Utropspris
   Varor pr. sida   14 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Kajak 3 pers.
Kajak i hård plast. 4 holder til fiskestang. Der medfølger 2 stk. pagaj, 2 stk. sæde med rygstøtte. Vægt 34 kg. Bæreevne 250 kg. Størrelse 370 * 86 * 40 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder.

Varunr: 5737421

SEK 5 562 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2020
20:13
SEK 3 616
Kajak Let

Varunr: 5695552

SEK 5 562 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 16-08-2020
19:40
SEK 3 059
Kajak Army
Kajak af hård plast. 4 holder til fiskestænger. Der medfølger 1 stk. pagaj, 1 stk. sæde med rygstøtte. 2 lukket rum med låg. Vægt 22 kg. Bæreevne 150 kg. Størrelse 295 * 80 * 38 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder

Varunr: 5735311

SEK 5 006 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 16-08-2020
19:58
SEK 1 182
Paar Boxhandschuhe, Leder (2)
Paar Boxhandschuhe, Leder. Boxhandschuhe aus braunem Leder mit cognacfarbenen Innenflächen und einer cremefarbenen Schnürung, Größe: 14 OZ, altersgemäße Tragespuren, Nähte an einer Stelle gelöst, Schnürung gerissen. (2)

Varunr: 5643209
SEK 1 761 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 16-08-2020
21:27
SEK 414
Siro K 1.1 elløbehjul
Siro K 1.1 elektriksk løbehjul. Hastighed op til 20km/t Rækkevidde 20-25km. Kommer med integreret lys. Fremstår med få brugsspor. Oplader mangler.

Varunr: 5740702
SEK 1 112 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 17-08-2020
20:32
SEK 626
Kajak Army Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5735311

Varunr: 5737436

SEK 5 006 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 18-08-2020
19:05
SEK 3 894
Samling diverse golfkøller, bl.a.: MacGregor, Jack Nicklaus Champion Serie 813 (12)
Diverse golfkøller, bl.a.: MacGregor, Jack Nicklaus Champion Serie 813, golftrolley medfølger. Fremstår i aldersrelateret stand med brugsspor. (12)

Varunr: 5742135
SEK 9 324 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 18-08-2020
20:08
SEK 466
Feinwerkbau Oberndorf, Match-Armbrust, Eiche, Stahl, Deutschland
Feinwerkbau Oberndorf, Match-Armbrust, Eiche, Stahl, Deutschland. Armbrust mit einem Schaft aus lasierter Eiche und einem Bogen aus schwarzem Stahl mit einer Stahldraht-Sehne, Zielfernrohr und Wasserwaage, sowie am Lauf bezeichnet, H.22cm, L.112cm, B.61cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren,...

Varunr: 5712003
SEK 5 180 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 18-08-2020
21:30
SEK 518
Stor oppustelig Hoppeborg tilhørende blæser
Stor oppustelig Hoppeborg tilhørende blæser. Brugsslitage.

Varunr: 5743378
SEK 11 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-08-2020
19:02
SEK 556

Varunr: 5737433

SEK 5 006 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 19-08-2020
20:35
SEK 1 669
Stor oppustelig hoppeborg tilhørende blæser. Brugsslitage.

Varunr: 5743357
21:02
SEK 556

Varunr: 5743370
SEK 11 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 20-08-2020
20:03
SEK 695
Stor oppustelig Målportal med tilhørende blæser
Stor oppustelig Målportal med tilhørende blæser. Brugsslitage.

Varunr: 5743353
21:03
SEK 417
105 - Golfset 1900-talets första hälft
GOLFSET, bestående av liten golfbag i axelmodell, smärting med skinndetaljer, samt (4) klubbor med ekskaft, bl a Invicta, Army & Navy, London, 1900-talets första decennier

Varunr: 5724499
SEK < 1,000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 21-08-2020
10:00
Se mer