Tekno. Samling diverse ældre modebiler mm. (ca. 15)

Vurdering

Roskilde

6569626

Tekno. Samling diverse ældre modebiler, falck, lastbiler bus mm. Alt med brugsspor, mangler og defekter. (ca. 15)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage