Utropspris
   Varor pr. sida   19 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Shapu. Japansk knivsæt bestående af fem knive (5)
Shāpu: Knivsæt af japansk stål: 1 stk. kokkekniv, ca. 20 cm lang blad 1 stk. Brødkniv, ca. 20 cm lang blad 1 stk. Forskærerkniv, ca. 20 lang blad 1 stk. Universalkniv, ca. 13 cm lang blad 1 stk. Urtekniv, ca. 8,5 cm lang blad. Knivene er lavet af højeste kvalitet japansk damaskus 67 lags ...

Varunr: 6062197

SEK 4 390 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
20:49
SEK 892
Shapu. Sæt med fem kokkenive af tysk stål (5)
Shāpu. Sæt af fem kokkeknive af tysk enkeltlags højkvalitetsstål. Bestående af følgelde knive: 1 stk. kokkekniv L. 332 mm - Vægt 177 gr. 1 stk. brødkniv L. 335 mm - Vægt165 gr. 1 stk. santokukniv L. 313 mm - Vægt: 171 gr. 1 stk. universalkniv L. 239 mm - Vægt: 91 gr. 1 stk. urtekniv...

Varunr: 5993507

SEK 2 744 DK, Aalborg, Nibevej 07-08-2021
18:18
SEK 892
Global. Samling knive samt slibeblok (11)
Global. Samling knive bestående af: 1 G-6 kniv 1 GS-3 kniv 1 GSF-15 kniv 1 G-11 kniv 1 kniv sæt best. af 1 G16 kokke kniv, 1 G9 brød kniv, 1 G13 udskæringskniv, 1 G5 grøntsagskniv, 1 G21 boning kniv, 1 GS3 utility kniv. Samt en slibeblok. Alle dele fremstår i originale æsker/emballage. (11)

Varunr: 6063792
SEK 4 115 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-08-2021
19:00
SEK 2 195
Global. Bestik af stål i originale æsker (60)
Global. Bestik af stål bestående af: 12 knive, L. 22 cm 12 gafler, L. 19 cm 12 spiseskeer, L. 19 cm 12 dessertskeer, L. 15 cm 12 teskeer, L. 12 cm. Fremstår med minimale brugsspor, alle i originale æsker. (60)

Varunr: 6063791
19:30
SEK 3 567
Zwilling. To magnetlister til knive (2)
Zwilling. To magnetlister til knive heraf en i glas/metal, L. 41,5 cm. Samt en i plast/metal, L. 50 cm. Fremstår i original emballage. (2)

Varunr: 6063793
SEK 1 097 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 07-08-2021
19:45
SEK 480
Andersen & Buchhardt: Ambassadeur bestik (61)
Andersen & Buchhardt: Ambassadeur bestik af rustfrit stål bestående af: 12 gafler L 20 cm, 12 skeer L 18 cm, 12 knive L 22 cm, 12 kagegafler L 14,5 cm, 12 teskeer L 12 cm samt en serveringsske. (61)

Varunr: 6064747
SEK 1 097 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-08-2021
16:33
SEK 412
Opvaskebord med industrivask
Opvaskebord med industrivask, tremmestativ og bordplade af rustfrit stål. Vasken måler: L. 54,5 B. 52 D. 37,5 cm. Bordpladen måler: L. 130 B. 70 H. 90 cm. Fremstår med brugsspor, snavs samt ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejler og mangler kan forekomme.

Varunr: 6062476
SEK 1 646 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
17:29
SEK 617
Dressingmaskine samt bord, rustfritstål (2)
Dressingmaskine samt bord til industrikøkken af rustfrit stål. H. 63-177 L. 55-120 D. 52-56 cm. Fremstår med brugsspor, bord med rust på stel, ridser samt snavs, dressingmaskine med rust på sko, taperester. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og mangler kan forekomme. (2)

Varunr: 6062479
SEK 6 859 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
19:06
SEK 412
Bord til udekøkken med blandingsbatteri
Bord til udekøkken med blandingsbatteri og vaske af rustfri stål. H. 91 L. 139 B. 70 cm. Fremstår med brugsspor, ridser samt løse rør. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og mangler kan forekomme.

