Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4 5 6  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Pierre Cardin, rejsetasker (3)
Pierre Cardin. Rejsetasker af nylon og læder med håndtag og rem, lynlåslukning, forskellige str., ene med bøjleophæng. Nye og ubrugte. (3)
Varunr: 5441378
SEK 1 151 DK, Odense, Kratholmvej 23-09-2019
11:38:13
SEK 504
Burberry, kviltet skuldertaske
Burberry, kviltet skuldertaske. Udført i sort læder, med hardware af forgyldt metal. Tasken er med hængelås og nøgle, samt magnetknaplukning. indvendigt med 3 rum samt 3 sidelommer hvoraf et er med lynlåslukning. Dustbag med følger. H. ca. 21 cm, b. ca. 34 cm, D. ca. 17 cm. Fremstår med brugsspor...
Varunr: 5430735
SEK 6 619 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
15:46:00
SEK 576
Gucci taske denim og læder
Gucci taske denim med og læder H. .21-25 cm B. 29 cm D 5 cm. Fremstår med slitage især ved kanter.
Varunr: 5412206
SEK 1 151 DK, Helsingør, Støberivej 23-09-2019
17:16:00
SEK 576
Louis Vuitton, sort clutch
Louis Vuitton, sort clutch. Model, Art Deco clutch. Udført i sort epi læder, samt hardware af forgyldt metal. Clutchen er med udvendig baglomme samt flap og trykknaplukning. indvendigt med et rum samt inderlomme med lynlåslukning. Fremstillet i Frankrig 1995. H. ca. 16 cm, B. ca. 27 cm. Fremstår ...
Varunr: 5347704
SEK 5 468 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
18:26:00
SEK 3 453
Louis Vuitton. rejsetaske, model Keepall 50
Louis Vuitton. rejsetaske, model Keepall 50. Udført af Cipango Gold farvet Epi læder. Hardware af forgyldt metal. Udvendigt med sidelomme. Indvendigt med et stort rum. Hængelås medfølger, nøgle mangler. Fremstillet i Frankrig 1982. H. ca. 29 cm, B. ca. 50 cm, D. ca. 23 cm. Fremstår med ...
Varunr: 5347920
SEK 8 058 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
18:26:00
SEK 4 317
Yves Saint Laurent. Hånd/skuldertaske i sort læder med justerbare remme
Yves Saint Laurent. Hånd/skuldertaske i sort læder med justerbare remme. Stort udvendigt rum pyntet med nitter. Sidelomme med magnetlukning. Indvendigt stort rum og sidelomme med lynlås. H. 29 cm. B. 24 cm. Fremstår med enkelte ridser på læderet.
Varunr: 5398574
SEK 5 756 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
18:36:00
SEK 504
Apples. Rejsetaske samt skuldertaske i sort læder. (2)
Apples. To tasker i sort læder bestående af: Rejsetaske i sort læder med talrige rum. Forrest lille rum med lynlås. Praktisk som "håndbagage" ved flyvning. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40 cm. B. 40 cm. Dertil skuldertaske i sort læder. Indvendigt med stort rum samt mindre rum...
Varunr: 5434439

SEK 1 727 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-09-2019
19:04:00
SEK 576
Prada skuldertaske af sort læder
Prada skuldertaske af sort læder. Lukkes med velcro. Indvendigt stort rum samt sidelomme med lynlås. H. 25 cm. L. 25 cm. D. 8 cm. Fremstår med slitage på kanter og læder.
Varunr: 5381018
SEK 3 166 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
19:26:00
SEK 504
Vintage Hermes pung af krokodilleskind
Vintage Hermes pung af krokodilleskind, ca. 1960erne. Mål ca. 14½x10,5 cm. minimale aldersrelaterede brugsspor.
Varunr: 5441381
SEK 2 590 DK, Odense, Kratholmvej 23-09-2019
19:34:00
SEK 1 151
Mulberry, stor skuldertaske i laklæder
Mulberry, stor skuldertaske i laklæder. Tasken er med udvendig lomme, hardware af mørk forkromet metal samt pyntespænder. Med lynlåslukning og indvendigt med nylon foer, et stort rum samt 2 sidelommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 34 cm, B. ca. 38 cm. Fremstår med brugsspor som slid på ...
Varunr: 5337504
SEK 4 605 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
19:48:00
SEK 2 446
Ray-Ban Aviator, vintage solbrille
Ray-Ban Aviator, vintage solbrille. Tilhørende 'Ray-Ban Bausch & Lomb Impact Resistant Lenses' etui medfølger. Solbriller fremstår med brugsspor. Etui med patina.
