Utropspris
12»   Varor pr. sida   54 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Louis Vuitton. Mappe i Damier Ebene, model Altona
Louis Vuitton, mappe i Damier Ebene. Model, Altona Business. Udført i Damier Ebene kanvas, besætninger af mørkebrunt læder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med håndtag, baglomme samt stiklås og flaplukning. Interiør i brunt alcantara, samt med 2 rum samt en sidelomme. Fremstillet i ...

Varunr: 5948647
SEK 6 799 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2021
14:52
SEK 612
Louis Vuitton, monogram håndtaske, model Alma
Louis Vuitton, monogram, model, Alma. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med dobbelt lynlås, indvendigt med et stort rum samt sidelomme. Fremstillet i Frankrig 1997. H. ca. 24 cm, B. ca. 34 cm. D. ca. 16 cm. Fremstår med mindre ...

Varunr: 6021132
SEK 8 702 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2021
18:22
SEK 1 360
Gucci. Håndtaske / skuldertaske
Gucci Håndtaske / skuldertaske i mongramvævet kanvas, detaljer af læder, front prydet med klassisk Gucci bidsel og forgyldt hardware (med brugsspor) Magnetlukning, interiør med et rum og sidelomme med lynlås. H. ca. 27 cm. B. 34 cm.

Varunr: 6026987
SEK 4 895 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2021
18:38
SEK 816
Louis Vuitton Monogram Canvas, model 'Keepall Bandouliére 60'
Louis Vuitton. Weekendtaske/ rejsetaske. Monogram Canvas 'Keepall Bandouliére 60'. Besætninger af kernelæder. Indvendig, et stort rum med dobbelt, lynlåslukning. Justerbar skulderrem. Foer af brunt canvas. Medfølges af Name Tag. Produktionskode: TH0937. Fremstillet marts 1997 i Frankrig. H. 32, ...

Varunr: 6060001
SEK 9 246 DK, Aalborg, Nibevej 25-07-2021
18:48
SEK 6 527
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af sort epilæder, model Keepall 45
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 45 udført i sort epilæder med besætninger af sort læder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 48, H. 25, D. 20 cm. Rent interiør. Fremstår med lettere brugsspor, enkelte mærker/ridser i skind.

Varunr: 5994808
SEK 9 246 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25-07-2021
19:12
SEK 5 711
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine
Louis Vuitton, bæltetaske, model Florentine af monogram kanvas, indvendigt med et rum. H. 11 x 16 cm. Medfølgende regulerbar rem i kernelæder l. 105 cm. Med alm. brugsspor

Varunr: 6031815
SEK 6 527 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2021
19:14
SEK 5 439
Chanel, skuldertaske i rosa lammeskind
Chanel skuldertaske i rosa lammeskind med to hanke og lynlås. Front med hardware/Logo i crom, bagside med lomme. Indvendigt et stort rum, siderum med lynlås og små lommer. Mål ca. h. 16 x 30 x 14 cm. Lette brugsspor

Varunr: 5982039
SEK 13 597 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2021
19:17
SEK 6 799
Gucci. 'Interlocking' skuldertaske
Gucci. 'Interlocking' skuldertaske i pink pebbled læder. Udstyret med en gylden kæde-skulderrem med skulderpude i læder, der gør, at den kan anvendes som skulder-/crossbody taske. kæden er aftalegelse så kan også bruges som pung/clutch. Gyldent 'Double-G' logo på front. Flaplukning med ...

Varunr: 6056027
SEK 7 614 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2021
20:17
SEK 2 312
Louis Vuitton, håndtaske i sort epilæder
Louis Vuitton, håndtaske i sort epilæder. Tasken er med hardware af krom metal, justerbare stropper, udvendig baglomme samt stiklås med logo. Indvendigt med et stort rum med to sidelommer. H. ca. 24 cm, B. ca. 36 cm. Frankrig 2005. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 5924373
20:25
SEK 748
Louis Vuitton, Clutch med skulderrem, model Eva
Louis Vuitton. Skuldertaske / clutch model Eva i damier ebene kanvas med besætning og kæde af forgyldt metal. Rødt interiør. H: ca. 13.5 cm. B: ca. 25 cm. Produceret i Frankrig 2010. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6060403
SEK 4 079 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2021
09:33
SEK 3 807
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Nerverfull
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Nerverfull udført Damier Ebene Kanvas med remme og kantbesætning af mørkebrunt læder, indvendig lomme med lynlås. H. 28 cm. L. top 47 cm. D. bund 16 cm. Produceret i Spanien 2011. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6060404
SEK 5 439 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2021
09:33
SEK 4 351
Bottega Veneta, skuldertaske i flettet 'Intrecciato' lammeskind
Bottega Veneta, skuldertaske udført i flettet gråt 'Intrecciato' lammeskind, hardware med Brunito-finish, interiør af grå/brunt ruskind med et stort rum, mindre lynlåsrum. Taskespejl og papirspose fra Bottega medfølger. H. 22 cm. B. 32 cm. D. 16 cm. Fremstår med minimal brugsslitage, dog en ...

