Utropspris
123»   Varor pr. sida   87 resultat Lista Galleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Louis Vuitton. To håndtaske, model 'Houston' og 'Speedy HL mini (2)
Louis Vuitton. En håndtaske i grøn metallisk vernislæder. Model, 'Houston vernis handbag', TH0998, kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et stort rum, samt 2 sidelommer hvoraf det ene er med lynlåslukning. H. ca. 25,5 cm, B. ca. 35 cm. Håndtaske i monogram canvas, model ...

Varunr: 6246365
SEK 4 544 DK, Aalborg, Nibevej 14-08-2022
19:00
SEK 1 988
Louis Vuitton, lille messenger taske, model, Cartouchiere gm
Louis Vuitton, lille messenger taske. Model, Cartouchiere gm. Udført i monogramkanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med flap og spændelukning, samt justerbar og aftagelig crossbody rem. Indvendigt med 2 rum. Datokode: SL0975. Fremstillet i Frankrig 1995....

Varunr: 6253308
SEK 5 681 DK, Roskilde, Store Hedevej 14-08-2022
19:38
SEK 4 544
Louis Vuitton. Clutch, model pochette, epi læder
Louis Vuitton. Clutch, model pochette, udført i sort epi læder med gyldent hardware. Indvendig opdelt i et stort rum. For af alcantara. Rent interiør. Aftagelig rem. H. ca. 13 cm, B. ca. 24 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

Varunr: 6241332
SEK 4 260 DK, Kolding, Platinvej 14-08-2022
19:52
SEK 3 124
Gucci taske af pyton og læder
Gucci. Taske, af pyton og skind, flettet skulderrem, gyldent hardware interiør med stort rum samt mindre rum med lynlåslukning, dustbag medfølger. H. 29 L. 45 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6206508
SEK 11 361 DK, Nivå, Stejlepladsvej 14-08-2022
19:54
SEK 7 101
Louis Vuitton. Dokumentmappe, model Porte Documents Senateur
Louis Vuitton. Dokumentmappe, model Porte Documents Senateur i sort epi læder. Indvendigt stort rum. H. 28 cm. B. 36 cm. Nøgle medfølger. Datokode 8906A2. Fremstår med brugsspor på kanter.

Varunr: 6244874
20:28
SEK 4 544
Louis Vuitton taske, model, Pont Neuf handbag
Louis Vuitton taske, model, Pont Neuf handbag. Udført i brunt epilæder, med hardware af metal. Indvendigt stort rum, samt to sidelommer. Lukkes med dobbelt lynlås. Udvendigt to sidelommer. H. ca. 22,5 cm, B. ca. 25 cm, D. ca. 12 cm. Datokode MI1004. Fremstår med få brugsspor.

Varunr: 6229176
SEK 7 101 DK, Roskilde, Store Hedevej 14-08-2022
20:29
SEK 5 681
Mulberry. Skuldertaske, model jamie
Mulberry. Skuldertaske, model jamie, udført af sort kalveskind med gyldent hardware. Indvendig opdelt i ét stort rum med mindre åben sidelomme samt lynlås lomme. Justerbar aftagelig skulderrem. H. 28,5 L. 28,5 D. 20 cm. Original kvittering samt dustbag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 6251476
SEK 5 681 DK, Kolding, Platinvej 14-08-2022
20:53
SEK 4 260
Louis Vuitton. 'Keepall 50'. Weekendtaske / rejsetaske af cognacfarvet Epi læder
Louis Vuitton. 'Keepall 50'. Weekend- / rejsetaske af cognacfarvet Epi læder med gyldent hardware. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Produktionskode VI0935. Fremstillet marts 1995 i Frankrig. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Medfølgende name tag og hængelås...

Varunr: 6233123
SEK 9 089 DK, Vejle, Dandyvej 14-08-2022
21:03
SEK 7 101
Mulberry. Crossbody taske, model small kenrick
Mulberry. Crossbody taske, model small kenrick, udført af sort kalveskind med sølv hardware. Indvendig opdelt i ét stort rum, heraf mindre sidelomme med lynlås. Front med to mindre lynlåslommer. Justerbar skulderrem. H. 30 L. 30 D. 9 cm. Original kvittering samt dustbag medfølger. Fremstår med få...

Varunr: 6251483
SEK 4 828 DK, Kolding, Platinvej 14-08-2022
21:05
SEK 3 692
Louis Vuitton. 'Cabas Mezzo', skuldertaske af Monogram Canvas
Louis Vuitton. 'Cabas Mezzo', skuldertaske af Monogram Canvas, udført med besætninger af kernelæder, gyldent hardware. Indvendigt, et stort rum med to sidelommer. Fór af brunt canvas. Produktionskode: AR0036. Fremstillet marts 2006 i Frankrig. H. 32, B. 35, D.15 cm. Fremstår med brugsspor, ...

