Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   4 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Warennr.: 6088108
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 10.12.2021
15:07
Luxman. Forstærker, model L-430 samt KEF par højttalere, model 105 (3)
Luxman. Forstærker, model L-430. KEF 105 Reference Series II / Type SP1118/80. To højttalere, kabinet af valnøddetræ, tophøjtalere med vippefunktion. Fremstår med brugsspor bla. ridser, visir med lille hul m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (3)

Warennr.: 6129207
EUR 268 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11.12.2021
16:41
EUR 268
JBL. Subwoofer samt to satellithøjttalere (3)
JBL. Subwoofer model SUB 6 samt to satellithøjttalere model Control 1 Xtreme, Subwoofer 30 x 43, H. 32,5 cm. Control H. 22, B. 15, D. 14 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Warennr.: 6102765
EUR 403 DK, Nivå, Stejlepladsvej 11.12.2021
19:10
EUR 201
Dantax. Surround højttaler system (6)
Dantax. Surround højttaler system i kabinetter af imiteret kirsebær, monteret med sort frontstof, bestående af: 4 satellit højttalere, 1 centerhøjttaler, 1 subwoofer. Fremstår snavset, sub med et defekt ben, enkelte trykmærker, mangler fjern betjening. Lauritz.com indestår ikke for ...

Warennr.: 6130355
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 13.12.2021
21:34