Utropspris
   Varor pr. sida   11 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Vareparti bestående af 20 IP kameraer samt 40 wireless routers (2 colli)
Vareparti bestående af: 20 IP kameraer, model T3E-100. Kamerahus af hvid plast monteret på beslag af sortlakeret metal. Hver boks indeholder kamera, UTP Cat 5E kabel samt strømforsyning, CD-ROM med MPEG4 Master Software samt engelsksproget informationsside. Mål på kamerahus: H. 10 B. 7,5 D. 4 ...

Varunr: 5735353
SEK 5 562 DK, Helsingør, Støberivej 10-08-2020
19:47
SEK 556
Braun AG, Stereo Röhrenradio / Radio, Modell 'TS 3-81', Holz, Kunststoff, Deutschland, 1959-61
Braun AG, Stereo Röhrenradio / Radio, Modell 'TS 3-81', Holz, Kunststoff, Deutschland, 1959-61. Kastenförmiges Stereo-Röhrenradio mit einem Gehäuse aus dunkelbraunem Holz, mit einer Frequenzanzeige mit Reglern aus Kunststoff sowie mit drei Lautsprechern, einem Phonoeingang und einem ...

Varunr: 5662291
SEK 2 072 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10-08-2020
21:48
SEK 414
Magic FX Confetti gun samt tre confetti rør (5)
Magic FX confetti gun, model MFX0370. Tre skuds elektrisk confettikanon med indbygget laser. Tre confetti rør medfølger samt oplader kabel. Fremstår med få brugsspor. (5)

Varunr: 5717687
SEK 5 562 DK, Hørsholm, Hammervej 1 11-08-2020
18:01
SEK 3 616
MakerGear 3 D printer model M2
MakerGear 3 D printer model M2. Med fem medfølgende ruller plasttråd. Manualer og original kvittering fra 2016 medfølger. Fremstår samlet men ubrugt.

Varunr: 5728960
SEK 8 344 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
19:17
SEK 5 562
Stickmaschine mit Formstrickgerät. Brother, KH-588 (2)
Stickmaschine von Brother, Modell: KH-588. Formstrickgerät. Gesamtmaße bis 120 cm. Gebrauchsspuren (2)

Varunr: 5718814
SEK 1 036 DE, Hamburg, Große Elbstraße 11-08-2020
19:53
SEK 414
Radiant Systems, 'kassesystem' (6)
Radiant Systems 'kassesystem' med tre skærme, samt tre printere. Virker ifølge rekvirent. Fremstår med brugsspor. (6)

Varunr: 5736428
SEK 6 953 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
20:10
SEK 1 112
Drone / octocopter i transportkasse
Drone / octocopter med stel af carbon, fire arme med dobbelt propeller, teknik fra mikrokopter, transportkasse medfølger. propellængde 30 cm. Ø 77 cm. Fremstår med toplåg, manglende fjernbetjening og batteri, ikke testet. Fejl og mangler. Drone tegn påkrævet. Lauritz.com garanterer ikke for ...

Varunr: 5735883
SEK 2 086 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-08-2020
20:28
SEK 556
201915124 - Bang & Olufsen. Beoplay headset.
Bang & Olufsen. Beoplay headset. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 5737189
SEK 1 112 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2020
13:11
SEK 487
Murphy Radio, Radio, Bakelit, England, 1930er Jahre
Murphy Radio, Radio, Bakelit, England, 1930er Jahre. Braunes Radio aus Bakelit, oberseitig mit Anzeige und Reglern, unterseitig mit Herstellerbezeichnung versehen, H.19cm, B.23,5cm, T.11cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, fehlendes Netzkabel, sowie partielle Kratzer und gelöste ...

Varunr: 5625021
SEK 2 590 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 12-08-2020
21:28
SEK 414
Western Electric. 'Birdcage' 639 B mikrofon fra Danmarks Radio 1940'erne slutning
Western Electric. 'Birdcage' 639 B mikrofon, plakette fra Danmarks Radio, H. 25 B. 15 cm. 1940'erne slutning, Ej testet , Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, Aldersrelateret brugsspor.

Varunr: 5683626
SEK 5 562 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-08-2020
19:06
SEK 765
Evoko Liso Room manager / møderums booker
Evoko Liso Room manager / møderums booker, til vægmontering med touchscreen, 4GB. Evoko Liso bruger WiFi eller PoE/PoE + net. Mål; 20 x 20 x d.2,5 cm. Data forbindelses protokol: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, NFC, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g. Vejledende ...

Varunr: 5710478
SEK 4 172 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 15-08-2020
18:20
SEK 417