Samling diverse Märklin/Fleischmann togbane. (3 kasser).
Samling Märklin/Fleischmann diverse togbane best. af: 4 stk. Märklin damp/el lokomotiver 2 stk. Fleischmann lokomotiver samt 1 tender, 1 ukendt damplokomotiv, 1 kasse med ca. 15 stk. blandet passager og godsvogne, 1 kasse med modelhuse, 1 kasse med diverse skinner, transformator og tilbehør. Alt med brugsspor, mangler og defekter. (3 kasser).