LEGO. Ferguson traktor med diverse tilbehør. (7)

Vurdering

DKK 1.900

Roskilde

6569627

LEGO. Ferguson traktor med diverse tilbehør/ahænger.
Alt med brugsspor, nogle mangler og smådefekter. (7)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage