Utropspris
12345...9»   Varor pr. sida   244 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
6353, Trek, herre cykel
6353, Trek, herre cykel. Ét gear. Stlnr. WTU2554SI3623C. 57 cm. Fremstår låst, med brugsspor. Rust ved kæde, styr og pedaler. Ødelagte håndtag. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6230572
SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2022
09:09
SEK 493
6033 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN59096A. Fremstår låst, med brugsspor, skæv forgaffel, revner i sadel, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6230573
10:10
SEK 493
Mustang. 'Dagmar' damecykel med 3 gear
Mustang. 'Dagmar' 28" damecykel med 3 gear, stel str. 51 cm, farve 'ruby red'. Pedaler, beslag og pedaler medfølger. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varunr: 6229085

SEK 1 691 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2022
11:40
SEK 1 268
DHS Citadinne damecykel, Roz
DHS Citadinne damecykel med 3 Shimano Nexus gear. Stel str. 20 tommer. Farve: Roz. Original emballage. Usamlet. Modelfoto. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og ...

Varunr: 6218876

12:02
SEK 1 128
6223 Centurion Challenger herrecykel, sort
Centurion Challenger herrecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 66. Stel nr.: WAK66421P. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228833
SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2022
12:29
SEK 775
6284 Centurion Basic Free herrecykel, sølv
Centurion Basic Free herrecykel, sølv. Gear: 8. Stel str.: 50. Stel nr.: WAK34387G. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Uden støtteben. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228855
12:47
SEK 634
6381, Mbk, dame cykel
Mbk damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WMB53505Z. Fremstår låst, med brugsspor, revner i sadel, rust på kæde, baghjulsnav og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226656
13:09
SEK 423
6347, Jupiter, dame cykel
Jupiter damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK163994X. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel og greb, rust på baghjulsnav, pedalarm, skruer og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226622
13:10
SEK 423
6329, Kildemoes, dame cykel
Kildemoes damecykel med 1 gear. Str. 51 cm. Stlnr. WBK132844X. Fremstår låst, med brugsspor, defekt greb, rust på pedalarm, skruer, baghjulsnav og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226595
13:15
SEK 423
6324, Raleigh, dame cykel
Raleigh damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stlnr. WN33491H. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb og sadel, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226589
13:16
SEK 493
6351, Mustang, herre cykel
Mustang herrecykel med 21 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WDB49878P. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, mangler greb, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6230642
13:21
SEK 423
6315, Centurion, dame cykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stlnr. WAK32867F. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226580
13:21
SEK 493
6377, Kildemoes, dame cykel
6377, Kildemoes, dame cykel med syv gear. 47 cm. Stlnr. WBK867383E. Fremstår låst, med brugsspor. Sløret gearkasse. Hul i sadel. Ødelagt forskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226652
13:26
SEK 423
6325, Winther, dame cykel
6325, Winther, dame cykel med syv gear. 54 cm. Stlnr. WAV61814Z. Fremstår låst, med brugsspor. Defekt sadel. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226590
13:27
SEK 423
6222 Centurion Basic herrecykel, sølv
Centurion Basic herrecykel, sølv. Gear: 7. Stel str.: 56. Stel nr.: WAK36090T. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Låst forhjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228834
13:28
SEK 493
6397, Kildemoes, dame cykel
6397, Kildemoes, dame cykel. 52 cm. Syv gear. Stlnr. WBK149679V. Fremstår låst, med brugsspor. Ødelagt sæde. Rust ved kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226742
13:28
SEK 423
6337, Xzite, herre cykel
Xzite herrecykel med 14 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WTT18212R. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, løs bagskærm, rust på skruer, kæde og tandhjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6226608
13:38
SEK 423
6283 Von Backhaus damecykel, creme
Von Backhaus damecykel, creme. Gear: 7. Stel str.: 51. Stel nr.: WVBA11061F. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228856
13:47
SEK 493
6221 Trek herrecykel, sortgrå
Trek herrecykel, sortgrå. Gear: 10. Stel str.: 54. Stel nr.: WTU06G5901G. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228835
14:28
SEK 423
6282 Centurion Basic Free herrecykel, sølv
Centurion Basic Free herrecykel, sølv. Gear: 8. Stel str.: 57. Stel nr.: WAK44978C. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228857
14:47
SEK 423
6220 Raleigh Classic damecykel
Raleigh Classic damecykel. Gear: 3. Stel str.: 48. Stel nr.: WN61761B. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228836
15:28
SEK 423
6281 Raleigh Sprite Alu herrecykel, sort
Raleigh Sprite Alu herrecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 60. Stel nr.: WN86363H. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228858
15:47
SEK 705
6218 Gazelle damecykel, sort
Gazelle damecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 55. Stel nr.: WGAZ12132871L. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228837
16:28
SEK 423
6279 Centurion Discovery herrecykel, sort
Centurion Discovery herrecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 60. Stel nr.: WAK45586F. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228859
16:46
SEK 705
6183 Everton City Limit damecykel, grå
Everton City Limit damecykel, grå. Gear: 7. Stel str.: 52. Stel nr.: WBK121900V. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6227946
17:26
SEK 493
6217 Batavus Verona Ego dame el-cykel, sort
Batavus Verona Ego dame el-cykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 55. Stel nr.: WTVAC2204150P. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Uden batteri. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra ...

Varunr: 6228838
SEK 2 114 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2022
17:28
SEK 1 268
6250 Centurion Discovery herrecykel, grå
Centurion Discovery herrecykel, grå. Gear: 7. Stel str.: 60. Stel nr.: WAK39669F. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Støtteben mangler. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228817
17:46
SEK 423
BD Skateco, Element. Fem skateboard deck (5)
BD Skateco, Element. Fem skateboard deck. Original emballage. Vejl. udsalgspris samlet ca. 2.295 DKK. (5) Denne vare er en del af en auktion over eksklusive varer fra BNA Boardshop Aps under konkurs. Varelageret består af ca. 5000 effekter, der sælges på auktioner hos Lauritz.com Herlev. Se ...

Varunr: 6179450

SEK 1 409 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2022
18:10
SEK 846
DHS Citadinne damecykel, Albastru
DHS Citadinne damecykel med 3 Shimano Nexus gear. Stel str. 26 tommer. Farve 'Albastru' I original emballage. Usamlet. Modelfoto. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev ...

Varunr: 6218891

18:11
SEK 1 268
6216 Mustang Angel damecykel, rød
Mustang Angel damecykel, rød. Gear: 3. Stel str.: 51. Stel nr.: WDB82805E. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6228839
18:28
SEK 493
12345...9»