Utropspris
123»   Varor pr. sida   61 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Skandika. Familietelt, 'Bologna'
Skandika. Stor telt med to separat rum, model 'Bologna'. Lauritz.com indestår ikke for tilstand og komplet indhold.

Varunr: 5735012
SEK 1 112 DK, Roskilde, Store Hedevej 10-08-2020
14:50
SEK 1 043
VictoriaTrehjulet cykel - voksen.
VictoriaTrehjulet cykel til bevægelseshæmmede. Fremstår ulåst. Med brugsspor og defekter kan forekomme, dog er den tidligere serviceret. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over Cykelteket.

Varunr: 5735340
SEK 9 734 DK, Helsingør, Støberivej 10-08-2020
16:39
SEK 1 669
Kajak Let

Varunr: 5695552

SEK 5 562 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 10-08-2020
18:35
SEK 1 808
Cube Mountainbike
Cube Mountainbike, model LTD Pro monteret med Shimano SLX, XT gearsystem, Stroker bremsesæt, Schwalbe dæk mm. Fremstår med nogle ridser, men ellers velholdt.

Varunr: 5731244
SEK 9 734 DK, Odense, Kratholmvej 10-08-2020
SEK 4 450
HEAD. Herre racercykel, model I-Speed III, 22 gear
HEAD. Herre racercykel med stel af sort og neongul lakeret carbon / kulfiber, model I-Speed III. Shimano Ultegra 22 gear samt Ultegra håndbremser og pedalarme med Spectra TEC click-pedaler. ControlTech frempind samt omviklet racerstyr. HEAD CR-MO saddel. DT Swiss R24 Spline fælge monteret med ...

Varunr: 5735176
SEK 13 906 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
20:06
SEK 7 231
Kajak Army
Kajak af hård plast. 4 holder til fiskestænger. Der medfølger 1 stk. pagaj, 1 stk. sæde med rygstøtte. 2 lukket rum med låg. Vægt 22 kg. Bæreevne 150 kg. Størrelse 295 * 80 * 38 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder

Varunr: 5735311

SEK 5 006 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 10-08-2020
20:25
SEK 2 781
Avenue. Damecykel, model Avenue
Damecykel fra Avenue, model Broadway. Mål fra krank til samling saddelstang/stel ca. 50 cm. To nøgler medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 5734331
SEK 5 284 DK, Roskilde, Store Hedevej 10-08-2020
20:29
SEK 3 337
Mont Blanc. Herrecykel
Mont Blanc. Herrecykel, mål fra krank til samling saddelstang/stel ca. 53. To nøgler til låsen medfølger. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder bl.a. steder med rust, saddelbetræk med hul.

Varunr: 5734620
SEK 1 391 DK, Roskilde, Store Hedevej 10-08-2020
20:54
SEK 1 808
Jakthorn
JAKTHORN, 1900-talets första hälft, koppar och mässing, med dekorativa snoddar, längd ca 26 cm.

Varunr: 5734963
SEK 1 243 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 10-08-2020
21:45
Se mer
MBK. Damecykel 6349
MBK. Damecykel. 7 gear. Stel str. 50. Stel nr. WMB58536E. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, rust og ridser samt defekt gear. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731144
SEK 1 112 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-08-2020
11:59
SEK 487
MBK. Damecykel 6403
MBK. Damecykel, 8 gear. Stel str. 50. Stel nr. WMB60270E. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, defekt saddel, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731230
12:00
SEK 417
Kildemoes. Damecykel 6400
Kildemoes. Damecykel, 7 gear. Stel str. 55. Stel nr. WBK120879X. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, samt defekte eger, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731208
12:20
SEK 417
Centurion. Herrecykel 6407
Centurion. Herrecykel, 7 gear. Stel str. 52. Stel nr. WAK45478E. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås. defekt, defekt saddel, defekt støtben, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle ...

