Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren
  ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Bang & Olufsen. Beolab 2000
Bang & Olufsen. Beolab 2000 højttaler. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5278741
EUR < 125 DK, Hørsholm, Hammervej 1 23.03.2019
20:04:00
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/blyanten (2)
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/ 'Blyanten' med kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof, H. 133 cm. Fremstår med brugsspor, lettere rynket frontstof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (2)
Warennr.: 5279234
EUR 403 DK, Aarhus, Egå Havvej 23.03.2019
20:58:00
EUR 255
Bang & Olufsen. Beolab 2000
Bang & Olufsen. Beolab 2000. Fremstår med mærker samt brugsspor. Manualer medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5272192
EUR < 125 DK, Hørsholm, Hammervej 1 24.03.2019
20:04:00
Bang & Olufsen. Et par Beolab 4000 højttalere med ophæng (2)
B&O. Par aktive bordeaux farvede Beolab 4000 højttalere, beslag til ophæng medfølger. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 5280951
EUR 215 DK, Helsingør, Støberivej 24.03.2019
20:16:00
EUR 114
Kugelboxen / Standlautsprecher Audiorama, Grundig (2)
Zwei Kugelboxen / Standlautsprecher Audiorama, Grundig. Fuß aus Aluminium, Kugeln in Bronzefarbe. H. ca. 90 cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren. (2)
Warennr.: 5268829
EUR 400 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25.03.2019
19:52:00
EUR 200
Snell Acoustics. Par højtalere type E/III (2)
Par Højttalere. Snell Acoustics type E /III. Mål: H 89 B 33 D 28,5 cm. Gulvhøjttalere, 2-vejs med fremadvendt bas- og diskantenhed samt med bagudvendt diskantenhed og basport. Serienumre 3413 og 3414. Fremstår med kosmetiske brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten af brugte ...
Warennr.: 5277518
EUR 403 DK, Herning, Engdahlsvej 25.03.2019
20:28:00
EUR 201
Par Beolab 8000 (2)
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/ 'Blyanten' med kabinetter af poleret aluminium og sort frontstof, H. 133 cm. Model 6801. der medfølger kabler. Fremstår med brugsspor, mærker, skrammer, defekter påstof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stammer fra forsikringssag. (2)
Warennr.: 5277269
EUR 201 DK, Herning, Engdahlsvej 26.03.2019
20:21:00
EUR 121