12»   Lots per page   36 results ListGallery
Centurion, herrecykel. 7008
Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 60 cm. Stel nr. WAK30152D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039259
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 18/06/2021
09:02
5693 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 8 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK34565X. Fremstår med brugsspor, hul i sadel, rust på skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039502
09:06
5705 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 50 cm. Stelnr. WAK36450V. Fremstår låst, med brugsspor, defekt greb, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6035471
10:14
5686 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK51180X. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde, skruer og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6031171
10:17
5759 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WAK53098A. Fremstår med brugsspor, låst styr, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6035544
20:06
5780 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 44 cm. Stelnr. WAK93371R. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039202
20:07
5836 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK30284U. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel, slidt greb, rust på kæde, skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039466
20:09
5789 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 49 cm. Stelnr. WAK36386K. Fremstår låst, med brugsspor, slidt sadel, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039224
20:13
5736 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 1 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WAK34804D. Fremstår låst, med brugsspor, mangler greb, slidt sadel og greb, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6035529
20:17
5788 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 8 gear. Str. 49 cm. Stelnr. WAK49258B. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039222
20:18
Carl Martin Hansen for Royal Copenhagen. Juliane Marie figurines with regional costumes (10)
Carl Martin Hansen for Royal Copenhagen. Juliane Marie figurines with regional costumes: A pair of Fænø girls, Nos. 12121, 12413. Amager boy and girl, Nos. 12412, 12414. Greenland boy and girl, Nos. 12419, 12415. Jutland girl, No. 12421. Zealand girl, No. 12411. Funen girl, No. 12420. Schleswig ...

Lot no: 6035973
EUR 3,087 DK, Herlev, Dynamovej 18/06/2021
20:59
EUR 3,087
5657 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 3 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK36963B. Fremstår låst, med brugsspor, defekt kædeskærm, rust på kæde, bagagebærer, skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6040300
21:13
5676 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 1 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WAK34954C. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6031157
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 19/06/2021
09:23
5714 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK49789B. Fremstår låst, med brugsspor, slidt sadel, defekt forbremse, rust på kæde, skruer og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039647
09:31
5732 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WAK90127U. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, defekt forbremse, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6035524
09:51
7548 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WAK35693A Fremstår med brugsspor og rust på bolte og beslag. Defekt sadel. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6042847
13:06
5847 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK33644S. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb og sadel, revner i for- og bagskærm, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039474
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 20/06/2021
13:06
5878 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 1 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK38128L. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043213
16:22
5885 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 8 gear. Str. 61 cm. Stelnr. WAK34005V. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043224
16:24
5881 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WAK36845H. Fremstår låst, med brugsspor, slidt sadel, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043217
16:24
5875 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 8 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WAK41363U. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, kæde og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043207
16:26
5872 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 24 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK74900R. Fremstår med brugsspor, løs forskærm, defekt eg på baghjul, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043204
16:28
5870 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK47010S. Fremstår med brugsspor, defekt sadel, rust på bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043200
16:29
5869 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 49 cm. Stelnr. WAK55666M. Fremstår låst, med brugsspor, slidt sadel, afslag på forskærm, rust på pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043199
16:30
5859 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK52584B. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, slidte greb, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6043189
16:38
5848 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK38069V. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel, rust på skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6039476
16:56
Royal Copenhagen - Juliane Marie. Figur af porcelæn
Royal Copenhagen -Juliane Marie. Figur af porcelæn, dekoreret med overglasur. Hyrdedrengen', nr. 905. H. 18,5 cm. 1. sort.

Lot no: 6029187
EUR 134 DK, Nivå, Stejlepladsvej 20/06/2021
Liebherr indbygnings vinkøleskab & sommelier skuffe m/ brugsanvisning
Liebherr, indbygnings vinkøleskab model Grand Cru WKEgw 582-20 samt tilhørende sommelier skuffe. Indkøbt juli 2020, men aldrig monteret eller brugt. Dewr medfølger diverse tryksager. Fremstår uden brugsspor, håndteringsmærker kan dog forekomme. Vejl. udsalgspris på vinkøler er 17999,- Lauritz.com...

Lot no: 6030720
EUR 1,342 DK, Odense, Kratholmvej 20/06/2021
20:10
EUR 295
Henri Farion. Fransk plakat, 'Vitalis', ca. 1935
Henri Farion. Original, fransk reklameplakat, 'Vitalis - les Rayons qui Guérissent', litografi, ca. 1935. Bladmål: 60 x 40 cm (74 x 54 cm). Fremstår med få brugsmærker og småpletter.

Lot no: 6027733
EUR 268 DK, Vejle, Dandyvej 20/06/2021
20:45
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Noé
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas Noé. Indvendig et stort rum med snørelukning. Besætninger af kernelæder. Justerbar skulderrem. For af brunt canvas. Produktionskode: AR0973. Fremstillet juli 1993 i Frankrig. H. 34, B. 26, D. 19 cm. Fremstår med brugsspor, patineret kernelæder.

Lot no: 6041588
EUR 537 DK, Vejle, Dandyvej 20/06/2021
21:14
EUR 403
12»