Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4 5 6 7 8 9  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Apples. To skuldertasker i sort læder. (2)
Apples. Skuldertaske i sort læder med skulderstrop og håndtag. Snaplås. Tre rum bl.a. med plads til mobiltelefon, penne og kreditkort. Bagside med smalt rum med lynlås. H. 30 cm. B. 40 cm. Nøgle medfølger. Dertil Apples taske udført i blødt sort læder. Håndtag og magnetlukning. I toppen lynlås ...
Varunr: 5299700

SEK 1 295 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-09-2019
12:03:00
SEK 791
Louis Vuitton, hvide sneakers
Louis Vuitton, hvide sneakers. Udført i hvidt læder med pyntestikninger i mørkerød. Med snørebånds charm logo i forgyldt metal, samt snørebånd i mørkerød. Louis Vuitton skrevet med guld bagtil, samt i kernelæderet på skotungen. Kommer med æske, dustbag og ekstra snørebånd. Gummisål. str. 7,5 UK ...
Varunr: 5347008
SEK 4 317 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
14:46:00
SEK 432
Prada sort rejsetaske
Prada sort rejsetaske. Udført i sort nylon med besætninger af sort præget læder, samt hardware af krom metal. Tasken er med 4 større rum med lynlåslukning, mulighed for at påspænde rem, men rem medfølger ikke. Indvendigt med 3 inderlommer hvoraf et er med lynlåslukning. H. ca. 33 cm, B. ca. 43 ...
Varunr: 5428493
SEK 2 878 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
14:49:47
SEK 1 295
Prada og Gucci bælter (2)
Prada og Gucci bælter. Prada bæltet er udført i sort præget læder med spænde i krom metal, med småt prada logo. Str. 95 cm. Fremstår med brugsspor og ridset hardware. Gucci bælte udført i sort læder med hardware af krom metal. Dustbag medfølger. Str. 95 cm. Fremstår med brugsspor samt ridser på ...
Varunr: 5428498
SEK 1 151 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
14:55:50
SEK 863
Need taske af sort læder Model ALEXIA – PC Business
Need taske Model ALEXIA – PC Business. af sort læder med gyldent hardware. – 2 store udvendige, rummelige lommer med metal lynlås – Aftagelig og justérbar skulderrem i læder – Læder hank Indrettet med : – 1 stort rum – 1 indvendigt rum til laptop med lukning – 2 multi-funktions lommer til...
Varunr: 5377727

SEK 3 453 DK, Helsingør, Støberivej 21-09-2019
15:25:00
SEK 576
Apples. Business/Rejsetaske samt bæltetaske. (2)
Apples. Business/Rejsetaske i kraftig brunt læder med talrige rum. Rum bl.a. med plads til mobiltelefon, penne, kreditkort, ipad m.m. Kraftige lynlåse, teleskophåndtag samt hjul. H. 38 cm. B. 40 cm. Længde med teleskophåndtag 103 cm. Dertil bælte/ rejsetaske i sort blødt læder. Flere større og...
Varunr: 5441472

SEK 1 727 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-09-2019
15:27:04
SEK 1 079
Scarf Hermès
HERMÈS, scarf, jacquardsiden, "Feux d'Artifice", ritad av Michel Duchêne 1987, märkt Hermès Paris, ca 90x90 cm, originalask medföljer
Varunr: 5439477
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 21-09-2019
16:12:00
Se mer
Louis Vuitton. To armbånd (2)
Louis Vuitton armbånd af canvas og kernelæder med forgyldt lukke (ene magnet). L 19 cm. I org. dustbags og æsker (2)
Varunr: 5420025
SEK 3 453 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
16:22:00
SEK 719
Vintage Yves Saint Laurent. Taske
Vintage Yves Saint Laurent. Taske af sort læder med rum hvori mindre rum med lynlåslukning. H. 26 B. 30 D. 11 cm. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5390462
SEK 4 317 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
16:29:12
SEK 791
To habitter. Sand (2)
To habitter fra Sand. Gråt nålestribet size 48 samt mørke blåt med vest. Jakke size 48 og bukser size 50. Fremstår med lettere brugsspor. (2).
