Utropspris
123»   Varor pr. sida   88 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
DK Fitness. stepmaskine
DK Fitness. stepmaskine, L. 180 cm. Fremstå med almindelige brugsspor. Ej testet.

Varunr: 6057272
SEK 5 439 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2021
08:53
SEK 612
5686 Samling damecykler (3)
5686 Centurion damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK51180X. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde, skruer og bagagebærer. 5486 Centurion damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK37705X. Fremstår med brugsspor, rust på kæde, skruer og bagagebærer. 5719 Kildemeos damecykel ...

Varunr: 6060436
SEK 1 088 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2021
10:14
SEK 408
Mustang Avalon Electric elcykel med 8 gear - Black.
Mustang Avalon Electric elcykel med 8 gear - Black. Stel str. 50 cm. OBS. Fremstår som defekt. Batteri, nøgler samt lader medfølger. Udstillings/demomodel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varunr: 6060572

SEK 4 079 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2021
12:42
SEK 4 895
6218 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WMB69757V. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb, rust på kæde, skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059085
13:55
SEK 408
6220 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr.WBK221816C. Fremstår låst, med brugsspor, defekt greb, revner i sadel, rust på kæde, bagagebærer og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059090
13:57
SEK 476
6230 Christinia ladcykel
Christinia ladcykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. CS7334G. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb og sadel, rust på kæde, baghjulsnav og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059109
SEK 2 719 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2021
13:59
SEK 2 991
6227 Centurion damecykel
Centurion damecykel med8 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WAK48173A. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde, skruer og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059095
14:02
SEK 408
6228 Par damecykler (2)
6228 Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK42990Z. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel og forbremse, rust på kæde, skruer og baghjulsnav. 6235 Raleigh damecykel. Str. 57 cm. Stelnr. WN40650Z. Fremstår låst, med brugsspor, slidt greb, defekte gear og sadel, rust på ...

Varunr: 6059105
14:04
SEK 476
6222 Avenue herrecykel
Avenue herrecykel med 3 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WMB81186B. Fremstår låst, med brugsspor, revner i sadel, defekt støtteben, rust på baghjulsnav, kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059091
14:06
SEK 612
6232 Von Backhaus damecykel
Von Backhaus damecykel med 3 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WVBA05462D. Fremstår låst, med brugsspor, rust på baghjulsnav, pedalarm og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059189
14:07
SEK 476
2020-1717 Rawlink XZ1200, elektrisk løbehjul
Rawlink XZ1200, elektrisk løbehjul. Oplader mangler. Ej testet. Fremstår med brugsspor, herunder løshed i forgaffel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6060656
SEK 1 088 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2021
14:29
SEK 544
6234 Mbk herrecykel
Mbk herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WMB64096E. Fremstår med brugsspor, rust på pedal, skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059222
15:11
SEK 476
6239 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 60 cm. Stelnr. WAK36071F. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde, skruer, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059229
15:17
SEK 408
6252 Sco el damecykel
Sco el damecykel med 3 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBL76360M. Uden batteri, oplader og nøgle. Fremstår med brugsspor, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059261
15:18
SEK 476
6264 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK51220X. Fremstår med brugsspor, slidte greb, rust på kæde, skruer og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059270
15:19
SEK 408
6262 Batavus el herrecykel
Batavus el herrecykel. Str. 58 cm. Stelnr. WTVAC2006891M. Fremstår med brugsspor, defekte gear, udel sadel og greb, rust på skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059268
15:20
SEK 884
6219 Winther damecykel
Winther damecykel med 7 gear. Str. 50 cm. Stelnr. WAV22968H. Fremstår låst, med brugsspor, låst styr, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059087
15:21
SEK 544
6250 Sco herrecykel
Sco herrecykel med 7 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WBL87032L. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059258
15:22
SEK 476
6263 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 3 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WTVP302097T. Fremstår låst, med brugsspor, rust på baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059269
15:23
SEK 612
Mustang Avalon Electric elcykel med 8 gear
Mustang Avalon Electric elcykel med 8 gear - Black. Stel str. 53 cm. Batteri, nøgler samt lader medfølger. OBS. Fremstår som defekt. Udstillings/demomodel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.

Varunr: 6060564

15:23
SEK 4 079
6249 Centurion damecykel
Centurion damecykel. Str. 56 cm. Stelnr. WAK51076B. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059257
15:24
SEK 408
6211 Mbk herrecykel
Mbk herrecykel med 7 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WMB51481C. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059073
15:28
SEK 680
6238 Batavus herrecykel
Batavus herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WTVBA1027353E. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde, skruer og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059228
15:37
SEK 680
6244 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WBK074024B. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, hul i sadel, slidte greb. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059253
15:38
SEK 476
6265 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WBK781904F. Fremstår med brugsspor, defekte gear, hul i sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059271
15:39
SEK 408
Token MTB, 17 tommer
Token MTB med 9 gear. Str. 17 tommer. Mekanisk skivebremse bag og V-bremse for. Rock Shox Dart2 forgaffel. Fremstår med brugsspor og stedvis overfladisk rust på bolte. Anbefaling: straks ved køb bør køber notere stelnummer til eget forsikringsbrug.

Varunr: 6051038
15:40
SEK 476
6237 Frappe herrecykel
Frappe herrecykel med 7 gear. Str. 62 cm. Stelnr. SU1640420L. Fremstår låst, med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059224
15:40
SEK 1 088
6240 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBK201005G. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel, rust på skruer og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059232
15:41
SEK 476
6241 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK109621A. Fremstår med brugsspor, huller i sadel, slidte greb, løs forskærm, rust på skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 6059233
15:42
SEK 408
6243 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 60 cm. Stelnr. WAK47646F. Fremstår låst, med brugsspor, rust på bagagebærer, baghjulsnav, kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6059251
15:49
SEK 476
123»