Utropspris
   Varor pr. sida   7 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
643 - Pläd av Versace
GIANNI VERSACE, pläd, bomull, ca 200x150 cm

Varunr: 5724445
SEK < 1,000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 21-08-2020
10:00
Se mer
61 - Ralf Lauren överkast
RALF LAUREN, överkast, ca 140x200 cm

Varunr: 5724991
10:00
Se mer
63 - Lapptäcke 1800-tal
LAPPTÄCKE, 1800-tal, ca 190x180 cm

Varunr: 5724993
SEK 1 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 21-08-2020
10:00
Se mer
64 - Lapptäcke 1800-tal
LAPPTÄCKE, 1800-tal, ca 170 x 250 cm

Varunr: 5724994
10:00
Se mer
65 - Lapptäcke 1800-tal
LAPPTÄCKE, 1800-tal, ca 230 x 330 cm

Varunr: 5724995
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 21-08-2020
10:00
Se mer
66 - Lapptäcke 1800-tal
LAPPTÄCKE, 1800-tal, ca 170 x 430

Varunr: 5724996
10:00
Se mer
525 - Sjalar
SJALAR, 2 st., paisley, 1800-talets andra hälft

Varunr: 5724786
10:00
Se mer