Utropspris
12»   Varor pr. sida   44 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Haveskulptur.
Haveskulptur af sten forestillende kvinde. Gennemboret konstruktion, forberedt for rindende vand. H. 141 cm. OBS. Skulpturen er meget tung. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6056948
SEK 3 535 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2021
14:19
SEK 1 496
Nexgrill Evolution 5-Burner Gas Grill
Nexgrill Evolution 5-Burner Gas Grill. Model. 720-0830XA. Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, ubrugt og nedpakket i brudt emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto.

Varunr: 6060340

SEK 2 176 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2021
16:08
SEK 1 360
Texas, Haveræser
Texas, Haveræser model Hobby 510TG. Udstillingsmodel, fremstår med minimale/ingen brugsspor. Håndteringsmærker kan dog forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6045683

SEK 2 176 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
19:00
SEK 748
Texas, Havefræser model Lilli 535TG.
Texas, Havefræser model Lilli 535TG. Demomodel, fremstår med mindre brugsspor. Håndteringsmærker kan dog forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6045686

SEK 4 079 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
19:10
SEK 748
Texas,
Texas, Havefræser model Lilli 535 Dualshaft samt plæneklipper model Premium 4675TR/W. Der medfølger plov samt jordspyd til fræser. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. (2)

Varunr: 5957873

SEK 6 799 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
19:20
SEK 4 351
Texas, fejemaskine, multibuskrydder samt motorsav (3)
Texas, fejemaskine model Sweeper M550, buskrydder model BCU52M samt motorsav model Smart Chainsaw 400. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.(3)

Varunr: 6053095

SEK 2 991 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
19:30
SEK 1 156
Havevaser / urner af patineret støbejern H. 38 cm (2)
Havevaser / urner af patineret støbejern H. 38 cm Ø 50 cm. Modelfoto (2)

Varunr: 5720533

SEK 4 623 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2021
19:35
SEK 680
Texas, Havefræser model Lilli
Texas, Havefræser model Lilli 365TG. Demomodel, fremstår med mindre brugsspor. Håndteringsmærker kan dog forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6045699

SEK 2 719 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
19:40
SEK 1 496
Texas, Havefræser model Lilli 535TG. Der medfølger plov samt traktorhjul. Udstillingsmodel, fremstår med mindre brugsspor. Håndteringsmærker kan dog forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6045695

SEK 4 623 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
19:50
SEK 612
Texas, Plæneklipper, Løvblæser samt havefræser (3)
Texas, Plæneklipper model Razor 4610, Løvblæser, samt havefræser model EL-Tex 2000. Fræser fremstår usamlet. (3) Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6051715

SEK 1 224
Nexgrill DEluxe 4-Burner Gas Grill
Nexgrill DEluxe 4-Burner Gas Grill. Model. 720-0958HA. Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, ubrugt og nedpakket i brudt emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto.

Varunr: 6060338

SEK 2 719 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2021
20:07
SEK 1 768
Texas, centrifugalspreder samt plæneklipper (2)
Texas, plæneklipper model Premium 5175TR/W samt Salt/gødningsspreder model CS3600. Demomodeller, fremstår med mindre brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.(2)

Varunr: 6053098

SEK 3 807 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2021
20:10
SEK 2 176
Plantekasse med espalier. Natur
Plantekasse med espalier og zinkindsats, udført af FSC-certificeret akacietræ. Mål. 140x30x74 cm. Demomodel nedpakket i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6060351

SEK 1 088 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2021
20:16
SEK 680
Texas, Aku-plæneklipper
Texas, Plæneklipper model 4220TR/LI. Der medfølger et batteri samt en oplader. Demomodel, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varunr: 6053148

20:20
SEK 1 904
Engel i grå kunstmateriale H. 114 cm.
Engel i grå antikbemalet kunstmateriale H. 114 B. 88 D. 35 cm

Varunr: 6058173

SEK 2 448 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26-07-2021
09:59
SEK 408
Nexgrill Evolution 5-Burner Gas Grill. Model. 720-0882BF Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, ubrugt og nedpakket i brudt emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto.

Varunr: 6060346

SEK 2 719 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2021
16:11
SEK 1 768
ALKO PRO 140 QSS model Silver 460 Bra-A Bio plæneklipper
ALKO PRO 140 QSS benzindrevet plæneklipper model Silver 460 Bra-A Bio. Fremstår med brugsspor. Virker ved test. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten..

