Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 18  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Samling Bijouteri smykker: Armbånd & charms, læder & metal (ca. 520)
Samling Bijouteri smykker, læder & metal. Bestående af: 100 armbånd af metal, 100 læder armbånd, 100 læderarmbånd med charms, 100 charms, 100 charms, samt 20 armbånd. NB: Kasse medfølger ikke. (ca. 520)
Varunr: 5240037
SEK 1 123 DK, Odense, Kratholmvej 27-03-2019
08:49:00
SEK 421
Vintage Moschino Jeans, Kjole med pizza, vin og il tricolore print
Vintage Moschino Jeans, Kjole med pizza, vin og il tricolore print. Udført i viskose/hør blanding. Kjolen er formsyet med lynlås i siden samt slidser i hver side. Str. 44. Længde ca. 69 cm, brystbredde ca. 91 cm.
Varunr: 5186584
SEK 3 370 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
09:39:00
SEK 491
En samling div. bijouteri i form af armbånd, halskæder og charms. (430)
En samling div. bijouteri i form af 100 læder armbånd med charms, 30 halskæder af læder med hjerteformede vedhæng, 100 armbånd af læder med charms af glas og metal samt 200 charms. (430)
Varunr: 5261514
SEK 1 123 DK, Kolding, Trianglen 27-03-2019
09:43:00
SEK 421
Diane von Furstenberg sandaletter i ormskinn
DIANE VON FURSTENBERG, sandaletter i naturmelerat ormskinn och svart slätt skinn, US storlek 9, klackhöjd 7 cm, tillhörande dustbag i original
Varunr: 5281766
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2019
10:06:00
Se mer
Hevre Leger ärmlös jerseyklänning i brunt
HEVRE LEGER, ärmlös jerseyklänning i brun bandageteknik, storlek XS
Varunr: 5281776
10:26:00
Se mer
Louis Vuitton, Limited edition, cross body taske med kæde og monogram print
Louis Vuitton, cross body taske med kæde og monogram print. Tasken er i modellen: Taupe Monogram Charms Musette Bag. Tasken er udført i pvc plastik og læder med skulderem i vævet bomuld. Hardware samt monogram lås detalje til front, i forgyldt metal. Indvendigt med læder interiør, et stort rum ...
Varunr: 5256740
SEK 8 424 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:33:00
SEK 4 212
En samling div. bijouteri i form af armbånd, halskæder og charms. (520)
En samling div. bijouteri i form af 100 armbånd med hjerteformet og kugleformet charm, 20 halskæder af flettet sort læder med hjerteformet vedhæng og 400 charms. (520)
Varunr: 5255759
10:34:00
SEK 421
Roberto Cavalli, jeans med sølv stikninger
Roberto Cavalli, jeans med sølv stikninger. Udført i bomuld med let stræk, i changerende mørke og lyse beige nuancer. Med klassiske jeans detaljer, hardware af krom metal præget med hestemotiver samt tråd og stikninger i metallisk sølvråd. Lynlås og knaplukning. Str. M. Længde ca. 101 cm, ...
Varunr: 5186582
SEK 2 527 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:40:00
SEK 421
Gucci støvler med monogramlæder str. 37,5
Gucci støvler med monogramlæder str. 37,5. Udført i brunt rulam, med monogram prægning, samt sål i rågummi. Dustbag medfølger. Hælhøjde ca. 9,5 cm, plateau ca. 1,5 cm. Fremstår med brugsspor. NB. Ændret i tekst.
Varunr: 5285309
SEK 1 685 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:53:43
SEK 983
Sonia Rykiel brosch av säkerhetsnål i vitmetall
SONIA RYKIEL, brosch av säkerhetsnål i vitmetall med hängen av monogram och platta med emalj och strass, längd 7 cm
Varunr: 5281787
11:04:00
Se mer
Hermès agendafodral i svart Box kalvskinn
HERMÈS, agendafodral i svart Box kalvskinn, 23 x 19 cm
Varunr: 5281799
11:28:00
Se mer
Samling bijouteri, læderarmbånd m.m. (1050 dele)
Samling bijouteri-smykker bestående af: 50 halskæder / armbånd, 100 armbånd, 100 ass. glas kugler samt 800 charms. Nyt og ubrugt. (ca. 1050)
Varunr: 5254252
11:49:00
SEK 421
Samling bijouteri-smykker: armbånd og charms (ca. 490)
Samling bijouteri smykker bestående af: 40 par øreringe, 100 armbånd, 50 armbånd samt 300 charms. Nyt og brugt. (ca. 490)
Varunr: 5260365
11:58:00
SEK 421
Christian Dior design Mitchel Maer halsband
CHRISTIAN DIOR design MITCHEL MAER, halsband i vitmetall med transparent- och ljusgråmelerade stenar med Swarovskikristaller, längd 43 cm, hänge 6 cm
Varunr: 5281814
12:14:00
Se mer
Prada väska
PRADA handväska modell Spazzolato Traf, i perforerat fernissat vitt skinn, invändigt mindre ettui, mått ca 25,5x25,5 cm
Varunr: 5281817
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan 27-03-2019
12:20:00
Se mer
Samling bijouteri smykker: læderarmbånd og charms (400)
Samling bijouteri smykker: Bestående af: 150 læderarmbånd i 2 str., 50 læderhalskæder samt 200 charms i 2 farver, nyt og ubrugt. (400)
Varunr: 5252300
12:35:00
SEK 421
Burberry, grøn uldfrakke
Burberry, grøn uldfrakke. Udført i mørk grøn uld/cashmere blanding, samt hardware af messing. Frakken er i "frock" stil, med påsyede lommer og manchetter med pynteknapper, stor krage, samt generelt asymmetrisk snit, og asymmetriske detaljer. Frakken er med bælte samt lynlåslukning. Str. 36. ...
