Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 11  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Samling Bijouteri smykker: Armbånd & charms, læder & metal (ca. 520)
Samling Bijouteri smykker, læder & metal. Bestående af: 100 armbånd af metal, 100 læder armbånd, 100 læderarmbånd med charms, 100 charms, 100 charms, samt 20 armbånd. NB: Kasse medfølger ikke. (ca. 520)
Varunr: 5240037
SEK 1 123 DK, Odense, Kratholmvej 27-03-2019
08:49:00
SEK 421
Louis Vuitton, Limited edition, cross body taske med kæde og monogram print
Louis Vuitton, cross body taske med kæde og monogram print. Tasken er i modellen: Taupe Monogram Charms Musette Bag. Tasken er udført i pvc plastik og læder med skulderem i vævet bomuld. Hardware samt monogram lås detalje til front, i forgyldt metal. Indvendigt med læder interiør, et stort rum ...
Varunr: 5256740
SEK 8 424 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
10:33:00
SEK 4 212
Sonia Rykiel brosch av säkerhetsnål i vitmetall
SONIA RYKIEL, brosch av säkerhetsnål i vitmetall med hängen av monogram och platta med emalj och strass, längd 7 cm
Varunr: 5281787
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2019
11:04:00
Se mer
Hermès agendafodral i svart Box kalvskinn
HERMÈS, agendafodral i svart Box kalvskinn, 23 x 19 cm
Varunr: 5281799
11:28:00
Se mer
Samling bijouteri, læderarmbånd m.m. (1050 dele)
Samling bijouteri-smykker bestående af: 50 halskæder / armbånd, 100 armbånd, 100 ass. glas kugler samt 800 charms. Nyt og ubrugt. (ca. 1050)
Varunr: 5254252
11:49:00
SEK 421
Samling bijouteri-smykker: armbånd og charms (ca. 490)
Samling bijouteri smykker bestående af: 40 par øreringe, 100 armbånd, 50 armbånd samt 300 charms. Nyt og brugt. (ca. 490)
Varunr: 5260365
11:58:00
SEK 421
Christian Dior design Mitchel Maer halsband
CHRISTIAN DIOR design MITCHEL MAER, halsband i vitmetall med transparent- och ljusgråmelerade stenar med Swarovskikristaller, längd 43 cm, hänge 6 cm
Varunr: 5281814
12:14:00
Se mer
Prada väska
PRADA handväska modell Spazzolato Traf, i perforerat fernissat vitt skinn, invändigt mindre ettui, mått ca 25,5x25,5 cm
Varunr: 5281817
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan 27-03-2019
12:20:00
Se mer
Samling bijouteri smykker: læderarmbånd og charms (400)
Samling bijouteri smykker: Bestående af: 150 læderarmbånd i 2 str., 50 læderhalskæder samt 200 charms i 2 farver, nyt og ubrugt. (400)
Varunr: 5252300
12:35:00
SEK 421
Gucci, computer taske udført i sort nylon
Gucci, computer taske udført i sort nylon, med besætninger af sort læder og hardware af forkromet metal. Indvendigt er tasket med to store rum, samt dvs. sidelommer, penlommer og papirlommer. Dustbag medfølger. H. ca. 30 cm, B. ca. 40 cm, D. ca. 13 cm. Fremstår med brugsspor og manglende ...
Varunr: 5266831
SEK 5 897 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
12:49:41
SEK 3 370
Mulberry crossbody taske
Mulberry. Model Mitzy Hobo skulder/crossbodytaske af lysebrunt skind. Hardware af messing og aftagelige stropper iog håndtag af mørkebrunt læder. Indvendigt med et rum samt 2 sidelomme hvoraf et er med lynlås. H. ca. 30 cm, B. ca. 45 cm. Støvpose medfølger. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 5247306
SEK 6 178 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
13:16:00
SEK 3 089
Christian Dior handväskor
CHRISTIAN DIOR, handväskor, 2 st, med logomönster på canvasbotten, kantade med läder, vinrött resp. blått, invändigt märkta Christian Dior, Made in France, ca 15x22 resp. 17,5x25 cm
Varunr: 5281844
13:30:00
Se mer
Parker pennor
PARKER, pennor, 2 st, kulspets resp. reservoar, sterling silver, guldpläterade, märkta Cap&Barrel USA, längd ca 12,5 cm, i originaletui samt påfyllning
Varunr: 5281852
14:02:00
Se mer
Handväska Longchamp
LONGCHAMP, handväska i ljusbrunt skinn med detaljer i vitmetall, etikettmärkt Longchamp Made in France, ca 33x40x14 cm
Varunr: 5281855
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2019
14:08:00
Se mer
Louis Vuitton rygsæk 'Gobelins' udført i sort epi læder
Louis Vuitton rygsæk, udført i sort epi læder af modellen, Gobelins. Udvendigt med lynlåslomme til front samt hardware af forgyldt metal og justerbare skulderstropper. Indvendigt med gråt alcantara foer, et stort rum samt inderlomme. Fremstillet i Frankrig 1998. H. ca. 34 cm, B. ca. 40 cm, D. ca....
