Utropspris
12345...113»   Varor pr. sida   3380 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Lænestol. model Craig. 'Navy'.
Lænestol. model Craig, Betrukket med Navy velour. Knapsyet ryg. Ben af valnød . H. 102 B. 83 D. 80 Sh. 45 cm. Udstillingsmodel.

Varunr: 6044661

SEK 3 000 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
08:31
SEK 3 273
Thomas Bentzen for Muuto. Seks stole model 'Loft Chair' (6)
Thomas Bentzen for Muuto spisestuestole, model 'Loft Chair'. Grønlakeret stel af metal, sæde og ryg af grønlaseret etræsfiner. H. 78,5 B. 42.5 D. 48 SH. 46 cm. Udstillingsmodeller. (6)

Varunr: 5992496

SEK 10 910 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
08:58
SEK 750
Susanne Grønlund for Wendelbo. Armstol model 'Ollie', bordeaux
Susanne Grønlund for Wendelbo. Armstol model 'Ollie', overpolstret med 'Merit col. 040', ben af sortlakeret metal. H. 86, Sh. 40, B. 80 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfotos.

Varunr: 6026276

SEK 8 183 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:00
SEK 546
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair'
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair' Stel af lakeret egetræ, sæde skal af fiberkomposit. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Udstillingsmodel, enkelte ridser og mærker.

Varunr: 5992483

SEK 4 091 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:01
SEK 477
Mika Tolvanen for Muuto, Model 'Visu Lounge Chair'

Varunr: 5992439

09:02
SEK 682
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', grøn
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. Grøn lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 40 cm. Ø. 90 cm. Udstillingsmodel i original emballage.

Varunr: 6026242

SEK 3 273 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:03
SEK 955
Thomas Bentzen for Muuto, Linear Steel sæt (3)
Bord og bænke sæt, designet af Thomas Bentzen, for Muuto. Sættet består af et bord samt to bænke i vejr resistent pulver lakering på stålben, top er galvaniseret og herefter pulverlakeret, ligeledes vejrresistent. Velegnet til udendørs brug. Mål: Bord H. 75 L. 140 B. 80 cm. Bænke H. 46 L. ...

Varunr: 5772334

SEK 16 365 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:07
SEK 1 227
Deszine Talks. Læderovertræk til Arne Jacobsens 7´er stole (2)
Deszine Talks. To stk.Læderovertræk til Arne Jacobsens 7´er stole (model 3107). Betrækkene er udført af sort læder, indvendigt med skum. Modelfoto. (2)

Varunr: 5918924

SEK 2 728 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:08
SEK 477
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber armchair swivel.
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber armchair swivel. Sæde af rødt komposit materiale på rødt stel med fir-pas drejefod. H. 77 cm, B. 54,5 cm, Sh. 46 cm. Udstillingsmodel.

Varunr: 5778487

09:09
SEK 477
Mika Tolvanen for Muuto. Hvilestol model 'Visu Lounge Chair'
Mika Tolvanen for Muuto. Hvilestol model 'Visu Lounge Chair' Stående på massive egetræsben. Sæde med skål af træfiner betrukket med gråt møbelstof. H. 69 B. 60 D. 51 SH. 40 cm. Udstillingsmodel. Håndteringsspor og mærker kan forekomme.

Varunr: 5848212

SEK 4 364 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:11
SEK 546

Varunr: 5992443

09:12
SEK 409
Iskos-Berlin, for Muuto. Par stole model Fiber side chair tube base. (2)
Iskos-Berlin, for Muuto. Par stole model Fiber side chair tube base. Stel af sortlakeret stålrør, sæde og ryg af sort fiberkomposit. H. 77 B. 49.5 D. 53 SH. 46 cm. Modelfoto. Udstillingsmodeller. (2)

Varunr: 5846607

09:13
SEK 409

Varunr: 5992445

09:14
SEK 409
Deszine Talks. Hyndesæt til Hans J. Wegners Y- stol. Cognac læder. (4)
Deszine Talks. Hyndesæt til Hans J. Wegners Y- stol. Sæt på fire hynder, betrukket med cognac læder. Ca. 3 cm i tykkelse. Modelfoto. (4)

Varunr: 5920500

SEK 2 591 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:15
SEK 477
Bænk fra Menu Spaces, model Afteroom.
Bænk fra Menu Spaces, model Afteroom. Stel af pulverlakeret stål, plade af marmor sæde betrukket med læder. H. 79 B. 38 D. 44,5 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5742398

SEK 13 638 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:16
SEK 682
Tre-pers. sofa, model Johan
Tre-pers. sofa, model Johan. Betrukket med anilinlæder Leather Hampton. Ben af eg. H. 80, B. 200, D. 90 cm. Fremstår ubrugt uden brugsspor.

