Utropspris
   Varor pr. sida   6 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen. Beoplay V1 32 fjernsyn
Bang & Olufsen. Beoplay V1 32 væghængt fjernsyn, fjernbetjening medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6246015
SEK 5 681 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 18-08-2022
13:37
SEK 4 544
Panasonic LED TV samt Finlux TV m. fjernbetjeninger (4)
Panasonic fladskærms LED TV på fod model TX-50GX810E serienr.NH-9540385 h.64,5 x 112 cm samt Finlux fladskærms TV model 32-FHE-4660 med vægbeslag h.43 x 73 cm. Begge med fjernbetjening. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6233588
SEK 2 840 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 20-08-2022
14:58
SEK 1 420
Bang & Olufsen. BeoVision 4 - 65'' plasma mm.
Bang & Olufsen. BeoVision 4 - 65" plasma TV med vægbeslag, BeoSystem 3, Beolab 7 - 2, Beomaster 5, Beolab 6000højtalere, Beo5 Encore, Beo4 fjernbetjening samt div. ledninger/ kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler kan forekomme. Fødder til ...

Varunr: 6256068
SEK 2 840 DK, Aalborg, Nibevej 20-08-2022
19:08
SEK 994
Bang & Olufsen. Beovision Horizon 40'' fladskærm samt Beoremote one
Bang & Olufsen. Beovision Horizon 40'' fladskærm, sort. samt Beoremote one fjernbetjening medfølger. Fremstår med lettere brugsspor. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.

Varunr: 6251923
SEK 17 042 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 21-08-2022
19:42
SEK 7 669
Bang & Olufsen. Fjernsyn, model 511K, anno 1953
Bang & Olufsen. Retro fjernsyn, model 511K, i kabinet af fineret nøddetræ. H. 50 cm. B. 60,5 cm. D. 46,5 cm. Medfølges af original B&O brugsanvisning. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6234398
SEK 3 408 DK, Vejle, Dandyvej 22-08-2022
20:34
SEK 2 556
Grundig. Fjernyn model Super Color 8051 SK, kabinet af palisander
Grundig. Fjernsyn model Super Color 8051 SK med kabinet af fineret palisander, monteret på trompetfod af børstet metal, fjernbetjening medfølger. H. 78 B. 63 D. 45 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6213570
SEK 2 840 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24-08-2022
11:42
SEK 1 420