Utropspris
12»   Varor pr. sida   38 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Diverse Airsoft Guns (11)
Diverse Airsoft Guns bestående af 6 pistoler og 5 geværer. Alle manuelle, enkeltskud. Fremstår nye og ubrugte i original emballage. Kan købes af alle over 18 år. (11)

Varunr: 6045396
SEK 1 364 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
14:19
SEK 886
Tekno Scania Vabis CR-76 bus
Tekno Scania Vabis CR-76 bus nr.851 med original æske. L.22 cm. Meget få brugsspor, æske mangler én flap.

Varunr: 6044195
SEK 1 091 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
15:22
SEK 1 023
Lineol m.fl. Samling danske garderhusarer mm.
Lineol m.fl. Samling danske garderhusarer mm. Hovedparten af rytterne er i tin. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, småskader og kompletteringer.

Varunr: 6028450
SEK 2 728 DK, Vejle, Dandyvej 22-06-2021
16:24
SEK 1 296
Märklin. Samling modelvogne og tilbehør

Varunr: 6029812
SEK 1 091 DK, Vejle, Dandyvej 22-06-2021
16:25
SEK 409
Lineol, Elastolin m.fl. Samling soldater
Lineol, Elastolin m.fl. Samling soldater. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, småskader og kompletteringer.

Varunr: 6044433
SEK 4 091 DK, Vejle, Dandyvej 22-06-2021
17:21
SEK 546
Ni Teknobiler og en flyver (10)
Ni Teknobiler bestående af Mercedes Benz 220 S Falck Zonen ambulance nr.731/32, Mercedes Benz 220 SE brandchefbil nr.725 (3 dele mangler på tag), Mercedes Benz 220 SE, Mercedes Benz 230 SL hardtop nr.929 (reservehjul mangler), Scania Vabis stigebrandbil nr.445 (slangerulle mangler ene ende), ...

Varunr: 6043810
SEK 1 637 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-06-2021
18:22
SEK 1 023
Tintin rumraket af plast.
Tintin rumraket af plast. H. 74,5, B. 33 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.

Varunr: 6044116
SEK 4 091 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
19:15
SEK 3 000
Kay Bojesen. Trælegetøj. 'Tvillingebarnevogn', 'Familien på tur' samt 'Lastbil med vippelad' (3)
Kay Bojesen. Familie på tur, lakeret og bemalet bøgetræ, L. ca. 19 cm. Ustemplet. Barnevogn / tvillingebarnevogn af bemalet bøg, stemplet KB Mønsterbesk. Lastbil med vippelad, L 36 cm. Stemplet Kay Bojesen Mønsterbesk.Generel slitage; nogle ridser, skrammer og slitage på bemaling, barnevogn med ...

Varunr: 6037207
SEK 8 183 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-06-2021
19:15
SEK 2 046
Samling vintage smølfer og smølfehus (42)
Samling på 41 smølfer sat et svampehus. Fremstår med aldersrelateret brugsspor og flere med mangler (42)

Varunr: 6044809
19:22
SEK 477
Samling tinfigurer, 2. verdenskrig
Samling tinfigurer, 2. verdenskrig, ca. H: 12 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, småskader og kompletteringer.

Varunr: 6044434
SEK 2 046 DK, Vejle, Dandyvej 22-06-2021
20:20
SEK 1 159
Lineol, Elastolin, Märklin m.fl. Samling soldater
Lineol, Elastolin, Märklin m.fl. Samling soldater samt stor Märklin blikbil. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, småskader og kompletteringer.

Varunr: 6044431
20:23
SEK 546
Dinky Modelbiler (8)
Dinky Modelbiler. 8 biler/vogne bl.a. brandbil samt "Spectrum Pursuit Vehicle" fra TV-serien Captain Scarlet and the Mysterons (8)

Varunr: 6039759
SEK 4 091 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22-06-2021
20:25
SEK 682
Lineol, Elastolin m.fl. Samling soldater. bla. blikbil
Lineol, Elastolin m.fl. Samling soldater og blikbil. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, småskader og kompletteringer.

Varunr: 6044430
20:34
SEK 3 000
Lineol m.fl. Samling soldater, mange af tin
Lineol m.fl. Samling soldater, mange af tin, hvoraf en del er limede på plade. Flere er en lille Lineol størrelse. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.

Varunr: 6044428
20:47
SEK 3 000
MG barnecykel / gocart
MG barnecykel / gocart af rødlakeret metal, hjul med gummi, senere monteret håndtag af forkromet metal. 1900'tallets sidste halvdel. L. 72 cm. Fremstår med brugsspor og anløben håndtag.

Varunr: 6038290
SEK 1 091 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23-06-2021
15:20
SEK 477
LEGO klodser
LEGO. Komplet sæt af LEGO klodser af træ i original æske. "Lego" Klodser Nr. 500. 1900-tallets midte. Æskens mål: 20 x 40 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.

Varunr: 6045380
SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
19:20
SEK 1 023
Dux-Astroman. Elektrisk robot.
Dux-Astroman. Elektrisk robot med original boks, uden antenne. Fremstår delvis defekt og med aldersrelaterede brugsspor.