Varunr: 5990711

SEK 12 274 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:18
SEK 886
Mika Tolvanen for Muuto, model 'Visu Lounge Chair' Stel og sæde af sortlaseret egetræ. H. 69 B. 60 D. 51 SH. 40 cm. Fremstår i original emballage.

Varunr: 5994942

09:19
SEK 409
Iskos-Berlin. Muuto, Fire armstole model 'Fiber Armchair Swivel' (4)
Iskos-Berlin, for Muuto. Fire stole model Fiber Armchair Swivel. Sæde polstret med orange møbelstof, ben af poleret aluminium på drejefod. H. 77 cm, B. 54,5 cm, SH. 46 cm. Fremstår i originalemballage. Model foto. (4)

Varunr: 5995005

09:27
SEK 409
Spisebord af kirsebær
Spisebord af kirsebær. H. 76 cm. L. 210 cm. B. 110 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker.

Varunr: 6038710
SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:28
SEK 477
Astha navy blue tre-pers sofa med chaiselong
Astha navy blue tre-pers sofa med chaiselong, ben i sort stål. H. 77, B. 290X154, Sh. 45 cm chaiselong bredde 100 cm. Fremstår ubrugt, uden brugsspor.

Varunr: 5851060

SEK 9 546 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:30
SEK 818
Iskos-Berlin for Muuto. Fire armstole model Fiber, swivel. (4)
Iskos-Berlin, for Muuto. Fire armstole model Fiber armchair swivel. Sæde af formstøbt polyester betrukket med mørkegråt uldstof fra Kvadrat, hvide ben på drejefod. H. 74 cm, B. 59 cm, SH. 46 cm. Udstillingsmodeller. En stol fremstår med pletter på stof. (4)

Varunr: 5757436

09:33
SEK 614
Tre pers. sofa, model Henry
Tre pers. sofa, model Henry Tre pers. sofa, model Henry. Ben af eg. H. 83, B. 206, Sh. 45 cm. Udstillingsmodel betræk fremstår med kraftig smuds.

Varunr: 5982509

SEK 4 637 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:37
SEK 682
Tre-pers.chaiselong sofa, model Astha
Tre-pers.chaiselong sofa, model Astha. Todelt. Betrukket med Danny Grey. Ben i sortlakeret metal. H. 77, B. 290X154, Sh. 45 cm chaiselong bredde 100 cm. Udstillingsmodel

Varunr: 6030438

09:38
SEK 3 000
Charles Eames for Vitra. sofabord. Ø 90 cm
Charles Eames 1907-1978. Rundt sofabord, Lounge/cafe bord. Produceret i 2016. Stel med firpasfod i forkromet aluminium. Original bordplade i hvid laminat med sort gummikant.Fremstillet hos Vitra, mærket herfra. H. 72,5 cm. Ø. 90 cm.. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6028388
09:40
SEK 955
Menu. Par grønne lænestole (2)
Menu. Par lænestole overpolstret med grøn møbelstof, sortlakeret sokkel. H. 77, Sh. 42, B. 69 cm. Fremstår med overfladiske mærker. (2)

Varunr: 6027328
SEK 6 819 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:41
SEK 614
365° North for Wendelbo. Stol model Mono V2, sort læder
365° North for Wendelbo. Stol model Mono V2. Skal polstret med sort læder, stel af sortlakeret stål. H. 80, Sh. 45, B. 56 cm. Udstillingsmodel i original emballage, fremstår med skade øverst på ryggen.

Varunr: 6027189

09:42
SEK 750
Hans J. Wegner. Sofabord af massivt egetræ.
Hans J. Wegner, 1914-2007: Sofabord af massiv eg på runde ben. Fremstillet hos snedkermester Andreas Tuck. H. 48, L. 186 cm B. 61 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6027587
SEK 12 001 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:43
SEK 1 091
Menu. Cafebord af eg og stål
Menu. Cafebord med plade af fineret og bejdset eg, stel af sortlakeret stål. H. 75, B. 70, D. 60 cm. Fremstår med enkelte overfladiske mærker.

Varunr: 6027245
09:44
SEK 546
Haslev møbler sofabord af bøg
Haslev møbler sofabord af lakeret bøg.H. 55,B. 77,D. 74 cm. Fremstår med manglende splitter til hængsel ved klapper. Generelle brugsspor

Varunr: 6025788
SEK 1 091 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:45
SEK 409
Unit10 for FDB, spisebord med udtræk , model C62E Bjørk - Eg/mørkegrøn linoleum. Medfølgende tillægsplade.(1+1)
Unit10 for FDB, spisebord med udtræk , model C62E Bjørk - Eg/mørkegrøn linoleum. H. 75, Ø115 cm. Der medfølger en tillægsplade a 55 cm. Udstillingsmodel, bordplade fremstår med enkle ridser.(1+1)

Varunr: 6024622

09:46
SEK 6 819
12345...113»