Varunr: 5428839
SEK 1 151 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
16:35:18
SEK 432
Diverse jakke & frakker mm. Sand. (5)
Diverse jakker og frakker fra Sand, Zara, Ginatricot. Størrelse M-L. Fremstår med varierede brugsspor. Enkelte med mærke i. (5)
Varunr: 5429993
16:35:30
SEK 432
TrueStuff herreskjorter. Økologisk bomuld (2)
Herreskjorter i økologisk bomuld. Slank model. Vævet med farvede garner og en lille struktur effekt i stoffet. Lukket med perlemorsknapper. Holdbart og slidstærkt stof. Farve dueblå samt råhvid. TrueStuff der producerer sengelinned. Str. XXL. (2)
Varunr: 5430066
16:36:18
SEK 504
Louis Vuitton messenger taske
Louis Vuitton messenger taske. Model Louis Vuitton damier geant messenger bag. Udført i sort og brunt damier geant kanvas med besætninger af brunt læder samt hardware af børstet stål. Tasken er med udvendige lynlåslommer på front og bagside, justerbar cross body rem, samt flap med ...
Varunr: 5428490
SEK 4 029 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
16:50:00
SEK 1 871
Burberry skuldertaske
Burberry skuldertaske. Udført i kaki beige kanvas med besætninger af brunt læder, samt hardware af messing. Tasken er med spændedetaljer på hank og front, broderet logo på front og lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum samt 3 inderlommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 32 cm, B. ca. 41 cm. ...
Varunr: 5437180
16:51:00
SEK 791
Harley Davidson. Læderjakke til dame Str XL
Harley-Davidson. Motorcykeljakke til dame af læder, str. XL, Længe 56 cm ærmelængde ca.62 cm. Brystmål ca. 120 cm., Fremstår med få brugsspor.
Varunr: 5434058
SEK 1 151 DK, Helsingør, Støberivej 21-09-2019
17:29:00
SEK 504
Gucci taske
Gucci skulder - håndtaske udført af canvas med logomonogram med detaljer i brunt skind samt hardware af gyldent metal på front. Indvendig et rum samt lille lomme. H. ca 20 cm B. 30 cm. D. 12 cm. Fremstår med brugsspor hjørner.
Varunr: 5418676
17:31:00
SEK 791
Louis vuitton taske model Alma multicolor
Louis Vuitton Monogram Multicolour 'Alma' håndtaske, udvendig med forgyldte hardware remme og håndtag af lyst læder samt med lynlåslomme, indvendig med bordeaux foer og to lommer. Nr. FL0084. H. 24 cm. B. 33 cm. D. 16 cm. Fremstår med brugsspor og patina på læder.
Varunr: 5423041
SEK 5 756 DK, Helsingør, Støberivej 21-09-2019
19:01:00
SEK 648
Fendi nederdel, str. 38
Fendi. Lang nederdel med slids, bæltestropper, knap og lynlåslukning. str. 38. L. ca. 94 cm. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5433758
SEK 1 439 DK, Odense, Kratholmvej 21-09-2019
19:02:00
SEK 432
Diverse bukser, cowboybukser. Diesel, Acne, Designers Remix mm. (21)
Diverse bukser, cowboybukser. Diesel, Acne, Designers Remix mm. Forskellige størrelser. Fremstår med varierende brugsspor. Enkelte med mærke i. (21)
Varunr: 5430006
19:05:00
SEK 504
Mulberry taske, model East West Bayswater, sort krokodillepræget læder
Mulberry taske af modellen 'East West Bayswater' af sort krokodillepræget Darwin læder, indvendigt med ét stort rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 16 L. ca. 32 B. ca 15 cm. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5429416
SEK 5 180 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:05:00
SEK 1 007
Chanel taske i lys skind med snørelukning
Chanel taske i lys skind. Indvendig et stort rum. Front og gyldent hardware med logo. Med tilhørende pung med lynlås mål 12 x 18 cm. Mål H. 30 cm. B. 26 cm. D. 17 cm. snørelukning i top. Med patinering og brugsspor
Varunr: 5416391
SEK 8 058 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
19:15:00
SEK 3 166
Chanel, kalender
Chanel, kalender udført af sort skind. Indvendigt med plads til planner samt sidelommer til plastic kort. Front med Logo i hvid skind. Mål 14 x 10 cm. Æske og kort medfølger. Med brugsspor
Varunr: 5349839
SEK 2 878 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-09-2019
19:16:00
SEK 719
Louis Vuitton, rejsetaske model, Keepall 45
Louis Vuitton, rejsetaske model, Keepall 45. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med adressemærke og spænde samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig før 1980. H. ca. 27 cm, B. ca. 46 cm. Fremstår med ...
Varunr: 5398648
SEK 9 785 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:19:00
SEK 2 446
Louis Vuitton. Alma, limited edition
Louis Vuitton, Håndtaske med graffiti print. Model, Limited Edition Alma Stephen Sprouse Graffiti MM bag. Udført i hvidt læder med print i mørk beige, med hardware i krom metal samt lynlåslukning med store metal vedhæng. Indvendigt med interiør i beige alcantara samt et stort rum og 2 sidelommer....
Varunr: 5424393
SEK 14 389 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:20:00
SEK 1 727
Zylinder/ Hut
Zylinder/ Hut Stoffzylinder der Marke Fritz Reuter Düsseldorf, mit Karton von Ferdinand Schackert Innenmaßmaß: 19 x 15 cm; H. 18 cm. Karton mit großen Gebrauchsspuren, Hut mit kleinen Gebrauchsspuren an der Innenseite.
Varunr: 5430269
SEK < 1,000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-09-2019
19:25:00
SEK 429
Mulberry. Sort skuldertaske
Mulberry. Sort skuldertaske. Model Mulberry Mitzy Shoulder bag. Udført i sort læder med hardware af messing. Tasken er med rem med spændedetaljer, Mulberry nitter samt lukning med magnetknap. Indvendigt med et stort rum, samt 2 inderlommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 42 cm, B. ca. 46 cm. ...
Varunr: 5423210
19:26:00
SEK 1 727
Mulberry taske, model East West Bayswater af sort Darwin læder
Mulberry taske, model East West Bayswater af sort Darwin læder, indvendigt med stort rum samt sidelomme med lynlås. H. 17 cm, L. 31 cm, B. 11 cm. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5422283
SEK 5 468 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:30:00
SEK 1 583
Prada skuldertaske i sort nylon
Prada. Håndtaske udført af sort nylon og sort læder. Hardware af metal. Front med logo. Indvendigt med 3 større rum hvoraf et er med lynlås, samt sidelomme med lynlås. H. ca. 24 cm, L. ca. 36 cm. Fremstår med mindre brugsspor. Certifikat og dustbag medfølger.
Varunr: 5346995
SEK 5 468 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:33:00
SEK 2 878
Louis Vuitton, rejse/weekendtask, model keepall 55
Louis Vuitton, rejse/weekendtask, model keepall 55. Udført i monogram kanvas, Besætninger og hanke af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Produceret i Frankrig 1981. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Fremstår med aldersrelateret patina og brugsspor.
Varunr: 5346993
SEK 7 482 DK, Herlev, Dynamovej 21-09-2019
19:39:00
SEK 3 741
Carl Lagerfeldt, lang figursyet frakke af ternet uld
Carl Lagerfeldt, lang figursyet frakke af ternet uld. Stor revers krave samt knaplukning. To pyntelommer med lynlås i front ved taljen. L. 145 cm. Indvendige ærmemål ca. 50 cm. Brystmål ca. 80 cm.
Varunr: 5422103
SEK 4 892 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-09-2019
19:43:00
SEK 648
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  >>