Kay Bojesen: Stor af abe af udskåret og drejet Teak- og Limbatræ.
Kay Bojesen: Stor af abe af udskåret og drejet Teak- og Limbatræ. Stemplet Kay Bojesen Design. H. ca. 46 cm.