Utropspris
   Varor pr. sida   16 resultat ListaGalleri
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Stiga multiredskab - SMT 500 AE
Stiga multiredskab - SMT 500 AE. Batteridrevet hækkeklipper og kædesav. Original brudt emballage. Modelfoto. Dette er en overskudsvare. Fejl og mangler samt manglende dele kan forekomme.

Varunr: 6064033

SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 04-08-2021
15:12
SEK 1 235
Massivt mosaik parket af ubehandlet egetræ. Engelsk mønster. ca. 20 kvm (6)
Massivt mosaik parket af ubehandlet egetræ, 8 mm tyk, plader 640 x 320 mm. 6 pakker á 3,575kvm = i alt 21,45kvm. (6)

Varunr: 5909208

SEK 4 115 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 04-08-2021
19:27
SEK 617
2021-0010 JONSERED Frontrider / Havetraktor FR 2216 FA2 4x4
2021-0010 JONSERED Frontrider / Havetraktor FR 2216 FA2 4x4. Ene hjul fladt. Fremstår med brugsspor, smuds mm. Starter ikke ved test. Startnøgle medfølger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varunr: 6063705
SEK 8 231 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-08-2021
20:49
SEK 12 895
Makita vinkelsliber og Stihl motorsav, 2 hækkeklippere, nr. 261, 262, 263, 264
Makita vinkelsliber og Stihl motorsav, 2 hækkeklippere. Fremstår med kraftige brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten samt fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange ...

Varunr: 6063533
SEK 5 487 DK, Odense, Kratholmvej 06-08-2021
10:00
SEK 2 195
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer
Antracitgrå mosaic stenvæg af 100% ægte natur-skifer, knap.14m² til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke ca. 15 x 60 cm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Vægt ca. 2-300 kg, Pakket i 21 papkasser

Varunr: 6061989

SEK 6 585 DK, Odense, Kratholmvej 06-08-2021
21:16
SEK 960
Grouw. Plæneklipper.
Grouw. Plæneklipper. 510 MM 135 CC. Demomodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6064762

SEK 1 097 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-08-2021
15:12
SEK 549
Stiga multitool benzin SMT 226
Stiga multitool benzin. Model SMT 226. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Varunr: 6064820

SEK 1 646 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-08-2021
19:23
SEK 754
Bassinfolie til 100m3 kar - eller havedam.
Stærk vandtæt folie (blød lamineret polyvinylkloridfolie uden fyldstoffer), anvendelig til f.eks. anlæg af havedam el. lign. Cylinderformet Ø 13 m. (Kan udskæres til kvadrat 9,2x9,2m.) Oprindelse: Materiel fra CF-depot, beregnet som vandtæt membran i 100 m3 kar, dannet af stålplader som ...

Varunr: 6065208
SEK 2 058 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-08-2021
14:14
SEK 480
Samling Dewalt elværktøj.
Samling Dewalt elværktøj bestående af bajonetsav model DW938, bajonetsav model DC380, boremaskine model DC988, lugte model DW919, to batterier og lader. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6065072
SEK 2 058 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
18:42
SEK 549
Samling Dewalt elværktøj.
Samling Dewalt elværktøj bestående af rundsav model DC390, stiksav model DC330, bajonetsav model DC 385, boremaskine model DC727, boremaskine model DC988, tre batterier og lader. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6065077
SEK 2 744 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
18:42
SEK 1 029
Samling værktøj.
Samling værktøj bestående af Roybi fliseskærer til vådskæring model WS721S, Dewalt vinkelsliber med diamantklinge model D28139, Rundsav med laser, kabeltromle og arbejdslampe. Fremstår med brugsspor. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varunr: 6063395
18:50
SEK 549
Grouw. Regntønder (3)
Grouw. Regntønder. 3 stk. fremstillet i plast. Mål. H. 94/80 Ø. 60/65 cm. 240 liter. Demomodeller. Modelfoto. (3)

Varunr: 6065312

SEK 1 372 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
18:55
SEK 617
Samling Dewalt elværktøj.
Samling Dewalt elværktøj bestående af boremaskine model DC722, Vinkelsliber model DC411, Bajonetsav model DW304PK, to batterier og lader. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varunr: 6065064
19:06
SEK 686
Samling ældre tømrer/snedker værktøj.
Samling ældre tømrer/snedker værktøj bestående af div. høvle, save mm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.

Varunr: 6063928
SEK 1 097 DK, Herlev, Dynamovej 08-08-2021
19:30
SEK 480
Märklin. Samling togvogne (18)
Märklin. Samling togvogne, fremstår med defekter og rust. B. 9-24 cm. Kraftige brugsspor. (18)

Varunr: 6065127
19:43
SEK 412
Nexgrill gasgrill - Gourmet 5B+
Nexgrill gasgrill - Gourmet 5B+. Model 720-0830XA. Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, ubrugt og nedpakket i brudt emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto.

Varunr: 6065259

SEK 2 195 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-08-2021
20:10
SEK 617