Utropspris
12345...10»   Varor pr. sida   279 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Lav skænk af teak.
Lav skænk af fineret teak. Front med fire skuffer og to skydelåger bag hvilke hylder. H. 80 cm. B. 190 cm. D. 48 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6224126
SEK 14 201 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
17:01
SEK 8 521
Brouer. Skænk af palisander
Brouer. Skænk af fineret palisander. Front med to skuffer samt to låger. Senere monteret ben. H. 79 cm. B. 135 cm. D. 50 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6245712
SEK 5 681 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
17:03
SEK 3 124
BG design. Buet skænk / barmøbel af palisander og eg, model Temple Board, Limited Edition
BG design. Buet skænk / barmøbel af vintage palisander og eg, front med jalousilåger bag hvilke rumsektion og små hylder, på skråtstillede ben. H. 73 cm. B. 107 cm. D. 41 cm. Fremstillet hos BG Design, model 'Temple Board', Limited Edition. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6222726
SEK 8 521 DK, Aalborg, Nibevej 12-08-2022
18:33
SEK 5 112
Lav kommode af palisander.
Lav kommode af fineret palisander. Front med seks skuffer. H. 61 cm. B. 135 cm. D. 50 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6227669
SEK 4 260 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
19:00
SEK 2 840
Vitrineskab af sortlakeret jern, industrielt design
Vitrineskab af sortlakeret jern, industrielt design, med greb af sortlakeret jern. En låge hvor bag hylder. Industrielt design. H. 212 cm. B. 83 cm. D. 43 cm. Modelfoto.

Varunr: 6193344

SEK 5 965 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
19:15
SEK 4 260
Vitrineskab udført i sortlakeret jern. Greb af sortlakeret jern. 3 låger med glas hvor bag hylder. Industrielt design. H. 161 cm. B. 136 cm. D. 40 cm. Modelfoto.

Varunr: 6192754

SEK 6 533 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
19:30
SEK 4 544
Stort vitrineskab, udført sortlakeret træ
Stort vitrineskab, udført i sortlakeret træ. Overdel med to låger med greb og lås i metal. Bag låger hvidlakerede hylder samt hvid bagside. Underdel med skuffer monteret med greb i metal. H. 175. B. 130. D. 45 cm. Modelfoto.

Varunr: 6212042

SEK 10 225 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
19:35
SEK 6 249
Skænk af hvid bemalet træ
Skænk af hvid bemalet træ. Skænk af hvid bemalet træ. Front med fire skuffer samt låger hvorbag hylder. L. 210 D. 50 H. 90 cm. Udstillingsmodel, fremstår med mindre håndteringsmærker.

Varunr: 6244823
SEK 4 260 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
19:45
SEK 2 556
Hjørneskab af mahogni, 19 årh.
Hjørneskab af mahogni, H. 135 B. 95 D. 55 cm. 19 årh. 1 nøgle medfølger. Aldersrelateret brugsspor.

Varunr: 6245773
SEK 1 420 DK, Roskilde, Store Hedevej 12-08-2022
19:55
SEK 426
Butiksmontre / smykkemontre
Butiksmontre / smykkemontre med stel af sortlakeret stål samt ruder af glas, sider med trælaminat, front med par skydelåger bag hvilke system til bakker, manglende bakker, lyskilder integreret, to nøgler medfølger. H. 100 B. 133 D. 53 cm. Fremstår med brugsspor herunder markante ridser på glas. ...

Varunr: 6245331
SEK 1 420 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12-08-2022
SEK 426
Dansk møbelproducent. Høj skænk, palisander
Dansk møbelproducent. Høj skænk af fineret palisander, front med fire skuffer samt fire skydelåger bag hvilke udtræksbakker, barindretning med spejlfelt samt hylder, runde tilspidsede ben af massiv bejdset træ. H. 117 L. 200 D. 46 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte finerafslag, ridser samt ...

Varunr: 6241766
SEK 11 361 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12-08-2022
20:02
SEK 8 521
Dansk møbelproducnent. Lav skænk, teak
Dansk møbelproducent. Lav skænk af fineret teaktræ, monteret på massive firkantede ben, front med tre skabslåger bag hvilke udtræksskuffe samt åbne rum. 1960'erne. H. 77 B. 150 D. 43 cm. Fremstår med brugsspor, slitage samt skjolder på topplade.

Varunr: 6245327
20:03
SEK 3 692
Lille kommode af teak.
Lille kommode af teak med to skuffer. B.60 cm. D.30 cm. H.43 cm.Fremstår med brugsspor, skrammer på top.

Varunr: 6077341
SEK 2 556 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2022
20:04
SEK 1 136
Daneline, vægskab, æblegrønt
Daneline, Æblegrønt helmalet Væghængt skab, indvendig hvidmalet, front med to glaslåger, glas i siderne, indvendig tre hylder. H. 121 cm. B.81 cm. D.26 cm. Fremstår ubrugt uden emballage.

Varunr: 6220197
SEK 2 556 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
20:05
SEK 1 704
Dansk møbelproducent. Sybord, mahogni
Dansk møbelproducent. Sybord af fineret og massiv mahogni, front med skuffe, kurv af flet. H. 46 L. 54 D. 35 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6241776
SEK 2 840 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12-08-2022
20:08
SEK 1 420
Vitrineskab i hvidlakeret metal
Vitrineskab i hvidlakeret metal med 2 låger hvorbag 3 hylder. H. 110 cm. B. 50 cm. D. 25 cm. Udstillingsmodel, håndteringsmærker kan forekomme.

Varunr: 6175840

SEK 3 692 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
20:10
SEK 1 420
Vægskab i lakeret træ
Vægskab i lakeret træ, profileret top, front med to låger,hvorbag 2 hylder med Greb i jern. Mærke. Dane line. Øjer til ophængning monteret. B. 100 cm. D. 28 cm. H. 60 cm. Modelfoto.

