Utropspris
   Varor pr. sida   27 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Hornung & Møller. Flygel i kabinet af nøddetræ
Hornung & Møller, Kjøbenhavn. Flygel i kabinet af nøddetræ, balusterformede ben med messinghjul, udskåret nodeholder. H. 96 cm. L 195 cm. B. 141 cm. Skammel medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.OBS OBS. Køber forpligter sig til at afhente flyglet...

Varunr: 6062589
SEK 5 487 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-08-2021
20:02
SEK 480
Boss, guitar effectboard, ME-50
Boss, guitar sound effect pedalboard, ME-50. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten samt fejl eller mangler.

Varunr: 6062480
SEK 2 744 DK, Odense, Kratholmvej 05-08-2021
21:25
SEK 754
Roland V-drums trommesæt samt Cube Street forstærker
Roland V-drums trommesæt samt Cube Street forstærker. Brugsspor. Virker ved afprøvning. lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6062180
SEK 20 577 DK, Roskilde, Store Hedevej 06-08-2021
18:38
SEK 3 292
Ibanez, JEM7V Steve Vai guitar m/signatur
Ibanez, JEM7V, Steve Vai guitar, 2004 japan med Steve Vai signatur. Steve Vai's ikoniske signatur guitar i 6-strenget udgave. der medfølger flightcase samt tilhørende multiværktøj. Fremstår med alm. brugsspor. Signatur er dækket med et lag klarlak for konservering af signaturen. Dette er dog ...

Varunr: 6056818
SEK 27 436 DK, Odense, Kratholmvej 06-08-2021
19:21
SEK 7 133
Boss, guitar effectboard, ME-10
Boss, guitar sound effect pedalboard, ME-10 Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten samt fejl eller mangler.

Varunr: 6042121
SEK 2 744 DK, Odense, Kratholmvej 06-08-2021
21:28
SEK 617
Line6, El-guitar, kabinet og udstyr
Line6, Variax James Tyler El-guitar inkl. gigbag, Vetti kabinet med board samt div. udstyr. Fremstår med alm. brusspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl eller mangler.

Varunr: 6042202
SEK 9 603 DK, Odense, Kratholmvej 07-08-2021
09:15
SEK 1 921
PA- anlæg med mikrofoner
PA- anlæg med kabinetter fra Behringer samt JBL, Shure mikrofoner samt TC-Helicon voice modulator. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten samt fejl og mangler.

Varunr: 6041364
SEK 6 859 DK, Odense, Kratholmvej 07-08-2021
09:18
SEK 549
0900-30170-00060-20 - Samling LP'er (72)
Samling LP'er bestående af: Gasolin, Bruce Sprinsteen, flere af Elton John, Prince, Bob Marley, ABBA og mange flere. Fremstår med brugsspor. (72) Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6061499
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 07-08-2021
19:32
SEK 960
Kæmpe samling af LP'er og singler (600+)
Kæmpe samling af LP'er og singler (600+) bestående af 60/70 og 80'er musik. Beatles, Rolling Stones, John Lennon og mange flere. Også en del gode jazzplader i form af Count Basie, Louis Armstrong, Oscar Peterson m.fl.. Eftersyn tilrådes. Varierende stand (600+)

Varunr: 6060217
SEK 5 487 DK, Vejle, Dandyvej 07-08-2021
20:21
SEK 2 332
4/4 Violin
Håndbygget 4/4 Violin Kroppens længde ca. 35,6 cm, total ca. 59,5 cm. Fremstår med ældre, professionel reparation. udsmykket med perlemor.

Varunr: 6049240
SEK 4 390 DK, Aalborg, Nibevej 08-08-2021
18:05
SEK 480
Vox højtalerkabinet Solid state
Vox højtalerkabinet . S7N 245. Super foundation bass. Fremstår med brugsspor samt lugt af røg. H:108 B:60 D:42. Frontstof med hul. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varunr: 6064620
SEK 3 292 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
18:18
SEK 549
Bang & Olufsen. Båndmikrofon med stativ
Bang & Olufsen. Båndmikrofon uden ledning med stativ. H. 23 cm., i original æske. Fremstår med alders- og brugsspor.

Varunr: 6063912
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
18:30
SEK 549
En samling LPer. Bla. Beatles, Procul Harum, (99)
En samling LPer. Bla. P, Procul Harum, Beatles, Herbie Hancock m.fl. (99) En samling LPer bestående af både danske og udenlandske kunstnere, indenfor pop, jazz, rock, klassisk samt opsamlingsplader mm. bla. , Procul Harum, Beatles, Herbie Hancock m.fl. Fremstår i blandet stand, Røglugt, eftersyn ...

