Utropspris
123»   Varor pr. sida   80 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60, monogram.
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 60. Udført i monogram kanvas med besætning af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1991. H. ca. 30cm, L. ca. 60cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor samt kraftig patinering.

Varunr: 5554100
SEK 8 344 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
14:50
SEK 1 669
Louis Vuitton, lille hånd/skuldertaske. Model, Pochette.
Louis Vuitton, lille hånd-skuldertaske. Model, Pochette. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder, samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med aftagelig hank, samt lynlåslukning. Indvendigt med et rum. forlænger medfølger. Dato kode BJ0022. H. ca. 13 cm, B. ca. 21 cm. Fremstår ...

Varunr: 5732820
SEK 2 086 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10-08-2020
18:27
SEK 2 642
Burberry. Skulder/Crossbody taske
Burberry. Skulder/Crossbody taske i klassisk Nova check mønster, læder. Front med to lommer. Hardware af forgyldt metal. Justerbar rem. Indvendig et stor rum samt tre sidelommer heraf et med lynlås. H. 29 cm. B. 43 cm. D. 7 cm. Få brugsspor.

Varunr: 5721436
SEK 2 086 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
19:01
SEK 1 391
Gucci. Skuldertaske
Gucci. Skuldertaske udført i mongramvævet kanvas, detaljer af læder. H. 50, B. 36 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 5732823
SEK 2 781 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
19:02
SEK 626
Mulberrry. Kalender
Mulberry kalender. Udført i Scotchgrain læder, besætning af kernelæder. Tryk knaplukning samt indvendigt med plads til kalender/notes sider, kortlommer samt dvs. rum og lommeregner. H. ca. 18 cm, B. ca. 14 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5720087
SEK 1 112 DK, Herlev, Dynamovej 10-08-2020
19:07
SEK 487
Gucci. Håndtaske
Gucci. Håndtaske udført i monogramvævet kanvas, detaljer af hvidt læder. H.37, L. 29 cm. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5733445
19:58
SEK 695
Louis Vuitton. Model Evasion rejsetaske i monogram canvas.
Louis Vuitton. Model Evasion rejsetaske i monogram canvas. Produktionskode VI 0954. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt åbent siderum. Udvendig skorum med dobbelt lynlåslukning, hanke og besætninger af kernelæder, stor model. H. 47 cm. B. 46 cm. D. 25 cm. Fremstår enkelte ...

Varunr: 5699963
SEK 8 344 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10-08-2020
19:58
SEK 973
Chanel plånbok
CHANEL, PLÅNBOK, svart läder 10,5 x 8,8 cm, dustbag och box.

Varunr: 5735590
SEK 2 072 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 11-08-2020
11:03
Se mer
Burberry, shopper i sort læder.
Burberry shopper i sort læder med for indvendig, rum med lynlås samt udvendig lommer til mobil mm. Fremstår med lettere brugsspor.

Varunr: 5492322
SEK 6 953 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-08-2020
12:55
SEK 904
Chanel Flap bag
CHANEL, Flap bag, quiltad lammskinn med detaljer i guldfärgad metall, fodrad med burgundifärgat skinn, flera fack invändigt samt ett på baksidan, 23 x 16 x 5 cm.

Varunr: 5735639
SEK 12 432 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 11-08-2020
14:15
Se mer
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Amfar Sharon Stone, Limited Edition
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Amfar Sharon Stone, Limited Edition. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning, diverse sidelommer. Justerbar skulderrem. Foer af rødt alcantara. Produktionskode SL0032. Fremstillet marts 2002 i Frankrig. H. ...

Varunr: 5736189
SEK 8 900 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-08-2020
17:40
SEK 1 669
Hermès scarf
HERMÈS, scarf, "La Flore", Paris, foulardsiden, märkt HERMES PARIS, ca 88x86 cm

Varunr: 5735706
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 11-08-2020
18:24
Se mer
Louis Vuitton. Rejsetaske, monogram canvas
Louis Vuitton rejsetaske, Blød rejsetaske i monogram canvas med læderbesætning, Indvendig med et stort rum, samt sidelomme. H. 40 cm. L. 55 cm. D. 12 cm. Fremstillet i Frankrig 1994. Fremstår med brugsslitage.

Varunr: 5698961
SEK 8 900 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
18:37
SEK 556
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine af monogram kanvas, indvendigt med et rum. H. 11 x 16 cm. Medfølgende regulerbar rem i kernelæder l. 115 cm. Med lette brugsspor

Varunr: 5736060
SEK 5 562 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-08-2020
19:02
SEK 2 364
Burberry taske
Burberry taske af delvist ternet lærred samt sort kernelæder med deltaljer af gylden hardware, logo og lynlåse. B. ca. 38 cm, H. 41 cm ex. hanke. . Indvendigt stort rum, lynlåslomme med to mindre rum samt lynlåslomme i siden.Tasken er har detaljer med remme, hank og aftagelig skulderrem. ...