Varunr: 6230656
SEK 7 101 DK, Vejle, Dandyvej 14-08-2022
21:13
SEK 5 681
Louis Vuitton. 'Speedy 35' håndtaske af sort Epi læder
Louis Vuitton. 'Speedy 35' håndtaske af Sort Epi læder med besætninger af sort, glat læder og gyldent hardware. Indvendig, et stort rum med en åben sidelomme. Låsbar lynlåslukke. Udvendigt en åben gavllomme. Produktionskode: VI0970. Fremstillet juli 1990 i Frankrig. H. 24 cm. L. ca. 37 cm. B. 19 ...

Varunr: 6235493
21:13
SEK 5 681
Furla m.fl. To skuldertasker (2)
Furla m.fl. To skuldertasker udført af sort læder med gyldent hardware og brunt læder med sølv hardware. H. ca. 18-23 L. ca. 32-37,5 cm. Medfølges af dustbags. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, heraf en dustbag med hul. (2)

Varunr: 6238237
SEK 1 136 DK, Kolding, Platinvej 14-08-2022
21:53
SEK 426
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske, model 'Keepall 50'
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske, model 'Keepall 50' udført i Cipango Gold farvet epilæder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning, hængelås. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52 cm., H. 29 cm., D. 23 cm. Fremstillet i Frankrig April 1988. Fremstår med ...

Varunr: 6247902
SEK 7 101 DK, Herlev, Dynamovej 15-08-2022
10:56
SEK 4 260
Louis Vuitton, vintage kuffert i monogram kanvas
Louis Vuitton, vintage kuffert i monogram kanvas. Model, Stratos 70. Kufferten er udført i monogram kanvas, med besætninger af kernelæder, samt hardware af forgyldt metal. Med lynlåslukning og spænder. Indvendigt med et stort rum, 2 sidelommer samt 2 spænder. Fremstillet før 1980. L. ca. 70 cm, ...

Varunr: 6177056
SEK 35 503 DK, Herlev, Dynamovej 15-08-2022
16:30
SEK 28 403
Morris of Sweden / Bellinger, 2 par dame brillestel (2)
2 par dame brillestel: Morris of Sweden, model ms-2901. Bellinger, model Circle-7-4642. Udstillingsmodeller. (2) Denne vare hidrører et konkursbo over smykker, ure, brugskunst m.m.

Varunr: 6253857

SEK 3 976 DK, Odense, Kratholmvej 15-08-2022
17:54
SEK 426
Mulberry cross body taske, model Mitzy
Mullberry cross body taske, model Mitzy udført i lilla og mørk brun læder med gyldent hardware. Regulerbar skulderrem, magnetlukke. Indvendig opdelt i ét stort rum med to mindre siderum heraf et rum med lynlås. Sort for. Højde: 31 cm. Bredde: 35 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og slid...

Varunr: 6235414
SEK 3 124 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2022
18:31
SEK 1 420
Chanel. Skuldertaske, model Medallion Tote
Chanel. Skuldertaske, model Medallion Tote udført af sort quiltet kaviarlæder. Hardware samt medaljon af sølvfarvet metal. Udvendig lomme. Indvendigt ét stort rum med to sidelommer, heraf en med lynlås. H. 23.5 cm, L. 30 cm B. 14.5 cm. Fremstillet i Frankrig i perioden 2003-2004. Fremstår med ...

Varunr: 6235397
SEK 17 042 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-08-2022
18:32
SEK 11 361
Louis Vuitton. Solbrille af sort plast
Louis Vuitton. Solbriller model 6310 C1 130, sort plast med detaljer af forgyldt metal. B. 14,5 cm. Louis Vuitton etui og pudseklud medfølger. Fremstår med almindelig brugsspor, herunder ridser.

Varunr: 6253606
SEK 1 136 DK, Aalborg, Nibevej 15-08-2022
19:00
SEK 852
Burberry skuldertaske - crossbody og paraply.(2)
Burberry, skuldertaske - crossbody af classisk ternet canvas, medbrune læder detaljer, monteret med justerbar skulderrem, to rum med lynlåse. L.21,5 cm, x H. 16 x D. 11 cm. Paraply. Fremstår med brugsspor. (2)

Varunr: 6254104
SEK 2 840 DK, Nivå, Stejlepladsvej 15-08-2022
19:36
SEK 1 562
Louis Vuitton. Lille crossbody taske, model 'Amazone'
Louis Vuitton. Cross body taske. Model 'Amazone'. Monogram canvas. Indvendig et stort rum samt sidelomme. Front med påsyet rum. Besætninger af brun kernelæder. Indstillelig skulderrem. H. 21 cm. B. 15 cm. Fremstillet i november 2000 i Frankrig. Fremstår med almindelige brugsspor, og kraftige ...

