Lots per page   6 results ListGallery
6300 - Centurion Herrecykel
Centurion Herrecykel med defekte gear og håndbremse. Låst. Rust på beslag og kæde. Str. 52. Stelnr. WAK40272Z. brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6080535
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 29/09/2021
12:38
Henri Farion. Fransk plakat, 'Vitalis', ca. 1935
Henri Farion. Original, fransk reklameplakat, 'Vitalis - les Rayons qui Guérissent', litografi, ca. 1935. Bladmål: 60 x 40 cm (74 x 54 cm). Fremstår med få brugsmærker og småpletter.

Lot no: 6027733
EUR 201 DK, Vejle, Dandyvej 30/09/2021
19:28
EUR 121
6540 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 6 gear. Rust på kæde og belag. U låst. Str. 43. Stel nr. WAK88270N. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6085078
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 01/10/2021
08:23
6680 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 1 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WAK34286A. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6089106
16:48
6519 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Låst. Rust på kæde og beslag. Str. 52. Stel nr. WAK37532B. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6085955
19:08
Erik Pedersen. Møn i juli (cd)
Erik Pedersen (f. 1939). Møn i juli, olie på lærred. Sign., dat og betitlet verso. 90 x 105 (94 x 109) cm.

Lot no: 6087516
20:14