Varunr: 6204275

20:15
SEK 1 136
Vitrineskab i Fransk landstil, sort helmalet.
Vitrineskab i Fransk landstil, sort helmalet. 2 delt m/sprosser i låger. Overdel med profileret top, front med fire sprossede låger med glas og med hylder. Underdel med låger med fyldninger. Indvendigt hvidmalet. H. 211cm. B. 142cm. D. 46cm. Fremstår med minimale brugsspor Vitrineskabene er...

Varunr: 6229339
SEK 7 101 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
20:15
SEK 3 976
H.W. Klein. Fritstående høj skænk, palisander
H. W. Klein. Fritstående høj skænk af palisander, front af to skydelåger bag hvilke hylder samt tre skuffer, hjørner med synlige sinker af massivt palisander, finéret bagside, runde tilspidsede ben af massivt palisander. Fremstillet hos Bramin, Bramming. H. 110, L. 170, D. 45 cm. Fremstår med få ...

Varunr: 6240135
SEK 32 663 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12-08-2022
20:17
SEK 25 562
Væghængt vitrineskab af fyrretræ
Væghængt vitrineskab af fyrretræ med låger isat glas hvorbag hylder. Brugsspor. H. 122,5 x 113 x 33 cm

Varunr: 6252307
SEK 2 840 DK, Nivå, Stejlepladsvej 12-08-2022
20:23
SEK 1 562
Købmandsdisk af fyrretræ
Købmandsdisk af fyrretræ, todelt. H. 245 L. 305 D. 49 cm. Fremstår med aldersrelateret slitage, defekter og mangler. Obs. køber står selv for håndtering ved udlevering.

Varunr: 6251127
SEK 5 681 DK, Roskilde, Store Hedevej 12-08-2022
20:26
SEK 4 544
Herbert Hirche. Fritstående lav skænk / stereo møbel, palisander
Herbert Hirche. Fritstående lav skænk / stereo møbel. Kasseformet konstruktion af fineret palisander med en klaplåge og to skydelåger, indvendig med skuffer og udtræksbakke til pladespiller. Klargjort fra fabrikken med tilslutninger til strøm, afsluttet på hjul, dog monteret med originale meder. ...

Varunr: 6247680
20:27
SEK 8 805
Daneline, vitrineskab i industrielt design
Dane-Line, vitrineskab i Industrielt design, udført i sortlakeret jern. Tre låger i jern samt Tre låger med glas hvorbag hylder, samt glas i siderne. Greb af sortlakeret jern. H.160cm. B.135cm. D.40cm. Der medfølger skruer samt ravpluks - da det anbefales at man skruer skabet fast til væggen. ...

Varunr: 6242841
20:30
SEK 3 408
Vægskab i lakeret træ
Vægskab i lakeret træ, profileret top, front med to låger,hvorbag 2 hylder med Greb i jern. Mærke. Dane line. Øjer til ophængning monteret. B. 100 cm. D. 28 cm. H. 60 cm. Udstillingsmodel, fremstår med minimale brugsspor, samt enkle håndteringsmærker.

Varunr: 6244857
SEK 2 130 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2022
20:35
SEK 852
Købmandsdisk af fyrretræ
Købmandsdisk af fyrretræ, todelt. H. 230 L. 244 D. 44 cm. Fremstår med aldersrelateret slitage, defekter og mangler. Obs. køber står selv for håndtering ved udlevering.

Varunr: 6251126
21:07
SEK 4 828
Skab af lakeret metal.
Sort- og hvidlakeret stålskab med 20 små aflukker. Disse kan låses medhængelåse. Forberedt for montering på væg. H. 78 cm. B. 75 cm. D. 21 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6237810
SEK 2 130 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
08:23
SEK 994
Hans J. Wegner for Ry Møbelfabrik. To-delt reol af eg (2+1)
Hans J. Wegner for Ry Møbelfabrik. To-delt reol af eg, underdel med seks skuffer, overdel med hylder, toplåge bag hvilke plade, skuffe/indretning og lys. Fremstillet hos Ry Møbelfabrik, mærket herfra. H. 180, B. 100, D. 34 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor, ridser og hul i bagplade. ...

Varunr: 6238602
SEK 14 201 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
08:40
SEK 9 941
Hans J. Wegner. Model RY20. Skænk af teak
Hans J. Wegner. Model RY20. Skænk af fineret teaktræ, overdel med to skydelåger bag hvilke hylder, , underdel med seks skuffer. Fremstillet hos Ry-Møbler, model RY20. H. 180, B. 180, D. 35/50 cm. Fremstår med brugsspor og mindre skjolder på top af underdel.

Varunr: 6238610
SEK 34 083 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
08:43
SEK 25 562
Daneline Vitrineskab i hvid metal, Industrielt design
Daneline, Vitrineskab i hvid metal, Industrielt design med to låger, samt greb af hvidlakeret jern. Skabet er med 4 hylder samt med hærdet glas. H. 160 cm. B. 90 cm. D. 44 cm. Der medfølger skruer + ravpluks. Bemærk! - Skabet bør skrues fast til væggen.

Varunr: 6206355

SEK 6 817 DK, Odense, Kratholmvej 13-08-2022
09:00
SEK 3 976
Hjørneskab med jalousilåge, teaktræ.
Hjørneskab af fineret teaktræ. Front med jalousilåge bag hvilke hylder, udtræksbakke samt øverst med to låger bag hvilke hylder, 1950/60'erne. H. 149 D. 62 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor

Varunr: 6241437
SEK 4 260 DK, Herlev, Dynamovej 13-08-2022
09:35
SEK 3 408
12345...10»