Utropspris
12345...12»   Varor pr. sida   349 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid  Nästa bud
Mulberry, Primrose, skulder / håndtaske
Mulberry, Primrose, skulder / håndtaske af sort læder, gyldnet hardware, indvendig med stort rum samt 2 siderum, den ene med lynlås. Der medfølger dustbag, pose og kvitteringer. H. 22 cm. L. 30 cm. B. 16 cm. Få brugsspor.

Varunr: 6239938
SEK 9 885 DK, Odense, Kratholmvej 29-09-2022
14:01
SEK 7 060
Alexandra. Lang minkpels, mahognifarvet, str. 40
Alexandra. Lang frakke af mahognifarvet mink, front med hæklelukning, knap under krave samt indstikslommer i siderne. L. 118 cm. Brystvidde: 102 cm. Indvendig ærmelængde: 37 cm. Str. ca 40. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6139658
SEK 6 213 DK, Kolding, Platinvej 29-09-2022
14:54
SEK 4 801
Prada taske af læder
Prada taske af læder af i farverne dueblå og bordeaux. Inddelt med tre rum. H. 25 x 31 x 11 cm. Brugsspor, ridser.

Varunr: 6268675
SEK 4 236 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
19:27
SEK 2 118
Mulberry taske model Bryn
Mulberry. Skuldertaske, model Bryn Natural Veg Tan, udført i brun læder, indvendigt med to mindre lommer en med lynlås. Monteret med justerbar skulderrem. Minimale brugsspor. H. 20 cm, B. 29 cm, D. 9 cm. Dustbag medfølger. Købt hos Mulberry i 2013. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6255186
SEK 7 060 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
19:31
SEK 5 083
Fruens Vilje Spanske støvler str 36 - Sort
Spanske støvler af Sort læder , fra Fuens Vilje. Fruen's spanske støvler er håndsyede på et lille værksted i Andalucien. Støvlen er af eget design med udgangspunkt i den traditionelle spanske støvle. Den er fremstillet i blødt kalvelæder, med Goodyear sål, dobbelt randsyning og meget stærk ...

Varunr: 6130301
SEK 2 824 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
19:33
SEK 1 130
Rene Caovilla taske
Rene Caovilla selskab - aften taske af sort stof med detaljer af lak og ruskind m.m H 14 x 26 x 8 cm. støvposse medfølger.

Varunr: 6186126
SEK 1 694 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
19:33
SEK 424
Gucci. 'Marmont Matelassé' quiltet turkis velour
Gucci. GG Marmont matelassé af quiltet turkis velour. Indvendig ét stort rum med mindre siderum med lynlås. For af rosa satin, flaplukning med GG lås på front og rem i form af læder og kæde i gyldent 'antique' look, bagsiden med quiltet hjerte. Højde: 15.5 cm. Bredde: 26 cm. Dybde: 7 cm. Tasken ...

Varunr: 6260861
SEK 11 297 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29-09-2022
19:34
SEK 8 755
Pretty ballerinas str 43
Pretty ballerinas af pink/ rosa laklæder str 43

Varunr: 6244490
SEK 1 130 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
19:35
SEK 424
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Cabas Mezzo' skuldertaske
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Cabas Mezzo. Besætninger af kernelæder. Indvendig et rum med lynlåslomme og mindre sidelomme. For af brunt canvas. H. 32, B. 35, D. 15 cm. Produktionskode: TH1011 fra november 2001. Fremstår med brugsspor, patineret kernelæder og kanter.

Varunr: 6273088
SEK 7 060 DK, Aalborg, Nibevej 29-09-2022
20:05
SEK 5 648
Louis Vuitton Magnolia Epi 'Marly BB' skulderaske
Louis Vuitton Magnolia Epi 'Marly BB', skulder / håndtaske af Epi læder i faven Magnolia, to håndtag samt aftalelig skulderrem, indvendig et stort rum samt lynlås lomme. Produktionskode: CA5104 fra december 2014. H. 26.5 cm, B. 19 cm, D. cm 13 cm. Fremstår med almindelig lette brugsspor.

Varunr: 6258360
SEK 10 732 DK, Aalborg, Nibevej 29-09-2022
20:08
SEK 8 472
Minkfrakke, ca. str. 44
Frakke af lys brun mink, front med lynlås, bindesnor i livet, indstikslommer og brystlomme i fóret. L ca. 87, ærmelængde ca. 62 cm, brystvidde ca. 114 cm. Med brugsspor.

Varunr: 6276356
SEK 2 824 DK, Vejle, Dandyvej 29-09-2022
20:09
SEK 2 401
Louis Vuitton Amarante Monogram Vernis 'Roxbury Drive', taske
Louis Vuitton Amarante Monogram Vernis 'Roxbury Drive'. Monogram Vernis lak i mørk aubergine farvet lak. Monteret med aftagelig rem af kernelæder. Knaplukning, indvendigt med et rum samt mindre lomme H. 17 cm, B. 32 cm, D. 10 cm. Produktionskode: SR2028, fra maj 2008. Fremstår med almindelig ...

