Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Varunr: 5277790

SEK 1 439 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
11:16:00
SEK 432
Miele Tørremaskine / tørretumbler
Miele Tørremaskine / tørretumbler, Hvid, Frontbetjent, TwinDos, SteamFinish T1, XL Tronic. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5441506
SEK 10 072 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
14:00:28
SEK 4 029
To vippemaskiner samt M&M automat og øvrig automat (4).
To vippemaskiner af glasfiber forestillende Nuser og Raket-bil. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Med mønt indkast, ene ukendt anden til 10,- kr. L 104 cm, H. 114 cm (Nuser) og L. 120 cm, H. 70 cm (raketbilen). Dertil M& M's automat / eller øvrigt slik med tre beholdere på ...
Varunr: 5411697
SEK 10 072 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2019
19:48:00
SEK 4 892
WOLF kaffe maskine
WOLF. kaffe maskine, elektricititet. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5430260
SEK 7 195 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2019
19:54:00
SEK 1 295
Olivetti, Schreibmaschine, Modell ‘Praxis 48‘
Olivetti, Schreibmaschine, Modell ‘Praxis 48‘, elektrisch, italienisches Design, beiges Kunststoffgehäuse, vorderseitig mit Herstellernamen und Modellbezeichnung, H.14,5 cm, B.45 cm, T.34 cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, Bestoßungen, Kratzer. Lauritz.com garantiert nicht die ...
Varunr: 5372657
SEK 1 286 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-09-2019
20:27:00
SEK 429
Vogel´s. PPC 1500 Projector ceiling.
Vogel´s. PPC 1500 Projector ceiling mount silver. Turn 360. Fremstår ubrugt i original æske.
Varunr: 5428825
SEK 4 317 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2019
19:50:00
SEK 432
Enarmet tyveknægt ' Lucky jokers'. (2)
Enarmet tyveknægt ' Lucky jokers'På konsol, med møntindkast. H. 200 cm. B. 55 cm. D. 45 cm. Medfølgende spand med mønter .Fremstår med slitage og brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Møbelhunde medfølger ikke. (2)
Varunr: 5438197
SEK 2 158 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
19:54:00
SEK 791
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller med kabinet af palisanderfinér, MMC 20 S pickup. L. 48 cm. D. 37 cm. Fremstår med alm. brugsslitage. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5443401
SEK 1 439 DK, Hørsholm, Hammervej 1 23-09-2019
20:23:00
SEK 1 367
Canon Maxify printer, model MB5150
Canon Maxify printer, model MB5150. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.
Varunr: 5435123
SEK 1 151 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2019
20:26:00
SEK 432
Nintendo wii + spil og Disney dvd'er
Nintendo Wii Konsol med 8 Wii spil, Wii balance board og 2 Wii wheels.Større samling Skylanders figurer samt 20 Walt Disney dvdér, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5444628
SEK 1 151 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-09-2019
19:23:00
SEK 648
Bose høretelefoner
Bose høretelefoner, model QC25. Kabel og stik til flyver medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5446647
SEK 1 151 DK, Herlev, Dynamovej 25-09-2019
14:54:50
SEK 504
uPrint SE Plus fra Stratasys (6)
uPrint SE Plus fra Stratasys – 3D-printeren til stærke ABS-emner i farve. uPrint SE Plus er en professionel 3D-printer der giver mulighed for hurtigt og nemt at printe avancerede prototyper i farver med bevægelige dele og indvendige hulrum. uPrint SE Plus kan printe forskellige lagtykkelser og ...
Varunr: 5398751
SEK 71 946 DK, Herlev, Dynamovej 25-09-2019
20:19:00
SEK 6 331