Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Laserdisc med 50+ discs
Pioneer laserdisc CLD-M301 mangler startknappen samt 50+ laserdisc's. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5441111
SEK 4 317 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-09-2019
13:24:00
SEK 504
Loewe Monolit Stahlversion Limited Edition, Röhren TV
Loewe Monolit Stahlversion Limited Edition,
Varunr: 5438057
SEK < 1,000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-09-2019
16:05:36
SEK 429
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Varunr: 5399198

SEK 2 590 DK, Odense, Kratholmvej 25-09-2019
20:00:00
SEK 504
Zwei Lautsprecher von Loewe (2)
Varunr: 5437052
SEK 1 072 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-09-2019
20:05:00
SEK 429
Bang & Olufsen. zwei Lautsprecher (2)
Varunr: 5437051
SEK 3 216 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-09-2019
20:06:00
SEK 1 286
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Varunr: 5356722

SEK 2 878 DK, Odense, Kratholmvej 25-09-2019
21:00:00
SEK 432
Loewe Art 37 fladskærm, model Xelos HD+ 100 / DR+
Loewe Art 37" fladskærm, model Xelos HD+ 100 / DR+ med to HDMI indgange. Analog tv med fjernbetjening. Art no. 67419 D49, Serienr. 02519. CH-Typ L2710. Serviceret hos autoriseret Löewe forhandler som tilbyder 3 mdr. garanti. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 5434340
SEK 2 878 DK, Aalborg, Nibevej 26-09-2019
18:00:00
SEK 432