Märklin mini club / Z. Togbane

Vurdering

DKK 3.200

Roskilde

6569224

Märklin mini club / Z. Togbane best. af 2 damplokomotiver samt 1 tender, 5 diverse el og diesel lokomotiver. 10 passagervogne, 8 godsvogne inkluderet 1 niveau vogn, transformer, diverse skinner og talrige tilbehør. Alt med lettere brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage