Kategorie
Zeit
Schätzpreis
12345...6»   Waren pro Seite   153 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (14)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 12 stk. Stacked - White w/backboard -MEDIUM 2 stk. Stacked Podium - White 20 x 130 x 35 cm. Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Modelfoto. (14)

Warennr.: 6043762

Neuware
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 24.07.2021
08:01
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (18)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 9 stk. Stacked - Light Grey w/backboard MEDIUM 9 stk. Stacked - Light Grey w/backboard LARGE Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. Modelfoto. (18)

Warennr.: 6043793

Neuware
EUR 430 DK, Roskilde, Store Hedevej 24.07.2021
08:12
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (16)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 8 stk. Stacked - Light Grey w/backboard MEDIUM 8 stk. Stacked - Light Grey w/backboard LARGE Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. Modelfoto. (16)

Warennr.: 6043766

Neuware
08:14
Julien De Smedt, Muuto. Reolsystem, Stacked. (17)
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 15 stk. Stacked - White w/backboard -LARGE Fremstår i original emballage. Mål: Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. (17)

Warennr.: 6043785

Neuware
EUR 349 DK, Roskilde, Store Hedevej 24.07.2021
09:22
Anderssen & Voll for Muuto. Lænestol, model 'Oslo lounge chair'
Anderssen & Voll for Muuto. Lænestol, model 'Oslo lounge chair' betrukket med møbelstof, monteret på ben af stål. H. 78 B. 80 Sh. 40 cm. Udstillingsmodel.

Warennr.: 5945416

Neuware
EUR 1.101 DK, Roskilde, Store Hedevej 24.07.2021
19:50
Julien De Smedt, for Muuto Reolsystem model Stacked, Bestående af: 7 stk. Stacked - Light Grey w/backboard MEDIUM 10 stk. Stacked - Light Grey w/backboard LARGE Fremstår i original emballage. Mål: Mellem: 43,6 x 43,6 x 35 cm. Stor: 65,4 x 43,6 x 35 cm. Modelfoto. (17)

Warennr.: 6043795

Neuware
20:58
Iskos-Berlin for Muuto. Tre stole model Fiber Chair, swivel. (3)
Iskos-Berlin for Muuto. Tre stole model Fiber Chair, swivel, fuldpolstret skal med grønt stof, Swivel stel af sortlakeret stål, monteret med hjul. H. 77 cm, B. 54,5 cm, SH. 46 cm. Fremstår i original emballage. Model foto. (3)

Warennr.: 5997109

Neuware
EUR 564 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
11:56
Iskos-Berlin, for Muuto. Et par barstole model Fiber Bar Stool. (2)
Iskos-Berlin, for Muuto. Et par barstole, model Fiber Bar Stool med grønlakeret stel af metal. Sæde af fiberkomposit, et sæde polstret. Udstillingsmodeller. (2)

Warennr.: 5928723

Neuware
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
11:59
Iskos-Berlin for Muuto. To stole/kontorstole model Fiber Chair, swivel. (2)
Iskos-Berlin, for Muuto. To stole/kontorstole model Fiber Chair swivel. Sæde af formstøbt polyester betrukket med grønligt uldstof, sorte ben på drejefod med hjul. H. 78 cm, B. 59 cm, SH. 46 cm. Udstillingsmodeller. (2)

Warennr.: 5992423

Neuware
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
12:02
Iskos-Berlin for Muuto. Hvid pendel model Under the Bell. Ø. 82 cm.
Iskos-Berlin for Muuto. Pendel model Under the Bell. Ø. 82 cm. Farve: White. Original emballage. Udstillingsmodel, ridser og mærker kan forekomme. Modelfoto. Vejl. udsalgspris 4.495 DKK.

Warennr.: 5847816

Neuware
12:06
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair'
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair' Skal af fiberkomposit polstret med grå uldstof, stel af massivt egetræ. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Fremstår med minimale brugsspor i original emballage.

Warennr.: 5848181

Neuware
12:13
Broberg Ridderståle for Muuto. Standerlampe model Leaf
Standerlampe fra Broberg & Ridderstråle. Model 'Leaf floor lamp' i hvid. H. 118 cm. Fremstillet hos Muuto. Original emballage, udstillingsmodel, enkelte ridser kan forekomme. Modelfoto.

Warennr.: 6036729

Neuware
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
12:23
Iskos-Berlin, for Muuto. Fiber side tube base.
Iskos-Berlin, for Muuto stol, model Fiber Side Chair. Stel af sortlakeret stålrør, sæde og ryg af fiberkomposit, betrykket med Cognac farvet læder. H. 77 B. 49.5 D. 53 SH. 46 cm. Udstillingsmodel

Warennr.: 5894028

Neuware
12:27
TAF Studio for Muuto. Spisebord model 70/70.
TAF Studio for Muuto. Spisebord model 70/70. Bordplade af krydsfiner med laminat, pulverlakeret medeformet ben af metal. H. 73,5 L. 170 B. 85 cm. Udstillingsmodel.

Warennr.: 5778521

Neuware
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
12:39
Standerlampe fra Broberg & Ridderstråle. Model 'Leaf floor lamp' i grå. H. 118 cm. Fremstillet hos Muuto. Original emballage, udstillingsmodel, enkelte ridser kan forekomme. Modelfoto.

