Märklin mini club / Z. Togbane
Märklin mini club / Z. Togbane best. af 2 damplokomotiver samt 1 tender, 5 diverse el og diesel lokomotiver. 10 passagervogne, 8 godsvogne inkluderet 1 niveau vogn, transformer, diverse skinner og talrige tilbehør. Alt med lettere brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.