Märklin mm. Samling vogne, lokomotiver og tilbehør.
Momsvare
Märklin mm. Samling div. vogne, skinner, huse, dekoration og tilbehør samt Märklin racerbane. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler. NB. Vogn medfølger ikke.
Se hele udvalget på Stor privat samling af Märklin H0 her
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her