Varunr: 5963619
SEK 6 799 DK, Odense, Kratholmvej 26-07-2021
12:43
SEK 1 496
Louis Vuitton Monogram Canvas, model 'Alma PM'
Louis Vuitton. Håndtaske, Monogram Canvas Alma PM. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning samt en sidelomme. For af brunt canvas. Produktionskode VI1913. Fremstillet januar1993 i Frankrig. H. 24, B. 30, D. 16 cm. Medfølgende hængelås og nøgle. Tasken ...

Varunr: 6059992
SEK 5 439 DK, Aalborg, Nibevej 26-07-2021
18:17
SEK 1 768
Louis Vuitton Monogram Canvas, model 'Sirius 50',
Louis Vuitton. Blød kuffert/rejsetaske. Model Sirius 50, Monogram canvas med bløde sider. H. 37, B. 50, D. 15 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, åbent siderum samt elastisk holder. Lyst canvas for. Produktionskode SP0928 produceret februar 1998 i Frankrig. Name Tag med mindre ...

Varunr: 6059995
SEK 8 158 DK, Aalborg, Nibevej 26-07-2021
18:25
SEK 5 711
2020-1060. Louis Vuitton. Clutch af monogram kanvas
Louis Vuitton. Clutch af monogram kanvas med gylden kæde. et indvendigt rum. Produktionsnr. (let utydeligt) FL0?36. H. 10 cm L. 15 cm. Fremstår med brugsspor, patineret kernelæder, afskalning af belægning på hardware. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands ...

Varunr: 6060635
SEK 1 088 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2021
20:12
SEK 1 496
Louis Vuitton. Trolley/kuffert på hjul, model Pegase 45
Louis Vuitton.Trolley/kuffert på hjul, model Pegase 45, udført i brunt taiga læder. Udvendig lomme med sidelomme med lynlås. Indvendigt stort rum med sidelomme med lynlås og stort rum med velcrolukning. H. 49 cm, B. 35 cm, D. 18 cm. Datokode SP0084. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 6032986
SEK 13 597 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2021
20:48
SEK 1 632
Louis Vuitton, håndtaske model 'Suhali Lockit MM'
Louis Vuitton, håndtaske model Suhali Lockit udført af gråt læder med hvide stikninger. Hardware af forgyldt metal. indvendigt med et rum samt sidelomme med lynlås. Produktionskode DU2067. H. 25 cm, B. 32 cm, D. 15 cm. Hængelås med to nøgler medfølger. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6048321
SEK 8 702 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26-07-2021
21:05
SEK 1 156
Louis Vuitton, håndtaske, model Speedy 30
Louis Vuitton, håndtaske, model Speedy 30, monogram canvas, hanke af kernelæder, indvendigt rum med lomme, H. 21 L. 30 cm. Produktionsnr SP1907. Fremstår med platinering, flap ved enden har en rift.

Varunr: 6059944
SEK 4 079 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26-07-2021
21:07
SEK 1 156
Louis Vuitton. Håndtaske, model 'Pont Neuf'
Louis Vuitton, håndtaske med dobbelt lynlås. Model, Pont Neuf. Gult Epilæder, med hardware af forgyldt metal. Interiør af lilla ruskind med et stort rum, samt 2 sidelommer. Produktionskode MI1928. H. ca. 22,5 cm, B. ca. 25 cm, D. ca. 12 cm. Fremstår med absolut minimale brugsspor.

Varunr: 6048314
SEK 6 799 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26-07-2021
21:15
SEK 952
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske, model Keepall 45, Epi
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske, model Keepall 45, Cognacfarvet Epi læder. Hardware af forgyldt metal. Udvendigt med sidelomme. Indvendigt med et stort rum. Lås og Name Tag medfølger. Produktionskode SP0976. H. 27, L. 45, B. 20 cm. Fremstår med minimale brugsspor.

Varunr: 6048337
SEK 8 158 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26-07-2021
21:25
SEK 5 711
Gucci. Baby Blue Gucci 'Interlocking' skuldertaske
Baby Blue Gucci 'Interlocking', Taske i babyblå / lys blå pebbled læder. Udstyret med en sølvfarvet kæde-skulderrem med skulderpude i læder, der gør, at den kan anvendes som skulder-/crossbody taske. Sølvfarvet 'Double-G' logo på front. Flaplukning med trykknap. Indvendigt rum med plads til kort ...

Varunr: 6060003
SEK 10 878 DK, Aalborg, Nibevej 27-07-2021
18:02
SEK 2 719
Red Bull, sportstasker (3)
Axio USA. IMS Red Bull Sling Pack. 3 rygsække med plads til computer m.m. Billede 7 er modelfoto. Ubrugte og i indpakning. (3)

Varunr: 6053063
SEK 1 088 DK, Odense, Kratholmvej 27-07-2021
18:45
SEK 408
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af rødt epilæder, model Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med røde stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. 30 cm, L. 56 cm, D. 25 cm. Medfølgende name tag samt dustbag. Interiør med pletter. Fremstår med...

Varunr: 5991513
SEK 10 878 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-07-2021
19:25
SEK 612
Louis Vuitton håndtaske, model Lulita
Louis Vuitton håndtaske af damier canvas, model Lulita med gyldent hardware. Dobbelt lynlås. Indvendigt opdelt i ét stort rum med side rum på begge sider, heraf et rum med lynlås. For af rødt canvas. Højde: 33 cm. Bredde: 44 cm. Rent interiør. Dustbag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

Varunr: 5991655
SEK 11 422 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 27-07-2021
19:36
SEK 1 020
Louis Vuitton. Rejsetaske / Weekendtaske, model Keepall Bandouliére 60
Louis Vuitton. Rejsetaske/weekendtaske, model Keepall bandouliére 60. Fremstillet af monogram canvas med kernelæderbesætning og gyldent hardware. Med justerbar skulderrem. Navneskilt og stropholder medfølger. Produktionskode V.I 0933. L. 60 cm H. 32 cm D. 25 cm. Fremstår med brugsspor, patineret ...

Varunr: 6056058
SEK 8 974 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-07-2021
20:24
SEK 1 088
Louis Vuitton. Kalender, model Ring Agenda Cover
Louis Vuitton. Kalender, model Ring Agenda Cover udført af damier ebane kanvas. Front med forgyldt trykknaplukke. Interiør med ring-lukning, Produceret i Spanien H. 14,5 cm, L. 10 cm, B. 2 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Kvitt. forevist. Original emballage

Varunr: 6056138
SEK 2 040 DK, Herlev, Dynamovej 28-07-2021
08:32
SEK 816
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske. Keepall 45. Sort Epi læder
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Keepall 45. Sort Epi læder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning. Udvendigt åbent sidelomme. Fremstillet Frankrig 1996. B. 47, H. 27, D. 21 cm. Fremstår med brugsspor, samt manglende nøgle. Slitage på hardware.

Varunr: 5948748
SEK 8 702 DK, Herlev, Dynamovej 28-07-2021
14:54
SEK 680
Vintage portmoneer/tegnebøger af krokodilleskind og slangeskind (4)
Vintage portmoneer/tegnebøger med kortholdere af krokodilleskind og slangeskind. Fremstår med brugsspor. (4)

Varunr: 6060733
SEK 1 360 DK, Nivå, Stejlepladsvej 28-07-2021
16:37
SEK 476
Louis Vuitton. 'Voyage' dokumenttaske, sort epi
Louis Vuitton. "Voyage" dokumenttaske af sort epi læder med sorte læder besætninger, gyldent hardware. Dobbelt lynlås. Indvendigt opdelt i ét stort rum med side rum på begge sider, heraf et rum med lynlås. Højde: 32 cm. Bredde: 42 cm. Rent interiør. Dustbag medfølger. Fremstår med lette ...

Varunr: 5991627
SEK 10 606 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28-07-2021
17:55
SEK 680
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Kazan Taiga.
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Khazan Taiga. B. 38, H. 30, D. 10 cm. Indvendig et stort rum samt sidelomme og lomme til mobiltelefon. Flap med dobbelt spændelukning af gyldent metal. . Udvendig to lommer samt åbent siderum bag. Indvendig grønt læder. Fremstår med brugsspor, ridser på...

Varunr: 6003120
SEK 5 439 DK, Herlev, Dynamovej 28-07-2021
17:57
SEK 748
12»