Varunr: 6234525
SEK 4 260 DK, Herlev, Dynamovej 15-08-2022
19:42
SEK 2 840
A.C Bang håndtaske og Balmain selvskabstaske - clutch af sort velour (2)
A.C Bang håndtaske af sort velour med motiv i front, gyldent hardware H. 21 x 25 cm ex hank og Balmain selvskabstaske - clutch af sort velour H. 15 x 27 cm (2)

Varunr: 6244493
SEK 1 704 DK, Nivå, Stejlepladsvej 15-08-2022
19:51
SEK 426
Chanel vintage taske
Chanel vintage Skuldertaske af brunt præget læder med logo i front, gyldent hardware. Invendigt opdelt i tre rum, heraf et med lynlås. Utydelig dato code ( ca 1989-1991). H. 26 x 31 x 12,5 cm. Fremstår med slitage/ brugsspor på hjørner og kanter.

Varunr: 6235712
SEK 14 201 DK, Nivå, Stejlepladsvej 15-08-2022
19:52
SEK 8 521
Alfa Romeo Centro Stile. Læder briefcase
Alfa Romeo Centro Stile. Læder briefcase, metal hardware, håndtag af træ, indvendigt to store rum samt sidelomme med lynlås. L. 41,5 cm., H. 30 cm., D. 10 cm. Dustbag og æske medfælger. Fremstår med få brugsspor, småt tryk på læder.

Varunr: 6210863
19:54
SEK 1 420
Christian Dior. 'D-Bee' French Wallet/ kompakt pung af sort kalvelæder
Christian Dior. 'D-Bee' French Wallet/ kompakt foldepung af sort kalvelæder med struktur udført med møntlomme, seddel- og kortgemme samt præget med 'D-Bee' signatur monogram og Christian Dior logo i guld. Monteret med dobbelt knaplukning. L. 11,5 cm B. 10 cm. (sammenfoldet) Pungen fremstår med ...

Varunr: 6230847
SEK 3 692 DK, Vejle, Dandyvej 15-08-2022
20:06
SEK 2 840
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Luco', skuldertaske
Louis Vuitton. 'Luco' skuldertaske af Monogram Canvas udført med besætninger af kernelæder og forgyldt hardware. Indvendigt, et større rum med fem sidelommer, hvoraf en med lynlås. Foer af lyst alcantara og matchende lyst læder. Produktionskode:SR0030 . H. 30, B. 40, D. 10 cm. Fremstår med lette ...

Varunr: 6247266
SEK 7 953 DK, Aalborg, Nibevej 15-08-2022
20:06
SEK 6 249
Bottega Veneta taske -pung
Bottega Veneta taske -pung med lille rem af flette skind. 10 x 8,5 cm. Æske medfølger.

Varunr: 6235725
20:33
SEK 1 420
Bellinger, 2 par dame brillestel (2)
Bellinger. 2 par dame brillestel, model Misty-300 & Sand-1. Udstillingsmodeller. (2) Denne vare hidrører et konkursbo over smykker, ure, brugskunst m.m.

Varunr: 6244202

SEK 4 544 DK, Odense, Kratholmvej 15-08-2022
21:15
SEK 426
Louis Vuitton. 'Monogram Mat Alston' skuldertaske
Louis Vuitton. 'Monogram Mat Alston' skuldertaske af metallic blå monogram læder med lynlåslukke, på front lomme med klap med magnetlukning, justerbare skulderhank monteret med sølvfarvet hardware. Indvendigt et åbent rum med to åbne sidelommer. Fór af blå canvas. H. 19 cm. L. 30 cm. D. 8,5 cm. ...

Varunr: 6247517
SEK 7 101 DK, Vejle, Dandyvej 15-08-2022
21:23
SEK 5 681
Mulberry, Alexa, skuldertaske med dustbag & kvittering
Mulberry, skuldertaske, model Alexa udført af brunt skind og gyldent hardware. Indvendigt med et rum samt mindre sidelomme med lynlås. Udvendigt med magnetlukke. Dustbag, pose og kvittering medfølger. H. 20 cm, L. 32 cm. Minimale brugsspor samt sider lettere bleget.

Varunr: 6212688
SEK 7 101 DK, Odense, Kratholmvej 16-08-2022
08:20
SEK 4 260
Rayban, solbriller til herre, Clubmaster
Rayban, Clubmaster, herre solbriller, sort/guldfarvet stel, grønt glas. Etui medfølger. Brugsspor.

Varunr: 6244926
SEK 1 136 DK, Odense, Kratholmvej 16-08-2022
08:57
SEK 497
123»