Varunr: 6045024
SEK 1 637 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
19:28
SEK 546
Samling H0 modeltog
Samling H0 modeltog bestående af tankvogn nr. 46084-04 og 46084-06. Godsvogn nr. 48281, 4867 og 4867 samt div. godsvogne. Harry Potter lokomotiv fra sæt nr. 29550. Rheingold nr. 41928-01 og 41928-04. Vognsæt nr. 43878Roco Crocodille m. blink (digital/vekselstrøm) Roco Corgo (digital/vekselstrøm) ...

Varunr: 6021259
SEK 10 637 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
19:31
SEK 2 046
Hanse, mfl. Samling ældre trælegetøj (6)
Hanse, mfl. Samling ældre trælegetøj, bestående af: et lokomotiv, en togvogn. Hanse: et lokomotiv, DSB togvogn, Esso togvogn og en sporvogn. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, lokomotiver mangler flere hjul. (6)

Varunr: 6045379
SEK 1 091 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
19:32
SEK 546
Tekno, Dinky Toys og Corgi Toys. Samling biler (5)
Tekno Scania lastbil. Tekno Falck bil. Dinky Toys Morris 1100 samt Mobilgas bil. Corgi Toys bil. Et løst hjul medfølger. Brugsspor. (5)

Varunr: 6031322
SEK 4 091 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
19:48
SEK 546
Märklin H0 m.m. fra 1940’erne – 1960’erne
Märklin H0 m.m. fra 1940’erne – 1960’erne. To vogne fra 1940’erne, pakvogn 344B med slæbesko og indvendig belysning samt personvogn med slutlys. Begge med bøjlekoblinger og blik boogiesider. Tre vogne i originale æsker, 310/1, 329/1 og 4501. To damplokomotiver, DA 800 samt 3032 i original æske. ...

Varunr: 6008155
SEK 2 728 DK, Vejle, Dandyvej 23-06-2021
SEK 682
Lineol, Elastolin m.fl. Samling soldater. Bla. hestevogn. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, småskader og kompletteringer.

Varunr: 6042146
SEK 4 091 DK, Vejle, Dandyvej 23-06-2021
20:21
SEK 614
Lineol. Samling engelske soldater til hest
Lineol. Samling engelske soldater til hest. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, småskader og kompletteringer.

Varunr: 6038968
20:41
SEK 614
Tekno. Volkswagen, to varevogne: 'Den røde Løber, to stk. (2)
Tekno. Volkswagen varevogn 'Den Røde Løber' ældre model med brugsspor herunder slid på maling, L. 9 cm samt nyere model fra1960'erne i flot stand, L. 9,5 cm. Brugsspor i form af lakafslag. (2)

Varunr: 6044954
SEK 4 091 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-06-2021
20:32
SEK 2 591
Hornby lokomotiv
Hornby (Meccano), modellokomotiv LMS 6954 af bemalet metal med urværk, ca 1930'erne. L. 27 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 6022866
SEK 2 728 DK, Vejle, Dandyvej 24-06-2021
20:49
SEK 409
Be Different gyngehest samt fire Cardbord Safari trofæer. (5)
Be Different gyngehest samt fire Cardbord Safari trofæer.Be Different; gyngehest af pap med håndtag og fodstøtter af træ. H. 53 cm. L. 70 cm. B. 17 cm. Fremstår med håndteringsspor. Cardboard safari; fire trofæer af pap bestående af næsehorn, hjort, giraf samt elg. Varierende mål. Fremstår ...

Varunr: 5981869
SEK 1 637 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
09:59
SEK 409
Tekno. Volvo Longtrailer model FB 88 i org. æske.
Tekno. Volvo Longtrailer, model FB 88 i original æske. Få brugsspor.

Varunr: 6044962
SEK 2 728 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-06-2021
20:42
SEK 955
Elektrisk Märklin lokomotiv og 1 spisevogn og 2 sovevogne spor 0 (4)
Elektrisk Märklin damplokomotiv med tender R 66/12910 l.30 cm, spisevogn 'Mitropa' med opklappeligt tag, indvendig med borde og bænke og køkken l.26 cm og 2 sovevogne 'Mitropa' også med opklappeligt tag, indvendig med køjer, pissoir og vaskerum l.23 cm. 1920-1930'erne. Aldersrelateret stand med ...

Varunr: 6045279
SEK 2 728 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-06-2021
13:12
SEK 477
Spor 0. Elektrisk Hornby lokomotiv 'Nord 31801' og Bing Werke lokomotiv med optræk (4)
Spor 0. Elektrisk Hornby lokomotiv 'Nord 31801' med tender l.42 cm og Bing Werke lokomotiv med optræk nr.2663 med tender l.40 cm. 1920-30'erne. Brugsspor, småskader, mangler kan forekomme.

Varunr: 6043621
SEK 2 046 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-06-2021
13:32
SEK 409
Div. tilbehør til togbane spor 0, remise, signaler m.m. (15)
Div. tilbehør til spor 0 togbane bestående af Meccano Hornby dobbelt værkstedsremise af blik model nr.2 l.49 x 23 x h.26 cm, 3 signaler h.20 til 43 cm, drejeskive Karl Bub Nürnberg med optræk (virker) Ø 38 cm, 3 brofag l.26/53 cm, 2 par ramper og 2 ringklokker h.14,5 cm. 1920-30'erne. ...

Varunr: 6043761
SEK 4 091 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-06-2021
15:36
SEK 409
12»