Utropspris
   Varor pr. sida   4 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bering. Rundt vægur, quartz i org. æske
Bering. Rundt vægur, sort urskive m/ stregindeks af rustfrit stål m.m., quartz, i org. æske, Ø 29,2 cm. Håndteringsmærker på æske. Uret gik på vurderingstidspunktet, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten eller for batteriets levetid.

Varunr: 5999186

SEK 1 691 DK, Odense, Kratholmvej 04-07-2022
14:47
SEK 423
Vægur i kasse af hvidmalet træ, 1900-tallet
Vægur i kasse af hvidmalet træ, hvidmalet skive med romertal. Ø 40 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6221471
SEK 1 128 DK, Nivå, Stejlepladsvej 05-07-2022
19:24
SEK 423
Lauritz Knudsen. Skotlampe, monteret som ur
Lauritz Knudsen. Skotlampe af messing, monteret som ur. Ø 24 cm. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Varunr: 6176350
SEK 2 819 DK, Kolding, Platinvej 05-07-2022
19:44
SEK 1 409
Schatz vægur og barometer (2)
Schatz vægur og barometer, urkasser af messing. Ø16 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6233126
SEK 1 128 DK, Nivå, Stejlepladsvej 06-07-2022
18:00
SEK 705