Utropspris
   Varor pr. sida   4 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen. Beocenter 2, par Beolab 6000, par Beolab 8000, Beolab 2 Sub. samt forstærker (9)
Bang & Olufsen. Beocenter 2 med Beocenter 2 control unit, par Beolab 6000, par Beolab 8000, Beolab 2 Sub. B & O HDR unit samt fjernbetjening og scart kabel. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (9)

Varunr: 5735025
SEK 13 906 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
19:12
SEK 10 847
Kerstin Heymann. Personal Treasure.
Kerstin Heymann. Personal Treasure. 2003. Öl und Textil auf Holz. Verso signiert und datiert. Maße ca. 15 x 20 x 3 cm Tiefe. Kerstin Heymann studierte an der Muthesiushochschule Kiel und an der Glasgow School of Art, England. Sie arbeitet und lebt als freischaffende Künstlerin seit 1995 in ...

Varunr: 5722562
SEK 1 554 DE, Hamburg, Große Elbstraße 11-08-2020
20:53
SEK 414
Bang & Olufsen, BeoVision 10-40
Bang og Olufsen. Fladskærms TV, model Beovision 10-40" på stander. Fjernbetjening og ledning medfølger. TV H: 96 cm. B: 100,5 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5736260
SEK 8 344 DK, Aalborg, Nibevej 12-08-2020
18:10
SEK 5 841
B&O, Tv skærme, Beovision 7 (3)
B&O, To stk. Beovision 7-32 samt et stk. Beovision 7-40 fladskærms tv, ikke digital. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 5737400

SEK 2 086 DK, Odense, Kratholmvej 12-08-2020
19:20
SEK 487