Utropspris
12»   Varor pr. sida   40 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
AL-KO plæneklipper - Comfort 38.2 E
AL-KO plæneklipper - Comfort 38.2 E. Elektrisk græsslåmaskine. Plæneklipperen har 3 klippesystemer: bioklip, bagudkast og 45-liters opsamler. Juster selv klippehøjden i seks trin fra 20 - 75 mm. klippebredde 38 cm. Sammenklappeligt skaft. Lydniveau i dB 95. Plæneklipperen er velegnet til ...

Varunr: 6229868

SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
16:20
SEK 775
Excel 2.0, udendørs bruser i rustfrit stål.

Varunr: 6216376

SEK 1 832 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
18:01
SEK 846

Varunr: 6216377

18:04
SEK 846
Park/have/bed belysning, fem LED-lamper

Varunr: 4782487

SEK 2 255 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:00
SEK 1 550
Texas, plæneklipper model Rider 7600E
Texas, plæneklipper model Rider 7600E med sideudkast samt opsamler. Fremstår med alm. brugsspor. Klippehøjde : 30-76 mm Klippebredde : 76 cm Anhængertræk : Ja Knive : 1 stk. Højdejustering : Central Kniv : Metal Klippeskjold : Stål Højderegulering : 6 positioner Chassis: ...

Varunr: 6229962
SEK 12 685 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:00
SEK 9 020
Hanseatic, Rider 6100
Hanseatic, plæneklipper model Rider 6100E med opsamler. Specs: 200 cc motor Brændstof: blyfri benzin El-start Klippebredde: 61 cm Opsamler: 150 liter 4 fremadgående gear, 1 bakgear Højdejustering: 35-75 mm (5 positioner) Forhjul: 10" Baghjul: 13" Bredde: 70 cm Længde: 175 ...

Varunr: 6226886
SEK 8 174 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:10
SEK 6 201
Excel 2.0, udendørs bruser i rustfrit stål

Varunr: 6218330

SEK 1 832 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
19:11
SEK 846
Parklamper, trearmet i aluminium (2)
Parklamper, trearmet, Fremstillet i aluminium i sort pulverlakering med patineretlook med glas i lamper. H. 215 cm. Fremstår i original emballage. (2)

Varunr: 6103253

SEK 3 664 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:15
SEK 2 537

Varunr: 6218336

19:29
SEK 846
Texas Havefræser samt Buskrydder (2)
Texas havefræser, model Lilli 535TG, samt Buskrydder model BCU52M 5i1. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6163571
SEK 9 020 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:30
SEK 4 510
Amerikansk Offset Smoker BBQ grill, model Virginia

Varunr: 5029282

19:30
SEK 4 510
Texas, Handy Sweep fejemaskine samt Buskrydder
Texas, Handy Sweep fejemaskine med tilbehørspakke. model Handy Sweep 690TG. Buskrydder model BCU33 Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6164232
19:40
SEK 5 638
Texas/Alpina, Motorsav, hækkeklipper samt combi cutter (2)
Texas/Alpina, Motorsav model Smart Chainsaw 200 18v, hækkeklipper model Smart Hedge 200 18v. samt Alpina Combicutter. Demomodeller, fremstår med minimale/ingen brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6163604
SEK 4 228 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:50
SEK 2 114
To plantetrapper af akacietræ
To plantetrapper, akacietræ, 86,0 x 50,0 x 70,0 cm. Fremstår nedpakket i brudt original emballage; håndteringsspor. Dette er en overskudsvare, fejl og mangler kan forekomme. Modelfotos. (2)

Varunr: 6231481

SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
20:04
SEK 1 128
To stk. Summer Waves pool´s - 4906 liter (2)
To stk. Summer Waves pool´s - 4906 liter. 305 x 76 cm. Nedpakket i original emballage. Fejl og mangler kan forekomme. Modelfoto.(2)

Varunr: 6231802

SEK 1 128 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
10:04
SEK 493

Varunr: 6216378

SEK 1 832 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
10:29
SEK 846

Varunr: 6216379

10:31
SEK 846

Varunr: 6216375

16:05
SEK 846
Nexgrill tilbehørssæt.
Nexgrill tilbehørssæt. Består bla. af : pizzasten, grillhandsker, grillsæt, børste og overtræk. Overtrækket passer til: 5 Burner. Udstillingsmodel. Nedpakket i originalt emballage. Modelfoto.

Varunr: 6232230

SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
16:18
SEK 423
Havebænk i patineret jern.
Havebænk i patineret jern. Mål ca. h. 87 cm l. 133 cm. . Modelfoto. Leveres usamlet i original kasse

Varunr: 6231847

SEK 3 946 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 04-07-2022
16:40
SEK 3 383
Amerikansk Offset Smoker BBQ grill, model Kentucky
Klassisk udformet Amerikanske Sydstats dobbeltkamret BBQ offset smoker grill, model Kentucky. Om designet; Grillen er bygget omkring selve røgkamrene, som giver rigelig plads til low and slow cooking/smoking, og brændekamret som er forsynet med en kraftig grillrist til direkte grill med høj ...

Varunr: 6031576

SEK 11 275 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
19:00
SEK 4 792
Nexgrill 4-Burner Gas Grill.
Nexgrill 4-Burner Gas Grill. Model. 720-0925V. Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, ubrugt og nedpakket i brudt emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto.

Varunr: 6232207

SEK 1 973 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
19:03
SEK 1 550
Dobbeltlåget port med spir og stolper, sortlakeret aluminium
Dobbeltlåget port med spir og kugler udført i sortlakeret aluminium. Porten består af 2 sortlakerede aluminiumsporte med tilhørende 2 stolper, greb, låsesystem inkl. 2 nøgler samt stopbeslag for fliser. Mål: total Bredde incl. stolper ca. 344 cm. H. 97/137 cm. Udstillingsmodel, fremstår usamlet ...

Varunr: 5696262

SEK 7 047 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
SEK 4 228

Varunr: 6218337

SEK 1 832 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
20:11
SEK 846
Bestway pooltelt - Flowclear Pool Dome.
Bestway pooltelt - Flowclear Pool Dome. Pooloverdækning til bassiner og spabade på op til 488 cm i diameter. Mål. 600 x 600 x 295 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6232221

20:15
SEK 634
Nexgrill tilbehørssæt.

Varunr: 6232231

20:18
SEK 493
Bestway pool - Lay Z Spa Helsinki.
Bestway pool - Lay Z Spa Helsinki - 1.123 liter. Ø 180 x H 66 cm - Oppustelige sider - Passer til 5-7 personer. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6232222

SEK 3 383 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
20:28
SEK 1 973
Nexgrill DEluxe 4-Burner Gas Grill
Nexgrill DEluxe 4-Burner Gas Grill. Model. 720-0958HA. Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, ubrugt og nedpakket i brudt emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto.

Varunr: 6232205

SEK 2 819 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
20:51
SEK 1 691
Stiga hækkeklipper - SHT 500 AE
Stiga hækkeklipper - SHT 500 AE. Udstillingsmodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto. Batteri samt lader medfølger.

Varunr: 6232298

SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 05-07-2022
15:39
SEK 846

Varunr: 6216373

SEK 1 832 DK, Herlev, Dynamovej 05-07-2022
17:16
SEK 846
12»