Warennr.: 6036775

Neuware
12:46
Iskos-Berlin, for Muuto.' Fiber Chair (2)
Iskos-Berlin Muuto, Par stole model 'Fiber Chair med drejestel af pulverlakeret metal monteret med firpas og hjul, sæde betrukket med gråt møbelstof. B. 54.5, D. 56 cm. Udstillingsmodeller med brugsspor.(2)

Warennr.: 5992643

Neuware
12:49
Mika Tolvanen for Muuto, Model 'Visu Lounge Chair'

Warennr.: 5992441

Neuware
12:51
EUR 148
Iskos-Berlin, for Muuto. Et par barstole, model Fiber Bar Stool. (2)
Iskos-Berlin for Muuto. Par barstole, model 'Fiber Bar Stool' med stel af lakeret metal, skaller af fiberkomposit. H. 88 B. 43 D. 44 SH. 63 cm. Fremstår med minimale brugsspor. (2)

Warennr.: 5774156

Neuware
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
12:54
Iskos-Berlin, for Muuto. Four fiber side chair, model Swivel. (4)
Iskos-Berlin, for Muuto. Four fiber side chair, model Swivel. Seats upholstered in brown leather on grey-varnished legs mounted on a swivel base with return swivel. H. 77 cm, W. 47,5 cm, SH. 46 cm. Presented in original packaging. Model photo.

Warennr.: 6012749

Neuware
EUR 1.879 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
12:59
Anderssen & Voll for Muuto. Bænk model Oslo.
Anderssen & Voll for Muuto. Bænk, model 'Oslo'. betrukket med møbelstof stående på lakeret metal ben. Mål: H. 45 D. 73 L. 150 cm. Udstillingsmodel

Warennr.: 5774211

Neuware
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
13:03
Thomas Bernstrand for Muuto. Studio Pendel, Black
Thomas Bernstrand for Muuto. Studio Pendel. Black. Højde: 29 cm. Ø: 39 cm. Fremstår i original emballage. Modelfotos.

Warennr.: 5848287

Neuware
13:14
Iskos-Berlin, for Muuto. Six chairs. Model 'Fiber sidechair swivel'.
Iskos-Berlin, for Muuto. Six Fiber sidechair swivel. Seats in green ‘remix’ furniture fabric, legs in black-varnished steel on a swivel base. H. 77 cm, W. 47.5 cm, SH. 46 cm. Unused in original packaging. Model Photo.

Warennr.: 5997642

Neuware
EUR 1.342 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
13:18
Iskos-Berlin, for Muuto. Stol, model Fiber Side Chair.
Iskos-Berlin, for Muuto. Stol model Fiber Side Chair, med sort skal i fiber kunststof. Ben af pulverlakeret stål. H. 77 cm, B. 51 cm, SH. 46 cm. Udstillingsmodel.

Warennr.: 5849865

Neuware
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
13:20
Thomas Bernstrand for Muuto. Pendel model Studio, red.
Thomas Bernstrand for Muuto. Pendel model Studio af rødlakeret aluminium. H: 29 cm Ø: 39 cm. Vejledende udsalgspris 2.495 DKK. Original emballage. Modelfoto.

Warennr.: 5757598

Neuware
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
13:26
Iskos-Berlin, for Muuto Barstol, model Fiber Bar Stool.
Iskos-Berlin, for Muuto Barstol, model Fiber Bar Stool. Sortlakeret stel af metal, sæde af fiberkomposit. H. 76 B. 42.5 D. 44,5 SH. 65 cm. Udstillingsmodel.

Warennr.: 5774400

Neuware
13:33

Warennr.: 5992438

Neuware
13:34
Anderssen & Voll for Muuto. Sofa, Model 'Outline Studio'
Anderssen & Voll for Muuto. Sofa, Model 'Outline Studio', upholstered in brown leather, black-varnished metal legs. H. 71 cm. L. 220 cm. D. 84 cm. Seat height 40 cm. Display model.

Warennr.: 5992516

Neuware
EUR 3.221 DK, Herlev, Dynamovej 25.07.2021
13:52
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber Lounge chair
Iskos-Berlin for Muuto. Lænestol, model 'Fiber Lounge chair', stel af lakeret stål, skal af kompositmateriale. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Udstillingsmodel, fremstår med ridser

Warennr.: 5778399

Neuware
13:58
Iskos-Berlin for Muuto. Et par armstole model 'Fiber Armchair' swivel. (2)
Iskos-Berlin for Muuto. Et par Fiber armchair swivel. Sæde betrukket med rødt møbelstof på grålakeret stel med fir-pas drejefod. H. 77 cm, B. 54,5 cm, Sh. 46 cm. Udstillingsmodeller. (2)

Warennr.: 5846783

Neuware
13:59
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Yellow.
Thomas Bentzen for Muuto. Around Coffee Table - Small, Yellow af gullaseret eg. H.46 cm. Ø.45 cm. Udstillings model.

Warennr.: 5997249

Neuware
14:07
12345...6»