Utropspris
12345...14»   Varor pr. sida   411 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', grøn
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. Grøn lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 40 cm. Ø. 90 cm. Udstillingsmodel i original emballage.

Varunr: 6026242

SEK 3 273 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:03
SEK 955
Charles Eames for Vitra. sofabord. Ø 90 cm
Charles Eames 1907-1978. Rundt sofabord, Lounge/cafe bord. Produceret i 2016. Stel med firpasfod i forkromet aluminium. Original bordplade i hvid laminat med sort gummikant.Fremstillet hos Vitra, mærket herfra. H. 72,5 cm. Ø. 90 cm.. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6028388
SEK 9 546 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:40
SEK 886
Hans J. Wegner. Sofabord af massivt egetræ.
Hans J. Wegner, 1914-2007: Sofabord af massiv eg på runde ben. Fremstillet hos snedkermester Andreas Tuck. H. 48, L. 186 cm B. 61 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6027587
SEK 12 001 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:43
SEK 1 091
Menu. Cafebord af eg og stål
Menu. Cafebord med plade af fineret og bejdset eg, stel af sortlakeret stål. H. 75, B. 70, D. 60 cm. Fremstår med enkelte overfladiske mærker.

Varunr: 6027245
SEK 2 728 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:44
SEK 546
Haslev møbler sofabord af bøg
Haslev møbler sofabord af lakeret bøg.H. 55,B. 77,D. 74 cm. Fremstår med manglende splitter til hængsel ved klapper. Generelle brugsspor

Varunr: 6025788
SEK 1 091 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
09:45
SEK 409
Haslev møbler sofabord af bøg
Haslev møbler sofabord af lakeret bøg.H. 55,B. 77,D. 74 cm. Fremstår ledeløst, med et manglende hængsel klap. Generelle brugsspor

Varunr: 6024956
09:54
SEK 409
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Yellow.
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Yellow af gullaseret eg. H.46 cm. Ø.45 cm. Fremstår i original emballage.

Varunr: 5993483

SEK 1 364 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
10:26
SEK 546

Varunr: 5993479

10:30
SEK 546
Nyreformet sofabord
Nyreformet sofabord af massiv eg. H. 43, L. 105 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.

Varunr: 6040444
SEK 5 455 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
10:38
SEK 477
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)

Varunr: 6025167

SEK 2 046 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
11:04
SEK 409
Won Design for Wendelbo. Cross coffetable, grå
Won Design for Wendelbo. Cross coffetable 'grey' med stel af sortlakeret stål, bordplade af grålaseret eg. Ø.50 cm. H.43 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6026369

11:14
SEK 886
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord, sort
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord af eg, sort lakering. H. 65, B. 55, D. 30 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6026407

SEK 1 637 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
11:15
SEK 477
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. Grøn lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 50 cm. Ø. 40 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6024862

11:19
SEK 409
Søren Holst. Sofabord model 3592 af massivt egetræ
Søren Holst. Sofabord med to klapper model 3592 af massivt egetræ. Fremstillet hos Fredericia Stolefabrik. H 54 L 75/157 B 75 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.

Varunr: 6043384
SEK 2 728 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-06-2021
11:20
SEK 1 500
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', blå
Won Design for Wendelbo. Sofabord model Cage. Blå lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 50 cm. Ø. 40 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6024836

11:20
SEK 477
Haslev møbler sofabord af bøg

Varunr: 6025972
11:25
SEK 409
Dansk møbelproducent. Sofabord, palisander
Dansk møbelproducent. Sofabord af palisander, firekantede ben. H. 55 cm. 92 x 92 cm. Fremstår med aldersrelaterede ridser og mærker.Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette ...

Varunr: 6042976
SEK 1 364 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22-06-2021
14:00
SEK 409
Sofabord af genbrugs elmetræ
Sofabord af genbrugs elmetræ, med patineret kraftig metal stel. Bordpladen er voksbehandlet. H 45 x L 110 x D 55 cm. Vægt 85 kg. Møblet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. ...

Varunr: 5519655

SEK 1 773 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
14:35
SEK 409
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Yellow af gullaseret eg. H.46 cm. Ø.45 cm. Udstillings model.

Varunr: 5997251

14:36
SEK 409
SedieDesign, 2 runde cafeborde (2)
SedieDesign, 2 runde cafeborde, sten af stål, med plade af sort laminat. Fremstår med brugsspor, blegning, stedvis rust og afskalninger. (2)

Varunr: 6005046
SEK 1 091 DK, Odense, Kratholmvej 22-06-2021
14:42
SEK 409
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, rød.
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, rød. Fineret kant og plade. H. 37,5 Ø. 72 cm. Fremstillet for Muuto. Udstillingsmodel. Fremstår i original emballage. Model foto.

Varunr: 5993946

14:49
SEK 409
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)

Varunr: 6025058

14:53
SEK 409
Stort sofabord med top af genbrugs fyrretræ
Stort sofabord med top af genbrugs fyrretræ, stående på dark grey patineret metal stel. L. 130 cm. B. 70 cm. H. 40 cm. Sofabordet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. ...

Varunr: 5518931

14:56
SEK 409
Menu café bord, 'Afteroom' sort
Café bord fra Menu designet af ‘Afteroom’ Stel af sort pulverlakeret stål. Plade af sort laminat på MDF. H. 74, Ø. 68 cm. Fremstår ubrugt i original emballage. Modelfoto. Vejl. udsalgspris 6.495 DKK.

Varunr: 5951528

SEK 4 910 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
15:00
SEK 477
Stort sofabord med top af genbrugs fyrretræ, stående på dark grey patineret metal stel. L. 130 cm. B. 70 cm. H. 40 cm. Sofabordet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. KFH10121NG

Varunr: 5518938

15:05
SEK 409

Varunr: 5518910

15:08
SEK 477
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)

Varunr: 6025065

15:15
SEK 409
Sofabord med bordplade af genbrugselmetræ
Sofabord med bordplade af genbrugselmetræ, bordpladen er varmvoksbehandlet, stellet er hvidt antik malet træ. L. 135 cm. B. 75 cm. H. 45 cm. Bordet leveres samlet i en Colli. Vægt 28 kg. Møblet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke ...

Varunr: 5830565

SEK 2 182 DK, Herlev, Dynamovej 22-06-2021
15:20
SEK 409
Cecilie Manz for Muuto.Workshop coffee table.
Cecilie Manz for Muuto.Workshop coffee table af sortlaseret eg. 86 X 86 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6023566

15:29
SEK 409
Henning Jensen & Torben Valeur. Sidebord
Henning Jensen & Torben Valeur. Sideborde af fineret mahogni. M40 serien. H. 55, 60 x 60 cm. fremstår med ridser og skrammer. (2)

Varunr: 6002352
SEK 1 091 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-06-2021
15:43
SEK 409
12345...14»