Varunr: 5441179
SEK 1 151 DK, Hørsholm, Hammervej 1 23-09-2019
19:52:00
SEK 719
Prada, skuldertaske i sort skind
Prada, skuldertaske i sort skind. Tasken er med udvendig baglomme med lynlåslukning, hardware af krom metal, samt stiklås lukning med logo. Indvendigt med klassisk Prada monogram jacquard foer, samt sidelomme med lynlås. H. ca. 17 cm, B. ca. 36 cm.
Varunr: 5353232
19:52:00
SEK 791
Christian Dior, skuldertaske
Christian Dior, skuldertaske. Udført i sort og gråt monogram jacquard kanvas. Tasken er med 4 udvendige lommer med trykknaplukning og spænder samt hardware af oxideret metal. Indvendigt med trykknaplukning, et stort rum samt sidelomme med lynlås. Dustbag, bånd og æske medfølger. H. ca. 23 cm, B. ...
Varunr: 5395319
SEK 4 892 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
19:55:00
SEK 504
Louis Vuitton, håndtaske. Model, Riviera bag
Louis Vuitton, håndtaske. Model, Riviera bag. Udført i sort epilæder med hardware af forgyldt metal. Tasken er med udvendig lomme og lynlås lukning. Indvendigt med et stort rum samt 4 sidelommer og fikser elastikker. H. ca. 28 cm, B. ca. 36 cm. D. ca. 17,5 cm. Serienr. TH1001. Fremstår med ...
Varunr: 5392136
SEK 8 346 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
19:55:00
SEK 2 302
Louis Vuitton rød vernis håndtaske
Louis Vuitton rød Vernis håndtaske. Model, Houston mm. Udført i Cerise rød Vernislæder, med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum samt 2 inderlommer hvoraf et er med lynlåslukning. Dustbag medfølger. Fremstille i ...
Varunr: 5347320
SEK 7 195 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
19:57:00
SEK 648
Louis Vuitton, håndtaske model, papillon pm
Louis Vuitton, håndtaske model, papillon pm. Udført i monogram kanvas med besætninger af brunt taiga læder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med lynlåslukning. Indvendigt med et rum. Fremstillet i Frankrig 1992. H. ca. 13 cm, B. ca. 25,5 cm. Fremstår med brugsspor, samt patina på læder ...
Varunr: 5443749
20:09:00
SEK 1 151
Håndsyet cross body / skuldertaske af sort kernelæder
Håndsyet cross body / skuldertaske, efter design af Henriette Andersen. Syet i vegetabilsk garvet 2 mm kernelæder, 5/18 sortvokset hørtråd, farvet med sort vandbaseret dækfarve, efterbehandlet med Soft Cream neutral. 20 mm nikkelfri magnetlås. H. 17, B. 19, D. 13 cm. Fremstår ny og ubrugt.
Varunr: 5440743
SEK 1 727 DK, Vejle, Dandyvej 23-09-2019
20:12:00
SEK 504
Burberry skuldertaske
Burberry skuldertaske, Udført i kviltet khakifarvet nylon, med besætninger af brunt laklæder. Tasken er med udvendig lynlås lomme og hardware af messing. Indvendigt med et stort rum samt 3 sidelommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 25 cm, B. ca. 40 cm, D. ca. 18 cm.
Varunr: 5389151
20:14:00
SEK 504
Louis Vuitton, mappe. Model, Porte-documents
Louis Vuitton, mappe. Model, Porte-documents. Udført i rødt epilæder. Indvendig med et stort rum, samt 5 sidelommer hvor et er med lynlås. H. ca. 31 cm. L. 41 cm. D. 7 cm. Fremstillet i Frankrig 1992. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor og patina.
Varunr: 5417609
20:22:00
SEK 504
Apples. To tasker bestående af: Rejsetaske i kraftig sort læder. Kraftige bærehåndtag. Indvendig med stort rum samt to mindre rum, hvoraf den ene er med lynlås. Udvendig to sidelommer. Skulderrem medfølger. Højde 30. Længde 55 cm. Dybde 23 cm. Dertil skuldertaske i sort læder. Indvendigt med ...
Varunr: 5412519

20:22:00
SEK 1 079
Burberry halstørklæde
Burberry halstørklæde, med klassisk Burberry tern, 100% cashmere. L. 168, B. 30 cm. Fremstår uden brugsspor i gaveæske.
