Utropspris
   Varor pr. sida   8 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Stort modelskib af det engelske krigsskib 'Vanguard' 1:150
Stort modelskib 1:150 af det engelske krigsskib 'Vanguard' af balsatræ og karton. L.163 cm, bredeste sted 20,5 cm, fod medfølger. Småskader og mangler kan forekomme, støvet.

Varunr: 6251356
SEK 4 260 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-08-2022
11:37
SEK 2 840
Tværsnitsmodel af 'USS Constitution' i montre
Tværsnitsmodel af 'USS Constitution' i montre med plexiglas. H.78 x 39 x 20 cm.

Varunr: 6251402
SEK 2 840 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-08-2022
12:21
SEK 2 130
Stort modelskib af det franske krigsskib 'Richelieu' 1:150
Stort modelskib 1:150 af det franske krigsskib 'Richelieu' af balsatræ og karton. L.161 cm, bredeste sted 21,5 cm, fod medfølger. Småskader og mangler kan forekomme, støvet.

Varunr: 6251346
12:38
SEK 2 840
Stort modelskib af det engelske krigsskib 'H.M.S. Hood' 1:150
Stort modelskib 1:150 af det engelske krigsskib 'H.M.S. Hood' af balsatræ og karton. L.173 cm, bredeste sted 21 cm, fod medfølger. Småskader og mangler kan forekomme, støvet.

Varunr: 6251360
13:39
SEK 2 840
Weilbach nathus af messing og eg
Weilbach nathus af messing og eg. H. 127 cm, B 66 cm. Brugsspor.

Varunr: 6247184
SEK 7 101 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-08-2022
19:39
SEK 5 112
Stort modelskib af det amerikanske krigsskib 'Missouri' 1:150
Stort modelskib 1:150 af det amerikanske krigsskib 'Missouri' af balsatræ og karton. L.180 cm, bredeste sted 21 cm, fod medfølger. Småskader og mangler kan forekomme, støvet.

Varunr: 6251371
20:39
SEK 2 840
To skibslanterner af kobber (2)
To antikke skibslanterner af kobber, ene stemplet 'Starboard 585'. H. 47/53 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugspræg, herunder enkelte små buler mm. (2)

Varunr: 6251549
SEK 1 420 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-08-2022
19:09
SEK 568
Samling skibstaljer (7)
Samling skibstaljer, L. op til. 34 cm. Fremstår med brugspræg, afslag og ormehuller. (7)

Varunr: 6246715
SEK 4 260 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-08-2022
19:42
SEK 3 124