Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   25 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Havemøbler. Loungesæt (4)
Havemøbler. Loungesæt i pulverlakeret aluminiumsstel. Bestående af 2 pers Sofa , 2 stole og sofabord . Sofa og stole med kraftige siddehynder 10 cm , samt rygpuder med vandafvisende betræk. 2 pers. Sofa mål L 155 cm. D 75 cm Sh 43 cm. Stole mål. B 73 cm. D 75 cm Sh 43 cm. cm Bord mål L 120 cm. ...

Warennr.: 6068988

Neuware
EUR 537 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28.11.2021
13:31
EUR 322
Havestole, Model Liva, Natur (2)
To Havestole udført i FSC-certificeret akacietræ, Model Liva. Demomodeller nedpakket i original emballage (2) Modelfoto.

Warennr.: 6122932

Neuware
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 28.11.2021
16:27
Thors Design. Havebord med med otte stole (9)
Thors-Design. Havebord med otte stole af galvaniseret stål og genanvendt azobetræ fra bolværk i Knudshoved Færgehavn. Mål bord . B. 100 L. 200 H. 72 cm. Stole B. 43 Sh. 46 H. 80 cm. Fremstillet hos Thors Design i Vildbjerg. Fremstår med brugspræg. (9)

Warennr.: 6119193
EUR 2.013 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28.11.2021
19:55
EUR 1.342
Samling diverse hynder (18)
Samling diverse hynder til havemøbler. (18)

Warennr.: 6123488

Neuware
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
14:20
Samling diverse hynder (18)

Warennr.: 6123419

Neuware
15:05
Samling diverse hynder (17)
Samling diverse hynder til havemøbler. (17)

Warennr.: 6123438

Neuware
15:08
Samling diverse hynder (20)
Samling diverse hynder til havemøbler. (20)

Warennr.: 6123467

Neuware
15:09
Cinas. 'Safira' havemøblement (5)

Warennr.: 5959029

Neuware
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
16:41
EUR 537

Warennr.: 5959011

Neuware
18:06
EUR 537
Rund havebænk i patineret jern

Warennr.: 5996980

Neuware
EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29.11.2021
18:23
EUR 537
Strandkurv, model Hornbæk grøn/hvid stribet

Warennr.: 5904850

Neuware
EUR 376 DK, Roskilde, Store Hedevej 29.11.2021
19:26
EUR 295
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Warennr.: 6035671

Neuware
19:58
EUR 295
Cinas. Havebord af aluminium
Cinas. Havebord med stel af hvidlakeret aluminium. Bordplade med lameller af kunststofmateriale med træstruktur. H. 74 cm. B. 165 cm. D. 90 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.

Warennr.: 6036369

Neuware
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
21:01
EUR 134
Dane Line. Seks klapstole af teak, model Kilo lys grå (6)
Dane Line. Seks klapstole af massiv teak, model Kilo med lysgrå snor i sæde og ryg. H. 88 cm. B. 50 cm. Sh. 45 cm. Modelfotos. Fremstår i original embl. (6)

Warennr.: 6124713

Neuware
EUR 403 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30.11.2021
10:39
EUR 268
Havebord, model Camilla, hvid / teak nonwood
Havebord med stel af hvidlakeret aluminium og teak nonwood. H. 75, B. 150, D. 90 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto. Dette er en overskudsvare. Fejl og mangler samt manglende dele kan forekomme.

Warennr.: 6075339

Neuware
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
11:14
Trallebænk samt Rosenbænk (2)
Trallebænk, sort bemalet, H. 46 cm. B. 138 cm. D. 36 cm. Rosenbænk, hvid - skade på højre armlæn. H. 80 cm. B. 130 cm. D. 50 cm. SH. 40 cm. Udstillingsmodeller. (2)

Warennr.: 6124093

Neuware
12:27
Cinas 'Mood Air' havemøbelsæt (7)
Cinas 'Mood Air' havemøbelsæt bestående af 6 armstole med stel af grålakeret aluminium, armlæn af teak og lammeler af plast. Havebord af lakeret aluminium og bordplade af plast med træstruktur. H. 75 cm. B. 210 cm. D. 100 cm. Udstillingsmodel med mindre brugsspor.

Warennr.: 6056046

Neuware
EUR 1.342 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
14:57
EUR 671
Havemøbelsæt. Havebord og fire stole med hynder (5)
Havemøbelsæt. Havebord samt fire stole med løs hynde. Havebord af aluminium beklædt med flettet rattan, bordplade af hærdet glas, fire spisestole af rattan samt fire løse hynder. Bord: L.180, B. 90, H. 76. Fremstår i original emballage (5)

Warennr.: 6089655

Neuware
EUR 617 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30.11.2021
16:54
EUR 456
Otte havestole af aluminium. (8)
Sæt på otte havestole med stel af hvidlakeret aluminium. Lameller og armlæn af sort kunststofmateriale H. 77 cm. Sædehøjde 44 cm. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor. (8)

Warennr.: 6034673
EUR 483 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
19:04
EUR 322
Havebord
Havebord med sort polyrattan, plade af non-wood. H. 78. L. 198. B. 96 cm. Brugsspor.

Warennr.: 6120304
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 30.11.2021
19:17
Haveborde, Eucalyptus, Cane Island. (2)
Haveborde, model 'Cane Island' To stk. med stel af Eucalyptus samt plade af stenmateriale (super-stone light grey). Mål. H. 45 Ø. 50 cm. (2)

Warennr.: 6029064

Neuware
EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 30.11.2021
19:55
EUR 134
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Warennr.: 6070513

Neuware
EUR 376 DK, Roskilde, Store Hedevej 30.11.2021
20:20
EUR 295
Dane Line. Seks stole af teak, model Cross lys grå (6)
Dane Line. Seks stole af massiv teak, model Cross med lysgrå snor i sæde og ryg. H. 84 cm. B. 65 cm. Sh. 45 cm. Udstillingsmodel.(6)

Warennr.: 6124712
EUR 403 DK, Esbjerg, Oddesundvej 01.12.2021
10:37
EUR 268
Cinas. Havebord af aluminium

Warennr.: 6036373

Neuware
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 01.12.2021
17:16
EUR 134
Dane Line. Seks stole af teak, model Cross sort. (6)
Dane Line. Seks stole af massiv teak, model Cross med sort snor i sæde og ryg. H. 84 cm. B. 65 cm. Sh. 45 cm. Udstillingsmodel. (6)

Warennr.: 6124682
19:17
EUR 295