Utropspris
1234»   Varor pr. sida   103 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Købmandsbutik med diverse varer 1950'erne
Købmandsbutik af bemalet træ med disk, hylder og kommode med diverse varer, trækar, grøn skål på fod og en vægt. 1950'erne. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6211325
SEK 2 496 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
16:59
SEK 1 664
Stor Samling vintage puslespil (110)
Stor samling vintage puslespil bla best. af Wulffmorgenthaler Karma Sutra på 1000 brikker, Ravensburger Asterix puslespil med 1000 brikker. 7 spil med 500 brikker, Jumbo og Heye puslespoil af Jan v Haasteren og Woup og Ryba King Puzzle og Play Time. 1980'erne. I alt 110 puslespil. (110)

Varunr: 6166492
SEK 1 109 DK, Aalborg, Nibevej 24-05-2022
18:40
SEK 555
Cragstan Toys Ford Tunderbird
NGS Cragstan Japan No 2502 1 batteridrevet remote control Ford Thunderbird Convertible model 1961 blikbil. 1960'erne. L 28 cm. Fremstår i mint condition. Har aldrig været isat batterier. Fremstår i original æske. Æsken har mindre skader.

Varunr: 6211037
SEK 1 387 DK, Aalborg, Nibevej 24-05-2022
18:50
SEK 971
Lego. Esso Servicestation
Lego. Esso Servicestation med to bliklåger. Bemalet træ. L: 30 cm. Fremstår med brugsspor. Den ene pind til at holde lågen med, mangler.

Varunr: 6209858
SEK 1 664 DK, Vejle, Dandyvej 24-05-2022
19:33
SEK 901
Gama 125, Dansk fængselslegetøj m.m. Samling legetøj bl.a. mekanisk legetøj m.m.
Gama 125, Dansk fængselslegetøj m.m. Samling legetøj bl.a. mekanisk blik legetøj Gama 125 motorcykel m/ abe i org. æske & uden nøgle H. 11, L. 17 cm, mekanisk legetøj Schuco HOPSA dansende abe m/ mus uden nøgle H. 11 cm, mekanisk blik legetøj 'Turntable Railway' togbane m/ lokomotiv A570 & ...

Varunr: 6208841
SEK 2 080 DK, Odense, Kratholmvej 24-05-2022
19:40
SEK 4 160
Schleich. Ridderborg med riddere m.m. (25)
Schleich. Ridderborg m/ hængebro, katapult samt 23 figurer - bl.a. riddere til hest, dyr,drage m.m. - af kunststof, borg H. 42 cm & figurer H. 6-14 cm. Fremstår med brugsspor. (25)

Varunr: 6205386
19:45
SEK 1 040
Toys fra McDonalds. Disney, Pixar med flere (61)
Toys fra McDonalds. Disney, Pixar med flere. Stor samling af figurer, primært 80 og 90'erne. Alle i poser. Fremstår med brugsspor. Enkelte fejl og defekter kan forekomme. (61)

Varunr: 6116216
SEK 5 546 DK, Vejle, Dandyvej 24-05-2022
19:46
SEK 2 496

Varunr: 6116246
19:47
SEK 2 496
Toys fra McDonalds. Disney, Pixar med flere (62)
Toys fra McDonalds. Disney, Pixar med flere. Stor samling af figurer, primært 80 og 90'erne. Alle i poser. Fremstår med brugsspor. Enkelte fejl og defekter kan forekomme.

Varunr: 6116215
19:50
SEK 2 496
Samling Meccano byggesæt og Tekno ingeniørsæt af metal
Samling Meccano byggesæt og Tekno ingeniørsæt(i orginialæsker, dog meget slidte) af metal med diverse tilbehør, brochurer m.m. Fremstår med brugsspor, mangler og skader kan forekomme.

Varunr: 6211203
SEK 1 664 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
19:55
SEK 693
Thomas Dam Gøl trolde m.m. (30)
Thomas Dam Gøl trolde m.m. Samling trolde fra 1970'erne og frem H. 8-23 cm. (30) Fejl og mangler kan forekomme

Varunr: 6207210
SEK 2 773 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24-05-2022
20:22
SEK 1 525
Samling 1:72 figurer, Napoleonskrigen mm. I originale uåbnede æsker.

