Utropspris
   Varor pr. sida   13 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Horsnæs. Seng af egetræ
Seng/daybed af egetræ Udtræksskuffe med greb af messing. H. 59 cm. B. 201 cm. D. 80 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5738429
SEK 1 391 DK, Herlev, Dynamovej 15-08-2020
11:06
SEK 417
Luka Design, Kingsize dobbeltseng med to stk. Latex puder
Luka Design, Kingsize dobbeltseng med to stk. Latex puder. Luka Design, Kingsize dobbeltseng med to stk. Latex puder. Sengen måler 180x200cm. Topmadras med 5 cm. memory skum behandlet med aloe vera. Madrassen er med 896 stk. 18 cm. høje pocket fjedre med 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. ...

Varunr: 4991092

SEK 8 900 DK, Odense, Kratholmvej 15-08-2020
19:10
SEK 5 562
Hans J. Wegner. Par senge, egetræ (2)
Hans J. Wegner. Par senge af fineret egetræ, aftagelige gavle, runde tilspidsede ben, H. 75 L. 206 B. 102 cm, indvendige mål L. 200 B. 100 cm. Fremstillet hos Getama, 1960'erne. Fremstår med brugsspor, herunder bl.a. ridser og mærker, en gavle med åbne samlinger ved kantlister, tre manglende ...

Varunr: 5738233
SEK 2 781 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2020
20:50
SEK 487
Hay, daybed i stål og Hallingdal
Hay, Daybed med ramme i pulverlakeret stål, skummadras betrukket med sort/grå nistret Hallingdal uld. Designet af Leif Jørgensen i 1987. B. 90 cm. 200 cm. H. 30 cm. Fremstår usamlet, med alm. brugsspor. Modelfoto, der kan derfor forekomme variationer i brugsspor.

Varunr: 5698853
SEK 4 172 DK, Odense, Kratholmvej 16-08-2020
19:30
SEK 1 252
Bett / Bettgestell in Teak
Bett / Bettgestell, 1960er Jahre. Teakholz Furnier. Maße ca. 186 x 146 cm. Alters- und Gebrauchsspuren, Furnierschäden, Kratzer.

Varunr: 5731246
SEK 1 036 DE, Hamburg, Große Elbstraße 16-08-2020
19:49
SEK 414
Par senge af forkromet stål. (2)
Par senge i Bauhaus-stil med stel af forkromet stål og gavle af lakeret krydsfiner. Sengebund med metalramme og fjedre. H. 66 cm. B. 197 cm. D. 90 cm. Fremstår med brugsspor, let anløbet stel og delvis afskallet maling.

Varunr: 5739674
SEK 2 086 DK, Herlev, Dynamovej 17-08-2020
14:59
SEK 417
Elevationsseng
Elevationsseng med fjernbetjening. Madrasmål 200x90 cm. Fremstår med brugsspor i form af skjolder og pletter på betræk. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5736985
SEK 1 112 DK, Aalborg, Nibevej 18-08-2020
18:56
SEK 417
Luka Design, Kingsize Continental dobbeltseng med gavl, model Regina
Luka Design, Kingsize Continental dobbeltseng med gavl, model Regina, polstret med sort Inari100 uldstof. Lidt om selve konstruktionen af sengen. Topmadras: 6 cm tyk topmadras består af 100% T28 memoryskum, som har ekstra trykaflastende egenskaber. Et ekstra lag med fibervat sikrer en ...

Varunr: 5554680

SEK 13 906 DK, Odense, Kratholmvej 18-08-2020
19:45
SEK 1 947
Luka Design, Kingsize Continental 180 dobbeltseng med gavl samt sideborde, model Regina
Luka Design, Kingsize Continental dobbeltseng med gavl samt sideborde, model Regina, polstret med sort Inara 100 uldstof. Lidt om selve konstruktionen af sengen. Topmadras: 6 cm tyk topmadras består af 100% T28 memoryskum, som har ekstra trykaflastende egenskaber. Et ekstra lag med fibervat ...

Varunr: 5554694

SEK 16 687 DK, Odense, Kratholmvej 18-08-2020
20:15
SEK 556
Luka Design, Kingsize Continental 180 dobbeltseng med gavl, model Regina
Luka Design, Kingsize Continental dobbeltseng med gavl, model Regina, polstret med stengrå kunstlæder. Lidt om selve konstruktionen af sengen. Topmadras: 6 cm tyk topmadras består af 100% T28 memoryskum, som har ekstra trykaflastende egenskaber. Et ekstra lag med fibervat sikrer en behagelig ...

Varunr: 5554644

20:30
SEK 487
Luka Design, Kingsize Continental dobbeltseng med gavl samt sideborde, model Regina

Varunr: 5554656

20:45
SEK 487
Luka Design dobbeltseng størrelse 180x200cm. med 2stk. Latex puder.
Luka Design dobbeltseng størrelse 180x200cm. med 2stk. Latex puder. Topmadras med 5cm. Memory skum behandlet med aloe vera. Madrassen er med 896stk. 18cm høje pocket fjedre med 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61cm.

Varunr: 5725543

SEK 8 900 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18-08-2020
21:00
SEK 487
Elevationsseng

Varunr: 5736983
SEK 1 112 DK, Aalborg, Nibevej 19-08-2020
17:56
SEK 417