Kay Bojesen: Stor af abe af udskåret og drejet Teak- og Limbatræ.

Vurdering

DKK 6.200

Hørsholm

6573737

Kay Bojesen: Stor af abe af udskåret og drejet Teak- og Limbatræ. Stemplet Kay Bojesen Design. H. ca. 46 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage