Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   5 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Stokke Trip Trap barnestol bøg
Peter Opsvik. Trip Trap højstol/ barnestol af massivt lakeret bøg, monteret med trinvis justerbart sæde og fodbræt. H. 78 cm. Stolen blev lanceret i 1972. Fremstillet af Stokke. Fremstår med brugsspor og mærker.

Warennr.: 6122954
EUR 134 DK, Aalborg, Nibevej 28.11.2021
17:30
bObles. Pippi tumlemøbler (6) - til fordel for Red Barnet
bObles. Pippi tumlemøbler. Kraftigt EVA-skum uden farlige ftalater. (6) - Stylter (across) - Abe (Annika) - 2 par Balancesko (Pippi) Sæt foden på stylterne, tag fat i toppen og mærk hvordan krydskoordinering bliver udfordret når ben og arme skal arbejde sammen om at flytte stylterne ...

Warennr.: 6118072

Neuware
EUR 188 DK, Herlev, Dynamovej 01.12.2021
12:25
EUR 121
Par Orange børnestole (2)
To barnestole af orange plast. Design af Luigi Colani for Topsy. Sædehøjde 29 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og savmærke i en stol.

Warennr.: 6023764
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 01.12.2021
13:36
EUR 161
bObles. Pippi tumlemøbler. Kraftigt EVA-skum uden farlige ftalater. (6) - Båd (Tommy) - Hest (Tommy) - 2 par Balancesko (Annika) En båd, en trekant og en cylinder. Sæt en fod på hver side af båden og vip fra side til side. Læg trekanten på toppen af båden som sejl, og cylinderen ...

Warennr.: 6118073

Neuware
15:25
EUR 128
bObles. Pippi tumlemøbler (2) - til fordel for Red Barnet
bObles. Pippi tumlemøbler. Kraftigt EVA-skum uden farlige ftalater. (2) - Cirkus Beam (Pippi) - Mini hest (across) Pippi Circus beam består af 2 dele. Sammen har du en sjov og udfordrende balance bum som kan forvandle et hvert barn til en ægte cirkusartist. Prøv at balancer stående ...

Warennr.: 6118074

Neuware
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 01.12.2021
17:25