Varunr: 5266833
14:37:00
SEK 4 774
Mulberry, skuldertaske i metallisk læder
Mulberry, skuldertaske i metallisk læder. Tasken er med flaplukning, hardware af messing samt justerbar skulderrem. Indvendigt med et stort rum samt lille sidelomme. H. ca. 14 cm, B. ca. 22,5 cm.
Varunr: 5237981
SEK 5 335 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
14:38:00
SEK 2 668
Burberry håndtaske i Nova Check
Burberry, lille håndtasket i klassisk Nova check mønster. Tasken er i vinyl kanvas. Hardware af forkromet metal, håndtag af sort læder. Indvendigt med et stort rum samt sidelomme med lynlås. Dustbag medfølger. H. ca. 23 cm, B. ca. 32 cm. D. ca. 10 cm. Fremstår med brugsspor og mindre pletter.
Varunr: 5237940
SEK 4 212 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
15:33:07
SEK 2 106
Pierre Beauvais, flightcases, vand- og lufttætte (2)
Pierre Beauvais, flightcases, vand- og lufttætte. Indv. med skumbeklædning. Brugsspor. Mål ca. 23 x 54 x 36 cm. og 18 x 29 x 44 cm. (2)
Varunr: 5285245
SEK 2 106 DK, Odense, Kratholmvej 27-03-2019
15:40:03
SEK 491
Samling bijouteri-smykker. Armbånd, halskæder og charms (ca. 520)
Samling bijouteri-smykker: 100 armbånd, 20 halskæder, 100 charms og 300 charms. Metal & læder (ca. 520) NB: Kasse medfølger ikke.
Varunr: 5239260
16:03:00
SEK 421
Samling bijouteri, læderarmbånd m.m. (1650)
Samling bijouteri, 150 armbånd af læder i 2 str. 100 halskæder af metal samt 1400 charms Fremstår ubrugte. (1650)
Varunr: 5251222
SEK 1 685 DK, Odense, Kratholmvej 27-03-2019
16:05:00
SEK 421
Varunr: 5252296
16:35:00
SEK 421
Mulberry, skuldertaske udført i scotsgrain
Mulberry, skuldertaske udført i scotsgrain. Tasken er med besætninger af brunt læder og hardware af messing og justerbar skulderrem. Indvendigt med et stort rum samt sidelomme med lynlåslukning. H. ca. 30 cm, B. ca. 55, D. ca. 13 cm. Fremstår med brugsspor og patina.
Varunr: 5285247
SEK 2 527 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
17:27:00
SEK 1 193
Samling bijouteri-smykker. Armbånd & charms (ca. 510)
Samling bijouteri-smykker, metal & læder, bestående af: 10 lava armbånd, 100 armbånd, 100 armbånd, 100 charms, samt 200 charms. NB: Kasse medfølger ikke. (ca. 510)
Varunr: 5240110
17:50:00
SEK 491
Skohorn Blahnik
MANOLO BLAHNIK, skohorn, rostfritt stål, stämpelmärkt, längd ca 28 cm
Varunr: 5281953
SEK 1 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2019
18:22:00
Se mer
Louis Vuitton, rejsetaske, model Keepall 50
Louis Vuitton, rejsetaske, model Keepall 50. Udført i blå epilæder med hardware af forgyldt metal. Tasken er med lynlåslukning, udvendig sidelomme, og indvendigt et stort rum. Navneskilt medfølger. Serienr. V.I. 8912. H. ca. 30 cm. L. ca. 50 cm, D. ca. 24 cm. Fremstår med aldersrelaterede ...
Varunr: 5253765
SEK 7 301 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-03-2019
18:58:00
SEK 3 650
Varunr: 5252297
19:03:00
SEK 421
Samling bijouteri-smykker, armbånd og charms (ca. 560)
Samling bijouteri-smykker, metal & læder, bestående af: 50 læderarmbånd, 60 læderarmbånd, 50 armbånd af metal, 500 charms. (ca. 560)
Varunr: 5244822
19:16:00
SEK 421
Louis Vuitton, taske, model Rivoli
Louis Vuitton, taske, model Rivoli. Fremstillet i klassisk monogram kanvas med besætninger af kernelæder. Indvendigt stort rum med flere sidelommer og to udvendige lommer. Lukkes med spænde. H. ca. 31 cm, B. ca. 41 cm, D. ca. 11 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor herunder bl.a. slitage ...
Varunr: 5253797
SEK 5 616 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-03-2019
19:28:00
SEK 3 089
Louis Vuitton pung i cheriserød monogram kanvas
Louis Vuitton pung i cheriserød monogram kanvas med brun læderbesætning og forgyldt hardware. Med lynlås. Front med rum og indvendigt et stort rum. Mål ca. l. 20 cm H. 10 cm. Æske medfølger. Minimale brugsspor.
Varunr: 5273410
SEK 2 808 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-03-2019
19:31:00
SEK 1 053
Cartier clutch
CARTIER, clutch i vinrött slätt skinn, plakettmärkt "les must de Cartier", två stora monogrampräglade ytterfack, inredning med hållare för penna, sex kortförvar samt ett större fack, ca 15 x 23 x 3 cm
Varunr: 5281998
19:33:00
Se mer
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 11  >>