Utropspris
1234»   Varor pr. sida   118 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60, monogram.
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60. Udført i monogram kanvas med besætning af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1991. H. ca. 30cm, L. ca. 60cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor samt kraftig patinering.

Varunr: 5554100
SEK 8 344 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
14:50
SEK 1 669
Louis Vuitton, lille hånd/skuldertaske. Model, Pochette.
Louis Vuitton, lille hånd-skuldertaske. Model, Pochette. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder, samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med aftagelig hank, samt lynlåslukning. Indvendigt med et rum. forlænger medfølger. Dato kode BJ0022. H. ca. 13 cm, B. ca. 21 cm. Fremstår ...

Varunr: 5732820
SEK 2 086 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10-08-2020
18:27
SEK 2 642
Burberry. Skulder/Crossbody taske
Burberry. Skulder/Crossbody taske i klassisk Nova check mønster, læder. Front med to lommer. Hardware af forgyldt metal. Justerbar rem. Indvendig et stor rum samt tre sidelommer heraf et med lynlås. H. 29 cm. B. 43 cm. D. 7 cm. Få brugsspor.

Varunr: 5721436
SEK 2 086 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
19:01
SEK 1 391
Gucci. Skuldertaske
Gucci. Skuldertaske udført i mongramvævet kanvas, detaljer af læder. H. 50, B. 36 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 5732823
SEK 2 781 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
19:02
SEK 626
Mulberrry. Kalender
Mulberry kalender. Udført i Scotchgrain læder, besætning af kernelæder. Tryk knaplukning samt indvendigt med plads til kalender/notes sider, kortlommer samt dvs. rum og lommeregner. H. ca. 18 cm, B. ca. 14 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5720087
SEK 1 112 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
19:07
SEK 487
Gucci. Håndtaske
Gucci. Håndtaske udført i monogramvævet kanvas, detaljer af hvidt læder. H.37, L. 29 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5733445
19:58
SEK 695
Louis Vuitton. Model Evasion rejsetaske i monogram canvas.
Louis Vuitton. Model Evasion rejsetaske i monogram canvas. Produktionskode VI 0954. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt åbent siderum. Udvendig skorum med dobbelt lynlåslukning, hanke og besætninger af kernelæder, stor model. H. 47 cm. B. 46 cm. D. 25 cm. Fremstår enkelte ...

Varunr: 5699963
SEK 8 344 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10-08-2020
19:58
SEK 973
Leonard Paris, Mantel, Gr. 46

Varunr: 5600624
SEK 2 072 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 10-08-2020
19:58
SEK 414
Mulberry Jakke af lammeskind str 40
Mulberry Jakke af lammeskind med lynlås og spænder af ' rosaguld' Længe 58 cm , ærmer 60 cm, ryg 55 cm str 40. Brugsspor.

Varunr: 5718750
SEK 1 391 DK, Helsingør, Støberivej 10-08-2020
20:08
SEK 487
Tommy Hilfiger / Ferrari, Down Jacket - Michael Schumacher, Nylon, Polyester
Tommy Hilfiger / Ferrari, Down Jacket - Michael Schumacher, Nylon, Polyester. Red down jacket, zip and buttons at front, as well as two large pockets, sponsor patches, size M, L 82cm, sleeve length 63cm, shoulder width 48cm, wear commensurate with age, minimal material scuffing of outer fabric.

Varunr: 5727793
SEK 23 828 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10-08-2020
20:31
SEK 1 140
FILA / Ferrari, Company Shirt - Balbir Singh, with signatures, cotton
FILA / Ferrari, company shirt - Balbir Singh with signatures, cotton. Red Ferrari shirt - Balbir Singh, made of cotton, with name plate, sponsor patches, as well as signatures of several racing drivers including Michael Schumacher, size: M, L 71cm, sleeve length: 63cm, shoulder width: 46cm, wear ...

Varunr: 5727797
SEK 15 540 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10-08-2020
21:21
SEK 1 140
Tommy Hilfiger / Ferrari, wasitcoat - Balbir Singh, nylon, polyester
Tommy Hilfiger / Ferrari, waistcoat - Balbir Singh, nylon, polyester. Red Ferrari waistcoar - Balbir Singh, front with four pockets, as well as two inside pockets and sponsor patches, size M, L 68cm, shoulder width: 42cm, wear commensurate with age, minimal scratches and discolouration.

Varunr: 5727812
21:57
SEK 414
Chanel plånbok
CHANEL, PLÅNBOK, svart läder 10,5 x 8,8 cm, dustbag och box.

Varunr: 5735590
SEK 2 072 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 11-08-2020
11:03
Se mer
34 ass. bhér fra Calvin Klein (34)
Calvin Klein, 34 ass. Bhér/toppe i ass. farver, modeller og str. Nye og ubrugte. Stativ medfølger ikke. (34) Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varunr: 5736056
SEK 2 503 DK, Odense, Kratholmvej 11-08-2020
12:00
SEK 1 112
Calvin Klein, 8 æsker 2-pack pigeundertøj str. 10-12 år og 12-14 år
7Calvin Klein, 7 æsker 2-pack pigeundertøj, bestående af: 1 æske med pin/grå Shorty trusser, str. 10-12 år. 1 æske med sort/hvid shorty trusser str. 10-12 år. 3 æsker hvide Shorty trusser str. 12-14 år. og 2 æsker med hvid Bralette str. 12-14 år. Denne vare er en del af auktioner over hittegods,...