Varunr: 6064569
SEK 1 372 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
19:23
SEK 412
Elguitar DB 335
Elektrisk guitar model DB 335. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Varunr: 6065225
SEK 2 469 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
19:39
SEK 1 509
Par spanske guitarer (2)
Kirkland & Starsound. Medfølgende en kasse. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor og røglugt

Varunr: 6064548
20:22
SEK 480
Hornung & Møller. Klaver, palisander
Hornung & Møller. Klaver af fineret palisander. H. 87 L. 137 D. 51 cm. Fremstår med brugsspor, nuanceforskel i træ, ridser, lettere skjolder, manglende nøgler. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra ...

Varunr: 6061385
SEK 5 487 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 08-08-2021
20:22
SEK 412
Squier (Fender) Jazz Bass
Squier (Fender) Jazz Bas ' natural' med Duncan Designed pickups. Serienr.: ICS11036800. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliten

Varunr: 6064560
20:23
SEK 617
Sigma CMC-6E guitar med Fender Frontman 15R forstærker
Sigma CMC-6E guitar med Fender Frontman 15R forstærker samt ledninger. Guitar er med den originale kasse. Fremstår med alm. brugsspor.

Varunr: 6063882
SEK 5 487 DK, Vejle, Dandyvej 08-08-2021
20:49
SEK 3 018
Håndbygget 4/4 Violin m/ dobbelt indlæg, Paolo Maggini
Håndbygget 4/4 Violin med dobbelt indlæg. Med etiket "Giovanni Paolo Maggini - brescia 1672". 1800 tallet. Kroppens længde: ca. 36 cm. Total længde: ca. 60 cm. Hertil medfølger en bue samt en transportkasse af sortlakeret træ. Fremstår med alderssvarende brugsspor.

Varunr: 6065176
SEK 1 372 DK, Aalborg, Nibevej 09-08-2021
18:04
SEK 412
Marshall basforstærker db7400
Marshall basforstærker dynamic bass system Model db7400, 400 W. fremstår med brugsspor samt røglugt. Lauritz.com indestår ikke forfunktionaliteten

Varunr: 6065202
SEK 2 058 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2021
18:35
SEK 480
Peavey Guitarforstærker VK212
Peavey Guitar Combo-rørforstærker. Peavey VK212 100W 2x12" . Fremstår med brugsspor og lugt af røg. H: 50 B: 66 D:26 .Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6065210
SEK 1 921 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2021
19:36
SEK 892
Behringer Ultra Bass BX 1200 Basforstærker
Behringer Ultra Bass Behringer Ultra Bass BX1200 combo basforstærker med 12'' højttalerenhed. 120 Watt. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor og røglugt.

Varunr: 6065173
SEK 1 372 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2021
19:50
SEK 617
Ebs classic 60 bass forstærker
EBS bascombo 60 watt forstærker 1x 10 "+ 2" tweeter EBS brugerdefineret højttaler Fremstår med brugsspor og røglugt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6065185
SEK 1 646 DK, Roskilde, Store Hedevej 09-08-2021
19:51
SEK 480
Antonio. 3/4-4/4 Violin
Antonio. 3/4-4/4 Violin med tilhørende bue. Lette brugsspor. I org. transporttaske.

Varunr: 6061526
SEK 1 372 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-08-2021
16:06
SEK 412
To violiner, med bue (2)
To violiner. Kroppens længde ca. 36 cm. Total længde ca. 60 cm. samt en børneviolin, kroppens længde ca. 32 cm. Total længde: 53 cm. Hertil medfølger én bue samt transportkasse til børneviolinen. Fremstår med brugsspor herunder fejl og mangler forekommer. (2)

Varunr: 6064964
SEK 1 097 DK, Aalborg, Nibevej 10-08-2021
18:36
SEK 412
Zitar & harmonika i kasse, 20 årh (2)
Zitar & harmonika i transportkasse, 20 årh. Tyskland/Italien. Stedvis brugs- og alderspatina. (2)

Varunr: 6065903
SEK 1 646 DK, Odense, Kratholmvej 10-08-2021
20:55
SEK 412
Harmonika, model Delicia, Junior I
Harmonika, model Delicia. I transportkasse. Brugsspor & patina. Kassemål: 47 x 42 x H. 26 cm.

Varunr: 6065896
SEK 1 097 DK, Odense, Kratholmvej 10-08-2021
21:40
SEK 412