Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   13 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Animo kaffeautomat
Animo kaffeautomat. Optifresh 3 NG 2.0. 220-240Volt. 50-60 Hz. 2275W. Nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor.

Warennr.: 6121978
EUR 322 DK, Herlev, Dynamovej 28.11.2021
14:40
EUR 121
Festival Necta madautomat
Festival Necta madautomat med nøgler. H. 181 B. 84 D. 86 cm. Fremstår med brugsspor,

Warennr.: 6121941
EUR 376 DK, Herlev, Dynamovej 28.11.2021
19:07
202102177B Luftrenser, model Sila 600A3
Luftrenser, model Sila 600A3. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119785
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
10:55
EUR 87
202102177A Robotstøvsuger, model Neato XV-15
Robotstøvsuger, model Neato XV-15, med oplader i original emballage. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119784
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
10:55
EUR 121
202102007 Bang og Olufsen. Høretelefoner
Bang og Olufsen. Trådløse høretelefoner, uden kabel. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119782
18:48
EUR 87
202103503 Bose høretelefoner
Bose. Trådløse høretelefoner med kabel i original etui. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119805
19:50
Whirlpool Awe 8828 topbetjent vaskemaskine.
Whirlpool Awe 8828 topbetjent vaskemaskine. 90 X 60 X 40 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6122813
20:30
202102278 Sony høretelefoner
Sony. Trådløse høretelefoner, med kabel i original etui. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119778
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
10:49
202102914 Bose høretelefoner
Bose. Trådløse høretelefoner, uden kabel. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 6119803
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 01.12.2021
10:49
Bergsala. Nintendo Switch pakke (5) - til fordel for Red Barnet
Bergsala. Nintendo Switch pakke. (5). Pakken består af: - Nintendo Switch OLED Model - Mario Party Superstars spil - Mario Party Superstars to go cup - Mario Party Superstars coasters Nintendo Switch OLED model Det nyeste medlem af Nintendo Switch-familien blev tilføjet den 8. ...

Warennr.: 6117579

Neuware
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 01.12.2021
12:55
EUR 295
Sony. Trådløse høretelefoner - til fordel for Red Barnet
Sony. WF-1000XM3 trådløse høretelefoner med støjreduktion. Sort. Avanceret støjreduktion og fantastisk lyd i et kompakt, elegant og ægte trådløst design. Sæt verden omkring dig på pause – nu handler det om dig og din musik. Ingen støj, ingen kabler, ingen forstyrrelser. Bare fantastisk lyd, ...

Warennr.: 6118101

Neuware
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 01.12.2021
17:05
EUR 94
Par højttalere, model Triangle Antal 902
Par højttalere, model Triangle Antal 902, ca. 2 år gl. H. 111 cm. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Warennr.: 6108087
EUR 805 DK, Odense, Kratholmvej 01.12.2021
19:26
EUR 537
Ultrasonic Cleaner. Multifunktionel ultralydrenser 15 l
Ultrasonic Cleaner. Multifunktionel ultralydrenser med kapacitet på ca. 14 liter. Størrelsen tillader rengøring af mekaniske dele som f.eks. effekter til cykler og lign. finmekanisk arbejde. Type: PS-60 Strømforsyning: AC 220 V, 50 Hz Effekt: 360 w Frekvens: 40 kHz Tidsindstilling: 1-30 minuter ...

Warennr.: 6119058
EUR 805 DK, Nivå, Stejlepladsvej 01.12.2021
20:38
EUR 537