Andreas Jern Thomsen “E-sport træ” - til fordel for Ungdommens Røde Kors

Varenummer: 5504556
Auktionen er afsluttet
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK 15.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og  22,5% i salær.

Beskrivelse: 
Andreas Jern Thomsen “E-sport træ”
CS-vært , e-sport influencer om dagen, gamer om natten har pyntet det ultimative gamertræ. Speed dit gamergeer op, så du tydeligt kan høre dine holdkammerater, imens du adræt svinger musen og hænderne glider i et med tastaturet. Byd med og speed op dit game!

BEMÆRK: Auktionen kan ikke fortrydes
I henhold til forbrugeraftalelovens § 17, stk. 2, nr. 1 er der ikke fortrydelsesret på rekreative fritidsaktiviteter, som fx gavekort, kulturarrangementer, rejser eller oplevelser, hvis det fremgår af auktionen, hvilken dag eller inden for hvilken bestemt periode, den pågældende tjenesteydelse skal udføres.

Gamerpakken
1 stk. Piranha Attack gaming-stol á 1.499 kr.
1 stk. Piranha: Rush Extra Large Mousepad á 279 kr.
1 stk. Piranha mouse m400 RGB á 249 kr.
1 stk. Piranha gaming keyboard K400 á 649 kr.
1 stk. Skypad tempered glass 2.0 á 449 kr.
1 stk. Piranha gaming headset PC100 á 499 kr.
1 stk Thronmax mdrill one á 749 kr.

1 stk. Jern Florpad, grab the edge á 499 kr.

1 stk. Astralis sovepose á 199 kr.
1 stk. Astralis håndklæde á 49 kr.
1 stk. Astralis track suite str.L á 699,90 kr.
1 stk. Astralis spillertrøje, signeret af Dev1ce,
Dupreeh, Xyp9x, Gla1ve, Magisk og Zonic á 2.000 kr.

2 stk. Biletter til Good Game Festival Lan d. 21-23.2.2020 á 849 kr.

1 stk. års abonnement til https://gamerzclass.com/ á 600 kr.

House Doctor
1 stk. Juletræsfod stål á 950 kr.

Total værdi: 11.817,90 DKK

Denne auktion er del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Ungdommens Røde Kors, se alle auktionerne her eller læs mere om URK og projektet her . Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Ungdommens Røde Kors. Lauritz.com donerer således alle involverede salærer og gebyrer fra denne auktion til det gode formål.

BEMÆRK: Juletræspynten skal afhentes hos Lauritz.com Herlev efter endt auktion (kan kun hentes på hverdage iml. kl. 11 - 16). Alternativt kan pynten sendes mod betaling. Juletræet medfølger ikke, da det er pynten på træet, man byder på! Juletræsfoden er brugt til fotografering og kan derfor have brugsspor.

Om Ungdommens Røde Kors’ juletræsauktion
Ungdommens Røde Kors har inviteret 12 kendte danskere eller repræsentanter fra kendte brands til at pynte juletræer efter deres egne kreative ideer. Træerne har de pyntet med produkter fra egne brands eller fra deres nøje udvalgte samarbejdspartnere. Ved at byde på et eller flere af de 11 fantastiske træer får du ikke blot et hav af skønne designs og oplevelser, men du hjælper ligeledes udsatte børn og unge i en juletid, der kan være svær, når det ikke er muligt at holde jul i et varmt og trygt hjem. Det indsamlede beløb fra auktionen går nemlig ubeskåret til at give børn og unge, der må fejre jul på kvindekrisecentre, døgninstitutioner, hospitaler eller lignende, nogle dejlige og hyggelige juleoplevelser. Læs mere om Ungdommens Røde Kors her

Auktionen afsluttes:  03-12-2019 15:00:00
Showroom:  DK, Herlev, Dynamovej


Transportpriser
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du betaler for din vare

Budhistorik

Vis    bud
Kundenr.DatoTid (CET)Bud 
1302382 03-12-2019 14:36:07 DKK 4800
1935282 03-12-2019 12:46:04 DKK 4600
1302382 02-12-2019 21:45:34 DKK 4400
1935282 27-11-2019 16:29:55 DKK 4200
1304086 20-11-2019 21:31:49 DKK 4000
1935282 27-11-2019 16:29:35 DKK 4000
1304086 20-11-2019 21:31:49 DKK 3800
193404 26-11-2019 17:22:16 DKK 3600
1304086 20-11-2019 21:31:49 DKK 3400
1316598 20-11-2019 20:22:32 DKK 3200
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 3000
1932112 19-11-2019 10:54:10 DKK 2800
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 2600
1932112 19-11-2019 10:54:04 DKK 2400
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 2200
1932112 19-11-2019 10:50:00 DKK 2000
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 1900
1932112 19-11-2019 10:50:00 DKK 1800
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 1700
1932112 19-11-2019 10:50:00 DKK 1600
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 1500
1932112 19-11-2019 10:49:53 DKK 1400
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 1300
1932112 19-11-2019 10:49:39 DKK 1200
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 1100
1932112 19-11-2019 10:42:39 DKK 1000
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 950
1932112 19-11-2019 10:42:35 DKK 900
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 850
1932112 19-11-2019 10:42:31 DKK 800
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 750
1932112 19-11-2019 10:42:26 DKK 700
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 650
1932112 19-11-2019 10:42:23 DKK 600
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 550
1932112 19-11-2019 10:42:18 DKK 500
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 450
1932112 19-11-2019 10:42:12 DKK 400
1304086 19-11-2019 10:39:09 DKK 350
1932112 19-11-2019 10:14:49 DKK 300