Varunr: 6273107
SEK 6 496 DK, Aalborg, Nibevej 29-09-2022
20:11
SEK 5 083
Christian Dior. Taske, model Medium Lady Dior
Christian Dior. Taske, model Medium Lady Dior. Udført i quiltet pink læder. Hardware i krom metal. Aftagelig skulderrem.Tasken er med DIOR vedhæng og lynlåslukning. Indvendigt pink for med et stort rum samt inderlomme med lynlåslukning. Serienr. 06-MA-104. H. ca. 20 cm, B. ca. 25 cm, D. ca. 11 ...

Varunr: 6246557
SEK 28 242 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
20:11
SEK 22 593
Louis Vuitton. Blød kuffert / rejsetaske, model Alizé 24 Heures
Louis Vuitton. Blød kuffert / rejsetaske, model Alizé 24 Heures', af monogram canvas med læderbesætning. To rum med åbne sidelommer. Dobbeltlynlås lukning. Stropbælte og navnetag medfølger. Justerbar aftagelig skulderrem af kraftig lærred. H. ca. 33 cm. L. ca. 46 cm. B. ca. 20 cm. Datokode ...

Varunr: 6218560
SEK 11 297 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
20:12
SEK 8 472
Louis Vuitton. Håndtaske / skotaske, model Excursion
Louis Vuitton. Håndtaske / skotaske, model Excursion udført i Monogram Canvas med kernelæderbesætning og hanke. Indvendigt stort rum med enkelt sidelomme. Nøgle og lås medfølger. H. 33 cm. L. 24 cm. D. 12 cm. Produktionsnr. VI0060. Fremstår med patineret læder, let slitage i kanter.

Varunr: 6246732
SEK 6 496 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
20:13
SEK 5 083
Prada 'Twin Pocket' Glace Calf Leather og Colore Moro, taske
Prada 'Twin Pocket' Glace Calf Leather og Colore Moro, skuldertaske af mørkebrun kalveskind. Monteret med aftagelig justerbar skulderrem samt to håndtag. H. 25 cm, B. 25 cm, D. 17 cm. Kode: art. BN2625. Fremstår med almindelig lette brugsspor.

Varunr: 6258352
SEK 8 472 DK, Aalborg, Nibevej 29-09-2022
20:14
SEK 6 778
Bottega Veneta. Skuldertaske, 'Medium Veneta' Hobo
Bottega Veneta. Skuldertaske af gult flettet læder, 'model 'Medium Veneta' Hobo bag. Indvendigt et stort rum med lynlåslukning samt sidelomme med lynlås. H. (ekskl. hank) ca. 26, B. ca. 49 cm. Model kode: 232499. Fremstår med lette brugsspor på hjørner.

Varunr: 6231698
SEK 9 037 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
20:14
SEK 7 060
Gucci. Skuldertaske, model Swing
Gucci. Skuldertaske, model Swing, af sort læder. Indvendigt et rum med tre sidelommer, den ene med lynlås. Magnetlukning. For af naturfarvet lærred. QR: C016019093. Serienr. 354397 213317. H. ca. 30 cm. B. ca. 46 cm. D. ca. 15 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med få udvendige brugsspor, let ...

Varunr: 6229231
SEK 7 060 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
20:15
SEK 5 648
Louis Vuitton. 'Looping'. Skuldertaske
Louis Vuitton. 'Looping'. Skuldertaske af Monogram Canvas, besætninger af kernelæder, gyldent hardware, enkelt skulderhank og lynlåslukning. Indvendigt et stort rum med lynlåslomme samt lille, åben sidelomme. Fór af lyst alcantara. Produktionskode: DU1024. H. 31 cm. B. 28 cm. D. 10 cm. Fremstår ...

Varunr: 6240752
SEK 5 648 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
20:23
SEK 3 671
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Cruiser 50',
Louis Vuitton. Taske model 'Cruiser' af Monogram Canvas. med dobbelt lynlås. Produktionskode: A20960. H. 30 x B. 45 x D. 24 cm. Fremstår med lette brugsspor, herunder på kernelæder.

Varunr: 6253777
20:23
SEK 6 778
Tods taske af læder
Tods taske af rosafarvet læder med hvid kantning og sort hank og detaljer. Sølv hardware. Indvendig stribet for. H 28 x 36 x 17, 5 cm. Kvitt. medfølger.

