Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Kildemoes, Damecykel. 5300
Kildemoes. Damecykel. str. 54, 7 gear. stelnummer: WBK052641A. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5283796
SEK 1 123 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-03-2019
19:41:00
SEK 491
Golfudstyr: King Snake mm (11)
Golfudstyr: Samling golfkøller og jern fra King Snake og Impact bestående af 10 jern (1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, pottere). Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5274174
SEK 2 808 DK, Herning, Engdahlsvej 26-03-2019
21:18:00
SEK 421
Ukendt, damecykel, 5343
Ukendt damecykel med 6 gear og stel str. 50. Stel nr. WMR3365R. Fremstår låst og med brugsspor og kæderust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282636
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
11:22:00
SEK 421
Nishiki, damecykel, 5325
Nishiki damecykel med 8 gear og stel str. 48. Stel nr. WN22424X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282608
13:23:00
SEK 421
Raleigh, Damecykel. 5259
Raleigh. Damecykel. str. 56, 7 gear stelnummer: WN79966B. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5285232
SEK 1 123 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-03-2019
18:21:00
SEK 491
Jupiter, Damecykel. 5134
Jupiter. Damecykel. str. 58, 3 gear. stelnummer: WMB34103U. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5261345
18:45:00
SEK 491
Udsigtskikkert med stativ 25-75x70
Udsigtskikkert med forstørrelse fra 25x-75x med trinløst zoomokular, 70mm objektivlinse. Kikkerten er vandtæt. Dertil medfølger stativ med vaterpas. H. 57/127 cm.
Varunr: 5277761

SEK 2 527 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-03-2019
19:05:00
SEK 421
MBK, Damecykel. 5291
MBK. Damecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WMB61938V. Fremstår med brugsslitage og mærker, baghjul rustet fast samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5285231
19:20:00
SEK 491
Centurion, herrecykel, 5351
Centurion herrecykel med 7 gear og stel str.50. Stel nr. WAK42971A. Fremstår låst og med bøjede eger i baghjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282592
19:22:00
SEK 421
Håndbygget langbue med tilbehør
Håndbygget langbue af bla. rosentræ. L. 180 cm. taske med snor, handsker, pile samt pose til bue medfølger.
Varunr: 5268135
SEK 2 106 DK, Helsingør, Støberivej 27-03-2019
19:36:00
SEK 1 825
Bianchi Gold Race 300
BIANCHI, sportcykel, Gold Race 300, tidigt 2000-tal, 16-växlad, 25 tum, med Sigma Sport cykeldator, cykelpump med manometer medföljer
Varunr: 5283404
SEK 6 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 28-03-2019
12:24:00
Se mer
Jupiter, damecykel, 5319
Jupiter damecykel med 3 defekte gear og stel str. 53. Stel nr. WBK096823X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282597
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 28-03-2019
13:23:00
SEK 421
Raleigh, damecykel, 5221
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN31390X. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280828
14:26:00
SEK 421
Centurion, damecykel, 5229
Centurion damecykel med 7 defekte gear og stel str. 55. Stel nr. WAK44340B. Fremstår låst og med styr som er stramt at dreje. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280860
14:26:00
SEK 421
Poolbord 6 fod med tilbehør.
Seks fods poolbord med ramme med underløbs retursystem, to køer, kuglesæt, kridt, trekant samt børste medfølger. Justerbare ben. L.183 B.91 H.79 cm. Fremstår ny og usamlet i original emballage.
Varunr: 5277860

SEK 4 774 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
19:19:00
SEK 2 668
Raleigh, damecykel, 5236
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN79828C. Fremstår låst, med rust på kæden og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280911
19:26:00
SEK 421
To stk. AQUARIB Havkajakker 2 personers, kapacitet 280 kg. med udstyr (2)
To stk. AQUARIB Havkajakker 2 personers, kapacitet 280 kg. Kraftig havkajak fra AQUARIB. Kajakken er udført med ror som du styrer let indvendigt med fødderne. Kajakken er forholdsvis fladbundet hvilket giver en stabil sejlads. Med det smarte rorsystem er den let at manøvrere. Kajakken er ...
Varunr: 5282157

SEK 14 040 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
19:55:00
SEK 8 705
Berg, Rudergerät, Holz, lackiertes Metall
Berg, Rudergerät, Holz, lackiertes Metall, Rudergerät mit abnehmbarer Sitzfläche, zwei massiven Holzstäben und zwei Holzstäben mit Metall-Elementen, Montage erforderlich, H. 33cm, L. 134cm, T. 45cm, altersbedingte Gebrauchs- und Reibespuren, Oxidationsspuren, Abrieb.
Varunr: 5259826
SEK 4 707 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 28-03-2019
19:55:00
SEK 2 876
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s Mudguards and rack made of wood. Brown leather saddle. Handlebars with suede. Varnished in green. Frame height approx. 54.5 cm. 6 gear hub. Number 37 of a limited edition of 500. Wear and signs of age, some scuffing / minimal chips.
Varunr: 5249402
SEK 15 690 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-03-2019
20:35:00
SEK 7 845
Golfsæt. Vogn, taske samt køller. BayHill By Palmer, Viper
Golfsæt bestående af vogn, taske samt køller. Køller: BayHill By Palmer, Viper. Taske fra Greenfield. Viper vogn. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5282678
SEK 1 685 DK, Herning, Engdahlsvej 28-03-2019
20:38:00
SEK 421
Golfsæt. Vogn, taske samt køller. OGIO Sport, Viper, Callaway, Wilson
Golfsæt bestående af vogn, taske samt køller. Køller fra Viper, Wilson, Callaway. Taske fra OGIO Sport. Fremstår med kraftige brugsspor.
Varunr: 5282677
20:42:00
SEK 421
Alufælge med Nokian sommerdæk (4)
Alu-fælge i fin stand. Monteret med Nokian sommerdæk ( 4 ) )265/60 R18 110 HT sport. (4) ca. 7 mm gummi.
Varunr: 5287246
SEK 7 020 DK, Kolding, Trianglen 29-03-2019
08:57:52
SEK 702
Kildemoes, damecykel 5187
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK375716B. Fremstår låst og med knækket håndbremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5274996
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 29-03-2019
11:26:00
SEK 421
Kildemoes, damecykel, 5219
Kildemoes damecykel med 3 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK115366U. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5280825
11:26:00
SEK 491
Kildemoes, damecykel, 5337
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WBK145831A. Fremstår låst og med løs bagskifter. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5282625
12:22:00
SEK 702
SCO, Herrecykel. 5292
SCO. Herrecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WBL134199A. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5274682
SEK 1 123 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-03-2019
17:35:00
SEK 421
Centurion, Damecykel. 5265
Centurion. Damecykel. str. 52, 7 gear stelnummer: WAK39376S. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 5274699
17:36:00
SEK 421
Vedhæng i form af hestetand
Vedhæng i form af hestetand 28 x 30 mm. Fremstår med almindelig brugsspor.
Varunr: 5261437
SEK 1 123 DK, Aalborg, Nibevej 29-03-2019
19:12:00
SEK 421
Kildemoes, herrecykel, 5230
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 55. Stel nr. WBK207383C. Fremstår ulåst og uden kædeskærm samt med knækkede eger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5287351
SEK 1 123 DK, Herlev, Dynamovej 30-03-2019
10:48:04
SEK 491
Kildemoes, damecykel, 5237
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 52. Stel nr. WBK191085G. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 5288125
16:56:35
SEK 562
 1 2  >>