Varunr: 5426634
SEK 2 878 DK, Hørsholm, Hammervej 1 23-09-2019
20:29:00
SEK 1 223
Burberry, stor skuldertaske i brun
Burberry, stor skuldertaske i brun. Udført i brunt læder, med hardware af forgyldt metal. Tasken er med metal plakette til front, samt dvs. pyntenitter og ringe. Lukning med lynlås. Indvendigt med klassisk house check foer, et stort rum samt 3 sidelommer hvoraf et er med lynlås. Dustbag ...
Varunr: 5379296
SEK 6 907 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
20:35:00
SEK 719
Louis Vuitton rygsæk 'Gobelins' udført i sort epi læder
Louis Vuitton rygsæk, udført i sort epi læder af modellen, Gobelins. Udvendigt med lynlåslomme til front samt hardware af forgyldt metal og justerbare skulderstropper. Indvendigt med gråt alcantara foer, et stort rum samt inderlomme. Fremstillet i Frankrig 1998. H. ca. 34 cm, B. ca. 40 cm, D. ca....
Varunr: 5389131
SEK 8 634 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
20:37:00
SEK 1 007
Louis Vuitton, håndtaske med dobbelt lynlås
Louis Vuitton, håndtaske med dobbelt lynlås.Model, Pont Neuf handbag. Udført i sort epilæder, med hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et stort rum, samt 2 sidelommer hvoraf et er med lynlås. Fremstillet i Frankrig 1998. H. ca. 22,5 cm, B. ca. 25 cm, D. ca. 12 cm. Fremstår med ...
Varunr: 5443568
20:40:00
SEK 2 446
Mulberry, skuldertaske i metallisk læder
Mulberry, skuldertaske i metallisk læder. Tasken er med flaplukning, hardware af messing samt justerbar skulderrem. Indvendigt med et stort rum samt lille sidelomme. H. ca. 14 cm, B. ca. 22,5 cm.
Varunr: 5401019
20:42:00
SEK 719
Globe-Trotter. To kufferter / trolleys (2)
Globe-Trotter. To kufferter udført i orange, vulkaniseret fibreboard, stropper og detaljer af brunt læder, hardware af messing, begge monteret med hjul. Den lille: H. 75, B. 45, D. 25 cm. Den store: H. 83, B. 48, D. 26 cm. Nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor. (2)
Varunr: 5398390
SEK 6 907 DK, Vejle, Dandyvej 23-09-2019
20:44:00
SEK 2 158
Golden Leaf, Reisekoffer
Golden Leaf, Reisekoffer. Braunes Leder, versehen mit zwei Ledergurten, sowie einem metallenem Klipp- und zwei Schnappverschlüssen. Lederverkleideter Tragehenkel. Innenseite mit blauem Stoff verkleidet. Maße: ca. 46 x 75 x 23 cm. Bestoßungen und teilweise kleine Kratzer an Leder und Metall, ...
Varunr: 5417473
SEK < 1,000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 23-09-2019
20:46:00
SEK 429
Louis Vuitton. lille rejsetaske, model Keepall 50
Louis Vuitton. lille rejsetaske, model Keepall 50 udført af Epi læder. Hardware af forgyldt metal. Udvendigt med sidelomme. Indvendigt med et stort rum. Dustbag samt nametag medfølger. Fremstillet i Frankrig 1990 . H. ca. 29 cm, B. ca. 50 cm, D. ca. 23 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor....
Varunr: 5347004
SEK 7 482 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
21:06:00
SEK 4 605
Gucci, lille håndtaske i sort monogram kanvas
Gucci, lille håndtaske i sort monogram kanvas. Udført i sort monogram kanvas med hank i sort læder samt hardware af mat sort krom metal. Tasken er med lynlåslukning. Indvendigt med et rum. H. ca. 11,5 cm, B. ca. 27 cm.
Varunr: 5398451
SEK 4 317 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2019
21:08:00
SEK 648
Chanel, vintage classic flap bag
Chanel, vintage classic flap bag/skuldertaske i sort quiltet lammeskind, CC lås og kæde af forgyldt hardware og læder. Interiør i vinrødt skind. Et stort rum samt to lommer heraf en med lynlås. H. 16 x 25 x 7 cm. Lette brugsspor alderen taget i betragtning. 21.årh. beg.
Varunr: 5440237
SEK 23 023 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-09-2019
13:15:00
SEK 8 634
 1 2 3 4 5 6  >>