Utropspris
   Varor pr. sida   9 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Moderne Tæppe. 300 x 200 cm.
Moderne Tæppe. Kunstsilke på bomuld. 300 x 200 cm.

Varunr: 6012429

SEK 12 895 DK, Herlev, Dynamovej 04-08-2021
13:30
SEK 617
Fraster Tæpper. Tæppe af uld
Fraster Tæpper. Tæppe af uld. L. 205, B. 155 cm. Fremstillet hos Fraster Tæpper, dessin 'Uld Sanoxy'. Vejl. udsalgspris 7419 DKK. Udstillingsmodel, fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6047829
SEK 2 469 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-08-2021
15:01
SEK 480
Moderne Tæppe. 191 x 143 cm.
Moderne Tæppe. Uld på bomuld. 191 x 143 cm.

Varunr: 6028889

SEK 1 646 DK, Herlev, Dynamovej 04-08-2021
16:01
SEK 412
Fraster Tæpper, Tæppe / rød løber
Fraster Tæpper. Tæppe / løber af rød kunststof. L. 230, B. 90 cm. Fremstillet hos Fraster Tæpper. Vejl. udsalgspris 5275 DKK. Udstillingsmodel, fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6055805
SEK 1 097 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 06-08-2021
11:22
SEK 412
Moderne tæppe, 238 x 170 cm.
Moderne tæppe af viskose. Relief skåret mønster. Changerer afhængig af lysindfald. 238 x 170 cm.

Varunr: 5791139
SEK 3 292 DK, Roskilde, Store Hedevej 06-08-2021
18:27
SEK 412
Cotil tæppe, dessin 'Chess' 200 x 300 cm.
Cotil uld tæppe, dessin 'Chess' 200 x 300 cm.

Varunr: 6052747
SEK 1 097 DK, Roskilde, Store Hedevej 06-08-2021
18:51
SEK 412
Natures Collection. Gulvtæppe af lammeskind 250 x 350 cm.
Natures Collection. Gulvtæppe af lammeskind 250 x 350 cm. Farven ' Steel' Fremstår med skjold og brugsspor.

Varunr: 6000521
SEK 6 859 DK, Herlev, Dynamovej 07-08-2021
15:39
SEK 754
Fraster Tæpper. Tæppe / løber af rød kunststof. L. 310, B. 80 cm. Fremstillet hos Fraster Tæpper. Vejl. udsalgspris 5275 DKK. Udstillingsmodel, fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6047058
SEK 1 097 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
15:17
SEK 412
Living&more - Kelim tæppe - Graphic 200x300
Living&more - Kelim tæppe - Graphic. 200x300 cm. Original brudt emballage. Modelfoto.

Varunr: 6064939

SEK 1 097 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
19:26
SEK 412