Varunr: 5736062

SEK 1 112 DK, Odense, Kratholmvej 11-08-2020
12:02
SEK 626
Burberry, shopper i sort læder.
Burberry shopper i sort læder med for indvendig, rum med lynlås samt udvendig lommer til mobil mm. Fremstår med lettere brugsspor.

Varunr: 5492322
SEK 6 953 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-08-2020
12:55
SEK 904
Chanel Flap bag
CHANEL, Flap bag, quiltad lammskinn med detaljer i guldfärgad metall, fodrad med burgundifärgat skinn, flera fack invändigt samt ett på baksidan, 23 x 16 x 5 cm.

Varunr: 5735639
SEK 12 432 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 11-08-2020
14:15
Se mer
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Amfar Sharon Stone, Limited Edition
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Amfar Sharon Stone, Limited Edition. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning, diverse sidelommer. Justerbar skulderrem. Foer af rødt alcantara. Produktionskode SL0032. Fremstillet marts 2002 i Frankrig. H. ...

Varunr: 5736189
SEK 8 900 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-08-2020
17:40
SEK 1 669
Hermès scarf
HERMÈS, scarf, "La Flore", Paris, foulardsiden, märkt HERMES PARIS, ca 88x86 cm

Varunr: 5735706
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 11-08-2020
18:24
Se mer
Louis Vuitton. Rejsetaske, monogram canvas
Louis Vuitton rejsetaske, Blød rejsetaske i monogram canvas med læderbesætning, Indvendig med et stort rum, samt sidelomme. H. 40 cm. L. 55 cm. D. 12 cm. Fremstillet i Frankrig 1994. Fremstår med brugsslitage.

Varunr: 5698961
SEK 8 900 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
18:37
SEK 556
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine af monogram kanvas, indvendigt med et rum. H. 11 x 16 cm. Medfølgende regulerbar rem i kernelæder l. 115 cm. Med lette brugsspor

Varunr: 5736060
SEK 5 562 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-08-2020
19:02
SEK 2 364
Par Burberry frakker. ca. str 34(2)
Par Burberry frakker, sort trenchcoat med bindebælte str 34, samt beige uld frakke L. 80, Bryst 104, ærmelængde 56 cm, svarende til str. 34. Begge fremstår med brugsspor, uldfrakke med smuds og slidtage på revers.(2)

Varunr: 5706968
SEK 2 781 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
19:21
SEK 834
Burberry taske
Burberry taske af delvist ternet lærred samt sort kernelæder med deltaljer af gylden hardware, logo og lynlåse. B. ca. 38 cm, H. 41 cm ex. hanke. . Indvendigt stort rum, lynlåslomme med to mindre rum samt lynlåslomme i siden.Tasken er har detaljer med remme, hank og aftagelig skulderrem. ...

Varunr: 5736094
SEK 4 172 DK, Helsingør, Støberivej 11-08-2020
19:26
SEK 2 364
Louis Vuitton sko str. 36,5
Louis Vuitton sko, blåt kalveskind str. 36,5. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 5734679
SEK 1 112 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
19:33
SEK 417
Louis Vuitton samt Burberry. To silketørklæder samt lyrex (3)
Louis Vuitton samt Burberry. To silketørklæder fra Louis Vuitton samt Burberry tørklæde af lyrex. Mål: LV. 70 x 70 cm. 65 x 65 cm. Burberry: 68 x 66 cm. (3)

Varunr: 5722654

SEK 3 337 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
19:34
SEK 904
Louis Vuitton sko str. 37,5
Louis Vuitton sko, af ruskind og læder str. 37,5. Fremstår med lette brugsspor. Skopose medfølger

Varunr: 5734678
19:34
SEK 556
Gucci sneakers, udført i hvidt læder str. 37½
Gucci sneakers, udført i hvidt læder str. 37½. Skoene er med velkro lukning samt med besætninger i GG monogram kanvas. Original æske medfølger. Fremstår med mindre brugsspor.

Varunr: 5734676
19:35
SEK 556
Louis Vuitton. Kuffert/rejsetaske. Model Sirius 50
Louis Vuitton. Kuffert/rejsetaske. Model Sirius 50. Monogram canvas med bløde sider. H. 38, B. 50, D. 15 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, sidelomme og elastik til fastspænding af tøj. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5698954
19:36
SEK 765
Louis Vuitton sort clutch. Model Pochette Epi
Louis Vuitton clutch. Model Pochette Epi. Udført i sort Epilæder, med hardware af metal. Pungen er med aftagelig rem karabinhage samt lynlåslukning. Indvendigt med interiør i grå alcantara foer. H. ca. 13 cm, B. ca. 24 cm. Med lette brugsspor

Varunr: 5727213
SEK 5 006 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-08-2020
19:39
SEK 973
Gucci pung i sort kalveskind
Gucci pung i sort kalveskind. Front med gyldent hardware. Indvendigt 12 rum til kort, rum med lynlås til mønter og siderum til sedler. Mål 19 x 10 cm. Uden brugsspor. Æske medfølger.

Varunr: 5698311
19:42
SEK 2 086