Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   11 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Evoko Liso Room manager / møderums booker
Evoko Liso Room manager / møderums booker, til vægmontering med touchscreen, 4GB. Evoko Liso bruger WiFi eller PoE/PoE + net. Mål; 20 x 20 x d.2,5 cm. Data forbindelses protokol: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, NFC, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g. Vejledende ...

Warennr.: 5710478
EUR 403 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08.08.2020
15:36
Nilfisk støvsuger GD5 Back
Nilfisk GD5 BACK PREMIUM Rygstøvsuger. ​Luftmængde: 33 l/sek Vakuum: 22 kPa Støvpose kapacitet: 5 liter God filtrering med HEPA-13 15 meter aftagelig ledning . Ubrugt ligger i kasse Vægten er kun 4,5 kg

Warennr.: 5714145
EUR 268 DK, Helsingør, Støberivej 08.08.2020
19:38
EUR 101
Vareparti bestående af 20 IP kameraer samt 40 wireless routers (2 colli)
Vareparti bestående af: 20 IP kameraer, model T3E-100. Kamerahus af hvid plast monteret på beslag af sortlakeret metal. Hver boks indeholder kamera, UTP Cat 5E kabel samt strømforsyning, CD-ROM med MPEG4 Master Software samt engelsksproget informationsside. Mål på kamerahus: H. 10 B. 7,5 D. 4 ...

Warennr.: 5735353
EUR 537 DK, Helsingør, Støberivej 10.08.2020
19:47
Braun AG, Stereo Röhrenradio / Radio, Modell 'TS 3-81', Holz, Kunststoff, Deutschland, 1959-61
Braun AG, Stereo Röhrenradio / Radio, Modell 'TS 3-81', Holz, Kunststoff, Deutschland, 1959-61. Kastenförmiges Stereo-Röhrenradio mit einem Gehäuse aus dunkelbraunem Holz, mit einer Frequenzanzeige mit Reglern aus Kunststoff sowie mit drei Lautsprechern, einem Phonoeingang und einem ...

Warennr.: 5662291
EUR 200 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10.08.2020
21:48
Magic FX Confetti gun samt tre confetti rør (5)
Magic FX confetti gun, model MFX0370. Tre skuds elektrisk confettikanon med indbygget laser. Tre confetti rør medfølger samt oplader kabel. Fremstår med få brugsspor. (5)

Warennr.: 5717687
EUR 537 DK, Hørsholm, Hammervej 1 11.08.2020
18:01
EUR 349
MakerGear 3 D printer model M2
MakerGear 3 D printer model M2. Med fem medfølgende ruller plasttråd. Manualer og original kvittering fra 2016 medfølger. Fremstår samlet men ubrugt.

Warennr.: 5728960
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 11.08.2020
19:17
EUR 537
Stickmaschine mit Formstrickgerät. Brother, KH-588 (2)
Stickmaschine von Brother, Modell: KH-588. Formstrickgerät. Gesamtmaße bis 120 cm. Gebrauchsspuren (2)

Warennr.: 5718814
EUR < 125 DE, Hamburg, Große Elbstraße 11.08.2020
19:53
Radiant Systems, 'kassesystem' (6)
Radiant Systems 'kassesystem' med tre skærme, samt tre printere. Virker ifølge rekvirent. Fremstår med brugsspor. (6)

Warennr.: 5736428
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 11.08.2020
20:10
Drone / octocopter i transportkasse
Drone / octocopter med stel af carbon, fire arme med dobbelt propeller, teknik fra mikrokopter, transportkasse medfølger. propellængde 30 cm. Ø 77 cm. Fremstår med toplåg, manglende fjernbetjening og batteri, ikke testet. Fejl og mangler. Drone tegn påkrævet. Lauritz.com garanterer ikke for ...

Warennr.: 5735883
EUR 201 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11.08.2020
20:28
201915124 - Bang & Olufsen. Beoplay headset.
Bang & Olufsen. Beoplay headset. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Warennr.: 5737189
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 12.08.2020
13:11
Murphy Radio, Radio, Bakelit, England, 1930er Jahre
Murphy Radio, Radio, Bakelit, England, 1930er Jahre. Braunes Radio aus Bakelit, oberseitig mit Anzeige und Reglern, unterseitig mit Herstellerbezeichnung versehen, H.19cm, B.23,5cm, T.11cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, fehlendes Netzkabel, sowie partielle Kratzer und gelöste ...

Warennr.: 5625021
EUR 250 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 12.08.2020
21:28