Utropspris
1234»   Varor pr. sida   99 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
AXIO, Usa: AeroLite Tail Bag Mat sort carbon top
Letvægts bagsæde taske/Tailback med matsort carbon top Måler B 35 cm. x L 35 cm. x H 18 cm. Tasken har stropper så den kan bruges som skuldertaske eller lignende. Der er rum til telefon, tegnebog mm. inderst.Underside har kraftigt skridsikkert materiale og kraftige stropper til fastgørelse ...

Varunr: 5963217
SEK 1 364 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
09:50
SEK 409
Louis Vuitton. Vintage weekend-/ rejsetaske, model Keepall 55
Louis Vuitton. Vintage weekend-/ rejsetaske. Model Keepall 55. Udført i monogram canvas. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. For af brunt canvas. Datokode MI88 H. ca. 30, L. ca. 55, D. ca. 25 cm. Fremstår med patineret kernelæder med huller og slitage på ...

Varunr: 6044900
SEK 2 046 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
13:07
SEK 818
Louis Vuitton. punge af vernis og epi læder (2)
Louis Vuitton pung af lysgult epilæder med elastik. 14 x 11,5 cm. Udført i 2001 samt pung / clutch af gul Vernis laklæder.19,5 x 10,5 cm. Udført i 2012. Fremstår med brugsspor og smuds.

Varunr: 6045256
SEK 1 091 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22-06-2021
13:26
SEK 409
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med adressemærke og spænde samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1992. H. ca. 29 cm, B. ca. 55 cm. D. ca. 25 cm. ...

Varunr: 6034138
SEK 8 728 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
15:13
SEK 3 000
Tod's. Håndtaske
Tod's. Håndtaske af sort kunst materiale. Sølv hardware samt lynlås. Indvendig opdelt i et stort rum. H. 16, L. 22 cm. Rent interiør. Dustbag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 6027968
SEK 1 637 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
15:15
SEK 409
Jerome Dreyfuss. Clutch / pung
Jerome Dreyfuss. Clutch / pung af brunt læder med gyldent hardware og lynlåse. Opdelt i tre rum, heraf to med lynlås. Indvendig indrettet med plads til kort og sedler. H. 11, L. 22 cm. Rent interiør. Dustbag medfølger. Fremstår med patina, enkelte mærker.

Varunr: 6027970
SEK 1 091 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
15:42
SEK 409
Pierre Balmain skuldertaske
Pierre Balmain skuldertaske af sort læder med forgyldte detaljer, stropper delvis med kæder, præget logo, indvendig med et stort rum samt ét mindre med lynlås. H.26 x 31 x 9 cm. Alm. brugsspor, lille skade på keder bund.

Varunr: 6042078
SEK 2 046 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
16:22
SEK 818

Varunr: 5963206
17:32
SEK 409
Vintage minkfrakke str. 38/40
Vintage minkpels syet af mørke skind. Front med hægtelukning og indstikslommer. Ærmer med manchetter. Mål ca. ærmel. 60 cm, brystmål 100 cm, rygl. 113 cm ca. str. 38/40. Alm. brugsspor.

Varunr: 6037246
SEK 4 091 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
18:41
SEK 750
To lange Galla/selskabskjoler str. 9/10 (2)
En lang lyslilla selskabskjole syet med palietter og med lynlås i siden. En pink selskabskjole med draperet overdel, lynlås bagpå (syning er gået en smule op) Begge str. 9/10, ubrugte (2)

Varunr: 6023593
18:42
SEK 409
Mulberry skuldertaske - drawstring bag i brunt skind
Mulberry skuldertaske - drawstring bag i lyst brunt blødt skind med forgyldt hardware. Med to påsyede lommer med magnetlukke på front. Indvendigt et stort rum, siderum med lynlås og sidelomme. Mål ca. h. 30 cm, B. 27 cm. Med patinering, alm. brugsspor

Varunr: 6012183
SEK 3 819 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
19:00
SEK 955
Loewe. Crossbody taske, model puzzle mini bag
Loewe. Crossbody taske, model puzzle mini bag, udført af læder i blå nuancer. Gyldent hardware. Indvendig opdelt i et stort rum, heraf mindre åben sidelomme. Justerbar, aftagelig skulderrem. H. 17 cm, B. 24 cm, D. 6 cm. Dustbag medfølger. Fremstår ubrugt. Nypris: 8.200 DKK.

Varunr: 6042689
SEK 4 091 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
19:05
SEK 2 318
Louis Vuitton taske, model, Pont Neuf handbag
Louis Vuitton taske, model, Pont Neuf handbag. Udført i sort epilæder, med hardware af metal. Indvendigt stort lilla rum, samt to sidelommer. Lukkes med dobbelt lynlås. Udvendigt to sidelommer. H. ca. 22,5 cm, B. ca. 25 cm, D. ca. 12 cm. Datokode MI1095. Dustbag medfølger. Fremstår med få ...

Varunr: 6042127
SEK 6 819 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
19:06
SEK 4 910
Vendbar rulamskåbe. Str. ca. 40
Vendbar rulamskåbe med bindebælte, indstikslommer, høj krave/Kina krave samt knaplukning. Længde ca. 88 cm, ærmelængde ca. 46 cm, brystbrede ca. 114 cm. Str. ca. 40 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6042569
SEK 1 364 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
19:23
SEK 750
Klassisk Burberrys´ trenchcoat damefrakke, str. ca. 44
Burberrys´ trenchcoat damefrakke. Udført i klassisk kaki beige bomuld. Frakken er med tilhørende bælte og ærmespænder, samt med stiklommer, krave og knaplukning. Indvendigt med ternet aftageligt foer. Rygl. ca. 130 cm, ærmelængde ca. 63 cm, brystbredde ca. 125 cm. Lette brugsspor

Varunr: 6044823
SEK 1 091 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
19:42
SEK 1 023
Louis Vuitton. Håndtaske. Nolita, Damier Ebene Canvas
Louis Vuitton. Håndtaske. Nolita, Damier Ebene Canvas. Front med stiklomme med præget logo. Indvendig et rum med tre sidelommer, den ene med lynlås. For af rødt canvas. Produktionskode SP 1002. Fremstillet oktober 2002 i Frankrig. H. 25, B. 35, D. 14 cm. Fremstår med lette brugsspor, herunder ...

