Utropspris
12345...12»   Varor pr. sida   340 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)

Varunr: 6025170

SEK 2 058 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:06
SEK 412
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', grøn
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. Grøn lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 50 cm. Ø. 40 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6024851

SEK 2 744 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:09
SEK 412
Stort sofabord med top af genbrugs fyrretræ
Stort sofabord med top af genbrugs fyrretræ, stående på dark grey patineret metal stel. L. 130 cm. B. 70 cm. H. 40 cm. Sofabordet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. ...

Varunr: 6023730

SEK 1 783 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:11
SEK 412
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord, rosa / nude
Henrik Pedersenfor Wendelbo 'Floater' sofabord af eg, rosa/nude lakering. H. 65, B. 55, D. 30 cm. Udstillingsmodel i original emballage.

Varunr: 6025109

SEK 1 646 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:13
SEK 480
Sofabord af massiv fyrretræ
Sofabord af massiv fyrretræ, rektangulær plade, kvadratiske ben. H.51 B. 140 D. 84 cm. Fremstår med brugsspor, mærker og ridser.

Varunr: 6061666
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:53
SEK 480
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Dark red.
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Dark red af rødlaseret eg. H.46 cm. Ø.45 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 5997338

SEK 1 372 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:55
SEK 480
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, rød.
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, Dark red. Fineret kant og plade. H. 37,5 Ø. 72 cm. Fremstillet for Muuto. Udstillingsmodel. Fremstår i original emballage. Model foto.

Varunr: 5993953

SEK 5 487 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
08:56
SEK 480

Varunr: 5997341

09:24
SEK 480
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Yellow.
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Yellow af gullaseret eg. H.46 cm. Ø.45 cm. Fremstår i original emballage.

Varunr: 5993484

09:49
SEK 412

Varunr: 5993957

09:57
SEK 412
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', blå
Won Design for Wendelbo. Sofabord model Cage. Blå lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 50 cm. Ø. 40 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6024832

10:03
SEK 1 783

Varunr: 6024858

10:05
SEK 412

Varunr: 5520035

10:11
SEK 412
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord, sort
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord af eg, sort lakering. H. 65, B. 55, D. 30 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6026403

10:16
SEK 412
Won Design for Wendelbo. Cross coffetable, grå
Won Design for Wendelbo. Cross coffetable 'grey' med stel af sortlakeret stål, bordplade af grålaseret eg. Ø.50 cm. H.43 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6026365

10:18
SEK 549
Haslev møbler sofabord af bøg
Haslev møbler sofabord af lakeret bøg.H. 55,B. 77,D. 74 cm. Fremstår med manglende splitter til hængsel ved klapper. Generelle brugsspor

Varunr: 6025790
10:23
SEK 412
Henrik Pedersen for Wendelbo 'Floater' sofabord, blå
Henrik Pedersenfor Wendelbo 'Floater' sofabord af eg, blå lakering. H. 65, B. 55, D. 30 cm. Udstillingsmodel i original emballage.

Varunr: 6025114

10:34
SEK 412
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)
Wendelbo. Holl set, hvidlakeret metal, med plader af egetræ. H. 34,5-43 cm. B. 38,5-40,5 cm. Modelfoto. Udstillingsmodel i original emballage. (2)

Varunr: 6025060

10:37
SEK 412
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', gul
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. gul lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 40 cm. Ø. 90 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfotos.

Varunr: 6026311

SEK 3 292 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
10:43
SEK 412

Varunr: 5993947

11:17
SEK 412
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. Grøn lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 40 cm. Ø. 90 cm. Udstillingsmodel i original emballage.

Varunr: 6026244

11:20
SEK 480
Stort sofabord med top af genbrugs fyrretræ, stående på dark grey patineret metal stel. L. 130 cm. B. 70 cm. H. 40 cm. Sofabordet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. Modelfoto. ...

Varunr: 5518936

11:31
SEK 412
Sofabord af genbrugs elmetræ
Sofabord af genbrugs elmetræ, med patineret kraftig metal stel. Bordpladen er voksbehandlet. H 45 x L 110 x D 55 cm. Vægt 85 kg. Møblet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. ...

Varunr: 5519661

11:35
SEK 412
Wendelbo. Holl set,, sort (2)
Wendelbo. Holl set, sortlakeret metal, med plader af egetræ. H. 34,5-43 cm. B. 38,5-40,5 cm. Udstillingsmodel i original emballage. (2)

Varunr: 6025071

11:40
SEK 412
Arne Jacobsen. Sofabord med firepas fod.
Arne Jacobsen 1902-1971. Sofabord med firepas fod, senere monteret bordplade af fineret palisander, stamme af forkromet metal og fod af aluminium. H. 47 Ø 100 cm. Fremstillet hos Fritz Hansen. Fremstår med uoriginal ny fineret plade i palisander.Vær opmærksom på, at der kan være forskellige ...

Varunr: 5910729
SEK 10 426 DK, Esbjerg, Oddesundvej 06-08-2021
11:40
SEK 1 921
Stort sofabord med top af genbrugs fyrretræ, stående på dark grey patineret metal stel. L. 130 cm. B. 70 cm. H. 40 cm. Sofabordet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. KFH10121NG

Varunr: 5518904

11:42
SEK 412
Sofabord i Retro stil
Hvidlakeret sofabord med hylde. Se billed for alle mål. Vægt 17 kg. H. 50 cm. L. 130. cm. D. 65 cm. Modelfoto. DK93

Varunr: 5519046

SEK 1 509 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
11:47
SEK 412
Won Design for Wendelbo. Sofabord model Cage
Won Design for Wendelbo. Sofabord model Cage. Gul lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 40 cm. Ø. 90 cm. Udstillingsmodel. Vejl. udsalgspris 4.145 DKK.

Varunr: 5991088

12:08
SEK 412
Sidebord i genbrugs fyrretræ med hylde
Sidebord i genbrugs fyrretræ med hylde, stel/fod af træ og jern. H 60 cm. Ø 60 cm. Møblet er delvist håndlavede. Derfor kan variationer i farve, finish og størrelse forekomme. Dette er ikke fejl i produktet men en del af møblets unikke look. Modelfoto. KFH10177NB

Varunr: 5519063

SEK 1 235 DK, Herlev, Dynamovej 06-08-2021
12:11
SEK 412
Sofabord af genbrugs elmetræ

Varunr: 5519659

12:37
SEK 412
12345...12»