Utropspris
12345...34»   Varor pr. sida   1007 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Ring med smaragdsleben cubic zirkonia, 8 kt. guld, str. 54
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med en smaragdsleben cubic zirkonia. Ringstr. 54. Vægt ca. 1 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230499

SEK 1 409 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
13:37
SEK 846
Ring med cubic zirkonia, af 8 kt. guld, str. 54
Ring udført i 8 kt. guld., moderne cross-over prydet med 2 facetslebne cubic zirkonia. Ringstr. 54. Vægt ca.3.4 gram. Vejl. pris er 3.295,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6226489

SEK 2 819 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
13:42
SEK 1 691
Ring af 14 kt. guld, prydet med brillant på ca. 0.02 ct. Str. 54
Ring udført i 4 kt. guld, prydet med en brillant på ca. 0.02 ct. Farve: Wesselton/H. Klarhed: P. Ringstr. 54. Vægt ca. 2,1 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6228020

13:49
SEK 2 114
Ring af 8 kt. sort rhodineret hvidguld med cubic zirkonia, str. 54
Ring udført i 8 kt. sortrhodineret hvidguld, prydet med sorte cubic zirkonia, ringstr. 54. Vægt ca. 1,6 gram. Vejl. pris er 1.575,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6232016

13:52
SEK 987
2 ringe af 8 kt. guld (2)
2 forskellige ringe udføtrt i 8 kt. guld, ene prydet med cubic zirkonia. Ringstr. Ø 15,75 mm. = str. 49. samt ring 3 gram. i skulpturel form. str. 15,50 = str. 48. Samlet vægt ca. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6211678

SEK 1 973 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
13:55
SEK 1 550
Ring med en brillant på ca. 0.07 ct, 14 kt. guld, str. 54
Ring udført i 14 kt. guld. prydet med en brillant på ca. 0.07 ct. Farve: Wesselton/H. Klarhed: SI. Ringstr. 54 Vejl. pris er 9.495,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6225520

SEK 5 638 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
14:01
SEK 3 664
Ring af 8 kt. guld, str. 56
Ring udført i 8 kt. guld, ringstr. 56. Vægt ca. 1,4 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6232011

14:03
SEK 916
Ring med cubic zirkonia, af 8 kt. guld, str. 52
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med talrige facetslebne cubic zirkonia. Ringstr. 52. Vægt ca. 1.5 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230507

14:07
SEK 987
Ring med safir, af 8 kt. guld, str.56
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med en cabochonsleben safir. Ringstr. 56. Vægt ca. 1,1 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6226488

SEK 1 128 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
14:10
SEK 705
Ring med cubic zirkonia, 8 kt. guld, str. 54
Ring udført i 8 kt. guld, pavéfattet med talrige facetslebne cubic zironia. Ringstr. Ø 4.2 gram. Vejl. pris er 3.295,-. Ringstr. 54. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230498

14:13
SEK 1 973
Ring 18kt with brilliant cut diamonds 0.50ct
Ring 18kt white gold set with brilliant cut diamonds 0.50ct Central diamond :0.36ct Colour: (F) Top Wesselton

Varunr: 6153872

SEK 14 700 BE, Antwerpen 03-07-2022
14:15
SEK 8 925
4 ass. ringe af sterling sølv, str. 53-54. (4)
Fire forskellige ringe af henholdsvis sterling sølv, oxideret eller rosaforgyldt sterling sølv. Dette varenr. er en del af en større samling smykker fra en ophørt smykkebutik som lægges på auktion i Odense den næste tid.

Varunr: 6195351

SEK 1 691 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
14:18
SEK 423
Ring med månesten og cubic zirkonia af 8 kt. guld, str. 54
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med en cabochonsleben månesten, samt 2 facetslebne cubic zirkonia. Ringstr, 54. Vægt ca. 1.2 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.Ring udført i 8 kt. guld

Varunr: 6228482

14:19
SEK 846
Bo Grindeberg m.fl. Fem ringe af sterling sølv (5)
Bo Grindeberg m.fl. Fem ringe af sterling sølv. Flere prydet med similisten. Ringstr. 50 Ø 15,8 mm. Stemplet 925. Samlet vægt 14 g. Vejl. udsalgspris ca. 2.445 DKK. (5) Denne vare er en del af konkursen fra guldsmeden i Humlebæk centret, der sælges hos Lauritz.com Herlev. Se og byd på alle ...