Varunr: 5736094
SEK 4 172 DK, Helsingør, Støberivej 11-08-2020
19:26
SEK 2 364
Louis Vuitton samt Burberry. To silketørklæder samt lyrex (3)
Louis Vuitton samt Burberry. To silketørklæder fra Louis Vuitton samt Burberry tørklæde af lyrex. Mål: LV. 70 x 70 cm. 65 x 65 cm. Burberry: 68 x 66 cm. (3)

Varunr: 5722654

SEK 3 337 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
19:34
SEK 904
Louis Vuitton. Kuffert/rejsetaske. Model Sirius 50
Louis Vuitton. Kuffert/rejsetaske. Model Sirius 50. Monogram canvas med bløde sider. H. 38, B. 50, D. 15 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, sidelomme og elastik til fastspænding af tøj. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5698954
19:36
SEK 765
Louis Vuitton sort clutch. Model Pochette Epi
Louis Vuitton clutch. Model Pochette Epi. Udført i sort Epilæder, med hardware af metal. Pungen er med aftagelig rem karabinhage samt lynlåslukning. Indvendigt med interiør i grå alcantara foer. H. ca. 13 cm, B. ca. 24 cm. Med lette brugsspor

Varunr: 5727213
SEK 5 006 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-08-2020
19:39
SEK 973
Gucci pung i sort kalveskind
Gucci pung i sort kalveskind. Front med gyldent hardware. Indvendigt 12 rum til kort, rum med lynlås til mønter og siderum til sedler. Mål 19 x 10 cm. Uden brugsspor. Æske medfølger.

Varunr: 5698311
19:42
SEK 2 086
Chanel Flap bag
CHANEL, Flap bag, quiltat svart läder, kedja och lås i metall, fem innerfickor, ett ytterfack, 22 x 14 x 5 cm

Varunr: 5735736
SEK 14 504 FI, Stockholms Auktionsverk, Helsinki 11-08-2020
19:46
Se mer
Mulberry håndtaske, model Jacquetta
Mulberry håndtaske, model Jacquetta af brunt darvin læder med magnetlukning, opdelt i to rum - et stort samt et mindre med lynlåslukning. H: ca. 30 cm. B: ca. 39 cm. D: ca. 11 cm. Fremstår patineret.

Varunr: 5736017
SEK 2 781 DK, Helsingør, Støberivej 11-08-2020
19:49
SEK 1 112
Hermes taske, canvas i sort
Hermes taske af canvas med remme. Mindre lommer hele vejen rundt. H. 24 x 40 x 17 cm. Fremstår med lettere brugsspor.

Varunr: 5554058
SEK 4 172 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-08-2020
20:25
SEK 765
Louis Vuitton. Glace Monogram Fonzie Messenger Bag
Louis Vuitton. Glace Monogram Fonzie Messenger Bag af præget kalvelæder med justerbar skulderstrop. Magnetluk. Indvendigt et stort rum samt fire stiklommer. Fremstillet i Frankrig 2004. Fremstår med lette brugsspor. B. 34 cm. H, 29 cm. D. 10 cm.

Varunr: 5710501
SEK 6 953 DK, Herlev, Dynamovej 11-08-2020
20:38
SEK 5 841
Gucci håndtaske/Crossbody
Gucci håndtaske/Crossbody udført i lyseblå kalveskind med lynlås og hardware i Krom. Indvendigt med et stort rum, siderum med lynlås og to sidelommer. H. 23 cm L. 24 cm B. 13 cm. Der medfølger skulderrem. Ingen brugsspor

Varunr: 5592992
SEK 9 734 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-08-2020
20:40
SEK 2 225
Vintage Louis Vuitton dametaske, Cluny Bag
Vintage Louis Vuitton dametaske, Cluny Bag, fra 1997, cognacfarvet taske udført i læder, nummereret indvendigt: SP1906, Mål ca.: H. 31 cm, B. 25 cm, D. 10 cm. Fremstår i aldersrelateret stand med brugsspor.

Varunr: 5534312
SEK 10 360 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 11-08-2020
21:08
SEK 518
Hermès scarf
HERMÈS, scarf, motiv med jaktbyte, Paris, foulardsiden, märkt HERMES PARIS, ca 88x86 cm

Varunr: 5735796
21:46
Se mer
Takashi Murakami x Louis Vuitton. Monogram Multicolour Canvas model Judy
Takashi Murakami x Louis Vuitton ( samarbejde med Takashi Murakami). Monogram Multicolour Canvas model Judy MM. M 40255 Hvid med gyldent hardware. ( two way), skulderrem medfølger. Dato code: TR2132. Pruduceret i Frankrig 2012. Mål; L 37, D 9,5, H 24 cm. Fremstår med enkelte brugsspor.

Varunr: 5707439
SEK 9 734 DK, Helsingør, Støberivej 12-08-2020
17:40
SEK 1 043
Konvolut Handtaschen, u.a, Kroko, Strauß, Schlange (18)
Konvolut Handtaschen, u.a, Kroko, Strauß, Schlange. Entwurf der 1960er Jahre. Variierende Ausführungen, Größen und Farben. Altersgemäße Gebrauchsspuren. (18)

Varunr: 5710965
SEK 2 072 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 12-08-2020
18:02
SEK 466
Louis Vuitton. rejsetaske, model Keepall 50
Louis Vuitton. rejsetaske, model Keepall 50. Udført af brunt Epi læder. Hardware af forgyldt metal. Udvendigt med sidelomme. Indvendigt med et stort rum. Adresselabel i brunt læder medfølger. H. ca. 29 cm, B. ca. 52 cm, D. ca. 23 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 5638958
SEK 8 900 DK, Herlev, Dynamovej 12-08-2020
18:26
SEK 5 284
Burberry. Skuldertaske og pung i tern (2)
Burberry. Skuldertaske/clutch udført af brunt læder med besætning af klassisk tern med metal hardware. Indvendigt et stort rum samt siderum med lynlås. L. 32 cm H. 15 cm. Tilsvarende Burberry pung med plads til 12 plastickort, rum til sedler og mønter. Mål 19 x 10.5 cm. Dustbag medfølger. Ubrugte...

Varunr: 5673061
SEK 5 562 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 12-08-2020
18:44
SEK 695
123»