Utropspris
12345...9»   Varor pr. sida   257 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
PremiumOak. Dansk produceret bænk/plint af massivt ' Invisibel' olieret egetræ, 210 cm.
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt ' Invisibel' olieret egetræ i olietype der ikke ændre egetræets lyse farve. H. 45 cm., B. 210 cm., D. 42 cm Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ. Modelfoto variationer i åretegning forekommer.

Varunr: 6188044

SEK 3 328 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
14:17
SEK 2 496
PremiumOak. Dansk produceret bænk/plint ' Natural oak' 60 cm.
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt olieret egetræ. H. 45 cm., B. 60 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i åretegning forekommer.

Varunr: 6188053

SEK 1 803 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
14:29
SEK 1 387
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint ' Natural ' olieret egetræ 150 cm.
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt ' Natural ' olieret egetræ. H. 45 cm., B. 150 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i åretegning ...

Varunr: 6141058

SEK 2 773 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
14:43
SEK 2 219
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint ' Natural oil' 180 cm.
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt 'Natural' olieret egetræ i olietype der ikke ændre egetræets lyse farve. H. 45 cm., B. 180 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ Lev. i uåbnet original ...

Varunr: 6009509

SEK 3 050 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
14:53
SEK 2 357
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt ' Invisibel' olieret egetræ,120 cm.
Dansk produceret bænk / plint af massivt 'Invisibel' olieret egetræ. H. 45 cm., B. 120 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i åretegning forekommer.

Varunr: 6188028

SEK 2 634 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
15:29
SEK 2 080
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt 'Natural' olieret egetræ, 240 cm.
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt olieret egetræ. H. 45 cm., B. 240 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm.Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ. Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i åretegning forekommer.

Varunr: 6141136

SEK 3 605 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
15:41
SEK 2 634
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint ' Dark Brown ' olieret egetræ 180 cm.
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt ' Dark Brown ' olieret egetræ . H. 45 cm., B. 180 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i åretegning ...

Varunr: 6141091

15:44
SEK 2 357
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt ' Invisibel' olieret egetræ150 cm.
Dansk produceret bænk / plint af massivt 'Invisibel' olieret egetræ. H. 45 cm., B. 150 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i åretegning forekommer.

Varunr: 6188039

15:45
SEK 2 219
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint ' Dark Brown ' eg 210 cm
PremiumOak. Dansk produceret bænk / plint af massivt ' Dark Brown ' bejdset og olieret egetræ . H. 45 cm., B. 210 cm., D. 42 cm., tykkelse på planker ca. 35 mm. Premiumoak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret egetræ. Lev. i uåbnet original emballage Modelfoto , variationer i...

Varunr: 6141104

16:05
SEK 2 634
Bord m. plade i kunstmateriale på ben af bøg
Bord med plade i kunstmateriale på ben af bøg. H. 75, B. 90, L. 200 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6211647
SEK 2 357 DK, Kolding, Platinvej 24-05-2022
16:55
SEK 624
Bord med plade i gråt kunstmateriale
Bord med plade i grå kunstmateriale på stel i metal. H. 74, L. 160, B. 90 cm. Fremstår med brugsspor herunder kantslag, ridser og mærker.

Varunr: 6211639
SEK 1 109 DK, Kolding, Platinvej 24-05-2022
16:57
SEK 416
Hvidlaseret bord i træ på ben af metal
Hvidlaseret bord i træ på ben af metal. H. 76, B. 80, L. 200 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker.

Varunr: 6211642
17:15
SEK 485
Bord i egetræsfiner på skråtstillede ben
Bord i egetræsfiner på skråtstillede ben. H. 76, L. 200, B. 100 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6211266
18:32
SEK 485
Bord i sort metal
Bord i sort metal på medeben. H. 77, L. 195. B. 80 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6211355
SEK 1 664 DK, Kolding, Platinvej 24-05-2022
18:43
SEK 416
Ferm Living: Bord i fineret egetræ på stel af sortlakeret metal
Ferm Living: Bord i fineret egetræ på stel af sortlakeret metal. H. 74, B. 90, L. 160 cm. Fremstår med brugsspor herunder mærker og ridser.

Varunr: 6211360
18:44
SEK 485
Johannes Andersen. Spisebord af teak
Johannes Andersen. Spisebord af massivt og fineret teak, plade med hollandsk udtræk, let tilspidsede ben. H. 74 cm. L. 140/250 cm. D. 90 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker.

Varunr: 6210531
SEK 6 933 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2022
19:00
SEK 4 160
Børge Mogensen . Spisebord model 6284 i eg
Børge Mogensen (1914-1972). Spisebord af massivt patineret egetræ, plade med let afrundede hjørner, delvist afrundede ben hvorimellem sprosser og skråsprosser i let organisk form. Formgivet i 1962. Udført på Fredericia Stolefabrik, model 6284. H. 65 cm. L. 180 cm. B. 88,5 cm. Fremstår med ...

Varunr: 6211021
SEK 11 093 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2022
19:00
SEK 6 933
Bord i sortlakeret kunstmateriale på ben af træ
Bord i sortlakeret kunstmateriale på ben af træ. H. 75, L. 180, B. 90 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og kantslag.

