Märklin mm. Samling vogne, lokomotiver og tilbehør.

Vurdering

DKK 1.900

København

6570520

Märklin mm. Samling div. vogne, skinner, huse, dekoration og tilbehør samt Märklin racerbane. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler. NB. Vogn medfølger ikke.

Se hele udvalget på Stor privat samling af Märklin H0 her
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage