Utropspris
   Varor pr. sida   6 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
2 stk. VSX afspillere 7´, ubrugte (2)
2 stk. VSX afspillere, ubrugte med følgende specifikationer: 7-inch TFT LCD colour monitor (16:9) Roof Mounting application, High brightness:450cd/M2 Dome light built-in Auto switch NTSC and PAL Adjusable colour/contrast/brightness/tint Built-in IR transmitter for wireless headphone FM ...

Varunr: 6044096
SEK 2 046 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-06-2021
17:55
SEK 546
Yamaha, el-orgel. Model: Electrone HC 2
Yamaha el orgel. Model: Electone, model HC-2 med stel og pedaler, manual medfølger. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6045658
SEK 1 364 DK, Aalborg, Nibevej 23-06-2021
19:47
SEK 409
Ingenico. Betalingsterminaler model IPP350. (2)
Ingenico. Betalingsterminaler model IPP350. Demo modeller, minimale brugsspor. (2)

Varunr: 6028928
SEK 3 546 DK, Herlev, Dynamovej 25-06-2021
13:13
SEK 477
Liebherr indbygnings vinkøleskab & sommelier skuffe m/ brugsanvisning
Liebherr, indbygnings vinkøleskab model Grand Cru WKEgw 582-20 samt tilhørende sommelier skuffe. Indkøbt juli 2020, men aldrig monteret eller brugt. Dewr medfølger diverse tryksager. Fremstår uden brugsspor, håndteringsmærker kan dog forekomme. Vejl. udsalgspris på vinkøler er 17999,- Lauritz.com...

Varunr: 6030720
SEK 13 638 DK, Odense, Kratholmvej 25-06-2021
21:14
SEK 750
Ingenico. To betalingsterminaler(2)
Ingenico. To betalingsterminaler. Fremstår ubrugte i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varunr: 6040572
SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 26-06-2021
10:19
SEK 409
Metaldetektor med LCD skærm.
Metaldetektor med LCD-skærm, baggrundsbelysning og mange indstillingsmuligheder. Modellen har justerbar sensitivitet, dybde indikator, pinpoint funktion, disc/notch funktion, vandtæt søgehoved og 7 forskellige programmerbare søgeprogrammer. Det ergonomiske greb og en samlet lav vægt på 1,05 kg, ...

Varunr: 6038128

SEK 2 046 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-06-2021
14:20
SEK 614