dustbag med anelse smuds )

Varunr: 6022586
SEK 13 597 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
08:16
SEK 4 079
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af sort epilæder, model Keepball 50
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 50 udført i sort epilæder med besætninger af sort læder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Interiør med pletter / skjolder. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, ...

Varunr: 5977547
SEK 9 246 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25-07-2021
10:50
SEK 5 711
Louis Vuitton. Mappe i Damier Ebene, model Altona
Louis Vuitton, mappe i Damier Ebene. Model, Altona Business. Udført i Damier Ebene kanvas, besætninger af mørkebrunt læder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med håndtag, baglomme samt stiklås og flaplukning. Interiør i brunt alcantara, samt med 2 rum samt en sidelomme. Fremstillet i ...

Varunr: 5948647
SEK 6 799 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2021
14:52
SEK 408
Hermes, Hugo Boss, Giorgio Armani, mfl. Samling slips (57)
Hermes, Hugo Boss, Giorgio Armani, mfl. Samling slips bestående af blandt andet: et af Hermes, tretten af Giorgio Armani, fem af Hugo Boss, to af Cerruti, et af Pal Zileri. 57 slips i alt. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. (57)

Varunr: 6048709
SEK 3 535 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2021
16:29
SEK 544
Freelance. Støvler i æske, str 38
Freelance. Støvler i æske af brunt læder, prydet med nitter, Str. 38, hælhøjde 6 cm. Fremstår med kraftige brugsspor.

Varunr: 6059631
SEK 1 088 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
16:48
SEK 408
Louis Vuitton, monogram håndtaske, model Alma
Louis Vuitton, monogram, model, Alma. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med dobbelt lynlås, indvendigt med et stort rum samt sidelomme. Fremstillet i Frankrig 1997. H. ca. 24 cm, B. ca. 34 cm. D. ca. 16 cm. Fremstår med mindre ...

Varunr: 6021132
SEK 8 702 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2021
18:22
SEK 1 088
Gucci. Håndtaske / skuldertaske
Gucci Håndtaske / skuldertaske i mongramvævet kanvas, detaljer af læder, front prydet med klassisk Gucci bidsel og forgyldt hardware (med brugsspor) Magnetlukning, interiør med et rum og sidelomme med lynlås. H. ca. 27 cm. B. 34 cm.

Varunr: 6026987
SEK 4 895 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2021
18:38
SEK 612
Louis Vuitton Monogram Canvas, model 'Keepall Bandouliére 60'
Louis Vuitton. Weekendtaske/ rejsetaske. Monogram Canvas 'Keepall Bandouliére 60'. Besætninger af kernelæder. Indvendig, et stort rum med dobbelt, lynlåslukning. Justerbar skulderrem. Foer af brunt canvas. Medfølges af Name Tag. Produktionskode: TH0937. Fremstillet marts 1997 i Frankrig. H. 32, ...

Varunr: 6060001
SEK 9 246 DK, Aalborg, Nibevej 25-07-2021
18:48
SEK 1 904
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af sort epilæder, model Keepall 45
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 45 udført i sort epilæder med besætninger af sort læder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 48, H. 25, D. 20 cm. Rent interiør. Fremstår med lettere brugsspor, enkelte mærker/ridser i skind.

Varunr: 5994808
19:12
SEK 5 711
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine af monogram kanvas, indvendigt med et rum. H. 11 x 16 cm. Medfølgende regulerbar rem i kernelæder l. 105 cm. Med alm. brugsspor

Varunr: 6031815
SEK 6 527 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2021
19:14
SEK 5 439
Chanel, skuldertaske i rosa lammeskind
Chanel skuldertaske i rosa lammeskind med to hanke og lynlås. Front med hardware/Logo i crom, bagside med lomme. Indvendigt et stort rum, siderum med lynlås og små lommer. Mål ca. h. 16 x 30 x 14 cm. Lette brugsspor

Varunr: 5982039
SEK 13 597 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2021
19:17
SEK 6 799
Porsche solbrille, model P8407
Porsche solbrille, model P8407. I original etui. incl. dustbag. Fremstår med få brugsspor.

Varunr: 6047954
SEK 2 448 DK, Vejle, Dandyvej 25-07-2021
19:29
SEK 1 020
Porsche solbrille, model P 8405
Porsche solbrille, model P 8405. I original emballage og etiu. Fremstår med få brugsspor.

Varunr: 6047951
19:49
SEK 544
Gucci. 'Interlocking' skuldertaske
Gucci. 'Interlocking' skuldertaske i pink pebbled læder. Udstyret med en gylden kæde-skulderrem med skulderpude i læder, der gør, at den kan anvendes som skulder-/crossbody taske. kæden er aftalegelse så kan også bruges som pung/clutch. Gyldent 'Double-G' logo på front. Flaplukning med ...

Varunr: 6056027
SEK 7 614 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2021
20:17
SEK 1 496
Louis Vuitton, håndtaske i sort epilæder
Louis Vuitton, håndtaske i sort epilæder. Tasken er med hardware af krom metal, justerbare stropper, udvendig baglomme samt stiklås med logo. Indvendigt med et stort rum med to sidelommer. H. ca. 24 cm, B. ca. 36 cm. Frankrig 2005. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5924373
20:25
SEK 476
Stort lot solbriller RayBan, Gucci, Persol m.fl. Dame/herre/unisex 37 stk.
Stort lot solbriller RayBan, Gucci, Persol m.fl. Dame/herre/unisex. Bestående af: 4 par Persol, 1 Hilfiger, 2 Gucci, 2 Calvin Klein, 2 Genesis, 1 Highway, 1 Valentino, 1 Blue Bay samt 23 par RayBan. Covers i varierende stand medfølger, langt størstedelen originale. Fremstår med få/lette ...

Varunr: 6047949
SEK 13 597 DK, Vejle, Dandyvej 25-07-2021
20:51
SEK 1 632
Louis Vuitton, Clutch med skulderrem, model Eva
Louis Vuitton. Skuldertaske / clutch model Eva i damier ebene kanvas med besætning og kæde af forgyldt metal. Rødt interiør. H: ca. 13.5 cm. B: ca. 25 cm. Produceret i Frankrig 2010. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6060403
SEK 4 079 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2021
09:33
SEK 3 807
123»