Varunr: 6060480
SEK 1 360 DK, Aalborg, Nibevej 26-07-2021
18:53
SEK 476
ALKO plæneklipper 38 P Comfort. F144
ALKO benzindrevet plæneklipper model Combicare 38 P Comfort. F144. Fremstår med brugsspor. Virker ved test. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6060473
18:54
SEK 476
Park/have/bed belysning, fem LED-lamper Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4964333

Varunr: 5517926

SEK 2 719 DK, Odense, Kratholmvej 26-07-2021
19:00
SEK 408
Excel 2.0, udendørs bruser i rustfrit stål.

Varunr: 6040846
SEK 1 768 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2021
19:19
SEK 476
Havebænk i patineret jern
Havebænk i patineret jern. Mål ca. h. 82 cm d. 150 cm d. 50 cm sh. ca. 40 cm. diameter runding top 40 cm. Leveres usamlet. Modelfoto

Varunr: 5825690

SEK 3 807 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-07-2021
19:27
SEK 612
Skildpadde af kunstmateriale.
Skildpadde af kunstmateriale. Mål ca. H. 46 B. 66 L. 108 cm. Modelfoto.

Varunr: 6056134

SEK 2 176 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26-07-2021
19:45
SEK 476
Havekrukker i glaseret keramik, model Annie Medium (2)
Havekrukker i glaseret keramik, model Annie i hvidpatineret rustik glaseret keramik. model Annie. Ø 44 cm. H. 30 cm. Frostsikker. Da krukkerne er håndlavet, kan de variere op til et par centimeter i størrelsen. Målene der er oplyst er derfor cirka mål. Modelfoto.

Varunr: 5353229

SEK 2 176 DK, Odense, Kratholmvej 26-07-2021
SEK 612
Nexgrill DEluxe 5-Burner Gas Grill
Nexgrill DEluxe 5-Burner Gas Grill. Model. 720-0896GA. Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, ubrugt og nedpakket i brudt emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto.

Varunr: 6060343

20:09
SEK 1 632
Par figurer af patineret bronze i form af traner (2)
Par figurer af patineret bronze i form af traner. H. 81-97 cm. (2)

Varunr: 6060263
SEK 4 079 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26-07-2021
20:14
SEK 2 991
Dobbeltlåget smedejernsport, guld spir
Dobbeltlåget smedejernsport. Porten består af to galvaniserede smedejernslåger, sortlakeret med guld spir og monteret med hjul, samt to stolper. H. 165 cm. B. 200 cm. pr. låge. Totalmål med stolper B. 410 cm. Obs! billederne er Modelfoto. Fremstår ubrugte, men der kan være mindre afslag på ...

Varunr: 5542520

SEK 5 439 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-07-2021
11:30
SEK 544
House of Amber. Tre-radet ravhalskæde, ca. 25 g
House of Amber. Tre-radet halskæde af cherryravstykker i varierende former. Lås af sterling sølv. Længde ca. 46 cm. Vægt ca. 25 g. Vejledende udsalgspris 1.895 DKK. Denne vare er en del af en auktion over eksklusive ravgenstande og ravsmykker fra House of Amber under konkurs. Læs mere om...

Varunr: 6037100

SEK 1 088 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-07-2021
13:50
SEK 476

Varunr: 6037099

16:40
SEK 544
Excel 2.0, udendørs bruser i kobber
Excel 2.0 udendørs bruser 'Garden shower' i kobber. Monteres med spyd i jorden, denne model er med 2-vejs vandmontering, hvilket betyder at du kan montere både koldt og varmt vand. Kan stadig benyttes med kun en tilslutning. Mål H. 220 x 16 cm. I original emballage (flatpack75x41x6 cm) NB! ...

Varunr: 6041390
SEK 2 040 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-07-2021
19:30
SEK 1 496
Havebænk i patineret jern
Havebænk i patineret jern. Mål ca. h. 82 cm d. 150 cm d. 50 cm sh. ca. 40 cm. Leveres usamlet. Modelfoto

Varunr: 5941378

SEK 3 807 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-07-2021
19:41
SEK 816
12»