Varunr: 5285517
SEK 2 808 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
12:37:31
SEK 1 053
Vintage Cheap and Chic by Moschino, bukser i rosa
Vintage Cheap and Chic by Moschino, bukser i rosa. Udført i rayon/acetat blanding. Bukserne er højtaljede, med lukning i siden med lynlås og knap, med små slidser i bunden af hvert ben. Str. 38. Længde ca. 96 cm, linning ca. 62 cm. Fremstår med slidt lynlås og omplacering af knap.
Varunr: 5183609
12:41:00
SEK 421
Tod´s kängor
TOD´S, kängor i kanelbrunt skinn med dekorativa perforeringar, storlek 36, höjd ca 33 cm
Varunr: 5281828
12:42:00
Se mer
Valentino, kjole og nederdel (2)
Valentino, kjole og nederdel. Nerderdelen er udført i beige uld, med peplum flæde bund. Str. ca. 34. længde ca, 55 cm, talje ca. 66 cm. Fremstår med brugsspor. Sort acetat/silke/polyetser kjole, med rynke detaljer og lukning med lynlås og knapper. Str. ca. 38. Længde ca. 90 cm. brystbredde ca. 88...
Varunr: 5267267
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
12:43:00
SEK 421
Gucci, computer taske udført i sort nylon
Gucci, computer taske udført i sort nylon, med besætninger af sort læder og hardware af forkromet metal. Indvendigt er tasket med to store rum, samt dvs. sidelommer, penlommer og papirlommer. Dustbag medfølger. H. ca. 30 cm, B. ca. 40 cm, D. ca. 13 cm. Fremstår med brugsspor og manglende ...
Varunr: 5266831
SEK 5 897 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
12:49:41
SEK 3 370
Mulberry crossbody taske
Mulberry. Model Mitzy Hobo skulder/crossbodytaske af lysebrunt skind. Hardware af messing og aftagelige stropper iog håndtag af mørkebrunt læder. Indvendigt med et rum samt 2 sidelomme hvoraf et er med lynlås. H. ca. 30 cm, B. ca. 45 cm. Støvpose medfølger. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5247306
SEK 6 178 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
13:16:00
SEK 3 089
Bottega Veneta kappa i svart ull- o sidenblandning
BOTTEGA VENETA, kappa i svart ull- och sidenblandning kantad med ormskinn med rynkad linning och ficklock fram, IT storlek 44
Varunr: 5281838
SEK 3 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2019
13:18:00
Se mer
Alaïa kjol i svart viskos- o ullblandning
ALAÏA, kjol i svart viskos- och ullblandning, storlek S
Varunr: 5281842
13:26:00
Se mer
Christian Dior handväskor
CHRISTIAN DIOR, handväskor, 2 st, med logomönster på canvasbotten, kantade med läder, vinrött resp. blått, invändigt märkta Christian Dior, Made in France, ca 15x22 resp. 17,5x25 cm
Varunr: 5281844
13:30:00
Se mer
Gucci taske
Gucci taske. Udført af sort mongram canvas, med sorte læderdetaljer. Indvendigt et stort rum samt siderum med lynlås, H. 26 cm. L. 34 cm. Fremstår med brugsspor samt slid på læderkanter.
Varunr: 5284589
SEK 1 404 DK, Odense, Kratholmvej 27-03-2019
13:40:55
SEK 702
Parti dametasker (ca. 80)
Parti dame tasker, mange modeller i forskellige design, størrelser, materialer, kunststof og farver. Nye og ubrugte. (ca. 80)
Varunr: 5284661
SEK 1 685 DK, Odense, Kratholmvej 27-03-2019
13:56:47
SEK 421
Parti dametasker (ca. 80)
Varunr: 5284676
14:01:54
SEK 421
Parker pennor
PARKER, pennor, 2 st, kulspets resp. reservoar, sterling silver, guldpläterade, märkta Cap&Barrel USA, längd ca 12,5 cm, i originaletui samt påfyllning
Varunr: 5281852
14:02:00
Se mer
Handväska Longchamp
LONGCHAMP, handväska i ljusbrunt skinn med detaljer i vitmetall, etikettmärkt Longchamp Made in France, ca 33x40x14 cm
Varunr: 5281855
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2019
14:08:00
Se mer
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 18  >>