Varunr: 6062478
19:23
SEK 412
Stikovn, model DH4B-B samt bord, rustfritstål (2)
Stikovn, model DH4B-B samt bord til industrikøkken, rustfrit stål. H. 56-57 L. 60 D. 58-60 cm. Fremstår med brugsspor, snavs samt ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejler og mangler kan forekomme. (2)

Varunr: 6062475
SEK 3 567 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
19:29
SEK 480
Henning Koppel for Georg Jensen. En samling kobbergryder og pander (5)
Henning Koppel for Georg Jensen. En samling kobbergryder og pander bestående af: 1 smørgryde 1 gryde med låg 2 stegepander 1 sauterpande. Fremstår med brugsspor, ridser/mærker. (5)

Varunr: 6064032
SEK 3 292 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
19:39
SEK 1 372
Industrielt rullebord / serveringsbord, rustfrit stål
Industrielt rullebord / serveringsbord af rustfrit stål, med hylde afsluttet på hjul. H. 86 B. 96 D. 60 cm. Fremstår med brugsspor, ridser samt snavs.

Varunr: 6063762
SEK 1 097 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
20:06
SEK 412
Rullestativ til bakker, rustfrit stål
Rullestativ til bakker af rustfrit stål, til industrikøkken. H. 180 B. 46,5 D. 60 cm. Fremstår med brugsspor, ridser samt snavset.

Varunr: 6064543
SEK 1 372 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
20:07
SEK 412
Premier Nestlé. Is fryser
Premier Nestlé. Is fryser med to skydelåger af glas. H. 110 B. 71 D. 66 cm. Fremstår med brugsspor, påsatte klistermærker samt snavset. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejler og mangler kan forekomme.

Varunr: 6063725
20:28
SEK 412
Sei King, air-o-stream. Stor stikovn samt flytbart stik, til industrikøkken (2)
Sei King, air-o-stream. Stor stikovn med flytbart stik, til industrikøkken af rustfrit stål. H. 180 B. 88 D. 86 cm., Fremstår med brugsspor, ridser, snavset. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og mangler kan forekomme. (2)

Varunr: 6062473
20:29
SEK 412
Daalderop, Professional kaffemaskiner, 2 stk.
To Daalderop, Professional kaffemaskiner, H. 52 cm. Diam. 25 cm. Med greb 33 cm. Fremstår med lette/minimale brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6062987
SEK 2 058 DK, Odense, Kratholmvej 09-08-2021
13:50
SEK 412
Ballerup Master Mixer, ældre køkkenmaskine, 1963
Ballerup Master Mixer køkkenmaskine. Medfølgende div. tilbehør og manual. Mål: L. 45 cm. B. 25 cm. Ø. på skål 22,5 cm. Fremstår med brugsspor samt enkelte småskader. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6065669
SEK 1 097 DK, Odense, Kratholmvej 09-08-2021
14:10
SEK 549
Witt induktions kogeplade
WITT Connect 2I induktionskogeplade. 70 cm x 52 cm med 4 kogefelter. Ubrugt og i original emballage.

Varunr: 6061714
SEK 10 974 DK, Nivå, Stejlepladsvej 09-08-2021
20:01
SEK 892
La-Cimbali : Proffesionel fuldautomatisk espressomaskine model S30 med køleskab til mælk
La-Cimbali : Proffesionel fuldautomatisk espressomaskine model S30 med køleskab til mælk. Ca. 4 år gammel. Maskinen er fuld serviceret i perioden. H. 76 B. 37 D. 62 cm. vægt 73 kg. Maskinen er pt. fuld funktionsduelig.

Varunr: 6045938
SEK 27 436 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-08-2021
13:20
SEK 480