Utropspris
123»   Varor pr. sida   65 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Menu. Pepe Marble Mirror, Wall, Brass/Honed Brown
Menu. Pepe Marble Mirror, Wall, Brass/Honed Brown. 25 X 25 cm. Ø.20 cm. Nedpakket i original brudt emballage.vejl.udsalgspris 3499,-

Varunr: 6094961

SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2022
11:59
SEK 1 057

Varunr: 6094947

12:46
SEK 1 057

Varunr: 6094971

12:48
SEK 1 057
Spejl og konsolbord, udskæringer, oversøisk træ (2)
Spejl i stor kraftig ramme af rigt udskåret mørkbejdset oversøisk træ. 20 årh./ nyere tid. H. 150 L. 88 cm. Fremstår med alm. brugsspor, afslag i ene hjørne. Samt konsolbord af rigt udskåret træ, med ornamentik i form af bladranker, rosetter mm. H. 76. L. 150 D, 45 cm. Fremstår med alm. ...

Varunr: 6219719
SEK 1 691 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-06-2022
12:52
SEK 423
Spejl
Spejl i ramme af mahogni, prydet med udskæringer af forgyldt træ. Ca. 1900. H. 120 B. 53 cm. Fremstår med brugsspor, spejlpest.

Varunr: 6221546
SEK 1 128 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-06-2022
14:01
SEK 423

Varunr: 6094967

17:41
SEK 1 409
Fransk spejl fra 70'erne med indbygget baglys
Fransk spejl fra 70'erne af messing og plast med indbygget baglys. Ø 50 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.

Varunr: 6172501
SEK 14 094 DK, Vejle, Dandyvej 30-06-2022
19:45
SEK 8 456
Aksel Kjærgaard. To spejle af egetræ, nr. 141 (2)
Aksel Kjærgaard. To spejle i rammer af egetræ, heraf den ene sortbemalet. nr. 141. 58 x 41 cm. Alm. brugsspor. (2)

Varunr: 6214913
SEK 1 691 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2022
19:56
SEK 423
Nick Ross for Menu. Spejl. Model Darkly Mirror.
Nick Ross for Menu. Spejl. Model Darkly Mirror. Af messing. Mål: Ø 60, D 16,6 cm. Udstillingsmodel. Modelfoto. Vejledende udsalgspris: 7.000 dkk

Varunr: 6198963

SEK 4 228 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2022
20:12
SEK 2 819
Stort spejl med sort rustik lakeret ramme i jern
Stort spejl til ophæng på væg med sort rustik lakeret jernramme. Spejlet kan både stå på gulvet og hænges op vandret eller lodret. B. 100 cm. H. 200 cm. Vægt 33 kg. Udstillingsmodel, fremstår uden brugsspor, håndteringsmærker kan dog forekomme. Modelfoto.

Varunr: 6208331
SEK 3 664 DK, Odense, Kratholmvej 30-06-2022
20:20
SEK 2 255
Stort spejl med sortlakeret ramme i jern
Stort spejl til ophæng på væg med sort jernramme. Spejlet kan både stå på gulvet og hænges op vandret eller lodret. B. 110 cm. H. 220 cm. Vægt 37 kg Udstillingsmodel, fremstår uden brugsspor, håndteringsmærker kan dog forekomme. Modelfoto.

Varunr: 6208333
SEK 3 946 DK, Odense, Kratholmvej 30-06-2022
20:35
SEK 2 537

Varunr: 6208310
20:45
SEK 2 537

Varunr: 6094951

21:10
SEK 1 409
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 70 B. 50 D. 3,5 cm. Udstillingsmodel med håndteringsmærker. Modelfoto.vejl.udsalgspris 2199,-

Varunr: 6095481

SEK 1 691 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2022
21:14
SEK 1 128
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 70 B. 50 D. 3,5 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto.vejl.udsalgspris 2199,-

Varunr: 6094153

21:22
SEK 1 128
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Ovalt spejl grå

Varunr: 6094318

SEK 2 255 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
08:02
SEK 1 409

Varunr: 6094942

SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
09:00
SEK 1 409
Menu. Pepe Marble Mirror, Wall, Brass/Honed Brown. 25 X 25 cm. Ø.20 cm. Nedpakket i original brudt emballage.

Varunr: 6094973

10:45
SEK 1 057
Menu. Ovalt spejl. Model Norm 'grå'.
Menu. Ovalt spejl. Model Norm 'grå'. Ramme af pulverlakeret aluminium. 130 X 40 cm. Udstillingsmodel med brugsspor.vejl.udsalgspris 2799,-

Varunr: 6093967

11:12
SEK 1 409

Varunr: 6094937

14:03
SEK 1 057

Varunr: 6094956

14:25
SEK 1 057
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 70 B. 50 D. 3,5 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto. vejl-udsalgspris 2199,-

Varunr: 6094787

SEK 1 691 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
15:02
SEK 1 128
Spejl af fyrretræ
Spejl af fyrretræ. Mål 140 x 83 cm. Fremstår med ridser og mærker.

Varunr: 6216279
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 01-07-2022
17:19
SEK 423

Varunr: 6094964

17:44
SEK 1 057

Varunr: 6094146

17:47
SEK 1 128
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Ovalt spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 130 B. 40 D. 3,5 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto.

Varunr: 6094312

17:56
SEK 1 128

Varunr: 6094940

18:01
SEK 1 057

Varunr: 6094969

18:56
SEK 1 057

Varunr: 6094963

18:59
SEK 1 057
Stort spejl med naturfarvet ramme i teaktræ
Stort spejl til ophæng på væg i naturfarvet ramme i Flegt Certificeret teaktræ med rustikt finish. Spejlet kan både stå på gulvet og hænges op vandret eller lodret. B 90 x H 180 x D 3 cm. 28kg. Billeder er modelfotos, da spejlet udleveres i original emballage.

Varunr: 6168617

SEK 4 510 DK, Odense, Kratholmvej 01-07-2022
19:10
SEK 3 383
123»