Kategorie  Schätzpreis
ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Strömmätare
STRÖMMÄTARE, G. Wohlmuth & Co. Tyskland. 1900-talets första hälft, i mörkbetsat träetui med hänklar, plakettmärkt, numrerad 75616, mått 36x27x27 cm
Warennr.: 5499524
EUR 139 SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg 15.11.2019
21:40:00
Sehen Sie mehr
Metaldetektor med LCD skærm.
Metaldetektor med LCD-skærm, baggrundsbelysning og mange indstillingsmuligheder. Modellen har justerbar sensitivitet, dybde indikator, pinpoint funktion, disc/notch funktion, vandtæt søgehoved og 7 forskellige programmerbare søgeprogrammer. Det ergonomiske greb og en samlet lav vægt på 1,05 kg, ...
Warennr.: 5493106

Neuware
EUR 201 DK, Esbjerg, Oddesundvej 17.11.2019
17:49:00
SCAN 575xt, Moving Mirror Luminaire (2)
Scan 575 xt, Moving Mirror Luminaire. L 70 cm. Ej testet. (2)
Warennr.: 5498999
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 18.11.2019
18:57:00
Pfaff. Industriel symaskine.
Pfaff. Industriel symaskine, "Walking foot" Fremstår med Kraftige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5495142
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19.11.2019
20:23:00
Tre vintage filmfremvisere (3)
Tre vintage filmfremvisere bla. Bell & Howell autoload super 8. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Warennr.: 5476777
EUR 161 DK, Vejle, Dandyvej 19.11.2019
20:35:00
Industriel symaskine overlock,
Industriel symaskine overlock, "Walking foot" Fremstår med Kraftige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5496066
21:02:00
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Modelfotos.
Warennr.: 5280813

Neuware
21:39:00
To vippemaskiner samt M&M automat, Rotomat samt øvrig automat (5).
To vippemaskiner af glasfiber forestillende Nuser og batman-bil. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Med mønt indkast, ene ukendt anden til 10,- kr. L 104 cm, H. 114 cm (Nuser) og L. 120 cm, H. 70 cm (raketbilen). M& M's automat / eller øvrigt slik med tre beholdere på række, ...
Warennr.: 5476745
EUR 805 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19.11.2019
22:31:00
Projector. Projection Design. F30 1080 VizSim Black Metallic
Projector. Projection Design. F30 1080 VizSim Black Metallic. I emballage, ubrugt. Ej testet.
Warennr.: 5499090
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 20.11.2019
20:14:00
EUR 114