Varunr: 6209295
SEK 2 080 DK, Vejle, Dandyvej 24-05-2022
20:31
SEK 1 525

Varunr: 6209297
20:31
SEK 1 317

Varunr: 6209298
20:41
SEK 1 317
Märklin/Vollmer. Skydebro samt remisebygninger (4)
Märklin Skydebro nr. 7294 samt 3 Vollmer remisebygninger nr. 5760. Alt i originalt indpakning, ubrugt. (4)

Varunr: 6209132
SEK 3 328 DK, Vejle, Dandyvej 24-05-2022
20:42
SEK 2 496

Varunr: 6209299
20:52
SEK 1 317
Pionerekspressen, stor togsamling m. skinner og skilte m.m.
Modeltog 'Pionerekspressen' stor samling diverse, bestående af blandt andet mere end 200 vogne i blik samt kasser med diverse skinner, trafikskilte m.m..1950erne. Fremstår med minimale brugsspor i forhold til alder.

Varunr: 6209762
SEK 2 773 DK, Kolding, Platinvej 24-05-2022
21:38
SEK 5 824
Samling legetøjsfigurer Lineol, Elastolin og Tin/bly mm.(49)
Samling legetøjsfigurer Lineol, Elastolin og Tin/bly mm bestående afGardere/soldater og dyr. Fremstår med brugsspor, afskalninger og mangler.(49)

Varunr: 6211363
SEK 3 050 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-05-2022
11:13
SEK 2 080
Märklin digitalsæt, modeltog 29575
Märklin digitalsæt, modeltog 29575 bestående af: 'USA' lokomotiv samt passagervogne mm. Mindre brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6211878
SEK 2 773 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-05-2022
13:45
SEK 2 773
Märklin digitalsæt, modeltog 29845
Märklin digitalsæt, modeltog 29845, bestående af: damplokomotiv samt passagervogne mm. Mindre brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6211876
14:45
SEK 1 525
Märklin startpakke samt skinner (65+)
Märklin startpakke 29191 samt 60+ æsker med skinner. Fremstår med mindre brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (65+)

Varunr: 6211896
SEK 3 605 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-05-2022
15:46
SEK 2 773
Kay Bojesen (1886-1958), 'Hollænder', mand af bemalet træ
Kay Bojesen (1886-1958), 'Hollænder', mand af bemalet træ. Ustemplede. H. 8 cm. Fremstår i aldersrelateret stand.

Varunr: 6210878
SEK 1 387 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25-05-2022
19:52
SEK 763
Kay Bojesen (1886-1958), 'Hollænderpar', mand og kone af bemalet træ
Kay Bojesen (1886-1958), 'Hollænderpar', mand og kone af bemalet træ. Ustemplede. H. 8 cm. Fremstår i aldersrelateret stand. (2)

Varunr: 6210872
SEK 2 773 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25-05-2022
19:55
SEK 2 080
Tre Märklin togvogne og lokomotiver (3)
Märklin ranger traktor 1 37364, Eurotrain 34666 og skinnebus sæt 39980. Alle i original æske. Mindre brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varunr: 6211891
SEK 2 496 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-05-2022
20:15
SEK 1 803
Märklin m.fl. Samling vogne i æsker
Märklin m.fl. Samling vogne i æsker. Fremstår med alm. brugsspor.

Varunr: 6204984
SEK 2 773 DK, Vejle, Dandyvej 25-05-2022
20:16
SEK 2 080
Lego. Figur forestillende skotte H:48 cm.
Lego. Figur forestillende skotte H:48 cm. Hovedet kan tages af så en flaske kan skjules indeni. Klodserne er limede sammen. Fremstår med brugsspor og småskader.

Varunr: 6211308
SEK 2 080 DK, Vejle, Dandyvej 25-05-2022
20:18
SEK 1 387
Lego. Town Plan, nr. 10184. 50-års jubilæumsæske
Lego. Town Plan, nr. 10184. 50-års jubilæumsæske. Fremstår i brudt emballage med brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme.

Varunr: 6166633
SEK 4 160 DK, Kolding, Platinvej 25-05-2022
20:22
SEK 2 773

Varunr: 6204983
20:26
SEK 3 328
Märklin m.fl. Samling vogne i æskerhttps://images.lauritz.com/images/8668F0465160A50D8C887137A3962C71?longSize=500

Varunr: 6204982
20:37
SEK 2 080

Varunr: 6204986
20:46
SEK 2 080