Varunr: 6206534
20:29
SEK 2 824
Louis Vuitton Black Epi 'Saint Jacques'. Skuldertaske
Louis Vuitton Black Epi 'Saint Jacques'. Skuldertaske. Sort epi læder. Produktionskode: A20934. H. 30 cm, B. 44 cm, D. 17 cm. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt sidelomme. Interiør af gråt alcantara. Fremstår med minimale brugsspor

Varunr: 6273113
20:29
SEK 5 083
Louis Vuitton, model Garment Cover
Louis Vuitton, dragtpose med to bøjler, model Garment Cover. Fremstillet i monogram canvas med forgyldt hardware samt håndtag og remme af lyst kernelæder. Navnetag og dustbag medfølger. H. 51 cm. L. 63 cm. Datokode SP0979. Fremstår med lettere brugsspor, patineret kernelæder, let slitage på ...

Varunr: 6270022
SEK 8 472 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
20:31
SEK 6 778
Louis Vuitton Monogram Mahina 'Stellar PM' skuldertaske
Louis Vuitton Monogram Mahina 'Stellar PM'' , Skuldertaske. Skulderstrop af kraftigt sort Mahina læder, besætninger af indfarvet matchende læder. Lynlåslukning. Indvendigt et rum med mindre sidelomme. Foer med brunt stof. Produktionskode: AR1190 fra maj 2010. H. 32 cm, B. 38, D. 18 cm. Dustbag ...

Varunr: 6253778
20:35
SEK 8 472
Louis Vuitton Monogram Mini Lin Fusain 'Manon MM' skuldertaske
Louis Vuitton Monogram Mini Lin Fusain 'Manon MM, skuldertaske i Monogram mini lin canvas med besætninger af brunt læder. Skulderrem kan justeres i længden. Produktionskode: SR2028 fra april 2008. H. 30 cm, B. 18 cm, D. 4 cm. Fremstår med almindelig lette brugsspor.

Varunr: 6265355
20:44
SEK 5 648
Bottega Veneta Intrecciato 'Medium Garda'. Håndtaske af flettet lammeskind
Bottega Veneta Intrecciato 'Medium Garda' Håndtaske af flettet brunt lammeskind med skulderrem. Indvendigt, et stort åbent rum med lille åben sidelomme samt større lomme bag lynlås. Fór af beige ruskind. Modelkode: 179320 V00A2 2040 H. 27 cm, L. 32,5 cm. D. 13,5 cm. Tasken fremstår med ...

Varunr: 6273188
SEK 9 037 DK, Aalborg, Nibevej 29-09-2022
20:50
SEK 7 060
Louis Vuitton. 'Speedy 35' håndtaske af sort Epi læder
Louis Vuitton. 'Speedy 35' håndtaske af Sort Epi læder med besætninger af sort, glat læder og gyldent hardware. Indvendig, et stort rum med en åben sidelomme. Låsbar lynlåslukke. Udvendigt en åben gavllomme. Produktionskode: VI0970. Fremstillet juli 1990 i Frankrig. H. 24 cm. L. ca. 37 cm. B. 19 ...

Varunr: 6235493
SEK 7 060 DK, Vejle, Dandyvej 29-09-2022
21:01
SEK 5 648
Michael Kors. 'Jet Set Medium' skuldertaske af gråt saffiano læder
Michael Kors. 'Jet Set Medium' skuldertaske af gråt saffiano læder udført med silver hardware, lynlåslukning samt justerbare og aftagelige skulderstropper. Indvendigt, tredelt rum med flere mindre sidelommer, heraf midterrum monteret med lynlås. Gråt satinfór med monogram. Nøglestrop medfølger. ...

Varunr: 6195834
SEK 1 412 DK, Vejle, Dandyvej 29-09-2022
21:03
SEK 1 130
Louis Vuitton. 'Alma PM' håndtaske af brunt Epi læder
Louis Vuitton. 'Alma PM' håndtaske af brunt Epi læder og silver hardware. Indvendig, et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning samt en sidelomme. Fór af brunt alcantara. Produktionskode AR1001. Fremstillet oktober 2001 i Frankrig. H. 25, B. 30, D. 16 cm. Tasken kan monteres med skulderstrop....

Varunr: 6229755
SEK 7 908 DK, Vejle, Dandyvej 29-09-2022
21:05
SEK 6 213
Louis Vuitton. 'Mahina L' af sort Mahina læder
Louis Vuitton. 'Mahina L' af sort Mahina læder med brune detaljer, udført med dobbelt skulder-/ bærehank, gyldent hardware samt strop med karabin-lukke. Indvendigt, et stort rum og sidelomme monteret med lynlås. Foret med brunt alcantara. Produktionskode TH0038. Produceret tredje uge 2008 i ...

Varunr: 6257628
SEK 10 732 DK, Vejle, Dandyvej 29-09-2022
21:07
SEK 8 472
12345...12»