Varunr: 5731224
12:45
SEK 417
MBK. Damecykel 6415
MBK. Damecykel, 3 gear. Stel str. 53. Stel nr. WMB56968F. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, manglende støtben, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731219
13:00
SEK 487
Centurion, herrecykel, 6276
Centurion herrecykel med 18 gear og stel str. 56. Stel nr. WAK32604E. Fremstår låst og med brugsspor. Kraftig rust på kæde, samt hul i sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5737162
SEK 1 112 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
13:02
SEK 487
Centurion. Herrecykel 6401
Centurion. Herrecykel, 7 gear. Stel str. 60. Stel nr. WAK37599X. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, defekt gear, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731215
13:15
SEK 417
Centurion. Herrecykel 6350
Centurion. Herrecykel. 7 gear. Stel str. 56. Stel nr. WAK80583C. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5735810
15:20
SEK 417
Centurion. Herrecykel 6424
Centurion. Herrecykel. 7 gear. Stel str. 53. Stel nr. NH30577B. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder defekt gear samt saddel, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731150
15:20
SEK 417
Centurion. Damecykel 6414
Centurion. Damecykel, 7 gear. Stel str. 52. Stel nr. WAK32382C. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731242
15:35
SEK 417
Everton. Damecykel 6353
Everton. Damecykel. 3 gear. Stel str. 55. Stel nr. WBK894901G. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer samt defekt gear, herunder opskåret lås, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731124
16:30
SEK 417
Centurion. Herrecykel 6406
Centurion. Herrecykel, 7 gear. Stel str. 54. Stel nr. WAK30283U. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder defekt gear samt saddel, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731172
16:45
SEK 417
Centurion. Herrecykel 6411
Centurion. Herrecykel. Stel str. 56. Stel nr. WAK34980F. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, defekt forbrems samt saddel, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731165
17:30
SEK 487
MBK. Damecykel 6351
MBK. Damecykel. 7 gear. Stel str. 50. Stel nr. WMB41917J. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731148
18:15
SEK 417
Batavus. Herrecykel 6395
Batavus. Herrecykel. 7 gear. Stel str. 60. Stel nr. WTVR353273T. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder opskåret lås, rust og ridser samt defekt gear. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5731114
18:30
SEK 417
Everton. Herrecykel 6417
Everton. Herrecykel, 7 gear. Stel str. 54. Stel nr. WBK874511F. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, rust. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varunr: 5735804
19:13
SEK 417
Hase - Kettwielsel alround liggecykel
Hase- Kettwielsel alround trehjulet , stabil og hurtig liggecykel til voksen. Fremstår ulåst. Med brugsspor og defekter kan forekomme, dog er den tidligere serviceret. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over Cykelteket.

Varunr: 5715050
SEK 9 734 DK, Helsingør, Støberivej 11-08-2020
19:35
SEK 5 284
Omnium - Minimax hurtig og let ladcykel
Omnium - Minimax hurtig og let ladcykel Fremstår ulåst. Med brugsspor og defekter kan forekomme, dog er den tidligere serviceret. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over Cykelteket.

Varunr: 5715075
19:40
SEK 5 841
Street strider crosstriner cykel med hjul
Street strider crosstriner cykel med hjul. Fremstår ulåst. Med brugsspor og defekter kan forekomme, dog er den tidligere serviceret. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over Cykelteket.

Varunr: 5715052
SEK 8 344 DK, Helsingør, Støberivej 11-08-2020
19:50
SEK 2 642
Hase - kombineret ligge og amindelig tandemcykel
Hase - kombineret ligge og amindelig tandemcykel Fremstår ulåst. Med brugsspor og defekter kan forekomme, dog er den tidligere serviceret. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over Cykelteket.

Varunr: 5715058
SEK 20 859 DK, Helsingør, Støberivej 11-08-2020
19:55
SEK 904
Optima-Oryx To hjulet liggecykel
Optima-Oryx To hjulet hurtig liggecykel. Fremstår ulåst. Med brugsspor og defekter kan forekomme, dog er den tidligere serviceret. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over Cykelteket.

Varunr: 5715051
SEK 2 364
123»