Varunr: 6211362
SEK 2 080 DK, Kolding, Platinvej 24-05-2022
19:05
SEK 416
Eva Solo. Spisebord med Integrerede udtræksplader. Model Taffel
Eva Solo. Spisebord med tillægsplader. Model Taffel. Bordpladen i finér er betrukket med linoleum. Stel af pulverlakeret stål. Integrerede udtræksplader. Mål. B: 90, L: 200/260/320, H: 74 cm. Udstillingsmodel, nogle små skader på kant samt mærker på plade. Designer: SPARK by Thomas ...

Varunr: 6208527

SEK 11 093 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-05-2022
19:08
SEK 8 319
Tom Stepp. Spisebord af massiv kirsebærtræ, model 'Jive'
Tom Stepp. Spisebord udført af massiv stavlimet kirsebærtræ, bordplade med konveks bue samt let koniske, lakerede ben. Udført hos Kvist Møbler, model 'Jive'. H. 72, L. 210, B. 90 cm. Fremstår med brugspræg, herunder topplade med mærker samt enkelte tørrevne.

Varunr: 6209352
SEK 2 496 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-05-2022
19:17
SEK 1 803
Spisestue af mahogni i 'Heppelwhite Stil', 20. årh. (14+4)
Spisestue i 'Heppelwhite Stil' af mahogni, bestående af; Lav skænk, H. 86, 220 x 50 cm. Skab, H. 159, 118 x 46 cm. Hjørneskab, 131, 53 x 83 cm. Par sideborde, H. 56, 30 x 37 cm. Ovalt spisebord, H. 73, 140 x 110 cm. Fire medfølgende tillægsplader á, B. 40-59 cm. (Ene med sarg), samt sæt på otte ...

Varunr: 6210168
SEK 3 328 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-05-2022
19:18
SEK 2 634
Komplot Design for Gubi. Spisebord model 3D Dining.
Komplot Design for Gubi. Spisebord model 3D Dining af fineret valnød. B. 90 cm. L. 190 cm. H. 72 cm. Udstillingsmodel, fremstår med minimale brugsspor, håndteringsmærker kan dog forekomme. Bordet er fornyeligt olieret hos forhandler. Gubi's vejl. udsalgspris 15999,-

Varunr: 6199873

SEK 16 639 DK, Odense, Kratholmvej 24-05-2022
19:20
SEK 9 706
Samling bordplader (8)
Samling bordplader bestående 3 stk. 106 x 68 x 3,5 cm. 3 stk. Ø. 76 cm. x 3,5 cm. 2 stk. Ikea bordplader 120 x 60 x 3,5 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. (8) Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Varunr: 6209790
SEK 1 109 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2022
19:25
SEK 416
PremiumOak usamlet Exclusive. Dansk produceret plankebord af massivt 'Natural' olieret egetræ 270 cm
PremiumOak. Dansk produceret plankebord Exclusiveaf massivt 'Natural' olieret egetræ. valgfrit stel af matsort lakeret metal. i form af Trepez, skruer medfølger.L. 270 cm., B. 100 cm., tykkelse på planker ca. 55 mm. H 72,5 cm. PremiumOak er Dansk produceret af Dansk bæredygtigt PEFC certificeret...

Varunr: 6160987

SEK 19 412 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
19:28
SEK 15 252
Bord i hvidlakeret metal med hulmønster
Bord i hvidlakeret metal med hulmønster. H. 70, L. 195, B. 95. Fremstår med brugsspor herunder ridser.

Varunr: 6211195
19:29
SEK 416
Højt bord af eg med plade af laminat
Højt bord med stel af egetræ, med ilagt grå laminatplade. Fodliste med løs stålskinne. mål: 140x71 cm. H. 108 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6151486
SEK 6 933 DK, Odense, Kratholmvej 24-05-2022
19:30
SEK 1 387
Omann Junior. Cirkulært spisebord model 55, palisander
Omann Junior. Cirkulært spisebord 'model 55' af fineret palisander med udtræk, tilspidsede ben, tre tillægsplader medfølger heraf én med sarg. H. 72 Ø/L. 120-270 cm. Fremstår snavset med brugsspor herunder ridser og mærker, slitage og nuanceforskelle på plade, enkelte mindre afslag på ...

Varunr: 6198331
SEK 8 319 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-05-2022
19:34
SEK 5 546
Kurt Østervig. Spisebord, egetræ
Kurt Østervig. Spisebord af massivt sæbebehandlet egetræ med cirkulær plade med udtræk, monteret på firkantede ben. H. 72 Ø. 120 cm. Tre tillægsplader af fineret egetræ a' 50 cm medfølger. Fremstillet hos KP Møbler, label herfra. Fremstår med brugsspor, lette nuanceforskelle på topplade.

Varunr: 6198413
SEK 13 866 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-05-2022
19:36
SEK 11 093
Dansk møbelproducent. Cirkulært spisebord, teak
Dansk møbelproducent. Spisebord med bordplade af fineret teaktræ med cirkulær plade med udtræk, enkelt tillægsplade medfølger a' 50 cm, monteret på massiv firpasfod. H. 72 Ø. 120 L. 170 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker.

Varunr: 6198432
SEK 6 933 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-05-2022
19:38
SEK 5 546
Cirkulært spisebord, palisander 1960érne (3)
Cirkulært spisebord fineret med palisander, bordplade med udtræk. H. 71 Ø 115 cm. en tillægsplade med sarg b. 55 cm (der medfølger en ekstra hjemmelavet bemalet tillægsplade) 1960'erne. Fremstår med meget lette brugsspor. (3)

Varunr: 6192599
SEK 6 933 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-05-2022
19:40
SEK 4 160
12345...9»