Utropspris
   Varor pr. sida   10 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Svensk 'kungsmattan' Tæppe. 227 x 160 cm.
Svensk 'kungsmattan' Tæppe. Uld. Fremstår med pletter, smuds og brugsspor samt slidte frynser. Fremstillet af Tabergs Yllefabrik i Sverige. Bør renses. 227 x 160 cm.

Varunr: 6023643
SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
16:19
SEK 409
Living&more gulvtæppe - Kelim - Zig zag.
Living&more gulvtæppe - Kelim - Zig zag. 20% bomuld / 80 % uld. 200 x 300 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6045436

SEK 1 091 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
20:07
SEK 477
Moderne Tæppe. 191 x 143 cm.
Moderne Tæppe. Uld på bomuld. 191 x 143 cm.

Varunr: 6028889

SEK 1 637 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
09:08
SEK 409
Moderne gulvtæppe, model Velvet ocean 170 x 240 cm.
Moderne gulvtæppe, model Velvet ocean i farven 'Mole' Håndvævet. Viscose på bomuld. 170 x 240 cm. Fremstår ubrugt

Varunr: 6000924

SEK 4 091 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
11:06
SEK 1 159
Moderne Tæppe. 300 x 200 cm.
Moderne Tæppe. Kunstsilke på bomuld. 300 x 200 cm.

Varunr: 6012429

SEK 12 819 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2021
12:13
SEK 546
Massimo. Moderne ryatæppe, 170 x 240
Massimo. Moderne ryatæppe, sorte nuancer, polyester på bomuld. 170 x 240 cm. Fremstår med brugsspor og lugtgener.

Varunr: 6034334
SEK 1 091 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23-06-2021
13:52
SEK 409
Moderne Tæppe. 244 x 122 cm.
Moderne Tæppe. Uld på bomuld. 244 x 122 cm.

Varunr: 6028905

SEK 1 637 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
12:48
SEK 409
Moderne tæppe, 238 x 170 cm.
Moderne tæppe af viskose. Relief skåret mønster. Changerer afhængig af lysindfald. 238 x 170 cm.

Varunr: 5791139
SEK 3 273 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-06-2021
20:55
SEK 477
Natures Collection. Gulvtæppe af lammeskind 250 x 350 cm.
Natures Collection. Gulvtæppe af lammeskind 250 x 350 cm. Farven ' Steel' Fremstår med skjold og brugsspor.

Varunr: 6000521
SEK 6 819 DK, Herlev, Dynamovej 26-06-2021
11:01
SEK 409
Living&more gulvtæppe - Kelim - Aztec.
Living&more gulvtæppe - Kelim - Aztec. 170 x 240 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6046592

SEK 1 091 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-06-2021
18:18
SEK 409