Varunr: 6199415

SEK 1 409 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
14:21
SEK 564
Ring af 14 kt. guld, rosa guld og hvidguld, str. 53
Ring i form af tre sammensatte ringe udført i 14 kt. guld, hvidguld og rosa guld. Ringstr. 53. Vægt ca. 4,8 gram. Vejl. pris er 5.900,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6225505

SEK 5 356 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
14:24
SEK 3 946
Samling på 4 ringe af sterling sølv mm. str. 52 (4)
Samling på fire forskellige ringe udført i sterling sølv, forskelligt udtryk og dekoration, str. 52. Dette varenr. er en del af en større samling smykker fra en ophørt smykkebutik som lægges på auktion i Odense den næste tid.

Varunr: 6195231

14:33
SEK 423
Ring med cubic zirkonia, af 8 kt. guld, str. 56
Ring udført i 8 kt. guld.prydet med talrige facetslebne cubic zirkonia. Ringstr. 56. Vægt ca, 1.9 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6226483

14:38
SEK 1 128
Kranz & Ziegler Couture, ring med brillanter, ca. 0.50 ct. 14 kt. rosa guld, str. 54
Kranz & Ziegler Couture, ring udført i 14 kt. rosa guld, prydet med brillanter, samlet ca. 0.50 ct. Farve: Wesselton/H. Klarhed: SI. Ringstr. 17,25 mm. Ø = str. 54. Vægt ca. 2,7 gram. Vejl. pris er 15.800,-.

Varunr: 6084714

SEK 10 430 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
14:42
SEK 7 329
Ring udført i 8 kt. guld, i V-form, prydet med cubic zirkonia. Ringstr. 54. Vægt ca. 0.9 gram. Vejl. pris er 1.595,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230520

14:48
SEK 564
4 ass. ringe af oxideret sterling sølv, str. 53. (4)
4 ass. ringe udført i oxideret sterling sølv. Ringstr. 17 mm. Ø = str. 53. Dette varenr. er en del af en større samling smykker fra en ophørt smykkebutik som lægges på auktion i Odense den næste tid.

Varunr: 6198205

14:48
SEK 423
Ring med cubic zirkonia af 8 kt. guld, str. 56
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med cubic zirkonia. Ringstr. 56. Vægt ca. 1,3 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6228476

14:49
SEK 775
Ring med cubic zirkonia, af 8 kt. guld, str.53
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med cubic zirkonia. Ringstr. 53. Vægt ca. 1.1 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230500

15:07
SEK 705
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med cubic zirkonia. Ringstr. 56. Vægt ca. 1.6 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230514

15:13
SEK 987
Samling på 4 ringe af sterling sølv mm. Str. 54. (4)
Samling på fire forskellige ringe udført i sterling sølv mm. med forskellig udtryk og dekoration, Str. 54. Dette varenr. er en del af en større samling smykker fra en ophørt smykkebutik som lægges på auktion i Odense den næste tid.

Varunr: 6195224

15:18
SEK 423
2 ringe af 8 kt. guld
2 ringe udført i 8 kt. guld, begge er prydet med en ferskvands kulturperle. Ringstr. Ø 17½ mm. og 17,75 mm. Samlet vægt ca. 3,3 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6211719

SEK 2 255 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
15:20
SEK 1 691
Ring af 8 kt. guld, str. 54
Ring udført i 8 kt. guld, ringstr. 54. Vægt ca.. 2.6 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230510

SEK 2 114 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
15:25
SEK 1 339
Lund m.fl. Fem ringe af sterling sølv (5)
Lund m.fl. Fem ringe af sterling sølv. en prydet med en facetteret sort onyx. Alle prydet med similisten. Ringstr. 52 Ø 16,5 mm. Stemplet 925. Samlet vægt 27 g. Vejl. udsalgspris ca. 3.675 DKK. (5) Denne vare er en del af konkursen fra guldsmeden i Humlebæk centret, der sælges hos ...

Varunr: 6199375

SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
15:42
SEK 705
Ring udført i 8 kt. guld, prydet med talrige facetslebne cubic zirkonia. Ringstr. 54. Vægt ca. 1.7 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6230501

15:43
SEK 916
Ring med diamanter, ca. 0.16 ct., 14 kt. guld, str. 54
Ring udført i 14 kt. guld, prydet med talrige diamanter. samlet ca. 0.16 ct. Ringstr. 17,25 mm. Ø = str. 54. Vægt ca. 2,4 gram. Vejl. pris er 5.995,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.

Varunr: 6223751

15:45
SEK 3 946
Diamonds By Frisenholm. Brillantring af 9 kt. guld
Diamonds By Frisenholm. Brillantring af 9 kt. guld prydet med mindre brillantslebne diamanter, ialt ca. 0.28 ct. Ringstr. 54, Ø 17,1 mm. Vægt 4,3 g. Modelfoto

Varunr: 6052414

SEK 5 638 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
15:46
SEK 4 510
12345...34»