Utropspris
1234»   Varor pr. sida   112 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Cinas. 'Safira' havemøblement (5)

Varunr: 6201728

SEK 7 047 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
15:41
SEK 5 638
Sædehynder til havestole, blå (12)
Sædehynder, 12 stk. til havestole, med vandafvisende og aftageligt lyseblåt betræk i polyester, 51x47 cm. Nye og ubrugte. N.B. stol medfølger ikke. (12)

Varunr: 6218180

SEK 2 678 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
18:55
SEK 1 409
Sædehynder til havestole, beige (12)
Sædehynder, 12 stk. til havestole, med vandafvisende og aftageligt beige betræk i polyester, 51x47 cm. Nye og ubrugte. N.B. stol medfølger ikke. (12)

Varunr: 6218195

19:00
SEK 1 409
Ross Lovegrove for BD Barcelona. Skulpturelt havemøbel med lys, model BD Love
Ross Lovegrove. Skulpturelt havemøbel med integreret belysning samt fungerende som bænk, sæde / kerne af lyseblåt, vandtæt og formstøbt polyethylen. Formgivet i 2003. Fremstillet hos BD Barcelona, mrk. graveret på kerne herfra, model BD Love. H. 300 L. 140 B. 130 cm. Fremstår med brugsspor fra ...

Varunr: 6227921
SEK 5 638 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-07-2022
19:00
SEK 1 409
Hyndesæt med nakkepude til havestole, beige (10)
Hyndesæt med nakkepude, 10 stk. til havestole, med vandafvisende og aftageligt beige betræk i polyester, sæde: 51x47 cm. Ryg: 63x51 cm. Nye og ubrugte. N.B. stol medfølger ikke. (10)

Varunr: 6209674

SEK 3 383 DK, Odense, Kratholmvej 03-07-2022
19:30
SEK 1 832
Havesæt på fem stole samt et bord (6)
Havesæt på fem sammenklappelige stole (H. 90 cm., B. 57 cm., sh. 49) samt et bord ( 97 cm. x 59 cm., H. 76 cm.) af hvidbemalet træ. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, afskallet maling og ujævn bordplade. (6)

Varunr: 6230722
SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
19:31
SEK 1 409
Sofasæt af formbøjet bambus / rattan (5)
Sofasæt af formbøjet bambus / rattan bestående af : tre-pers. sofa samt tre lænestole, løse sæde og ryghynder betrukket blomstret møbelstof. Sh. ca. 40 L. sofa: 160 cm Samt sofabord med plade af imiteret marmor, H. 52, L. 122, B. 72 cm. Fremstår med brugsspor, hynder med slitage samt huller på ...

Varunr: 6230624
SEK 2 537 DK, Kolding, Platinvej 03-07-2022
19:41
SEK 564

Varunr: 6227922
19:42
SEK 1 409
Henrik Pedersen for Gloster. To-pers. sofa, model Grand Weave
Henrik Pedersen. To-pers. sofa flettet med gråt reb, hynde betrukket med gråt møbelstof, hvorunder stærkt vandafvisende mellemstof for beskyttelse af fyld og hurtig tørring, stel af pulverlakeret aluminium, hertil tre løse puder. Til udendørs brug. Fremstillet for Gloster, model Grand Weave. L. ...

Varunr: 6217187
SEK 28 188 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-07-2022
19:54
SEK 18 322
Cinas. Loungesofa - Model Rio
Loungesofa i pulverlakeret antracit aluminium med hynder og flip-ryg. Kan sammensættes på flere måder. Model Rio. Mål. 283 x 200 x 80 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto. Vejl udsalgspris 10.999 dkk.

Varunr: 6231184

SEK 9 866 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
19:55
SEK 7 893
Henrik Pedersen for Gloster. Block table
Henrik Pedersen. Sidebord af ubehandlet, stavlimet teaktræ. Fremstillet hos Gloster, model Block. H. 36, B. 35, D. 35 cm. Udstillingsmodel, lettere brugsspor, enkelte mærker på side.

Varunr: 6217283
SEK 7 047 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-07-2022
20:28
SEK 4 792
Henrik Pedersen. Gyngestol / havestol samt sidebord, model Click samt Eyelet (2)
Henrik Pedersen. Gyngestol / havestol med lameller af grønt plast, armlæn af bambus, stel af gråt pulverlakeret metal, meder af bambus samt sofabord / bakkebord af grønt pulverlakeret metal. Fremstillet for Houe, model Click samt Eyelet . SH. 36 cm- Ø. 71,5 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med ...

Varunr: 6231167
SEK 2 114 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-07-2022
20:31
SEK 1 832
Patricia Urquiola for B&B Italia. Højrygget havestol / armstol, udstillingsmodel
Patricia Urquiola. Højrygget havestol / armstol med flerefarvet gummiflet. medeformet stel af forkromet metal.Sh. 44 cm. Fremstillet hos B&B Italia, Outdoor, model Crinoline Serien. Udstillingsmodel med få brugsspor.

Varunr: 6231243
20:45
SEK 1 409
Havebord af teak
Havebord af teak, med udtræk og tillægsplade. H. 72, B. 100, L. 170 cm. Tillægsplade á 2x49 cm. Brugsspor.

Varunr: 6227870
SEK 1 409 DK, Nivå, Stejlepladsvej 03-07-2022
20:53
SEK 634
Patricia Urquiola for B&B Italia. Armstol / havestol, udstillingsmodel
Patricia Urquiola. Armstol / havestol med flerefarvet gummiflet. løs sædehynde betrukket med gråligt stof. Sh. 48 cm med hynde. Fremstillet hos B&B Italia, Outdoor, model Crinoline Serien. Udstillingsmodel med enkelt løse / defekter på flet.