Varunr: 6045273
SEK 5 728 DK, Aalborg, Nibevej 22-06-2021
19:50
SEK 1 296
Louis Vuitton. Skuldertaske model 'Babylone'
Louis Vuitton. Skuldertaske model Babylone udført af monogram kanvas, hardware af forgyldt metal, besætning af kernelæder. Indvendigt stort rum samt to stiklommer heraf en med lynlås og to lommer til penne. Datokode MB0054. H. 31 cm. B. 41 cm. D. 11 cm. Fremstår med brugsspor i form af minimalt ...

Varunr: 6038398
SEK 6 819 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22-06-2021
21:06
SEK 5 728
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af rødt epilæder, model Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med røde stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. 30 cm, L. 56 cm, D. 25 cm. Medfølgende name tag samt dustbag. Interiør med pletter. Fremstår med...

Varunr: 5991513
SEK 10 910 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22-06-2021
21:08
SEK 4 364
Louis Vuitton. Skuldertaske. Sort epi læder. Model Saint Jacques GM
Louis Vuitton. Skuldertaske. Sort epi læder. Model Saint Jacques GM. Produktionskode VI 1902. H. 30 cm, B. 44 cm, D. 17 cm. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt sidelomme. Interiør af gråt alcantara. Fremstår med minimale/få brugsspor.

Varunr: 6038378
SEK 5 455 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22-06-2021
21:15
SEK 3 546
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske. Keepall 50. Sort Epi læder
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Keepall 50. Sort Epi læder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Produktionskode VI0934. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Medfølgende Name Tag. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6042778
SEK 8 183 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22-06-2021
21:38
SEK 4 364
Louis Vuitton. Skuldertaske model 'Hampstead' af Damier Azur kanvas
Louis Vuitton. Skuldertaske og pung af Damier Azur kanvas, tasken er model 'Hampstead' med besætning og hanke af kernelæder, indvendigt med stort rum og lommer. Hardware af forgyldt metal. H. 28. L. 38. D. 18 cm. Fremstillet Spanien 2010. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5948695
SEK 9 546 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
09:17
SEK 1 227
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Kazan Taiga.
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Khazan Taiga. B. 38, H. 30, D. 10 cm. Indvendig et stort rum samt sidelomme og lomme til mobiltelefon. Flap med dobbelt spændelukning af gyldent metal. . Udvendig to lommer samt åbent siderum bag. Indvendig grønt læder. Fremstår med brugsspor, ridser på...

Varunr: 6003120
SEK 5 455 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
10:07
SEK 614
Louis Vuitton, brun attachemappe. Model, Porte-documents
Louis Vuitton, attachemappe. Model, Porte-documents. Udført i brunt epilæder med gule syninger. Indvendig med et stort rum, samt 5 sidelommer hvor et er med lynlås. H. ca. 31 cm. L. 41 cm. D. 7 cm. Fremstillet Frankrig 1990. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor og patina.

Varunr: 5922391
SEK 6 819 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
10:12
SEK 3 819
Louis Vuitton. Dokumentmappe, model Ambassadør
Louis Vuitton. Dokumentmappe 'Ambassadør mappe' i sort epi læder. Indvendigt to rum samt sidelommer. H. 30 cm. B. 40 cm. D. 5-12 cm. Nøgle medfølger ikke. Fremstillet Frankrig 1992. Fremstår med brugsspor; slitage/krakelering i sidelommer samt brugsspor.

Varunr: 5999145
10:56
SEK 750

Varunr: 5948711
17:05
SEK 2 046
Louis Vuitton. Mappe i Damier Ebene, model Altona
Louis Vuitton, mappe i Damier Ebene. Model, Altona Business. Udført i Damier Ebene kanvas, besætninger af mørkebrunt læder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med håndtag, baglomme samt stiklås og flaplukning. Interiør i brunt alcantara, samt med 2 rum samt en sidelomme. Fremstillet i ...

Varunr: 5948647
17:07
SEK 682
Mulburry. Mørkeblå crossbody taske i stof
Mulburry. Mørkeblå crossbody taske i quiltet stof med delvis flettet hank. Gyldent hardware. Front med en lomme. Indvendigt et stort rum h. 15 x 25 x 7 cm. Med brugsspor.

Varunr: 6023950
SEK 2 455 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-06-2021
17:53
SEK 477
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine af monogram kanvas, indvendigt med et rum. H. 11 x 16 cm. Medfølgende regulerbar rem i kernelæder l. 105 cm. Med alm. brugsspor

Varunr: 6031815
SEK 6 546 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-06-2021
17:54
SEK 1 500

Varunr: 5963213
SEK 1 364 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-06-2021
18:08
SEK 409
Levinsky. Blue Fox. Ræve vest, str. 44 (2)
Levinsky. Pelsjakke i Blue Fox ræve pels. Jakken er galoneret med matchende ruskind, syet op i vertikale baner, front med hægtelukke og skrålommer,sort for, str. 44 (XXL) L. 70 cm, brystmål ca 98 cm. Hertil sjal af sort kanin. Dragt pose medfølger. Levinsky Label er taget af. Fremstår ubrugt. ...

Varunr: 6045370
SEK 3 273 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
18:23
SEK 477