Varunr: 6231282
SEK 3 383 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03-07-2022
21:45
SEK 1 409
Patricia Urquiola for B&B Italia, Outdoor. Par armstole / havestole, udstillingsmodel (2)
Patricia Urquiola. Par armstole / havestole med flerefarvet gummiflet. løs sædehynde betrukket med gråligt stof. Sh. 48 cm med hynde. Fremstillet hos B&B Italia, Outdoor, model Crinoline Serien. Udstillingsmodel med få brugsspor. (2)

Varunr: 6231270
22:00
SEK 2 819
Rud Thygesen & Johnny Sørensen - udendørs møbler Dark Horse Marina (6)
Rud Thygesen & Johnny Sørensen - udendørs møbler i serien Dark Horse Marina. Seks stole med stel af galvaniseret aluminium. Sæde og ryg af ubehandlet teak. Produceret hos Botium. Fremstår med kraftige brugsspor, rust, enkelte afslag. (6) Proveniens: Experimentarium. Hellerup, København

Varunr: 6231809
SEK 2 819 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
10:14
SEK 634
Havesæt i teak, 1970'erne. Bestående af fire armstole og rundt bord (5)
Havesæt i teak, 1970'erne. Bestående af fire armstole og rundt bord H 65 cm, Ø 95 cm. Stel i hvidmalet jern, lameller på stole og bord af teaktræ.Sættet er renoveret med slebet bordplade og senere bemaling af stel. Fremstår med ujævnheder under bemaling.

Varunr: 6231800
SEK 5 638 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 04-07-2022
12:56
SEK 4 228
Rud Thygesen & Johnny Sørensen - udendørs møbler i serien Dark Horse Marina. Seks stole med stel af galvaniseret aluminium. Sæde og ryg af ubehandlet teak. Produceret hos Botium. Fremstår med kraftige brugsspor, enkelte afslag. (6) Proveniens: Experimentarium. Hellerup, København

Varunr: 6226147
15:09
SEK 493
Rosenbænk. Samt to havestole , (3)
Rosenbænk. 79 x 50 x 130 cm. Samt to havestole , Model Liva. udført i FSC-certificeret akacietræ 'natur'.sh. 44 cm. Udstillingsmodeller nedpakket i original emballage. Modelfoto. (3)

Varunr: 6231907

SEK 2 114 DK, Herlev, Dynamovej 04-07-2022
15:28
SEK 846
Havebænke, Model Rosen, Hvid & Natur (2)
Havebænke udført i hvid og natur akacietræ, Model Rosen. Mål. 79 x 50 x 130 cm. Udstillingsmodeller nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto (2)

Varunr: 6232216

SEK 1 128 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
16:01
SEK 987
Outfit. Hængeparasol.
Outfit. Hængeparasol. Ø. 3m. Udstillingsmodel / demomodel nedpakket i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6232234

16:21
SEK 705
Outfit. Solvogn med Hynde
Outfit. solvogn af aluminium med Hynde. Størrelse: 197x65x31cm Siddehøjde: 28cm Sædedybde: 118cm Sædebredde: 65cm Hyndetykkelse: 8cm Stof: polyester 4 positioner Udstillingsmodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6232245

16:27
SEK 705
Ambiance. Bistro Cafesæt (3)
Ambiance. Bistro Cafesæt med stel af metal samt bordplade / sæder af sten mosaik. Mål. Ø. 60 H. 73 cm. (3) Udstillingsmodeller. Nedpakket i brudt originalt emballage. Modelfoto.

Varunr: 6232253

16:34
SEK 634
Cinas parasol - Sevilla - Natur/creme Ø. 3m.
Cinas parasol. Model Sevilla. Udført af Eucalyptustræ og polyester. Farve Natur/Creme. Str. Ø. 3 m. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6232263

16:40
SEK 705
Outfit. Havestole, polyrattan (4)
Outfit. Havestole 4 stk. fremstillet af polyrattan (4) Udstillingsmodeller. Modelfoto.

Varunr: 6232219

17:04
SEK 423
Edi & Paolo Ciani for Gloster. Lænestol, model Asta
Edi & Paolo Ciani. Lænestol med stel af pulverlakeret rustfrit stål (farven Meteor), sæde og ryg udspændt med mesh / net (farven Anthracite). Stabelbare.Til udendørs brug. Fremstillet for Gloster, model Asta. SH. 38 cm. Modelfoto, fremstår i original emballage.

Varunr: 6191107
SEK 4 228 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-07-2022
18:43
SEK 1 550

Varunr: 6209677

SEK 2 678 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
18:55
SEK 1 409
Sædehynder, 12 stk. til havestole, vandafvisende og aftageligt betræk i polyester, 47x47 cm. Nye og ubrugte. N.B. stol medfølger ikke. (12)

Varunr: 6209672

SEK 2 537 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
19:05
SEK 1 409
Studio WM for Menu. Havestol/spisebordsstol. Model WM String Dining Chair
Studio WM for Menu. Havestol/spisebordsstol. Model WM String Dining Chair. Stel af hvidt pulverlakeret stål. Mål: H 80, B 53, D 50, SH 45,5 cm. Udstillingsmodel. Modelfoto. Vejledende udslagspris: 2.000 dkk

Varunr: 6193585

SEK 1 691 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-07-2022
19:17
SEK 846